Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

aponchie
5. jún 2008

mas nejaky link at vidim jak vypada? 🙂

kucierka1
5. jún 2008

my mame kočík Bertini x6,ale len sportovu časť a som maximalne spokojna. Velmi dobre sa ovlada, ocenujem, ze sedacka sa da otocit aj proti smere jazdy, je polohovatelna, nosnost az do 20 kg a tiez dobre vyzera 🙂

viiila76
autor
6. jún 2008

Jaj super, aspoň niekto ho má, keďže je to u nás novinka. 🙂
Mne sa páči X5, chcem dieťa hojdať.
Boli ste s tou X6 niekde v teréne? Tie predné malé kolieska ma dosť odrádzajú...

kucierka1
6. jún 2008

je to uplne v pohode aj v terene, nemame najmensi problem. Ono je to najlepsie si ten kocik pred kupou vyskusat, ja som ho kupovala cez kocikovo s tym, ze ich mali na sklade, tak sme tam rovno isli, vyskusali, vybrali farbu (v skutocnosti vyzeraju inak ako na nete) a rovno kupili. Ja som povodne chcela x6, ale ked som ich videla nazivo a vyskusala, bolo rozhodnute 🙂

viiila76
autor
7. jún 2008

Pockat... chcela si x6, aj si si ho nakoniec zobrala, alebo je to preklep? 🙂

kucierka1
7. jún 2008

aha, to je preklep, ospravedlnujem sa...chcela som x2 povodne...

tamita
8. jún 2008

Čaute,aj mne sa pozdáva práve X5 kôli hojdaniu, Viiila - mali by sme to nejako vyzistiť,ako to funguje v praxi.
Kucierka - ako to myslíš,že farby su v skutočnosti iné ako na nete? Lepšie či horšie?A akú farbu ste vybrali?Ešte ma zaujíma,že prečo ste nakoniec vybrali X6 a nie X2.Dík.

kucierka1
8. jún 2008

kedze ja som kupovala uz len sportovy, tak hojdat uz som nepotrebovala 🙂 Vyskusala som si ovladanie kocikov, tam je rozdiel iba v tom podvozku, ta sedacia cast je na vsetkych rovnaka, a v konecnom dosledku sa mi x6 pacil viac. Pokial ide o farbu, povodne som chcela oranzovy, ale v skutocnosti je ta oranzova trosku ina... Nakoniec som vybrala cervenu, ktora ma teda na nete absolutne neuputala, ale nazivo vyzerala super. Este aj zeleny sa mi velmi pacil 🙂

viiila76
autor
8. jún 2008

I ked zelena nie je moja oblubena farba, najviac sa mi pozdava z obrazkov prave ta.. 🙂

Co som si vsimla na obrazkoch, tak X6 sa lepsie zlozi... lenze my chceme aj velke kolesa, aj hojdanie...

Tamita, uz som pisala na kocikovo, ci ich maju na predajni a maju. 🙂 Raz, ked pojdeme cez Ivanku, sa tam zastavime, mozno uz aj tento tyzden, ked pojdeme oznamit priatelovym rodicom novinku... 🙂 Dam potom referencie.

Inak vcera, ked som bola v Tescu na Zlatyhc, tak som ho u jednej z auta videla - X4, sportovy a vyzeral naozaj dobre. 🙂

Inak, ja by som prijala kocik aj z druhej ruky, nepotrebujem novy, len skoda, ze ho este nikto nepredava. No vsak, pokial budem rodit, mozno sa to zmeni. 😀

kucierka1
8. jún 2008

Ale ber si to z tej lepsej stranky, to, ze ho nikto zatial nepredava asi svedci o tom, ze su s nim vsetci spokojny. 😀 😀

viiila76
autor
9. jún 2008

Vsak to tak aj beriem, ale velmi mi to v tomto nevyhovuje... 😀

tamita
9. jún 2008

Ja som dnes telefonovala najbližšiemu predajcovi pri BB-do predajne v Žiari n/Hronom,tam majú naživo práve X4 červenú,tak sa tiež chystám omrknúť tento týždeň a podám správu a teším sa-čo zistíte aj vy kočky,potom dáme skúsenosti a rozumy dokopy... 🙂

enika
11. jún 2008

ja kocik sice este dlho nevyuzivam, ale musim povedat, ze zatial som s nim velmi spokojna. Tiez mame X6, oranzovy a kupili sme celu trojkombinaciu. Zatial som s nim absolutne spokojna, hojdat sa sice neda, ale do boku sa s nim da kyvat. Je perfektne ovladatelny, lahucky a dokonca aj dobre vyzera. Zatial vyuzivame len vanicku, ale aj sportova cast, aj autosedacka vyzeraju perfektne a tiez som si ho zaobstarala prave preto, ze splnal skoro vsetko, co som od kocika ocakavala. Na internete som o nom este nenasla referencie, ale riskla som to. Sportova cast sa da dat aj v smere aj proti smeru a je super polohovatelna. Dufam, ze s nim budem takto spokojna aj v buducnosti.

tamita
11. jún 2008

Tak ja som dnes videla X2-červenú,farba veľmi pekná-žiarivo červená.kočík elegantný, nepôsobí ťažko a je ľahko ovládateľný. Opierka chrbátika v hlbokej vaničke sa nedá polohovať-škoda,ale zas to nie je až taký problém.Aj športová časť na pohľad pôsobí veľmi dobre,dá sa krásne sklopiť-takmer do vodorov.polohy,jediné,čo ma fakt zaskočilo a čo -obávam sa,že by mohlo dosť podstatne vadiť,je veľmi úzka šport.sedačka.Aj po vybratí vnútor.vložky sa mi zdá,že tam bude ročné dieťa sedieť v "pripažení"...? Ocenila by som skúsenosti niektorej maminy,ktorá tento kočiar má a vie to posúdiť už z praxe-ako sa dieťatko v šport.sedačke cíti.

sammy
11. jún 2008

Nemate niekto kocik Star tejto znacky?

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?&kat=1

kucierka1
11. jún 2008

tamita, Kristinka este nema rok, ale sme velmi spokojni, kocik pouzivame niekolko hodin denne, mala v nom spinka, zatial tam ma urcite dost miesta. kebyze mam vyberat kocik znovu, kupim ten isty 😉

karla08
8. aug 2008

ahoj holky, budu prodávat bertini x4, je v spor'ták je v zeleném provedení, hluboká korba je oranžová, pokud máte zájem ozvěte se, je používaný rok a půl a všichni v Liberci mi ho závidí. koukněte na www.handypraha.cz, to je dovozce. moje číslo je 608808606

andulkasafarova
14. aug 2008

nazdar holky, mne sa strasne paci Berini X5 ale vidim ze tu nie je ziadna co ho ma a pridala by skusenost. x4 je tiez super, akurat nehojdá po com ja tuzim, hojdaci kocik. to co mi chyba je asi len brzda, na sportaku co mam teraz sa mi velmi osvedcila ked idem dole z kopca a tak. a este si nejsom ista ci je ta sedacia plocha fakt priestranna, ci neni prilis uzka.inaj sa mi lubi hrozne moc.

bambula
24. sep 2008

Ahojte,
ja mam X4 a som s nim velmi spokojna. Mala ma uz cez 2 roky, sportova sedacka je v pohode, mala sa v nej netlaci. Vsimla som si, ze aj ostatne kociky, ktore maju naklikavaciu sportovu sedacku (ABC Design,Gesslein, Quinny - este uzsie) su oproti jednosmernym sedackam uzsie, ale to je prave kvoli tomu uchycovaciemu mechanizmu sedacky. Natacanie kolies je genialne, velmi dobre sa s nim manipuluje. Dokonca ho ma aj Aneta Pariskova a ze je s nim spokojna🙂

pindruska
25. sep 2008

Koukala jsem na stránky Bertini na SK, líbí se mi X5 kvůli houpání, ale český dovozce jej do ČR nedováží ☹ .

pammy
25. sep 2008

Ahojte, a nezda sa vam prilis tazky? Konstrukcia okolo 10-12kg + sportova cast 5.4kg... ?? 😕

pindruska
27. sep 2008

Včera jsem našla přímo stránky výrobce a s manželem jsme se shodli, že to je první firma, která má to má pořádně "vymakané". Dá se koupit příslušenství, takže vznikne sedačka na krmení, houpací lehátko... 😉

viiila76
autor
30. sep 2008

Tak konečne som sa dostala do toho obchodu. A musím povedať, že som dosť sklamaná. 🙄 Kočík je síce húpací, ale osobne sa mi zdá dosť neobratný na to, že má všetky kolesá "otočné". Ak by som náhodou niekedy chcela ísť s ním dozadu, čo si myslím, že sa určite niekedy stane, tak keď som ho vyskúšala ťahať dozadu do jednej strany, neviem prečo - išiel do druhej. Pravdupovediac, ak by som mala dať za neho toľké peniaze, tak to mi stačí aj obyčajný s neotočnými kolesami. 🙂

weronique1
2. okt 2008

Ahojte, rozmýšľame nad X2. Jediné, nad čím váhame je veľkosť vaničky - zdá sa nám dosť malá. Máte s nimi už nejaké skúsenosti? Do akého veku sa tam dieťa v pohode zmestí? ďakujem

ma76
2. okt 2008

Ahoj weroniqe1!Mam x2 v cervenom od maja 2008.Narodila sa nam 4,09kg babula.Ma 4,5mes.a nechce mi už ležat tak že v 5. ju davam do športovej časti,inak vanička nam je ešte dobra.Je inak super a hojdanie som ani nepotrebovala možeš do stran.sportova cast je super je knej aj nanožnik.Na zimu kupujem fusak 3v1 cierno-cerveny emitex-rovnaka cervena!!!

weronique1
3. okt 2008

ahoj ma76, ďakujem. kočík sa nám veľmi páči a po uistení aj o tomto detaile som sa v rozhodnutí preň ešte viac utvrdila. plánuješ si vaničku nechať, alebo by si ju bola ochotná posunúť ďalej? - na 5 mesiacov sa mi zdá zbytočné kupovať úplne novú.

beatrice.h
3. okt 2008

Ahojky holky, nevíte, kde by prodali jen sportovní korbu??? ☹ Děkuji předem za odkazy.

ma76
3. okt 2008

Ahoj Weronikqe,Dohodneme sa.Chcem za nu 3600.-Od kedy ju potrebuješ?

weronique1
5. okt 2008

ma76 - poslala som ti internu postu...