Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

ma76
14. mar 2009

dobra cena...

katyl
15. mar 2009

didoshka, kupim autosedacku, ak predavas aj po castiach.. 😉
ozvi sa mi prosim 🙂 🙂

bmmz
18. mar 2009

viete mi poradit ci tento kocik ...sportiak je dost teply na zimu... neviem aku zimu maju v australii 😉

mi2
25. mar 2009

Ahojte maminky a tehulky, som rada, ze je tu takato vecna debata na kocik, o ktory mam velky zaujem.
Trosku sa sice bojim toho uzsieho sportaka a nanoznika, ale snad to bude v pohode.
Tiez ho planujem objednat v kocikove (iba ak by bol inde lacnejsi 😉 ), no ak by niekto mohol ponuknut na predaj, tak by som mala zaujem aj o jednotlive casti. Napr. autosedacku-vajicko maju v kocikove len v ciernej farbe a to sa mi dost nepaci ... teda PREDAL BY NIEKTO BERTINI, ALEBO JEHO CASTI?
ĎAKUJEM tehulka Ivka 😵

lucrezia
25. mar 2009

MI2- ja ti dám iba radu- v českých aj polských e-shopoch kupiš Bertini určite lacnejšie ako v kočíkove.
Niekde maju aj cele 3-kombinácie, niekde si ho môžeš kúpiť po jednotl. častiach a teda farebne vyskladať podľa seba, niekde majú napr. len šporťák....ale určite ak chceš ušetriť, tak nekupovať na Slovensku.
Dá to síce trošku námahy poprerabovať sa po nete, ale výsledný efekt v podobe ušetrených pár tisícok určite stojí za to.

enika
25. mar 2009

lucrezia mas pravdu, ale pre dnesnom pohybe kurzu to uz v niektorych pripadoch nie je celkom pravda, plus naklady na prepravu, pripadne problemy s reklamaciou... Nakoniec je ten rozdiel zvycajne nie az tak velky. Ale mozno v madarskych by to bolo lepsie.

dosa
25. mar 2009

tiez dokupujem vanicku na bertini (a rozmyslam este nad tou konstrukciou na "kolisku"), ktoreho sportak uz mame doma - dakujeme lucrezia - a tak som posnorila uz hodny kopec stranok a mozem potvrdit, ze na polskych a dokonca aj na ceskych strankach su omnoho nizzsie ceny ako u nas... a ak mas nakup v nejakej vyssej cene - co za kocik urcite mas - tak je doprava zdarma - dokonca aj z polska. jedine vydavky su pri prevode penazi na ucet v zahranici, ale pri tej usetrenej sume je to malickost. no a potom to chce trocha casu a naozaj posnorit po tych stankach 😉

vela stastia

mi2
26. mar 2009

Lucrezia velmi pekne dakujem, tak skusim pobehat, len v takejto moznosti, keby som to riesila mimo SR sa bojim, keby sa nieco vycudilo a potrebovala by som reklamovat, tak asi mi v kocikove nepomozu ?!?

dosa
26. mar 2009

mi2 - prvy kocik som kupovala v brne a ked sa mi nieco pokazilo, tak nebol problem, poslala som mail, vysvetlila, prilozila odfoteny blocek a postou mi poslali co som potrebovala. nastastie sa mi nestalo nic take, aby som musela poslat cely kocik.

a kociare bertini vyzeraju byt zatial bezporuchove - no nikdy nevies, ta vynimka potvrdzujuca pravidlo sa moze niekde "vloudit" 😒

tak drzim palce nech sa radsej nic nepokazi

enika
26. mar 2009

lucrezia, ved nielen v kocikove maju bertini, skus si najst v google, je ich tam dost. Ja som na mojom kociku menila zatial iba zadne kolesa, lebo sa mi vyheglalo lozisko v tych predtym, takze som rada, ze som ho kupovala tu, ale je fakt, ze sa da zohnat v zahranici lacnejsie.

mi2
26. mar 2009

Dosa velmi pekne dakujem, no vsak to kuknem aj v zahranici, tiez som zatial pocula, ze Bertini je bez reklamacii, tak snad natrafim na dobry "kus" a snad nieco najdem na zahranicnych strankach, len sa este neviem orientovat, kde zacat hladat, nemam doteraz ziadne skusenosti z e-shopom.
Dakujem 😉 Ivka ale ak by niekto predaval aj jednotlivo, tak mam stale zaujem 😀 uz som s tym asi otravna 😀

dosa
26. mar 2009

mi2 - pozri si temu "Nakupy v e-shop z Polska", baby tam pokupovali kociky a su tam okazy na dobre stranky, s ktorymi maju skusenosti 🙂

maco76
26. mar 2009

v madarsku bertini x5 3kombinacia + taska na plienky cca 16.000Sk v prepocte k dnesku 😎 - kocikovo 23.000 bez tasky

mi2
27. mar 2009

No tak dakujem vsetkym, uz sa e-shop-ujem, zatial ako take stratene kacatko, ale snad sa k niecomu dostanem. Len sa bojim toho uzkeho nanoznika, ktory sa tu casto spomina ... a mangelik je naozaj chlap a ak bude po nom tak co? .....

dosa
27. mar 2009

mi2 - zalezi v akom veku budes babatko vozit v sportaku - ja dufam, ze prvu zimu prezijeme vo vanicke a az dalsiu zimu budeme v sportaku aj s fusakom - to uz bude mat mimi rok a pol. ale keby aj sme sa do nanoznika s tym fusakom nevosli, nevidela by som to tak tragicky, mame super teplucky fusak s nepremokavou upravou, takze ho mozeme pouzit aj bez nanoznika. akurat neviem ako to bude oku lahodiace, kedze po prvej dcere ho mame cerveny a kocik je oranzovy 🙂 mozno zatial skusim vymenit, aby bol vo farbe kocika a mam vystarane 😉

mi2
27. mar 2009

No my cakame chlapceka v kuli na zaciatku, tak v decembri bude mat uz 5 mesiacov a to neviem do kedy sa mi zmesti do vanicky ... keby vydrzal vo vanicke do konca buducej zimy, tak by to bolo fajn ... no vsak ele sportak sa pouziva aj potom nie? aj na dalsiu zimu .... ja som taky neskusenec

mi2
27. mar 2009

necakame chlapceka v kuli, ale JÚL je nasim terminom 😀

dosa
27. mar 2009

aj my budeme mat julove 🙂 a vanicka vyzera byt velmi priestranna, suseda tam tiez teraz kocikuje 6 mesacne dieta a pohodka. horsie bude, ked nebude chciet lezat, ako moja prva, preto som povodne chcela vanicku s opierkou, ale bertini sa mi tak zapacil! ! ! tak mi muz slubil, ze mi nejaku opierku z preglejky vyrobi 🙂

a tie dalsie zimy budeme riesit tym nepremokavym fusakom ako som pisala, bez nanoznika. nanoznik bude dobry na jar a jesen, na prechodne obdobie, kedy staci zakryt nozky dekou a dat navrch nanoznik.

enika
27. mar 2009

do nanoznika sa s fusakom urcite nezmestite, ale ja som tiez pouzivala iba fusak celu zimu a bolo to v pohode. Tiez som mala taky nepremokavy. Este mate totiz jednu moznost a to dokupit si univerzalny nanoznik a ten sa tam urcite hodi, takze v pohode, tam by som az taky problem nevidela.
inak tiez som myslela, ze sa budeme v hlbokej vanicke vozit dlho a aj by sa tam zmestila aj s fusakom, ale nechcela tam byt...
takze nic nenaplanujete, uvidite casom 🙂

mi2
29. mar 2009

Lucrezia i ostatne skusene maminky ci tehulky ahojte,
mam otazocku, viete mi povedat konkretne stranky na ceske i polske e-shopy? Teda par polskych tu je spominanych, ale cesky len jden, kde som nic nenasla,
velmi pekne dakujem 😉

dosa
29. mar 2009

mi2 - poslala som ti do IP 😉

pajlin
29. mar 2009

Ahoj-mi2,tak Bertini najdeš např.tady-http://www.e-broucek.cz/kocarky/sportovni/kocar....

mi2
29. mar 2009

jejda, dakujem 😉

enika
31. mar 2009

Ahojte, predavam trojkombinaciu Bertini X6 oranzovej farby v plnej vybave s ciernou taskou, pridam aj zdarma oranzovy slnecnik. Este rok v zaruke. Mam problem kvoli uzkemu vytahu, tak som musela riesit novy.

denisab32
31. mar 2009

Ahoj Enika, chcem sa ťa len spýtať na dôvod, prečo ho predávaš, keď má malinká len 10 mesiacov...ak mi nechceš odpovedať nemusíš 😉

enika
31. mar 2009

uz som to pisala, je to kvoli vytahu. X6 ma rozpatie zadnych kolies 65-66 cm a vytah ma iba 63. Vzdy musim davat dole koliesko, aby som sa dostala do vytahu. Inak som s nim spokojna, ale uz ma to fakt nebavi stale riesit.

denisab32
31. mar 2009

enika
dík za odpoveď 😉

bubinko83
4. apr 2009

baby aj ja predavam vaničku čiernej farby za 100euro.Kto by mal zaujem IP. 😉

bubinko83
4. apr 2009

inak ja som s kočikom tejto značky velmi spokojna.Ja ho teda nešetrim a je super vobec nevrzga je lahky a aj dobre skladatelny.Tiež som riešila nanožnik zdal sa mi uzky ale napratali sme sa aj s fusakom v pohode.A teraz už ked je teplo je super a nevymenila by som ho za nič na svete. 🙂 To je len moj nazor.

katyl
4. apr 2009

ja som s nim velmi spokojna, perfektne sa s nim manevruje, nehrka, super, len..... ja mam vzdy nejake len 😀
je uzky, na dlzku je super dost miesta, ale je dost uzky a plytky. Zatial to moc nevadi,maly ma 5 mesiacov, ale po roku.....neviem neviem 😉