Kočík zn. Bertini (austrálska značka). Máte skúsenosti?

viiila76
5. jún 2008

Má niekto skúsenosti s týmto kočíkom?
Mne sa osobne veľmi páči, podľa toho, čo som sa o ňom dozvedela zo stránky, má zatiaľ jediný všetko, čo od kočíka očakávam... 🙂 i keď som ho ešte nevidela naživo.

dosa
17. aug 2010

@ziza55 - zbehni do kocikova, do ivanky, tam ich mavaju vsetky 😉

ziza55
17. aug 2010

@dosa vcera som tam bola..len nevedela som ze maju len do 17tej otvorene...dosli smke o stvrt na sest a bola tam uz mreza,...skoro ma piclo 🙂 ...inak rozmyslala som aj na briom..poznas aj tento kocik?a este som sa chcela spytat...ty si si davala sit aj potah na madlo a podlozku do sportaku vsak?nevies ci by ta pani vedela usit aj tasku na kocik?a nevies uz ten link?ze by som jej popr.napisala...dakujem..pa

dosa
17. aug 2010

@ziza55 - tak to ta chapem, mna by asi roztrhalo od jedu 😉 k podlozkam som ti napisala IP

monika71
17. aug 2010

@ziza55 podla mna nie je taká uzka, ved dieťa ked začne chodiť aj tak tam bude len vtedy ked sa unaví z chodenia 🙂 ja som spokojná aj ked zatial len z toho že ho mame a páči sa mi a zdá sa aj vyhovujuci a pohodlný pre bábo 😅

lenka03
17. aug 2010

Monika podla mna je dost uzka, predsa len je to australsky kocik a oni s nasou zimou a fusakom akosi nerataju. Ja som si X4 kupila niekedy v januari, to mala moja mala asi 6 mesiacov a ked som ju tam dala v tenkom fusaku tak sme mali problem zapnut nanoznik. Kocik je aj dost otvoreny na nase zimy, ale mala ho milovala lebo sa dala strieska sklopit tak ze videla paradne na vsetky strany. Ona v nom ani spat nechcela lebo po vanickovom kociku mala zrazu vyhlad na vsetko 🙂
No ale ked to zhrniem, nemala som vyhrady voci sportovej casti ako takej ... Je sice uzsia ako na inych kocikoch, ale nam by stacila, lebo na leto by uz nechodila naobliekana a dalsiu zimu uz bude kracat sama takze by sme pouzivali len golfky ked sa unavi.

mychaella
25. aug 2010

Ahojte, podla mna vobec neni uzka ta sportova cast, ja som sa toho tiez bala..sice my uz sme vyse 2 mesiace bez kocika ale obcas mi tam maly spi a bez problemov, deti sa od urciteho veku zacnu natahovat,kocik je dost dlhy tak mozno preto sa zda byt uzky a co tyka fusaku tak my sme v sportaku cca od 3-4mesiacov cize akurat na zimu a ked bolo chladno tak sme mali fusak bez nanozniku, alebo sme mali deku a cez to nanoznik. ked prilis fukalo alebo poprchalo..nic v zlom ale vela mamiciek deti privela babusi...

korbicka
27. aug 2010

@mychaella Prosím prosím. Mohla by jsi tu šířku změřit???

janca.mareckova
28. aug 2010

Maminky, jste spokojené s bertini x4?? Strašně se mi líbí!!! Jak ve skutečnosti vypadá ta zelinkavá? Je pěkná? Nebo taková vyblitá?? Strašně bych chtěla černej, ale nějak nemůžu sehnat ☹

nyc
28. aug 2010

@janca.mareckova ta zelena farba je pekna a ziariva a pouzivanim nevybledne, bertini ma vsetky farby take syte a ziarive. ja mam X2 je to super kociar - rozdiel je len v podvozku. viem ze X4 by mal byt este lepsi len pri nom si treba dat pozor na podvozok ak chces pouzivat vytah, tak aby sa ti na sirku zmestil, to treba pomerat.

dosa
28. aug 2010

@janca.mareckova - ta zelena je naozaj krasna, ja som mala zelenu vanicku, ale je lakava pre musky, chodili vsade s nami 😀 😀 😀 sportak sme mali oranzovy a obidve farby boli podla mna pekne, jasne a vyrazne 😉

janca.mareckova
28. aug 2010

@dosa já mám právě z těch mušek strach.......měla jsem hlubokej zelenej a pořád jsme byli v obležení-..... a taky mě zrazuje zima. Projede kolem nás auto, nahodí nás a bude hned kočárek černej......... ale zase černý mi přijde smutný

dosa
28. aug 2010

@janca.mareckova - smutny ako smutny - do cierneho si mozes zaobstarat veselu farebnu podlozku, farebny fusak a hned ti kocik ozivi... ale na druhej strane prave preto, ze v zime je zvyseny vyskyt tmavych farieb, asi by som vybrala tu zelenu, nech vas je vidiet 😉

janca.mareckova
28. aug 2010

@dosa já mám teď černý kočárek s červenými doplňky. Jezdím s ním 3 měsíce a už je vyšisovaný ☹ Takže parádu dělal fakt jen chvíli...... No a ta zelená mě fakt láká 🙂 Jen se bojím toho podvozku, protože jsem doteď jezdila s 3kolkou

mychaella
29. aug 2010

@korbicka 32 cm ma sedacia cast,
@janca.mareckova ahoj, ja mam x4 a som velmi spokojna..ale je dost siroky niekedy som mala problem dostat sa do uzsich priestorov napr. v obchode a zalezi co ocakavas od kocila, lebo napr od x6tky sa s nim omnoho horsie manipuluje kedze ma dost siroke kolesa. ale celkovo som s nim spokojna a mam odlozeny aj pre dalsieho prcka,
a mam ciernej farby aj, hlboku aj sportovu cast a denne bola skoro nonstop vonku a farba stale krasna ako nova. ked som kocik balila som porovnavala s nanoznikom ktory som vobec nepouzivala a vobec nebolo vidno rozdiel 😉

janca.mareckova
29. aug 2010

@mychaella Ahoj. Díky. Asi to vyhraje ta černá......... dá se krásně kombinovat 🙂

verled
29. aug 2010

ahojte holky, dost uvažuju o koupi kočárku, líbí se mi X6, myslíte že přední kola zvládnou zimu a sníh??mam z toho strach🙂může mi někdo poreferovat?díky moc🙂jinak to bude asi x4 😉

yennn
29. aug 2010

Ahojte, minule mi pri baleni do auta v silnom vetre uletel nanoznik na vanicku, nevsimla som si to. Neviete mi poradit, ako by som mohla ziskat nahradny? Bola som v Kocikove, ale uplne sa na mna vykaslali, vobec neboli ochotni sa na to ani len spytat. Bez toho je kocik myslim nepouzitelny / nepredajny... Dakujem

dosa
29. aug 2010

@yennn - no to je dost smutne, ze sa k tomu takto postavili... ked si kupovala cely kocik, asi inak okolo teba skakali. my sme tiez raz ostali bez nanoznika na vanicku, ale na inom kociku a nasla som si dovozcu na nete a mailom som vybavila a postou poslali novy... skus im este napisat, nech ti teda vysvetlia, v com je problem??? 😲

verled
29. aug 2010

yenn:a přímo na bertiny stránkách??zkus jim napsat.-)

janca.mareckova
29. aug 2010

🙂 Tak jsem se zamilovala!!!! 🙂
Dnes jsme si byli zkusit X4 a já jsem nadšená!!!!!!! Ve středu si jedeme pro použitý černý sporťáček 😀 Doufám, že bude v pěkném stavu......... pokud se mi nebude zdát, tak po cestě máme k prodeji ještě jeden zelený 🙂 Nevíte za kolik se dají oupit kolečka???

yennn
29. aug 2010

@dosa
Ano, presne tak. Ked sme kupovali celu zostavu, tak skakali. Potom, ked uz kocik mal prist a stale nechodil a vyhovorky a vyhovorky a nakoniec nam stejne dali iny kus, nez mal patrit nam, uz to bolo horsie. A teraz svoj pristup uplne zaklincovali. Noooo.... vieeeteeee, to bude probleeeem... 😒
Takze.. teraz robim negativnu reklamu, ale ja urcite uz do Kocikova kupovat nepojdem.

Inac... idem to cele predat. Mam x2 a sportak sa mi zda byt maly pre mojho "maleho" a mimono dost zle chranene proti poveternostnym vplyvom (ak neratam prsiplast)...

yennn
29. aug 2010

@verled
Dakujem za tip, budem musiet popozerat. Smutne je, ze ja nie som nejak extra zdatna, co sa tyka tychto veci. Kolko veci by som si aj kupila cez internet, len na to nemam odvahu, ani prehlad. Ale snad v takejto malickosti si poradim 😉

verled
29. aug 2010

janca.mareckova:jeee tys mi asi ukradla ten co jsme našla na netu, ten zelenej.-)))tak podej pak zprávu jak jsi koupila nebo nekopila a v jakym je ten zelenej stavu, kdybys ho nebrala ju?díky.-)

janca.mareckova
29. aug 2010

@verled Jakej máš na mysli??? Pošli mi osobní zprávičku........a přidej odkaz

madalah
30. aug 2010

Ahoj, kočky, tak pozerám na Vaše rady a aj tak sme sa rozhodli, že si kúpime tento X4. Len by som veľmi preveľmi potrebovala vedieť... vy ste športiak skladali tak, že ste sedačku dali z podvozka dole??? Zdá sa mi to nepraktické a keď som písala do Kočíkova, tak vraveli, že to nie je nutné. No v tom prípade sa zasa bojím, aby mi to nezaberalo veľa miesta v kufri. Poprípade maminky, ktoré máte tento kočiarik, neboli by ste také dobré a neposlali by ste mi fotku zloženého kočiarika spolu so športovou časťo? Ďakujééém, Zuzana

janca.mareckova
30. aug 2010

Ahojky.
Včera jsem tenhle kočárek viděla poprvé a je fakt, že to není nutné. Bohužel je to bez sundání vyšší a do našeho auta se to taky musí sundat....... ☹ Ale fotku bohužel nemám, jeliko si kočárek budu kupovat až tento týden

janca.mareckova
30. aug 2010

Jdu k vám pro radu!!!!
Mám vyhlídnutý černý X4 ale bohužel je 2 roky ježděný a bez záruky!! Prý nevrže a není ani rozvyklaný. Bohužel to máme 230km jednu cestu a tak se vážně bojím, zda do toho jít!! Je to dost ris nechat si to poslat.......
Pak mám v záloze ještě zelený!! Ten je prý jako nový a ještě asi 8 měsíců v záruce!! Někdo si poví jasná volba, že??
Ale ten zelený mě tak nezaujal ☹ A taky mám strach, že když malého obléknu třeba do oranžova, že budeme jak papušek ☹ Barevní a jak pěst na oko!! Máteněkdo zelený? Spokojenost?? Jdou na vás mušky?? A co v zimě- sníh? Ohodí vás auto a je to ☹

madalah
30. aug 2010

@janca.mareckova

Janka, našla som jednu pani, ktorá predáva tento kočík so zárukou ešte 11 mesiacov v červenej farbe za 200 €. - je z Kysúckeho Nového Mesta....sama som uvažovala nad kúpou ojazdeného, ale je to od nás dosť ďaleko, tak radšej nie ☹ a my hlavne potrebujeme kočík okamžite, lebo sa nám podarilo predať náš a nakoniec sme bez kočíka. A tá červená je ozaj prekrásne červená, ak Ti nevadí, že to bude pre chlapca. My osobne ideme dnes X4 omrknúť a možno aj kúpiť a vážne uvažujem o červenej farbe. Mali sme Casualplay v čevenej farbe, asi rovnakej ako X4 a bola som spokojná...hoci mám tiež iba synov 😉 Ale kočík jazdený dva roky a ešte poštou by som asi nebrala... hoci by cena bola výborná, je to ako kupovať mačku vo vreci a nevieš, či by si ho mohla vrátiť, keby to bolo ináč, ako pani hovorí a kočík by bol "rozheganý"... V každom prípade ak ho dnes kúpime, čo som rozhodnutá kúpiť na 99,9 %, tak tu pridám okamžite fotky... Preto babenky držte palce, aby sa páčil aj môjmu mužíčkovi, keďže posledné slovo je aj tak jeho... 😀 😀 😀

janca.mareckova
30. aug 2010

Ahojky. Moc děkuju!! Ale červený bych pro chlapce nebrala......... Mám z toho černého taky strach!!! Je to risk!! Já teď vážně uvažuju o koupi celého kompletu!!! Zelená barvička!! Hluboká vanička a asporťáček, jako nový!!! Bez autosedačky teda ☹ Ale já se svým hlubokým jsem nadmíru spokojená!!!! Tak nevím. Zase manžel říká, že by bylo lepší mít jeden kočárek a ne mít jich 20 a všude mít roztahaný kočárky.......

janca.mareckova
30. aug 2010

PROSÍMMM!!!!
Může mi někdo změřit vnitřní rozměry hluboké vaničky??? Na netu píšou 72cm, což je blbost. Včera jsem ji viděla na živo a byla rozhodně větší...... Prosííííííííííím Mám na mysli rozměr úplně dole, tam, kde miminko leží