Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

bubinko83
30. apr 2009

acerka,neboj sa ta strieška sa vobec pri vetre nenadvihuje.My sme v hlbokom prezimovali a bol super.Aj mne to bolo inak divn, mohli to tam nejako prichyti alebo prišit. 🙂

dosa
3. máj 2009

baby, neviete ci by som niekde na nete nenasla navod na pouzitie na bertini? my sme dostali len anglicky, z ktoreho - priznajuc sa - rozumiem kazde tretie slovo... tak by ma zaujimalo, ci by som sa tam nieco nove docitala...

katyl
3. máj 2009

babule, predavam Bertnii X6, pouz ani nie 2 mesiace, ak mate zaujem tak mi poslite IP, na cene sa dohodneme 😉

acerka
4. máj 2009

dakujem moooc za odpoved, hned som kludnejsia 😀

moko123
5. máj 2009

ja som vahala medzi bertini a slalomom a rozhodla som sa pre slalom nakolko sa mi zdala bugina o dost menšia a dieta si nema kam položit nohy iba na tenučku umelu hmotu pri ktorej som mala pocit že sa zlomi a tiež mi vadilo že pri nožičkach neni potah akokeby šetrili kuskom látky ale inak neni zly skladanie super aj vaničky ako hlboky by som ho brala a tiež autosedačka je uplne obyčajna taka sa da kupit aj za 50 eur len tam nebude napisane bertini moj nazor keby sa dal samostatne kupit hlboky ten by som brala super farba orange aha a neda sa dvihat v korbičke hlavička aj to mi tam chybalo ale každy ma o kočiku inu predstavu takže kto ho ma a je s nim spokojny zrejme chcel prave taky,,, prijemne čičikanie

dosa
5. máj 2009

moko123 - myslim, ze ked budes mat neustale zapatlany potah od boticiek tak by si bola tiez radsej, keby tam ta latka nebola 😉

bubinko83
5. máj 2009

moko,no dosa ma pravdu mne ten potah na tej umel doštičke vobec nechyba a ani by som tam nechcela.Maš čudny nazor ,lebo ked sa bavim s mamičkami tak prave tu doštičku na bertini vychvaluju,že sa to da pretriet handričkou a neni to stale dokopane od dietatka.
A čo sa tyka autosedačky je velmi dobra.K Jane kočikom mam taku skusenost ,že kamoška kupila a bolo tam niečo tak vystužene že jej tem dcerka vobec nemohla otočit hlavičku a musela byt len rovno.Aj ju vratila a kupila si inu.Takže tolko.
Vo vaničke sa neda polohovat hlavička to je pravda,ale cela korba je trošku nahnuta takže je to vyborne a vobec sa nemusi polohovat v tomto pripade.
Každy ma svoj nazor a vkus ,ale ja osobne som s touto značkou spokojna a nemenila by som.A časom sama uvidiš že kočik ktory by ti dokonale vyhovoval neexistuje.

acerka
6. máj 2009

caute, mam zase jednu otazku... skusala som natiahnut plastenku proti dazdu na x2 a vsetko je ok len mi tam chyba take to prazdne okienko, plastenka je bez toho okienka, co je divne, co som si vsimla vsetky tieto plastenky maju vyrez..ako privod kyslika 🙂

dosa
6. máj 2009

acerka, myslis na sportak? alebo na vanu? no na sportak mame aj my bez okienka, na privod vzduchu su tam na boku take dierky 😉 vanu este nemam kupenu, tak neviem aka je tam plastenka. ked neni olkienko, budu tam musiet byt zboku dierky 😉

moko123
8. máj 2009

dosa
nakolko maš už 3 vyrastene deti tak neake upatlanie poznam ide však oto že take ročne ešte moc neupatla a zrovna tam kde nič nema by malo napriklad lytka,,
neviem mne to tam chybalo mohli tam teda dat utieratelny potah ked ide iba o zašpinenie,,,

moko123
8. máj 2009

bubinko83
ano suhlasim kočik ktory je dokonaly neexistuje o tom som pisala v inej teme
a tiež pišem každy ma ine naroky a iny vkus preto som neni proti bertini ale proste porovnala som a vybrala
mne sa lubil X2 a ten zrovna ked už je dieta o niečo dlhšie nema podperu na nohy ta čo tam je ta umyvatelna sa mi zdala krátka no ale može to byt opticky klam keby som mala pri sebe 2 ročne baby a šupla ho tam možno že by osm sa presvedčila o tom že to tak ma byt a je to super ,, ale na oko sa mi to zdalo byt krátke asi tolko,, ale tym som nepovedal že je zly len som sa proste nakoniec rozhodla inak a čo sa tyka vajička u jane ta vystuha sa da vybrat a inak je tam preto aby tu hlavičku novorodeniatku držala kedže si ju nevie držat samo,,,,,

bubinko83
8. máj 2009

moko,k tej športovej časti chcem povedat len tolko,že patri medzi najdlhšie.To mi povedala aj predavačka pri kupe.Fakt to je asi len očny klam,lebo my mame 9 mesiacov a maly vobec nema nohy na tej umelej podložke na nožičky.Takže čo sa tyka dlžky by sa mi tam zmestil asi aj do troch rokov. 😉

dosa
8. máj 2009

...prispevky pani moko nejak neviem pochopit 😉

preco zrovna X2 nema podperu na nohy? ved vsetky kociky bertini maju tu istu sportovu sedacku. a keby citala co som pisala stranu dozadu tak by vedela, ze sa tam zmesti moja 3 rocna dcera 🙂

bubinko83
8. máj 2009

dosa,ved presne .Ja to tiež nechapem ,asi si pani moko ten kočik pomylila s nejakym inym 😀

enika
8. máj 2009

moko: este k tej autosedacke - neviem aku autosedacku ste videli, ale aj bertini ma tiez tu novorodenecku vlozku, ktora drzi hlavicku dietatka a tiez sa da vybrat, to je logicke, kedze dietatko rastie. Okrem toho ma autosedacka aj striesku a je tam mozno pouzit aj ten kryt na hlboku vanicku. Ako dokaz pridavam link: http://www.bertini.sk/?lg=1&s=11

dufam, ze som neporusila pravidla 😅

a este k tej sedacke - no kedze mam skoro rocne dieta, tak mozem povedat, ze upatla tu sedacku hodne 😀 .

moko123
8. máj 2009

dosa
ja som nepovedala že sa tam nezmesti ale ked sa dieta ktore sa vie postavit zaprie na tu umelu hmotu neviem neviem kolko to vydrži každy športiak by mal mat niekde nad kolesami podperu na nohy pre dlhšie alebo vetčie deti neviem či sa rozumieme nemyslim to čo sa da polohovat ale niečo podtym škoda že sa sem nedaju prikladat obrázky

moko123
8. máj 2009

a hlavna vec že sa tu piše ako nieje každy kočik dokonaly a zrazu ked sem niekto napiše niečo proti vašmu kočiku tak koniec sveta
tiež som pisala že každy ma ine požiadavky a iny vkus tak neviem prečo sa vas to tak vysostne dotyka na ja viem o akom kočiku hovorim nepletiem si ho s inym ale mam pociit že ty bubinko83 si asi iny dobre nevidela
na X2 jje tyč ktora spaja kolesa pod sedacou častou a preto tam nieje dalšia podpera na nohy iba ta ktora sa dat polohovat ja neivme ak vam to neprekažža budte radi a to že som vyjadrila svoj nazor nato tu ta tema je možno sa najde niekto komu to tam tiež bude chybat
mam skusenost s detmi že sa vysunu uplne dopredu nožičky ohneme teda spolohujeme tu podperu a čo ostanu vysiet vo vzduchu ?????????????
dobre kočky mate najdokonalejšie kočiky na svete toto tento bertini je ten ktoremu zrejme nič nechyba

dosa
8. máj 2009

moko - nejeduj sa. nikto ti nic zle nechcel, teda urcite to nebol umysel, len sme sa asi nevedeli pochopit 😉 ja asi viem co myslis, teda aspon dufam. ale na tej "dosticke" o ktorej sa tu bavime je taka podpera, len ju nikde na foto asi neukazali. ta dosticka je normalne rovna, ale je tam taky cuplik, ktory ked sa stlaci, tak sa vysunie ta podpera na nozky. len to na maloktorych fotkach je nafotene:

toto si myslela?

http://strollersandprams.com/strollers/review-i...

http://strollersandprams.com/strollers/review-i...

nikto netvrdi ze mame najdokonalejsie kociky na svete. ja som ho napriklad este v praxi nevyskusala, len ho mame narychtovany doma pre babo a to sa narodi az v lete. a po prvom dietati som teda dost dlho vyberala, kedze som uz vedela, co mi na prvom kociku chybalo. ale ktovie, ked budem pouzivat tento, tiez mi mozno pride nieco, co mi na nom bude vadit, alebo chybat 😉

netmona
8. máj 2009

vidím že,,značiek na kočiare je dosť až to neovládam 🙂

moko123
8. máj 2009

dosa
momentalne si pripadam ako keby som si pisala s niekym kto čita iba začiatok a koniec ja viem že tam je cuplik pisala som že so mho osobne bola kuknut a že je to podla mna slabe ked sa tam dieta postavi svojou váhou

moko123
8. máj 2009

chyba MI ešte jedna podpera na nohy ktora je skoro všade http://shop.babyworld.co.uk/images/xt_pics/jane... ničo take ako je nad kolieskami u tohoto kočika ma to skoro každa bugina aj ked je to na sedanke je to zvlašt aj na konštrukcii

dosa
8. máj 2009

...ale ved kolesa su dole spojene tiez takou kovovou trubkou, tak sa moze zapriet tam, ked ti chyba len to. ved je to v takej istej vyske ako na tom linku. ale ked ty chces mat za kazdu cenu svoju pravdu a nepaci sa ti ked ti niekto oponuje - citala som tvoje prispevky aj na inych forach a mam taky pocit, ze len to co povies ty je dobre. v takejto debate uz nebudem pokracovat. prajem uspesne tehulkovanie a kocikovanie 😉

moko123
8. máj 2009

dosa
ja mam pocit že to čo ty povieš ma byt vždy pravda ja som povedala že ten kočik je dobry len to a to mi na nom chyba alebo vadi bol to moj nazor a ty si sa snažila silou mocou ma presvedčit o opaku asi tak je to ja ti nazor neberiem ani som nepovedala že maš zly alebo škaredy kočik povedala som že kto ho a ma a je s nim spokojny tak taky chcel mam pocit že maš problem ked ti niekto povie že si neni dokonala obrazne povedane k tomu kočiku pozri ja mam slalom a tiež sa plno ludom nelubi alebo maju voči nemu vyhrady ale to im ja nezoberiem nie maš tyčku na bertini medzi kolesami ale na X2 na nu dieta nedočiahne nebola som ´ho kukat sama a zhodli sme sa že sa to tam dole neda nato využit ale to je jedno chvál si svoj kočik kolko chceš nekupila som ho kvoli nedostatkom ktore som ja od kočika vyžadovala a to som nemala jeden kočik viem o čom hovorim a tiež viem že aj ked mam slalom 3 kombinaciu nebude posledny asi tolko

bubinko83
9. máj 2009

moko,ale nikto nič zle nehovori a už vobec sa o kočikoch v tejto teme nehovori ako o super kočikoch.Bertini neni dokonaly a keby si si prečitala par stran dozadu tak by si si mohla všimnut že sme tu preberali aj ake chyby ma tento kočik.A myslim že ja mam o kočiku čo povedat kedže ho už 9 mesiacov použivam a ty si ho videla len na predajni.A mne osobne sa nepači Jane slalom a nevypisujem to do tej temy,lebo nemam ten kočik doma a neviem ake ma vyhody a nevyhody.A je mi jedno kto si ho kupi alebo nekupi.No nehnevaj sa ale ty tu pišeš uplne nezmysli ako keby si ten kočik nikdy nevidela a ked ti povieme pravdu ako to je aj tak si tvdiš svoje. 🙄

moko123
9. máj 2009

bubinko83
hlavne že ty si netrvdiš svoje že babulka ok,,,,
a inak tema neni na chvalu su kočky ktore si to čitaju a možno sa natoo upriamia a budu sa pri kupe zameriavat prave na to tolko sa tu ondide obidve ako keby ste mali mat zisky z predaja,,,, tebe može vyhovovat clever a mne zase sos tak čo je mala sa tato tema volat všetko naj o bertini nie alebo čo

dosa
9. máj 2009

moko, bud taka laskava a vynechaj ma zo svojich debat - ja som ti len oponovala, kedze si pisala ze kociar nema opierku noziciek - tak som napisala ze ju ma - to je pravda a vsetko, co som ku kociku napisala a ziadne chvalospevy som tu nepisala. tak ked budes pre ostatne kocky pisat, co nie je pravda, tak neviem, podla coho sa maju rozhodovat...

to mozes rovno napisat do vsetkych debat o kociaroch, ked si taka zbehla... ja osobne pisem len do tych for, s ktorymi mam osobne skusenosti... a predpokladam ze o tom to je - ked niekto chce nieco vediet o kociari tak sa opyta tej, ktora ho ma vyskusany.

istvanovic
9. máj 2009

Ahojte všetci! Bertini je vážne super kočík. Máme ho zatiaľ iba objednaný,ale spolu s manželom sme si ho mali možnosť vyskúšať asi v troch predajnách a je supr.

enika
9. máj 2009

nechcem moc prilievat do debaty, ale moko sa nevyjadrila presne ani o autosedacke, takze ak chce radit ostatnym kockam, aby sa vedeli dobre rozhodnut, tak by mala pisat pravdu. Boli tu popisane pozitiva aj negativa tohto kocika od bab, ktore ho vyskusali a nie od takych, ktore ho len videli. To je vsetko, viac k tym prispevkom nemam co dodat a dufam, ze sa nebude do mna navazat, lebo ako tak sledujem, stava sa to pravidlo.

bubinko83
10. máj 2009

moko,
asi si si neprečitala moj posledny prispevok,lebo prave tam pišem že su v tejto teme spomenute už aj negativa tohto kočika .A už vobec ten kočik nevychvalujem do neba.Nikto kočik nevnucuje ked sa ti nepači ale zato tu nemusiš pisat nezmysli.Ja som ti len povedala ako to vlastne je ,pretože asi viem o tejto značke trochu viac.No ked mysliš že maš pravdu.Nemam žiadne zisky z predaja moja,ale aspon nepošpinim kočik s ktorym nemam vlastnu skusenost.

Ja končim s touto debatou a ked bude mat niekto nejake otazočky ohladne bertini kludne sa spytajte. 😉

moko123
11. máj 2009

bubinko83
ja mam pocit že sme sa trošku zle rozumeli podla teba ma ine negativa ja som len napisala ake negativa tam boli z mojej strany a vy nie a nie to pochopit aj pre mna je tato tema uzamknuta lebo aby ja som sa s niekym hadala kvoli kočiku je totalne trapne