Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

labudka
9. feb 2009

Dobré ránko, máme záujem o X2, tak keby chcel niekto predať, určite sa mi ozvite do ip 🙂 aj keby len súčasti ako autosedačka, alebo vanička tie sú univerzálne u všetkých. Ďakujeme labudka a manžo

bmmz
10. feb 2009

dakujem za odpovede, este by som sa spytala ci sa da sportiak uplne lezno sklopit? a ci vanicka v hlbokom bude stacit na 6-8 mes. babo 😉

bubinko83
27. feb 2009

baby ako riešite fusak a deku?Lebo mne sa to tam nevmesti ☹

bubinko83
27. feb 2009

myslim športovu čast

lucrezia
27. feb 2009

Bubinko nestraš, ja som si ten kočík práve objednala. A do hlbokeho sa Ti maly už nezmestí?

bubinko83
27. feb 2009

lucrezia,neboj kočik je super,len ten nanožnik je uzky.S vaničkou som spokojna a sme v nej dodnes,lebo maly mi nechce v športaku spat. 😠

bubinko83
27. feb 2009

kedy maš termin?

lucrezia
27. feb 2009

ja mam termin v maji.....chcela by som hlboku vanicku vyuzivat co najdlhsie, dufam, ze aspon do 7 mesiacov sa bude dat....
ja som si precitala celu tuto diskusiu, na ten nanoznik sa tu uz jedna zienka stazovala, ale inak prevládala vacsinou spokojnost. ja som rozmyslala, ze keby bolo najhorsie, tak si objednam univerzalny nanoznik, tie su hádam vacsie, ponukaju ho na mimibazare v roznych farbach.
a inak si s kocikom spokojna?

bubinko83
27. feb 2009

ano som snim spokojna lahko sa manipuluje snim aj sa dobre sklada.Aj športova čast je v pohode len aby už bolo po zime.Ja mam x2 a ty si si aky objednala?

katyl
27. feb 2009

bubinko, aj ja mam filipka 🙂 🙂 🙂
a dnes som si objednala bertni x6, v cervenej farbe, tak sa tesiiiim
Vozime sa v concorde fusion, ale dlhanikovi je vanicka skoro mala, a do sportaku sa ho bojim dat, lebo je otoceny smerom do sveta a k mame sa neda dat. myslela som, ze tam bude az do 6 mesiacov vo vanicke, ale.... ☹ ☹ zial davam mu este max mesiac. Bertini beriem len preto, lebo sa da otocit k mame, predtym, ked som kupovala kocik, som o tejto znacke nevedela.... 😒 tak uvidim, ako budem spokojna 😀 😀

bubinko83
27. feb 2009

katyl,ale tvoj Filipko je určite riadny valibuk ved som pozrela album a tam že vaha vyše 4kil.Pekneeeeeee 😉 Kolko važi teraz?My sme skor narodeny a mame niečo okolo 7 kil 🙂

bubinko83
27. feb 2009

katy inak tie concordy su pekne sa mi začali pačit. 🙂

lucrezia
27. feb 2009

aj ja som objednala x2 🙂
strasne sa mi pacil ten system skladania a hlavne rozkladania 😉
to si ma ukludnila, ze aj pol rocne dieta sa este zmesti do hlbokej vanicky..to je super
a este sa vytesujem, za aku perfektnu cenu som ho zohnala...cez cesky zasielkovy obchod, mali ho tam v akcii a dovoz na SVK zadarmo...no skratka usetrila som 5 000 sk a to ma tesi...tak dufam, ze nam bude sluzit k spokojnosti

bubinko83
27. feb 2009

a aku farbu si si objednala? kolko ta to vyšlo?

bmmz
27. feb 2009

lucrezia nenechas link

lucrezia
27. feb 2009

objednala som oranžový - šporťák 7500 Sk ( na SVK okolo 12 500 😒 )
a hlboku vanicku chcem zelenu, ale tu tam nemali, tak bud objednam cez iny cesky e-shop, vychadza to tam okolo 3 500- 3 600 sk ( u nas skoro 5 000) alebo aj ked si ju kupim u nas a dam za nu tych 5 000, tak budem mat aj tak usetrenych 5 000 sk.
no a autosedacka tam vyjde nejakych 2 300 ( u nas 3 700) a taska 700 ( u nas 1700) tak to su dobre rozdiely nie?

bubinko83
27. feb 2009

lucrezia,to maš super cenu fakt.Ani nevahaj. 🙂

bubinko83
27. feb 2009

my mame zeleny športak,ale pači sa mi strašne aj červeny

katyl
27. feb 2009

😀 bubi 😀
to teda je,
teraz uy tak nepribera, v 3 mesiacoch ma 6, 5 kg, teraz pojdeme v 4 mesicoch, ale zda sa mi uz tazky na nosenie.. 😀 😀 😀
dlhy bol v 3 mesiacoch 64 cm, ale rastie.....v 68cke overale je uplne napasovany....
boooooze, kde ho budem o chvilu vozit??? 😉

bmmz
27. feb 2009

uz bude teplo 😉

bubinko83
27. feb 2009

katyl,mne sa velkostou pačil kočik peg perego GT3 taka trojkolka......ta je obrovska 😉

bmmz
27. feb 2009

😉 mne sa zda ze bertiny je celkom zaujimavy kocik za rozumnu cenu nechcem dat viac za trojkomb. ako okolo 20tis

katyl
28. feb 2009

bubi, GT3 poznam, ale zas ten isty problem, neda sa otocit smerom k mame. Do tych 10 12 mesiacov podla mna treba na babo vidiet, aj ono aby videlo mamu. Potom kludne akkolvek sportak smerom von. Ale asi zavisi aj od dietata 😉

katyl
28. feb 2009

jita, ten je krasny 😵 😵 😵

evita363
28. feb 2009

Ahojte tehulky/maminky, mi sme tiez objednali X2 a chcem sa opytat taku otazocku...orig. taska bertini ide prichytit aj na rucku kocika?zabudla som sa na to opytat resp. nemali ju na predajni k videniu, no a vsade vidim len zenu ako ma tu tasku prehodenu cez rameno...tak preto taka blba otazka 🙂

bubinko83
28. feb 2009

evit,ano da sa prichytit samozrejme 🙂

lyrra
2. mar 2009

taska sa len prehodi cez rukovat - specialne uchytky tam nie su. Ked mam sportovu cast nasadenu proti smeru jazdy, taska naraza malemu do noziciek, co nie je prijemne ani jemu ani mne 😒

katyl
13. mar 2009

tak dnes som bola s bertini voku prvy krat 😀
je uplne super, co sa tyka jazdy, po kockach v meste super, je dobre odpruzeny, fusak sme tam vopchali bez problemov.....
co sa mi zda, je ze je menej kryty zo stran, ale zas az tak to nevadi. Je aj uzsi oproti concordu, ale dieta sa tam vojde v pohode.
Inak, nepredavate niekto autosedacku k bertini za dobru cenu? akukolvek farbu. 😉 .diiiiik

didosh
14. mar 2009

Caute maminy, predam bertini X5, vanicka modra, autosedacka zelena, sportak oranzovy (kupila som si rozne farby aby som mala pocit zmeny 🙂 ) k tomu prsiplaste: ku kazdej casti osobity prsiplast z kvalitneho tvrdeho igelitu s dierkami na bokoch na dychanie. Dalej pumpa na kolieska (terenne nafukovacie kolesa), prebalovacia taska (modra) - v nej sa nachadza termo obal na flasku a prebalovacia podlozka, sietka proti hmyzu. Vanicka pouzivana 6 mesiacov a sportiak 3 mesiace. Zarucny list do maja 2010. na poziadanie zaslem foto mailom. Cena 450 eur, mozna dohoda, Som z Pezinka