Kočík Zopa Fusion. Poznáte?

mojinecka
25. feb 2009

Ahojte, máte niektorá tento športový kočík? Majú ho teraz v akcii za 139 eur ( cca 4200 Sk) k tomu nánožník a pláštenka...Ako ste spokojné? Mne sa celkom pozdáva, ale sa bojím, že za takú cenu bude aj kvalita. A nechcem, aby sa mi rozpadol po pár použitiach. Ďakujem

kikuska551
25. feb 2009

ahojte pripajam sa k tejto teme aj mne sa celkom paci tento kocik mam rskoro rocneho chlapca myslite ze bude mat dost pohodlia?a je kvalitny?

mukky
25. feb 2009

tak ak je to ten co myslim,cierny s oranz.alebo so zelen.faarbou,ci cierny s modrou strechou,tak mne sa pacil.hlavne je priestranny a dobre mi sadol 😀 ,ale nakoniec som vahala nad tou ciernou farbou strechy,urcite je v nom horuco v lete ☹ no ale s modrou moze byt.A v Carfure u nas asi pred 3 tyzdnami bol za nejakych 3.500 tusim,sme kukali,ale my sme si nakoniec vybrali iny,aa ssme strasne spokojni.

mojinecka
autor
26. feb 2009

Aj v Carrefoure ho majú? A kde, priamo v predajni alebo v nejakom butiku? Mne sa páčil s modrou strechou, tak by to nemalo vadiť. Ale vadí mi, že nemá nejaké okienko v tej strieške. Že neuvidím na malú a ona na mňa. Že napokon budeme chodiť so stiahnutou strechou...

mukky
26. feb 2009

mojinecka ,normalne tam vies na zaciatku,v prvej ulicke,tusim su tam aj vanicky vystavene,priamo v potravinach aj aj mne vadilo ze neni tam to okienko.Tak si to zvaz,ja mam graco a som spokojna velmi 🙂

mojinecka
autor
26. feb 2009

Jasné, už asi tuším, kde to nájdem. Nevedela som, že tam aj kočíky majú. Takže v sobotu, keď pôjde manžel na nákup mu na lístok napíšem aj kočík javascript:addEmoticon('🙂','vBody') Škoda len, že nemá niekto konkrétne skúsenosti z terénu.

adriana001
7. dec 2012

Ja som Zopa Fusion kupila od mamicky, ktora ho pouzivala 3 mesiace a chcela trojkolku. Moj syn mal vtedy rok a 4 mesiace. Paci sa mi na nom, ze je priestranny, lahko sa ovlada (aj 1 rukou) a sklada, kolieska sa v pohode otacaju do vsetkych stran, zmesti sa mi tam aj zimny fusak pre vacsie dieta. Madlo sa tiez da lahko odpojit, aj z len 1 strany, takze ho netreba davat dole cele. Ale jedna strana operadla sa pri sklapani do lahu stale zasekavala uz od kupy (pochybujem, zeby predchadzajuca mamicka naschval chcela polamat operadlo) takze mi iste casti konstrukcie pripadaju dost labilne. Opierka na nohy sa neda dvihnut uplne do vodorovnej polohy a tak ked mi dieta zaspalo, tak malo trosku zvesene nohy, co sa mi tiez nepacilo. A sklapanie opierky na nohy malo tiez plastovy mechanizmus a dole sa mi to dalo dat len s velkou namahou - tak som sa na to potom vykaslala a nechavala som to stale hore ☹ Kolieska nie su odpruzene takze je to trosku hlucnejsi kocik. Nanoznik mal zvlastny tvar, po bokoch vystuzeny a tazko sa mi daval na kocik, akosi nechcel dobre sadnut, tak som ho nepouzivala. A este, ked mi dieta sedelo, tak sa mi zosuvalo z kocika dole. Sedacia cast bola az prilis "vodorovna" pre mojho vegetaka, ktory sa rad vyvaluje v kociku 🙂 Nenarocnej mamicke tento kocik postaci, no ja som bola spokojna tak na 50%.

vivusika
7. dec 2012

@mojinecka my sme ho mali a bol perfektný, ľahký, dobre sa ovládal a zodvihla som ho sama aj do autobusu 🙂 len potom som si vymyslela trojkolku Jane, lebo naše chlapisko bolo veľké a potrebovali sme niečo priestrannejšie a schodné aj v teréne 😉

katkuz
7. dec 2012

@mojinecka my mame tiez tento kocik -takze nase skusenosti - co sa tyka pevnosti - myslim ze sa tak lahko nerozhrka, je dost stabilny a pevny, dost priestranny, neviem ako to myslela adriana001 s tou opierkou na nozky, lebo nam sla do vodorovnej polohy (bolo vsak treba na oboch stranach najst akoby vhodnu polohu toho mechanizmu - slo to tazsie ale islo, je dobre ovladatelny, vojde i vecsi fusak. nevyhody (o ktorych som vedela uz pred kupou z recenzii) - nema odpruzenie, prehadzovaciu rukovet, okienko na strieske - to som riesila tak ze ked maly spal (pouzivali sme ho asi od 2-3 mesiacov na cesty) nemala som na rucke pultik na drobnosti a vtedy ked som odzipsovala trosku tu zadnu "plachtu" tak som na maleho videla - na babo vidiet iba ked je v upnom lahu - ale to mi stacilo. je dost otvoreny takze na mensie babo v zime nic moc ak je veterno, ale ma dost velke kolesa co je v snehu vyhodou, my ho mame aj s fusakom ale ten je vhodny pre male babetka - ten my vosiel aj do vajicka, nanoznik sa musi poriadne nasadit a potom dobre drzi ale pravda je ze je trochu nesikovny. ja ho zatial teraz ako sa ochladilo nepouzivam - staci fusak bo aj tak musi byt drobec v overaly - pripraveny aj na chodenie 🙂
takze suma sumarum mne vadilo potom v praxi to neodpruzenie a v lete neprehadzovacia rukovet (slniecko sme vyriesili clonou), ale super sa sklada a ma velky nakupny kos (ku ktoremu sa vsak tazko dostat ked je v uplnom lahu). vyhoda tiez poistka proti zlozeniu (v predajni nam ukazovali skladanie na inom kociku v rukoveti bez poistky - ked sa dieta zavesi na rucku tak posklada kocik - co pre nas kedze mame aj starsiu dceru bolo neakceptovatelne 🙂

katkuz
7. dec 2012

@mojinecka narychlo som nasla toto:http://kocarky.heureka.cz/zopa-fusion/recenze/

mojinecka
autor
10. dec 2012

Ďakujem za odpovede, aj keď ja som ho zháňala už dávnejšie. Ale možno tým pomôžeme iným mamkám.

monm1
10. jan 2014

@katkuz ... uplne suhlasim co si napisala katkuz... my mame tiez tento kociar a sme s nim spokojni... nic by som nemenila az na tie hlucnejsie kolieska, neprehadzovaciu rukovat a na okienko ktore mi tiez dost chyba na strieske... inak som s nim nadmieru spokojna a ten nanoznyk to je mala chybycka krasy ak prikryjes babo dekou ani nezbadat, ze uplne nedolieha... 🙂

hanyem
10. jan 2014

@monm1 ja pokukujem po tomto kociku kedze v lete budeme mat babo a pre teraz 8 mesacnu dceru by bol fajn. hladam sportovy kocik 4kolku, s vacsimi kolieskami, kvoli terenu ()glfac nepripada do uvahy).hlavne musi byt lahky, spratny a priestranny. tak by som ta poprosila keby si mi o nom nieco viac popisala,dakujem 😉

monm1
11. jan 2014

hanyem... uz viac asi ani nemozem napisat ako napisala katkuz... ona to tam krasne rozpisala... 🙂 napisem len to co som uz napisala, ze som s nim spokojna... moja mala ma uz 1r. a 2mes. a nam vyhovuje hoci pokukujem po golfaci, ale to len koli tomu, ze golfac viem lepsie zlozit a hodit do auta... potom mi zostava viac miesta na nakup.. 😀 🙂 🙂

monm1
11. jan 2014
el6
11. jan 2014

ja som ho mala pri prvej dcerke...maximalna spokojnost...nemozem povedat jedno krive slovo na neho...lahky, priestranny, dobre sa ovladal, pultik bol super, teplucky nanoznik...za malo penazi, celkom dost muziky

citronius
21. mar 2014

@el6 Ahoj, chcem sa opýtať na zopa fusion, ako to bolo s vychádzaním na obrubníky keďže nie je odpružený, zvažujem jeho kúpu. Ďakujem

el6
22. mar 2014

@citronius Ahoj, nepamatam, ze by s tym bol nejaky problem....za seba mozem odporucit...inak ja som ho ani nepredala, mame ho teraz pri druhej ako zalozny kocik,kdyby neco...

e_z
25. mar 2014

Ahojte kočky,
do našej encyklopédie Wiki Modrý koník pribudli kočíky Zopa. Napíšte ako sa vám kočíkovalo vo vašej Zope aj dole pod článkom. Predsa len pri toľkých druhoch kočíkov každá mamina pred kúpou zisťuje ako boli spokojné iné maminy. Dik.

Miesto na pridanie skúseností je dole pod článkom: https://www.modrykonik.sk/kociky-zopa/
@adriana001
@vivusika
@katkuz
@monm1
@el6

tirscherka
19. sep 2014

Ahojte.
Pridavam pozitivnu rekciu. Kocik mam a som s nim maximalne spokojna. Hlavne ocenujem, ze je lahky a dobre sa s nim manipuluje pri vkladani a vykladani z auta.
Ak by ste mali niektora zaujem , mam ho v cierno-zelenej kombinacii a prave teraz by som ho chcela predat, kedze uz ho nepotrebujem. Bol pouzivany iba pri jednom dietatku.
Mozete ma kontaktovat . Dik. 🙂

smolenice
23. mar 2017

@tirscherka viete dat foto

smolenice
23. mar 2017

Zopa viber je aky mate skusenost