Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

stanka_s
28. sep 2006

Ahojte, nema nahodou niekto kocik znacky X-Lander? Su to nemecke kociky. http://www.x-lander.com/sk/ Mne sa paci trojkolka XT, je to trojkombinacia nieco podobne ako Chicco alebo Quinny ale lacnejsie.

nana
28. sep 2006

ahoj stanka_s, vcera sme boli kupit X-Lander X1, ale to je stvorkolka a je nadherny. Dali sme zan 21000,- Sk ( vanicka, sportak, autosedacka )

stanka_s
28. sep 2006

Ahoj nana, ano je to pekny kociar, v utorok som bola v PL a videla som oba typy aj si ich osahala, su to pekne kociare. Je to v podstate to iste len ty mas na podvozku 4 a ja chcem 3 kolesa. Chcela som len vediet ci ich nemaju mamicky odskusane, hoci pani v predajni mi vravela ze XT predavaju este iba 2 tyzdne a velmi sa paci.

katie
6. nov 2006

Ahojte maminy, máte niektorá kočík Chicco Trio S3 veľmi sa mi páči, tak chcem vedieť vaše skúsenosti resp. odporúčania. Ďakujem 🙂

husenka
6. nov 2006

to tu je tá téma 2x alebo čo??? 😒 😕 🤐 😨 😉 ...kuknite do KOCIKY prosíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííímkam 🙂

kili
6. nov 2006

že by dejavue 😨

husenka
6. nov 2006

kili:? to celkom nechápem 😕

kili
6. nov 2006

to že sú tu dve úplne rovnaké témy. neviem, asi som to nenapísala správne. Namém tušenie, ako sa píše po francúzky.

palma
6. nov 2006

Ahojte, 😎 bobiček,stanka 😎 ,ja mám trojkolku Quinny,z obrubníkov sa ide bez problémov,je to super kočík,môžem len odporučiť.Keby som mala ešte raz kupovať,tak zase kúpim takýto!Ak chceš,vid album. 😕
Prajem dobrý výber a kúpu 😉 a vela trpezlivosti do konca teho. 🙂

danona
7. nov 2006

Ahoj Katie, mám ten chicco kočík, farba Discovery - pozri v albumčeku... len začíname kočíkovať - malá má 2 týždne na kočíku sa super dá click systémom prehadzovať autosedačka aj vanička na podvozok, je priestranný,má vetranie, vanička je schválená aj ako autosedačka, ľahko sa skladá... som zvedavá, koľko miesta mi zaberie v aute podvozok- asi zaberie viac miesta - zatial neviem, ešte sme necestovali 😉

husenka
8. nov 2006

Danona:A na koľko vás vyššiel?Diki 🙂

kattum
8. nov 2006

Caute baby, asi pred pol rokom som tu ospevovala sportovy kocik Peg Perego Centro, teraz musim ale povedat, ze az taka nadsena nie som. Som sklamana, tazsie sa ovlada, brzda nefunguje na prvy raz a uz som sa stretla s inymi matkami, co maju podobne skusenosti ako ja. Skoda, clovek to v obchode nevie odhadnut. Kupa kocika je fakt velka veda a radsej skusajte kociky svojich znamych, chce to chvilu sa prechadzat. Veru neviem, aky by som kupila.

verus
9. nov 2006

Kattum ☹ 😕 To tazsie ovladanie suvisi s tym, ze Ti Brunko narastol a je tazsi a neposednejsi? My sme zatial spokojni, no drobec je este malicky... tiez je pravda, ze niektore suciastky presviedcam na 5x, kym zaklapnu, ale nejak mi to zatial nevadi... vytesujem sa, ze je taky lahucky a pritom ma vsetko, co potrebujem.

funny
14. nov 2006

zdravim vas odbornicky!

konecne som si urobila predvyber, ktory chcem porovnat na zivo v obchode, nemate prosim skusenosti s konkretnymi typmi kocikov? na co treba davat obzvlast pozor? diskusiu som citala.

a este vsetky tri su s takzvanou soft-taskou. je to pre babo ok? nelezi prilis makko a je ta taska dost rovna? nie je lepsia klasicka vanicka? babo sa ma narodit v aprili, takze zimny fusak na uvod nebude treba. vdaka !

hartan topline cl
gesslein trend sh
hoco diamond

caga
14. nov 2006

ahojte, raz sem poslala jedna kocka adresu na kociky v polsku -jeden sa mi tam hrozne paci, ale neviem sa k nemu vobec dopatrat, ta adresa bola www.wozki-mikado.pl/pl/oferta.htm a je tam kocik OX ford, ak mate niekto nejake skusenosti budem vam nesmierne vdacna

katulilinka
14. nov 2006

caute baby
neviete ake meno maju vytvorene kociky bebecar? vid www.bebecar.cz
celkom by som si tam vybrala, len neviem ci sa moc nekazia.
ma ho niekto? zaujima ma najme racer. diky

caga
14. nov 2006

"katulilinka" to je presne ten kociar, o akom sa pisala ja, len tie polske su o trosicku krajsie a maju krajsie farby

aaandrejka
15. nov 2006

caga, ahoj, mne sa tiez hrozne paci kocik z mikada, ale ten discovery, prave som tam pisala mail, ci ich niekto distribuuje na slovennsku ;)

baby, ak by ste vedeli, kto predava kociky MIKADO na slovensku, prosim, dajte mi vediet, poslite IP, dakujem 🙂

caga
16. nov 2006

ja uz som to poprezerala, ale nic som nenasla 😖

aaandrejka
16. nov 2006

no, mne sa zarial neozvali...ked sa mi ozvu,m dam ti vediet...

caga
16. nov 2006

super, budem ti vdacna 😎

funny
19. nov 2006

zdravim vas, najlepsie uz maminy so skusenostami s kocikmi!

tak sme si predbezne jeden vybrali, ale zaujima ma, ci je dobre, ze je taky "makky". nielen odperovany, ale sa da aj dobre a lahko hupat na uspavanie a pod.
je to vyhoda, alebo nevyhoda neskor, ked bude kocik len ako sportak ? (jedna sa o kombi)

ostatne boli v porovnani take tvrdsie. za odpovede vdaka!

janaja
20. nov 2006

pekny den, skuste sa pozriet hlavne na to ci vam do kocikov budu sediet fusaky, lebo predavaju vacsinou vacsie ako su kociky a v zime to nieje bohvieco a babatka su v nich jak sardinky, ked im este date aj overal 😉 ja som patrala a paci sa mi kocik BABYSmile orion, www.babyland.sk, lebo je dost velka vanicka, nemate niekto znameho kto ma takyto kocik a vedel by poradit? ☹

veronika13
28. nov 2006

ahojte dievčence, dúfam, že mi poradíte,hlavne tie, ktoré už máte detičky ale aj ostatné
teraz riešim dilemu-kočík, nie že už chcem kupovať, ale neviem sa rozhodnúť, či kúpiť viackombináciu, teda taký z ktorého sa dá zložiť aj športový, alebo na začiatok len hlboký kým je bábo malé a neskôr športový. Keďže bábo bude v apríli, rátam, že tak do pol roka bude v hlbokom, potom je zas zima takže kočíkovať sa nebude dať veľmi v športovom, a športový by sme potom od roka kúpili. No neviem, lebo nechcem zbytočne vyhadzovať peniaze. Mne sa páčia tie kočíky kombinované, len neviem či ho využijeme, keď aj sú ťažšie.
Nie je ani problém, že čo potom s tým hlbokým, to už by sa dalo, buď zdedí švagriná alebo bude pre druhé bábo alebo predáme. Len mi ide o to čo je lepšie. Doteraz som rozmýšľala len o kombinovanom, ale čím viac o tom premýšľam tak váham...

stanka_s
28. nov 2006

Ahojte,
nemate niektora skusenosti s kocikmi znacky Cam?
Paci sa mi 3-kombinacia Cortina X3 Tris.

aktak
28. nov 2006

stanka mi ju mame, presnejsie Cortina X3 tris evolution, v niecom je vylepsena oproti tej starsej verzii, mame ju uz doma zaparkovanu (mam foto v albume) a stale ju kocikujem, iked zatial len na chodbe od kupelky ku zrkadlu 😎

misik
28. nov 2006

funny ja som mala gesslein a bola som s nim velmi spokojna, co sa tyka tej tasky tak ked je babo male je tam taka vystuz cize je to uplne tvrde zo spodu a ked uz babo sedi das to len von a pouzivas tu tasku ako nanoznik. Najprv je teda ako hlboky a potom sportovy. Ked mala mala nieco vyse roka kupila som este golface od chicca, take jednoduche s vystuzenym chrbatikom lebo do lietadla sa mi nechcelo ist s gessleinom, predsa je to vacsi kocik.

veronika ja by som Ti odporucila viackombinaciu, ja som bola velmi spokojna a zo skusenosti kamaratok viem, ze neboli velmi nadsene ked zistili, ze kupili hlboky len na chvilocku, potom zas investovali do sportoveho a nakoniec este aj do golfacov. Rozhodnutie je ale na Tebe, sto ludi, sto nazorov takze ...

aaandrejka
28. nov 2006

aktak, pekny kocik🙂 kolko stal?

tapferka
28. nov 2006

ahojte, ja sa chcem opytat ci si niektora z Vas skusala kocík Baby dreams ATLANTIC? Mne sa velmi paci, avsak neviem kde v BA by som ho mohla vidiet nazivo, aby som si ho mohla vyskúsat. Dakujem za info.

stanka_s
28. nov 2006

Aktak, aj my chceme ten novsi typ Evolution, len som to tam zabudla dopisat 😀. Videla som ten vas v albume, je krasny. Ja sa zatial neviem rozhodnut medzi farbami, bud taky ako mate vy, cierno-zeleny alebo cierno-oranzovy, este neviem. Mam este cas na rozhodovanie do marca 🙂.