Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

yanika
29. jan 2010

Ahojte, pridavam sa aj ja ku stastnym majitelkam Bertini X6.. Kocikovat budeme az ked sa mimi narodi, takze z praktickej stranky zatial neviem vela povedat. Vybrali sme si modru vanicku a oranzovy sportacik...
Kazdopadne vsak tento kocik splnal vsetky nase ocakavania, nafukovacie kolieska, lahke ovladanie, lahke skladanie, krasne farby, pekne vypracovanie detailov, dobre materialy, moznost otocit sportak v oboch smeroch, moznost nakombinovat inu farbu sportovej casti a vanicky.. a je toho este omnoho viac...
Vanicka je podla mna priestranna - skusila som vlozit fusak, ktory mam presity z klasickeho fusaka, v ktorom som vyrastala aj ja - a zmesti sa v pohode.. a ten sportak vyzera tiez dost priestranne...

Takze: zatial len odporucujem... viac praktickych pripomienok v maji 😉

lenka03
10. feb 2010

Mychaella cakala som ze si casom na tu X4 zvyknem ale nedari sa, predtym som mala Peg Perego YOUNG na podvozku CARAVEL 22 a to mi prislo super. Tento som si kupila ked nasnezilo a s PP som mala problem ... ale neviem si nanho zvyknut, prvy sok bol ked som nevedela vyjst na obrubnik (teraz uz viem ze alebo zaaretovat alebo rovnako tlacit na obe strany rucky 🙂, potom som zistila ze kvoli kociku musim otvarat aj pevne kridlo dveri... Ale dole kopcom stale zakopavam do brzdy, rucka mi pride kratka a o to viac usilia musim vynalozit ked chcem nadvihnut predne kolieska, pride mi ze malo pruzi, ze zakrutku nevyberiem tak jednoducho ako to bolo so samostatne otocnymi prednymi kolesami, ze kosik je naozaj miniaturka, ze jedine pozitivum ktore som na nom nasla je ze super vyzera, ale ja ta sportova cast je vymakana ... len ten nestastny podvozok ... A vsetko to co mi tu chyba som mala pri PP okrem tych kolies do snnehu ... ale zas na vacsie kolesaa sa viac snehu nalepi ...

lenka03
11. feb 2010

Cula vanicka na pp nie young, ja popleta

felixko20
12. feb 2010

Ahojte,
ja mam Bertini X4 a som s nim velmi spokojna. Lahko sa ovlada a aj ked je podvozok sirsi, vsade sa dostaneme v pohode, aj v panelaku do vytahu. Reakcie okolia boli super. Kazdy vravel, aky pekny kocik sme kupili. A normalne s nim chodime aj v snehu.
Kedze sa blizi jar, budem predavat vanicku, aj vajicko.
Ak by chcel niekto trojkombinaciu, usetrite, ked kupite len sportovu cast, zvysok predam. Obidve casti su v ciernej farbe, vo velmi dobrom stave, ako nove.
Tak sa ozvite

😵

janula1507
13. feb 2010

Ahojte, súrne kúpim trojkombináciu Bertini X6 - okrem čiernej farby 😉
Ponuky posielajte na adresu- jbodka@gmail.com. Vopred ďakujem

majka_dk
16. feb 2010

Ahojte,

my mame Bertini X6 a je super, len mi v poslednej dobe strasne vadi farba nasho sportiaciku - oranzova a aj preto uvazujem, ze ho predam 😅

ale ak by tu bol niekto, komu sa tiez uz nepaci jeho farba - idealne cierna a chcel by vyskusat oranzovu mohli by sme si vymenit 😀 bud docasne (na mesiac - dva) alebo aj na trvalo 😉

j777
18. feb 2010

Ahojte, baby co mate bertini,nevrzga vam rucka? myslim, ze to vrzga v tom spoji ako sa da ohybat rucka... 😒 😠 sa mi to zda byt skoro po 2 mesiacoch pouzivania...

mychaella
18. feb 2010

lenka - s tym ovladanim to trvalo chvilu aj me lebo predsa len je to ine v obchode alebo doma na parketach a na chodniku, aj mne sa tazsie zdviha ked chcem prejst cez obrubniky, ale zvykla som si, popri nom som vystriedala zopar kocikov ale s tym zdvihanim neni az taky rozdiel, ale predne otacave kolieska su neporovnatelne. Vacsinou chodim na prechadzky vonku tak mi podvozok vyhovuje do toho naseho terenu /vymoly a pod./
co sa tyka kosika velkost som brala, ze ok kedze niektore kociky maju uplne miniatury kosikov alebo vobec ale strasne ma vytacalo ked som isla ponerovnom terene ze mi ten kosik vypadaval. Tak som si usila velky kosik ktory mam po celej spodnej ploche a konecne som spokojna,

jaj, a mne sa nelepi sneh na kolesa, teda zatial sa mi to nestalo, ale paci sa mi ake su krasne ciste ked sa vysusia od toho snehu 😀

felixko20
19. feb 2010

😉 tak ten kosik je asi jedina nevyhoda Bertini. Ja som mala z neho nervy, pretoze vzdy, ked som tam nieco dala, tak po case spadol. Vyriesila som to tak, ze som rucky kosika dala cez naklikavacie casti. A drzi.
Inak s podvozkom nemam problem, praveze mi vyhovuje, ze sa s nim da pekne otacat. A uz som si zvykla aj na to, ze pri vystupoch na obrubnik treba kolieska zaaretovat.
Tak si to uzivame.
Ak by niekto potreboval len vanicku alebo vajicko, mam aj s adaptermi. 😉

weblucy
20. feb 2010

My mame X6 cierny sportovy. Ak si dobre pamatam, tak pri typoch sa meni len podvozok. X6-ka sa super ovlada a manipuluje sa s nou lahucko, vdaka prednym otocnym kolieskam. Skvele vyzera, da sa polohovat az do lahu, na madle je odzipsovatelny potah, ktory sa da prat. Kupili sme ho v lete, dovtedy sme mali trojkolku Quinny, to bola katastrofa. Teraz v zime som pouzivala aj original fusak, to mal syn rok v decembri, ale keby mal o par mesiacov viac, uz by nam bol maly a navyse je tenky, takze som musela dat este dve deky nan. A este jedno minus je, ze nakupny kosik je zapnuty o kocik cvokami, a ked nan dam nieco tazsie, odopnu sa. Az na toto som velmi spokojna, kocik ma presne to, co som od kocika chcela. Ostatne maju dost uzke opierky, tento tiez nema najsirsiu, ale vyhovuje tak akurat, ked sme mali sirsiu, tak maly padal do stran. A je aj dost dlhy. Proste tohto kocika by som sa nevzdala, aj keby som ho uz nepotrebovala 😉

katunka82
12. mar 2010

Pridam svuj postreh a zkusenosti s kocarkem.

Mame X2 a nemenila bych!!! Ten kocarek se neskutecne dobre ovlada, perfektne se s nim da vytocit na malem miste, lehce ovladatelny jednou rukou.. rekla bych mercedes mezi kocarky. Taky jsme si to nakonec rozmysleli a kocarek neprodame a nechame si ho (hlubokou verziu), sportovni cast a autosedacku s adaptery prodavame - kdyby mel nekdo zajem, mam i inzerat.

felixko20
6. apr 2010

my sme zacali pouzivat sportovu cast a je super. Maly je este v chladnejsich dnoch vo fusaku a pekne sa tam cez den aj vybuva, tak sme spokojni...

easy
7. apr 2010

Prosim, mozte mi napisat, co stoji sportiak x4? Ma ho niekto na predaj? Dakujem

mychaella
22. apr 2010

easy v kocikove za 415eur sportak a poslala som ti link co som nasla na predaj pouzivany

mixa5
23. máj 2010

@j777 no aj mne vrzga rucka. Kocikujem kazdy den uz rok a to aj po lese a kamenoch a mam pocit zda cely rozvrzgany. Mam X5. Sucasne kociky to je samy nit a neda sa to podotahovat. Baby nieje ten kocik nejaky uzky? Mala ma 1 rok a mam pocit ze za chvilu sa mi tam na sirku nevojde. Ale inak co sa tyka manipulacie a prechadzke po tazsom terene je super.

kuriatko84
6. jún 2010

ahojte
sme cerstvi majitelia novej X4 a nevieme si dat rady s tym kosikom ako sa tam upevnuje, kedze nie je vystuzeny a nikde ziadne prichytenie, teda aspon sme na to neprisli 😖
poradte nam prosim alebo poslite foto, dakujeme...

mychaella
6. jún 2010

ahoj, my sme kocik kupovali pred rokom, tak neviem ci je to nejko zmenene...na tej sirokej casti na spodku kocika je /teda mal by byt/ taky umelohmotny uchyt a na kosiku na jednej strane taky ako keby dvojzub a to sa do seba vsuva...dufam, ze si ma pochopila....chcela som odpfotit ale vybil sa mi fotak, ak na to nepridete pridam foto rano..vela stastia 😉

kuriatko84
7. jún 2010

@mychaella dakujem ti velmi pekne 😉 tak take nieco sme si tam vobec nevsimli 😅 kocik je uz v krabici v pivnici, tak ked sa pride mami nanho pozriet a znovu ho budem vybalovat tak to tam skusime nasadit, dufam ze na to prideme 😕 😝
a inak si s nim spokojna, dost sa obavam toho ovladania kocika, lebo na malej ploche to bolo dost divne, ale mm je z neho uplne paf 😀

mychaella
7. jún 2010

@kuriatko84 nie je za co..pozerala som si tvoj album a na poslednej foto kde mas kocik som pozerala..a ma to stale rovnaky system....tak to potom mrkni 🙂
ja som s kocikom maximalne spokojna..obcas mam pocit, ze je trocha vacsi ako by mohol byt..ale je super..urcite si ho odlozim aj pre druhe mimi, jedine co mi trocha vadi je ten kosik, ked je viac nalozeny tak vypadava 😖 to trocha nedomysleli

kuriatko84
7. jún 2010

@mychaella tak to som rada, ze si spokojna lebo fakt som mala strasne pochybnosti o tom ovladani kocika, ale je to asi fakt o zvyku, a na ten kosik sa teda pozriem a nieco s maminou vymyslime ako ho tam dobre upevnit 😝 este raz dakujem

mychaella
7. jún 2010

@kuriatko84 ovlada sa dobre ...len po prvych prechadzkach budes mat pocit, ze sa strasne nicia kolesa...ale oni sa len vyjazdia a potom vyzeraju stale rovnako...dufam ze si ma pochopila 😀

kuriatko84
8. jún 2010

@mychaella dobre vediet, lebo asi by som zostala nahnevana a mozno by som aj nad reklamaciou uvazovala😅 ale ved nemozu byt stale ako nove no nie😀 jak sa ja poznam tak ich budem po kazdej prechadzke umyvat az kym ma to neomrzi😝

mychaella
8. jún 2010

@kuriatko84 ja som tiez ostala zaskocena a uvazovala nad reklamaciou 😅 ved predsa po prvej prechadzke nemozu byt take znicene kolesa, ale mm mi schladil hlavu ze mam pockat co to spravi, ze zaruka je dva roky... 🙂 a este teraz ked ich umyjem tak vyzeraju v pohode...to len sa museli trocha ojazdit 😀

kuka
23. jún 2010

Opierka sa polohuje aj do pravého uhla? hociktorý bertini prosím, potrebujem polohovanie v pravom uhle.

dosa
23. jún 2010

@kuka - sedacka je len jedna a ta je osadena na roznych podvozkoch... nepovedala by som, ze je to rovnych 90 °, ale menej ako 100 ° urcite

kuka
23. jún 2010

ďakujem, tak to budem musieť zvážiť, hm škoda

dosa
23. jún 2010

@kuka - neviem ci najdes rovych 90°, to by sa asi dobre nesedelo...

kuka
23. jún 2010

tak to nevíem, ale teraz mame kočiarik ktory ma opierku nie v pravom uhle a vydim ako to malemu nie moc robi dobre, stále sa napína aby sedel, koliše to s nim, su aj kočiariky s opierkou do praveho uhla, napr. peg perego uno 2009, bertini sa mi moc páčia, preto som chcela vedieť aj tu opierku

dosa
23. jún 2010

@kuka myslim, ze na bertini je to zanedbatelny rozdiel od praveho uhla, da sa tam sediet vzpriamene - pozri obrazok. najlepsie je vyzkusat 😉

acerka
3. júl 2010

ahojte, neviete da sa navlek zo sportovej casti dat cely dole a oprat., ja som ho cely poodopinala, ale v casti okolo striesky je to napevno a neslo to dat dole. aj striesku by som potrebovala oprat, maly to stale ochytava a uz je ufulana :(
dakujem 🙂