Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
2. apr 2007

zuzana nemecká kvalitka a prepracovanie nikdy nebudú ľahké...

k.a.t.k.a.
2. apr 2007

ja mám gesslein a som s ním velmi spokojná 😉 a nerobí mi problém ho naložiť aj vyložiť z auta a čo je najlepšie je to že môžeš klasicky hinčať s kočárom /čo moju malú hned utíši / lebo väčšinu kočikov musíš heglovať do bokov 😝

zuzana76
2. apr 2007

katka a nie je tazky? v tych informaciach o nom pisu, ze vazi 10 kg, to sa mi zda celkom fajn

k.a.t.k.a.
2. apr 2007

no pokial ho nebudeš vláčiť na 10.poschodie pešo tak nie 😀 je to len chvílková záležitosť ho vyložiť a naložiť a je to úplne v pohode 😉

zuzana76
2. apr 2007

a kati, ty mas ktory typ? mne ide len o nalozenie do autobusu, ale ja som velmi utla, teraz 55 kg a pred tehu 50 kg, takze tahat sa s nejakym 20 kg kocikom je pre mna nepredstavitelne, tieto gessleiny by mali mat od 10 - 13,5 kg, to sa mi zda dobre v porovnani s Patronom 15 kg, ktory som chcela predtym

tilly a ty si tiez pisala, ze uz by si chcela len nemecky kocik, ked su teda tazke, tak ake vyhody maju podla teba?

levon
2. apr 2007

susik, joj to veru neviem, vlastne som Mutsy naživo videla len raz a ani neviem, či je v daktorom obchode k videniu ☹
ja skôr okukávam nemecké stránky, vychádza to tam lacnejšie, len ešte nemám domyslené ako by som to vyriešila - s kúpou cez internet nemám žiadne skúsenosti a tobôž nie v nemčine 😒
alebo skús české stránky, aj tam by to malo byť lacnejšie, napr. www.babystyle.cz
www.babylife.cz

anad
2. apr 2007

Nie su tie Gesslieny zase tazke, s kolkymi kombinovanymi sa daju vahovo porovnat... My sme si kupili Vision 😉 Este sme ho neskusali 'v terene', ale kupili sme uz odskusany 😀
Inac ja som si robila taku tabulku v exceli s par kocikmi, medzi ktorymi sme si my vyberali. Tak ak by to niekomu pomohlo, taky prehlad, aj s fotkami a linkami, tak mi napiste vas mail do IP a poslem vam to 😉 Mam tam vacsinou trojkolky do Gesslein, Cam, Jane, C&P, Babywelt, Moon, Concord, Bebecar, X-lander, a este par. Vsetky s prednymi otocnymi kolieskami, lebo len take sme vyberali.

zuzana76
2. apr 2007

katka, vidim, ze si z Blavy, kde v Blave by som mohla vidiet kociky Gesslein nazivo? tu v Nitre asi nikde, mame dokopy nejake 4 kocikove obchody a polovica kocikov v nich je polska,

dai
2. apr 2007

ahoj zuzka,
ja si idem tiez kupit gesslein - spravila som si prieskum a zda sa to byt najuniverzalnejsi z kocikov... k tomu je pekny a aj lahky - 10kg nie je vela a kedze je velmi lahko skladatelny a rozoberatelny, tak nemusis tych 10kg nejak vlacit - vyberies len tasku ( ktora je velmi stabilna a lahunka ) , alebo autosedacku a nemusis terigat vsetko so sebou...
- vsetky materialy , ktore su na nom pouzite su moderne a lahke - cize napriek nemeckej kvalite 😎 je to jeden z najlahsich a najskladnejsich kocikov na trhu

zuzana76
2. apr 2007

anad a to mas len prehlad trojkoliek?

zuzana76
2. apr 2007

vdaka dai, ja som videla Gesslein nazivo len u jedneho paru na prechadzke, v ziadnom obchode, takze som si ho nemohla odskusat, ty ho kde kupis?

zuzana76
2. apr 2007

mne sa u toho Gesslein Future paci ze ma dve sady koliesok, male do mesta na prechadzku a velke do terenu, da sa k nemu dokupit aj autosedacka, zda sa mi proste taky najuniverzalnejsi, ma aj dost velku casta na lezanie az 90 cm

dai
2. apr 2007

da sa kupit cez mojshop.sk, odskusat a pozriet si ho mozes na dunajskej v obchode for baby - su ich dovozcami... radi ti vsetko ukazu a daju ti ho aj vyskusat...
- mmy este rozmyslame ci si ho objedname cez net - tam je trosku lacnejsi, alebo kupime priamo v obchode... zatial to vychadza na obchod - predsa len clovek ma servis a tak... uvidime 🙂

anad
2. apr 2007

Zuzka, v Ba si mozes pozriet Gesslein tu: www.forbaby.sk
Nie, nemam len trojkoly, ale vascinou. Mam tam aj Future a F2, to mas s tymi vymenitelnymi kolieskami. Ja som chcela kombinovany s velkymi kolieskami, ale prednymi na otacanie, aby sa s nim lahko manipulovalo. Som hlada aj do koca aj do voza 😉 Este ich maju na www.babymarket.sk ale tam som nebola pozriet v predajni.

zuzana76
2. apr 2007

vdaka Dai, a kolko stoji ten " vas" kocik 🙂 a ake doplnky su k nemu?

zuzana76
2. apr 2007

vdaka Anad, posles mi prosim ta ten prehlad do mojej IP? este raz dakujem

kupit jeden kocik, je ako kupovat auto, nemyslela som si predtym, ze je to take zlozite, ved aj ja hladam aj do koca aj do voza 🙂

anad
2. apr 2007

podla mna je to tazsie ako auto 😀

dai
2. apr 2007

ahoj zuzka,
no my to ideme kupit so vsetkymi doplnkami - kupujeme gesslein classic - je to aj s takou sietkou celokocikovou na leto... k tomu nanoznik, tasku s-lift ( to je ta, co sa da pouzit aj ako fusak ), autosedacku, tasku prebalovaciu a predlzovaci diel - to dokopy vyjde na nejakych 32 tisic...

danona
4. apr 2007

kto poradí??
- v Ba, na Dunajskej má byť nejaký detský obchod s kočíkmi atď... kde ho tam nájdem??? - je to blízo pri tescu, pri baťovi.. 😕 potrebujem nejaký orintačný bod.. 😀 dakujeeem!!!

lauretta
4. apr 2007

Maminy ktorá máte Neonato tris sport reverso??? potrebujem radu

anad
4. apr 2007

Danona, vpodstatne je hned za Tescom 😉 Pojdes od Tesca po Dunajskej a na lavej strane to najdes 🙂

danona
4. apr 2007

anad-dakujeem 😵

tilly
4. apr 2007

ja mám hartan, je výborný, má strašne veľa funkcií, dá sa tam aj regulovať hojdanie, daňou za to všetko je vyššia váha, ale ja nemám rada ľahké kočíky a nemusím trepať kočík do schodov...
a nemecká kvalitka a prepracovanosť je vidieť v každom detaile, ak si ešte niekedy budem kupovať kočík, tak iba hartan racer, alebo gesslein vision alebo future loop

zuzana76
4. apr 2007

tilly, Future loop sa paci aj mne

tilly
4. apr 2007

ja jeden vídam každý deň, tak sa mi páči stále viac a viac, aj keď tie veľké kolieska by som ani nepotrebovala... inak teraz ho majú v rakúskej kike v akcii za 609 EUR (tuším)

zuzana76
4. apr 2007

ja zase potrebujem velke kolesa, k domu nam vedie vela schodov, takze mozem si vybrat bud pojdem po schodoch s kocikom, alebo po trave

tilly
4. apr 2007

jáj, no skús si ho pozrieť naživo, pojazdi si s ním po obchode a uvidíš

cmulinko
4. apr 2007

Musim vam ukazat babenky,co mi moj manzelik kupil len tak z nicoho nic.Mala som dohodnuty kocik zo Slovenska,ale ked on zbadal toto,tak neodolal.Vyhovoril sa na to,ze vraj tento kocik ma kolesa ako auto elektrony 😀 .Je to Britax Voyaga Ultra-modro sedy.

http://www.babyscene.co.uk/acatalog/Britax_voya...

dai
5. apr 2007

ahojte,
takze sme uz objednali ten gesslein future classic - je perfektny - som si ho zase vyskusala 🙂 da sa to uplne lahunko skladat, ma dobre perovanie, vyborne sa s tym manevruje a ta taska je uplne stabilna a k tomu aj lahunka... okre toho ten klasik ma uz aj zabudovanu sietku proti hmyzu inak je ako loop - co je teraz na leto uplne genialne - sorry ze som sa tak rozpisala, ale som z neho zase nadsena 😅
- malicky typ - na dunajskej sa daju zhandlovat aj zlavy ked viac nakupujete 😉

sjuzi
6. apr 2007

Ahojte kočky,
čo hovoríte na Chicco S3 trio? Teraz som v jednom nemenovanom ba obchodaku videla nan celkom dobru akciu. Vyjde to cele (vanicka, autosedacka, sportiak, nafukovacie aj plne kolesa, fusak, plastenka, ruksak s prebal.podlozkou) do 21.000,-.