Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

bubinko83
4. apr 2009

katyl a prečo chceš kupit autosedačku až teraz? Mysliš že sa ti to ešte oplati? Ved tvoj Filipko je už dost velky nie?

katyl
4. apr 2009

ja som myslela, ze predam cely set aj s autosedackou a tak by som ostala bez..ale akosi sa to vyvrbilo tak, ze vajicko mam, takze nic kupovat nebudem, az potom vacsiu

didosh
9. apr 2009

maminky, znovu Vam ponukam na predaj kocik X5: oranzovy sportak za 270 eur (+podvozok, plastenka, nanoznik)
vanicka modra za 90 eur (+plastenka)
autosedacka zelena 60 eur (+plastenka)
prebalovacia taska modra za 30 eur (+ termoobal na flasku, prebalovacia podlozka)

kristina11
17. apr 2009

Ahojte maminky,
chcem vas poprosit o radu, aky slnecnik sa da upevnit na kocik Bertini? Treba nejaky univerzalny alebo sa tam da dat aj od nejakej inej znacky? Ak by ste mali nahodou niektora na predaj, mala by som zaujem o cierny. Pekny den. 🙂

dosa
17. apr 2009

kristina - ja mam X2, ta konstrukcia je taka siroka, ze neviem, ci tam aj nejaky dazdnik pojde - ak to niekto skusal, tiez by ma to zaujimalo.

pre istotu som si radsej kupila slnecnu clonu, taku co sa da stiahnut az po madlo 😉

weronique1
17. apr 2009

ahojte, my jazdime na x2 a sedi nam na neho obycajny slnecnik kupeny v Kike - dokonca sa mi medzi konstrukciu a uchyt slnecnika podarilo napasovat gumovu podlozku proti pripadnemu poskriabaniu 🙂

kristina11
17. apr 2009

weronique dakujem, my sme ich tam boli aj pozerat, ale bali sme sa ho kupit, ze nebude sediet. Nevies nahodou ci tam nemaju aj cierny, lebo ked sme tam boli tak nemali. Dakujeeeeeeeeeeeem. 🙂

bubinko83
17. apr 2009

kristinka,ja mam normalny univerzalny a je tam len napisane že pre všetky typy konštrukcii.Daj si na to pozor lebo niektore su len na gulate konštrukcie. 😉 Myslim že aj na mimibazare ich ponukaju a stoji okolo 400sk.

bubinko83
21. apr 2009

inak baby predavam :
vanicka čierna 100 eur ,vhodna na jesen alebo zimu
autosedacka zelena 67 eur

katyl
21. apr 2009

A inak baby aj ja predam, Bertini X6, v červenom prevedení. Je to môj vysnívany kočík, strasne som ho chcela, ale môj syn sa nechce vozit v kočíku, iba sa nosí.Preto je používaný minimálne, iba nám stojí na chodbe. cena by bola 270 eur, pridam aj slnecnik na kočík, čierny.
😉

dosa
22. apr 2009

...baby, a o zelenej vanicke na predaj neviete?

kristina11
25. apr 2009

Ahoj chcem sa spytat, ci aj vy ked nasadite vanicku na kocik mate ju dost naklonenú, teda nie je vo vodorovnej polohe. Ked sme ho kupovali vobec sme si nevsimli ako to tam mali.

bubinko83
25. apr 2009

kristina,ano aj ja som tak mala vaničku,ale to nevadi.Ci tebe ano?

dosa
25. apr 2009

tu naklonenu vanicku som videla aj na obrazkoch, asi to tak ma byt a je to lepsie aj pre babatka. ked sa napapaju, aspon im to nejde hned von 🙂 my sme tak mali pri prvej aj postielku naklonenu, lebo sme mali maleho velkeho grcka 😉

kristina11
25. apr 2009

mne nevadi, ze je vanicka naklonena, ja len ci to tak ma byt 🙂

sarasimi
26. apr 2009

ahojte rozhodujem sa medzi X5(kvoli moznosti hojdania) a X2 (kvoli super lahkehu manevrovaniu a skladaniu). co je v praxi naozaj dolezitejsie? a este sa chcem spytat- ste spokojne s original bertini taskou? zdala sa mi super velka a priestranna.

bubinko83
26. apr 2009

sarasimi,ja som s taškou spokojna je naozaj dobra.Ja mam x2 a mne vyhovuje kedže som "hojdaci" kočik nechcela. 🙂

dosa
27. apr 2009

sarasimi - ak si babo doma nenaucite na hojdanie - trebars v hojdacom kresielku, tak to ani nebude poznat a tym padom mu bude stacit, ked sa bude vozit hore - dole. pri prvom dietati som tiez nemala hojdaci kocik a vobec nam to nechybalo. kludne si vyber taky kocik, aky ti viac vyhovuje. ono to hojdanie je dobre do terenu, ked sa kocik moc trasie, aby to odpruzilo vanicku a babo sa tolko netriaslo... ale ked neplanujes tury v prirode s kocikom, staci aj X2.

kocik este nepouzivam, takze ani tasku - ale tu som si kupila inu 😉

sarasimi
27. apr 2009

baby diky moc za info / fakt neviem ako by som sa bez nich rozhodovala pri kupe kocika -to by bola kupa uplne na nahodu asi 😉
este jedna vec ma pri bertini vsak strasi - ze ta sportova cast bude pre dieta velmi skoro uzka a nenarvem ho tam - ste tu aj nejaka mamina s napr. jedenapolrocnym krpcom co sa stale v pohode vozite?

dosa
27. apr 2009

sarasimi - my mame doma bertini prichystany pre babo, ale doma mame za mesiac trojrocnu dceru a v pohode sa na nom doma vozi 🙂 zmesti sa tam aj s tou vlozkou a ma tam stale miesto a to nie je ziadne tintitko - ma pomaly 15 kilo. ono to dieta uz potom moc do sirky nerastie, skor sa vytahuje do vysky 😉

bubinko83
27. apr 2009

sarasimi,dosa ma pravdu v tom že dietatko potom už moc nepribera ale sa taha do dlžky.A bertini su jedny z najdlhšich kočikov.Naš Filipko je narodeny 6 augusta a ty maš tiež tak približne aj termin.A ja som ho tam napratala aj fusakom aj z nanožnikom a v pohode.A tuto zimu bude mat rok a pol a už bude len teplešie oblečeny a popripade mu dam nejaku deku na spodok.Ved take velke dietatko ti už moc nespi v kočiku.Nie? 🙂

dosa
28. apr 2009

ano, co sa tyka dlzky, dlhsi kocik som tusim este nevidela - co sa sportaku tyka. ja ked do neho ulozim Hanku, co ma nejakych 97 cm, tak jej trcia len konce noh od päty. a vlastne asi okolo toho roka a pol sme sa ucili spavat cez obed doma a von sme chodili len ked bola hore...

bubinko83
28. apr 2009

dosa,presne aj my tak chodime von odkedy sme v športaku spime doma a v kočiku sme hore.A je to super ,lebo ja si aj oddychnem aj porobim čo potrebujem.A pokial sme boli v hlbokom tak my spinkaval maly iba vonku a doma bol hore ,už som bola velmi unavena z toho.Takto je to lepšie. 🙂

dosa
28. apr 2009

🙂 tak, tak, bubinko - ved aj my potrebujeme nejaky cas pre seba 🙂

bubinko83
28. apr 2009

dosa a čo čakate? Nechavate sa prekvapit? 😉

dosa
28. apr 2009

bubinko - to som ti radsej napisala do IP - aby ma tu niekto nevymakol 😉

sarasimi
28. apr 2009

kocky diky, s tou dlzkou kocika suhlasim, sportova cast patri fakt k tym najdlhsim. len tej sirky som sa bala. no ale ked sa v nom 3-rocna vozi 🙂

acerka
29. apr 2009

Ahojte, chcem sa spytat kupilii sme kocik bertini x2, a vanicka po nasadeni na konstrukciu sa dost hybe, je to normalne??

acerka
29. apr 2009

a tiez som si vsimla ze strieska na vanicke nieje v zadnej casti vobec uchytena, co je dost divne 😕
, sa bojim ze ked zacne fukat vietor bude sa strieska odokryvat...mate s tym nejake skusenosti ??

kristina11
30. apr 2009

acerka ahoj aj mne sa hybe.
V obchode sme skusali kociky s podobnym uchytenim a hybali sa rovnako vsetky.
S tou strieskou neviem, este ho nepouzivame, som si to ani nevsimla.