Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

verled
2. okt 2010

@madalah prosím uděláš pro mě ty fotečky s tou vložkou??děkuju.-)

danikaf
4. okt 2010

Ahoj Verled,
prosim Ta, aky typ kocika mas? Resp. aky velky si si ten nanoznik kupovala, lebo su viacere rozmery... mas nanoznik Sport alebo nanoznik Trojkolka (tak su uvadzane na strane emitex.cz)? Uvazujem o kupe a neviem sa rozhodnut, ktory by bol na Bertiny X2 najvhodnejsi. Dakujem za odpoved 🙂.

verled
5. okt 2010

@danikaf ahojky, já mam X4 a ten nánožník jsem dostala ke kočárku, nevim jakej to je, ale být tebou vezmu spíš ten sport, ten trojkolka bude dole logicky užší a nevim jak by to pasovalo 🤐

verled
5. okt 2010

@danikaf takbjsem to studovala🙂 a mam ten sport, tam se dá ten límec ještě odepnutím cvoku vyvýšit.-)

majuska29
11. okt 2010

Dievčatá, predávam Bertini X4. Je to trojkombináciu v zelenej farbe. Pribalím aj fusak a slnečník. Zachovalý a bol kupovaný na jar 2009. Kto by mal zaujem ozvite sa do IP.

jajulienka
25. okt 2010

Ahojte baby, predávam x4 v zelenej farbe (VANIČKA+ŠPORT), zachovalý.My už beháme takže potrebujeme len gofáč na rýchle presuny. Manžel dovezie po cele SR.

danielacho
25. okt 2010

čaute nemate niekto kočik espiro vector air našla som ho len na nete a bojim sa ho objednat kedže som ho nevidela na živo nemate s nim niekto skusenosti? a ešte sa mi pači aj bertini x6 ak by niekto predaval červený v dobrom stave
tak kupim .D

danielacho
26. okt 2010

@mima ja by som mala zaujem aku mas farbu?

danielacho
26. okt 2010

@lucrezia ahoj mohla bz som sa ta opztat cez aký cz e-sop si to objednavala?dik D.

verled
26. okt 2010

@yanica tak tady to máš.-)nasadila jsme to přes madlo a zaháklej je přes polohování nožiček a normálně na nejméň na cvoky na boudičce, snad to ti to pomůže.-)

bmonika
26. okt 2010

ahojte kočky, aj ja predávam bertini x4, cena sa dá ešte dohodnút 😉
http://www.babybazar.sk/Bertini-x4-lite-id31477...

yanika
28. okt 2010

@verled: ďakujem za ochotu 😉

madalah
28. okt 2010

Ahoj, kočky, tak sa zase pripájam po mesiaci k debate. Kočík používame už skoro tri mesiace a sme z neho úplne nadšení - púta pohľady 🙂 je super a veľmi pohodlný a praktický... nedala by som ho za svet. No pozerám, že sa akosi rozmohli predaje týchto kočíkov. Prečo baby? Ste s ním nespokojné? Resp. je niečo, čo Vám na ňom vadí?
@verled Konečne som si našla trocha času a pripájam foto kočíka s vložkou 🙂 Sfotila som to aj zboku, aby si videla, ako pekne mi to tie boky vyrovnalo, čo mi urobilo aj viac priestoru v kočiariku 🙂

verled
28. okt 2010

@madalah no to je fakticky super.-)za zimu s bundou ideální.-)...hoď sem prosím link od koho přesně to mášm kde bych to mohla objednat, děkujuu.-)

jinak já jsme teda taky nadšená, jediné co mi vadí je, že je tak těžký,a když mam prcka obličejem k sobě, tak tašku má až pomalu na nožičkách.-)......a že s nim neumim couvat😀D...ale je perfektnííí.-)

verled
28. okt 2010

@yanika no trvalo to.-)

madalah
28. okt 2010

@verled 😀 tak to cúvanie je problém aj u nás...robím to tak, že zablokujem kolieska a cúvam...a je fakt dosť ťažký, ale mi bývame na prízemí, tak mi to nijako nevadí. No a ja som tu podložku kúpila od jednej pani tuna na koni za nejakých 5 €, ale pokiaľ viem, tak jedna pani z ČR ich vyrába a predáva aj na SK. Tu je link na ňu
www.pinkie.cz
Má tých podložiek ohromné množstvo a sú prekrásne, len cena okolo 17 € sa mi vidí trošku prehnaná....No na oživenie je to fakt božské...

Mimochodom, sranda, práve mi volala kámoška, kúpila si presne taký kočík ako ja - teda X4 modrý, športový asi dva dni po mne, lebo sa jej strašne páčil náš a predáva ho, lebo sa presťahovali a sa jej nevmestí do výťahu - majú úplne malinký výťah a bývajú úplne navrchu. No a v spoločných priestoroch ho nechce nechávať, lebo jej suseda povedala, že už im odtiaľ ukradli dva kočíky a jeden bicykel. je z toho zúfalá, tak ak by ste niektorá mali záujem o takmer nový, dvojmesačný bezchybný kočík, dajte mi vedieť - chodila na ňom málo, lebo majú malinké bábo zatiaľ...Myslím, že ho chce predať za 290 €, ale možno by spustila z ceny 🙂)))

verled
28. okt 2010

@madalah já aretuju, hned jak vlezu do baráku, protože jinak bych netrefila do výtahu🙂)

verled
28. okt 2010

díky, jdu objednávat.-)

madalah
28. okt 2010

@verled Presne, aj ja to tak robím....a tiež keď idem na chodník...

jajulienka
28. okt 2010

@madalah Nie som sním nespokojná, práve naopak, využili sme ho už maximálne. Ale keďže beháme a odmietame sedieť, kočík nám začína byť zbytočný.

danielacho
29. okt 2010

@katyl akej je farby ak je to ešte aktualne.Dik

lucinka86
8. nov 2010

Ahojte baby 🙂) chcela by som sa opytat ci nahodou niektora z vas stastnych majiteliek bertini x4 alebo x5 nieje nahodou z vychodu Slovenska....totiz to ja som na 99,9 percent rozhodnuta aj s manzelom ze je to kociar ktory nam po vsetkych strankach vyhovuje....ale nemame si ho kde vyskusat...a to ma strasne stve....objednat uz nieje problem ale nechcem kupovat macku vo vreci ved si to viete urcite predstavit.....takze ak by tu bola neaka stastna majitelka z vychodu bola by som jej strasne vdacna keby ze sme sa mohli k nej prist pozriet aky je ten kociar v skutocnosti a hlavne co sa tyka manevrovania......dakujem 🙂

lucinka86
13. dec 2010

Ahojte baby, tak ja som to riskla a kupila som x5 🙂 kupili sme pouzivany sportiak, o ktorom mi majitelka tvrdila ze nieje vobec vyblednuty.....tak som tomu samozrejme verila lebo aj tu som sa docitala ze farby vobec neblednu!!!! a musim povedat ze to NIE JE PRAVDA!!!! oranzova strieska uplne vyblednuta od slnka.....no hroza...... :( ale ak by nebolo tej vyblednutej farby - tak tomu kociaru nemam co vytknut..........doma ho zatial skusame a jazdi sa s nim super.....(uvdime ked pribudne realna zataz 🙂
teraz len riesime co s tou strieskou......rozhodli sme sa zeby sme ju dali presit.....ale kde zohnat taku latku co by nepremokla??? viem ze zienky na mimibazare a vselikde siju nepremokave nanozniky a fusaky tak myslite ze by bolo dobre kontaktovat ich??? neverim ze sme jediny s tymto problemom, ked vidim kolko je majiteliek bertini........ak by uz nahodou niektora riesila takyto problem prosim poradte.....ono to az tak nesuri lebo pocitam ze sportiak zacneme pouzivat az na jesen 2011.....teda aspon dufam ze do vtedy budeme vo vanicke a vajicku....ale aj tak musim nad tym stale premyslat......dakujem vam za odpovede, snad sa najde este aspon jedna dusicka co by vedela poradit.......🙂

dosa
13. dec 2010

@lucinka86 a kocik je uz po zaruke? ja by som sa spytala aj u dovozcu, ci nie je moznost kupit novy potah na striesku, ved pokazit sa moze vsetko, tak by to problem nemal byt, zalezi od ochoty...

jajulienka
13. dec 2010

Viem, že v Bratislave v predajni Kočíkovo objednávajú náhradné diely na tieto kočíky a to priamo z Austrálie. Tým pádom to trvá dlhší čas, ale do jesene 2011 by to snáď stihli. My sme tiež dokupovali náhradné kolesá. Majú aj net-stránku:www.kocikovo.sk. Som ale prekvapená, že tá farba tak vybledla. lebo ja som mala zelený, používaný veľmi často-dážď, slnko ... a nevybledlo absolútne nič. To bude podľa mňa skor zlým praním. Pekný večer.

lucinka86
14. dec 2010

noo uz je po zaruke, akurat pred nedavnom skocnila.....ale tak snad budete mat kocky pravdu a bude sa to dat doobjednat.....uz sme rozmyslali ze keby nam nepomohli na slovenku tak by sme kontaktovali priamo vyrobcu v australii......a ak nie tak snad najdeme aspon podobnu latku a dame si to presit hoci aj v ciernej farbe(co by som velmi nerada)......uvidime......
a co sa tyka toho vyblednutia - to je ocividne od slnka, lebo nanoznik a podlozky su uplne v poriadku......az na tu striesku a predpokladam ze tie podlozky a nonoznik sa prali castejsie.....a myslim ze to je kvoli slnku hlavne kvoli tomu ze ked dvihnem to okienko na stieske tak v okoli je pekna farba ale len v tej casti kam slniecko nedosvietilo....tak ma to mrzi ale snad to vyriesime 🙂 kazdopadne dakujem za vase odpovede 🙂

nyc
15. dec 2010

@jajulienka @lucinka86 nam strieska na bertini tiez trochu vybledla, na pohlad to nie je vidno, farby su pekne ziarive stale, iba ked sa k tomu prilozi nanoznik tak vidno trochu rozdiel, ale ze by to bolo nejake strasne, to urcite nie. a vybledla aj na cervenej vanicke aj na zelenom sportaku. slnko asi urobi svoje na hocako kvalitnom matrosi ked nan svieti dost intenzivne...

lucinka86
16. dec 2010

@nyc no tak to mate stastie ze to nieje vidiet.....my sme uz take stastie nemali :( je to obrovsky rozdiel a preto stale rozmyslame co s tym.....akurat som dnes pisala do kocikova ohladom toho ale napisali ze sance na doobjednanie novej su minimalne......tak neviem.....uvidime.....snad nieco vymyslime kym ten sportiak budeme potrebovat 🙂

mi2
9. jan 2011

Ahojte, mala by som este jeden navrh na tu vyblednutu striesku. Na stranke Bertini ponukaju "malbu na kocik" keby ste si dali na vrch nieco vyraznejsie namlovat? Tiez by sme chceli ozivit nas krasny cerveny Bertini 😉 My sme s tym nasim uz 18 mesiacov velmi spokojní ....
A ked uz som tu, prosim Vas mamicky, nema niekto na predaj bertini vajicko v cervenej farbe? Ked sme kupovali my, tak mali len cierne vsade .... dakujem papa bertinky 😀

skippy7
11. jan 2011

ahojte
bola som dnes pozrieť kočiky Bertini, mne sa pači X6, ale tá šport.časť sa mi zdá oproti inym veľmi UZKA ! tak vaham....ale zase ma láka, že je tam ten MFstojan a lehatko k tomu, len sa bojim, že tam-do šporťaku- maleho v zime nenarvem 🙄