Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

mmacko
27. aug 2009

Dosa,
si zlata, dakujem za super odpoved.
To je blbe, to "neodpruzenie". Ja chcem ten moj prave preto vymenit.

Ja by som kupila aj pouzivany, ale moj muz je proti, on nema rad veci "z druhej ruky" a jeden kocik som tak uz kupila a nebolo to ono, este ze ho ta mila mamina zobrala spat. Takze uz ho nebudem drazdit a hladam novy.
Len neviem, ci existuje taky kocik, co chcem, odpruzeny, aby som necitila kazdu jamku (my byvame na takej dlhej ulici, kde je zamkova dlazba...) a maly po zlozeni (ako tieto bertini).

Musim este skusit nejaky pohladat ☹

lila13
28. aug 2009

jee Dosa, tie podlozky su krasne, kde sa daju kupit? tiez mame Bertini, tak by bolo super taka nejaka zmena 😉

dosa
29. aug 2009

lila - dakujem, poslala som ti IP 😉

leveretka
2. sep 2009

ahojte, chcela by som sa opýtať, či nemáte nejaké skúsenosti alebo informácie o príslušenstve k zn. Bertini? Zaujala ma možnosť využitia multifunkčného stojana ako sedačku pri kŕmení alebo lehátko..máte skúsenosť? Ďakujem

tigri
15. okt 2009

baby, o akym podlozkach sa bavite? nieco ako ma casualplay? napiste viac pls. 🙂

lubkamik
15. okt 2009

Dosa, skus v kocikove - su vyhradny dovozca bertini z australie. Mozno robia aj servis 😉 Maju tam aj vsetky typy vylozene - tusim sa niekto tiez pytal kde ich maju 🙂

dosa
15. okt 2009

tigri pozri sa do mojho albumu, mam tam obojstrannu podlozku do kocika a navlek na madlo. davali sme si to sit u jednej pani z ciech. ak chces vediet viac, pozri si temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tigri
15. okt 2009

dosa, tak to je fakt naaaadherne!!! 🙂 dakujem za super tip 😉

nyc
4. nov 2009

ahojte, mala by som zaujem kupit kocik bertini, X2 alebo X6, najlepsie aj s vanickou a autosedackou. som z Prievidze. tak ponuknite ak planujete predavat 😉

moncicuari
9. nov 2009

Ahojte predam kociar Bertini x4 este v zaruke,len musim pozriet do kedy,je modrej farby,len Košice alebo osobny odber.Vazny zaujemci ma mozu kontaktovat na monnky@gmail.com,v pripade zaujmu poslem fotky.

moncicuari
9. nov 2009

fotky kociara mam v albume

tatkom
6. dec 2009

mame X5, kupili sme iba podvozok, vanicku a autosedacku. teraz uvazujeme o sportovom kociku. Nasa mala bude mat 4 mesiace a uz chce viac a viac sediet. Pozerali sme vela kocikov, porovnavali sme. Rozhodli sme sa kupit sportovu cast k Bertini. Jedna z vyhod je moznost otocenia sedacky do protismeru jazdy a kontakt s dietatom.
Neviete o niekom, kto by predal len sportovu cast bez podvozku ?

vsetkym vopred dakujem za odpoved.

emacasek
10. dec 2009

Ahojte.
Dosa, mozem sa ta opytat...cital som diskusiu k X-landeru a tam si tiez dost prispievala ako aj tu, takze si asi mala jednak X-lander a mas teda aj Bertini.
Nas favorit bol zozaciatku X-lander XA ale teraz sme sa zamerali na bertini x2. Mohla by si prosim Ta porovnat tieto kociky, aky vidis rozdiel? nas od X-landeru odradilo to, ze sportova cast sa neda otacat a mazelka si mysli ze je to dolezite. Inak predpokladam ze aj kvalitativne je na tom Bertini lepsie.
boli sme v jednom obchode pozerat na x-lander, celkom sa nam pacil az na to otacanie. mali tam aj bertini ale vtedy sme mu este nevenovali tak pozornost. v piatok sa chcem ist nan pozriet.

Babatko cakame az v marci, takze mame este cas, ale manzelka by uz rada kocik parkovala v byte uz teraz.
dakujem

dosa
10. dec 2009

emacasek, mas odomna IP 😉

katunka82
4. jan 2010

Mame v planu prodavat Bertini X4, behem par dni nam prijde kocarek novy, tak hned jak ho umyju, nafotim a dam inzerat. Je pouzivany 3 mesice, autosedacka jen 2 mesice a sportovni cast vubec. Plastenka byla pouzita jen 1x. Vse v cerne barve.
Byli jsme s nim moc spokojeni a jen tezce se s nim budu loucit, byl pro nase prvni dite, je to hodne srdcova zalezitost. Ale mame kluka obra Goliase, je obrovsky, tak je mu tam ve fusaku dost tesno, tak jsme poridili novy kocarek. Snad uz zitra dojde 😉

Kdyby mel nekdo zajem, rada detailne nafotim, popisu, prodam...

lulu
7. jan 2010

ahojte maminy a buduce maminy 🙂
chcela by som sa spytat na vase skusenosti s bertini X4 lite - s manzelom sme sa donho zalubili, ale predavacka nas upozornila na jednu vec, vraj je s nim dost problem sa pohybovat v mensich obchodoch, resp. v obchodoch s uzkymi ulickami (predne kolesa su daleko od seba).... vedeli by ste sa mi k tomu vyjadrit? vopred vam dakujem 🙂

denis19
9. jan 2010

ahoj holky, čekáme mimčo až v červnu/jún a moc se nám líbí bertini i X4 i X6....vše je super,ale co ten materiál???? nemáte už nekteré zkušenost?????

sasikas
9. jan 2010

ahojte....rozhodujeme sa medzi kocikmi Bertini x2 a Concord fusion....mate niekto skusenosti alebo viete poradit, ako ste s Bertini spokojny?....ja osobne sa skor priklanam k Bertini, paci sa mi otocna sportova cast, aj nanoznik je lepsi ako u concordu, jedine co mam dilemu, je ze sa mi zda hlboka vanicka dost mala.....ale zas obrovskym plusom je ze sa da jednoducho poskladat, a vojde v poho aj do kufra auta...mamini co mate Bertini, do akeho veku dietatka ste ho nosili v hlbokom kociku?....my cakame v aprili, takze asi neake fusaky nebude treba.... 🙂

maskatomaska
10. jan 2010

ahojte baby, pisem hlavne tebe katunka 82, mam vazny zaujem o tvoj kocik, ale ja potrebujem iba sportovu cast, dalo by sa nejako dohodnut?Moja mailova adresa je maskatomaska@azet.sk.ozvi sa, prosim.

lenka03
11. jan 2010

baby ktore mate X4 ako dlho ste si zvykali na jej ovladanie? Ja som mala doposial Peg Perego vanicku CULA na podvozku caravel22 a ten siel od prveho dna tam kam som ja chcela aby siel, ci dopredu alebo dozadu nebol problem. Na X4 si zvykam uz par dni a ziadna slava ... A ked kocikujete nezakopavate do brzdy? Ako sa vam nadvihuju predne kolieska v zaaretovanej polohe? Nie je to tazke. Pride mi ze ma velmi kratku rucku a ta to vsetko staazuje...

acerka
20. jan 2010

ahojte, tak ja mam bertini x2 a 6,5 mesacneho chlapceka. Vanicka je nam uz mala tak od 6 mesiacov a jedneho tyzdna sme v sportaku. Mam par veci, ktore vas mozu zaujimat....kocik je z kvalitnych materialov, hlboka cast ma aj vlozku na zateplenie vanicky, v lete ju vobec netraba. Co sa tyka jazdnych vlastnosti, vsetko je ok len v jeseni som mala problam s listim zo stromov, ktore sa mi stale dostavolo medzi predne kolieska a plastovy ram do ktoreho su tie kolieka osadene...takze som stale vyberala len listy z koliesok, teraz v zime som mala taky problem zo snehom nastasie len 1x 🙂, dalsia vec je za nakupny kopsik je nizko a teraz v zime sa sucha po snehu :(. Inak je kocik lahucko ovladatelny a aj co sa vahy tyka je lahucky.
Sportovu cast mam len kratko ale zda sa mi byt uzka....uvidime...fusak som ale do nanoznika napratala ten hruby hunaty celkom v pohode, akurat uz nanoznik nedopnem k strieske :(....spartak sa da dat do lahu ale nie do uplneho je mierne zdvihnuty, ale to nieje nic hrozne.
Dalsia neprakticka vec su podla mna plastenky na sportak aj vanicku...nemaju tie klasicke otvory, ale len malicke dierky...potom je to stale zahmlene a na maleho vobec nevidim, ked mu vypadne dudlik musim plastenku bud stiahnut alebo podvihnut aby som tam dostala ruky.

denis19
21. jan 2010

acerka
a ten materiál,jako venkovní je ok, zdá se mi dosti obyč,jako jiné kočárky,mají skoro nepromokavé matroše a toto je látka????

acerka
21. jan 2010

denis19...je to taka hrubsia pevna latka este podsita, u vanicky je podsita aj strieksa, takze neprefukne...zda sa mi byt celkom kvalitny ten material, a ani v lete farba nevybledla,napr. u kocika tako jumper tako srteska podsita nieje a nevyzera to pekne :(
sportak mame cerveny a tam je strieska nepodsita len taka tenka latka, teraz v zime sice nic moc ale v lete to bude parada 🙂

tatkom
23. jan 2010

Ahojte, potrebujem pomoc.Ako sa uvolnuju popruhy na Bertini sportovej sedacke ? Teraz mi ho priniesli, len navod zabudli prilozit ☹
dakujem za pomoc.

dosa
23. jan 2010

tatkom - myslis uvolnit ich z tej pracky? zatlac modry "gombik" a zaroven posuvaj...

tatkom
23. jan 2010

jj, uz som na to prisiel. dakujem. Inak ta sportova cast je super. Tesime sa z nej. 🙂

mychaella
25. jan 2010

Ahojte ja mam X4

lenka -ked kocik tlacim dopredu takto je ok ale ked cuvam tak na to som si doteraz nejak nezvykla vzdy si zaaretujem kolieska lebo tiez mi to ide na opacnu stranu ako chcem 😠 ale inak v pohode, do brzdy nezakopavam a rucka sa mi zda byt v pohode aj celkovo ovladanie je ok, trojkolesove alebo kociky s prednymi tociacimi kolieskami su asi lahsie ovladatelne ale ja som si zvykla a nemenila by som

lulu - je pravda ze kolieska su siroke ale zatial som nemala problem dostat sa kam chcem aj ked niekedy je to natesno

celkovo by som tento kocik zhodnotila na vybornu perfektny lahko udrziavatelny material. vanicka je podla mna tiez dost velka moj polrocny syn sa tam v pohode vojde aj s fusakom len uz tam nechce byt tak od 4 mesiacov sme v sportaku, je pravda ze nanoznik sa neda zapnut ked je tam fusak ale myslim ze tam ani nechyba, my pouzivame iba fusak, nanoznik budeme pouzivat asi na jar uz bez fusaku.
farby vobec neblednu, co ma potesilo.
ozaj a striesku na sportaku vobec neprefukne aj jed nie je podsita, ja som s nou spokojna a da sa aj vybrat
co sa tyka koliesok tak s nimi prejdem vsade po akomkolvek terene aj po snehu uplne bez problemov 😉

evita363
27. jan 2010

no ako Vás tu citam po dlhsom case zistujem ze ste tu same silacky🙂) ja mam velky problem s X2 ked nasnezi si casto musim dvihnut kocik na nafukovacie kolesa lebo tie umele sa mi zasekavaju nechcu ist...no nemozem porovnavat s inymi kocikmi ale to mi najviac vadi tie umele kolecka..aj to s tym listim na jesen dobre poznam...a sportak je uzucky maly ma teraz 10mes a o rok si to fakt neviem predstavit asi bude musiet chodit po vlastnych🙂...v tomto sa mi viac paci napr. concord kamoska ho ma a jej maly sa tam aj hrat moze..ja som rada ked tam maleho narvem
ale v lete je super tento kocik...no aistralska znacka nie je robeny na nasu zimu
moj nazor

mychaella
29. jan 2010

no ja na tych velkych a sirokych kolieskach nemam proplem zo snehom ani s nerovnym terenom 😉
a ked boli listy tak to sa mi tam len nalepili ai nemalo sa mi to kde zasekavat tak som to ani neriesila, potom same opadali.
popri tomuto kociku mam aj ine teda striedam a skusam ale do terenu som spokojna s tymto napriklad to co pises s tymi listami ked som mala PP skate tak mi to vadilo na tych prednych kolieskach alebo aj na neu s tym neprejdem ani po hrbolatom snehu poriadne to mi pridu take nakupne kociky niekam na rovny a cisty teren...
tym nechcem napisat ze je X4 najlepsi ale mne velmi vyhovuje no ale ine kociky s velkymi kolieskami som neskusala tak s takymi to neviem porovnat

som si tiez myslela ze bude rychlo maly lebo sa mi zdal uzky oproti inym kocikom to je fakt a je aj plytky ale vobec nam to nevadi
my ked sme ho kupili tak som ho skusala na kamoskynej malej ktora mala 4 roky ale na sirku ho mala ok akurat ze bola dlha 😀

to potom zalezi aj od deticiek ako rastu a priberaju