Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

bobicek
6. apr 2007

dai, mozes prosim zradit cenu? 😎 aj mne sa tento typ kocika paci... 😀
dakujeeem 😵

ellla
6. apr 2007

Ja som ho videla, ale ta vanicka je podla mna dost mala. Ja budem tiez potrebovat vanicku pre 1/2 rocne babatko (na zimu), tam by sa iste nevoslo.

ellla
6. apr 2007
tilly
6. apr 2007

ella nie je až taká malá tá vanička, suseda má októbrového malého a ešte stále ho tam vozí, má malinkú rezervu ešte... inak sa mi ten kočík moc nepáči...

nutka
8. apr 2007

sjuzi,aj my ideme kupit chicco s3 trio a aj sme si ho boli v kike vyskusat a zda sa mi ok,hlavne ako sa sklada a kombinuje.A vanicka staci.zalezi od velkosti babatka.Mozes mi povedat kde ho maju v akcii?

zuzana76
8. apr 2007

Ellla , podla mna aj ten Quinny Speedy ma malu vanicku 73cm na dlzku a len 26 cm na sirku? to je strasne malo, ja cakam babo tiez v auguste a myslim, si ze vanicka musi mat aspon tych 80 cm na dlzku a 34 - 36 cm na sirku, inac tam nenarveme babo v zime

ellla
9. apr 2007

ja som to tiez najskor porovnavala podla rozmerov, ktore vyrobcovia uvadzaju. ine je vsak vidiet to nazivo. v obchode som si oba kociky postavila vedla seba a moj subjektivny pohlad bol taky. skuste to tiez tak. u toho chicca ma zarazila hlavne sirka - je dost uzky. neviem ako by som tam napratala dieta vo fusaku, ale asi to ide... a este nieco - kolieska nie su nafukovacie a ja chcem prave tie.

zuzana76 - ak objavis kocik takych rozmerov, daj vediet. rada za tie peniaze budem mat nieco lepsie... 🙂

mrenka
9. apr 2007

my mame quinny buzz, vanicku sme pouzivali asi 4 a pol mesiaca, v zime sa mi tam uz mala s fusakom nenatrepala, je fajn, ked sa narodi babo v zime, vojde tam aj s fusakom a na leto uz ide do sportaku, ale takto su celkovo vanicky kocikov, co su viackombinacie mensie, ja ak by som kocik vyberala uz teraz po skusenostiach, uplne inak by som kupila, najskor len cisto hlboky a velkou vanickou a potom sportak, lebo ten nas quinny podvozok je maximalne zniceny a to sme ho v zime ani nepouzivali, takze ja uz by som kombinaciu nekupovala..

janula_nz
9. apr 2007

no ja by som si uz tiez nevybrala taky kocik ako mame. vtedy som chcela tu 4 ci 5kombinaciu, ze tam aj sportiak je aj taska prenosna a vsetko . tu prenosnu tasku sme ani raz nepouzili, hoci mala sa narodila v zime. ona mi tam nechcela byt, bolo jej tam velmi tesno. takze sme celu zimu boli len v hlbokej verzii a ako prisla jar, kupila som jej golfove palice a bolo po kociku velkom 😉 tiez by som teraz kupila len obycajny hlboky kocik keby sa mala narodila v zime a keby sa narodila na jar alebo v lete tak len golface hned.

nana
9. apr 2007

My máme X-lander - vaničku, športový a aj autosedačku v jednej konštrukcii. Som veľmi spokojná. V zime keď sa narodil som nemala problém dať tam fusak s peroňinkou a dekou. Teraz sme fusak vyhodili a má tam stále dosť miesta a na leto dáme športovú verziu.

mimakro
9. apr 2007

Ja mám stegi milenium. Je iba hlboký (obe deti sú zimné), vanička priestranná (fusak+zavinovačka+deka v pohode)a má aj polohovateľnú opierku chrbta, takže do pol roka tam bábo kľudne môže byť. Potom sme kúpili športový Dema, ale je veľmi veľký, keby si mám vybrať, kúpila by som tiež iba golfové palice.

zuzana76
9. apr 2007

Nana, ja som pozerala X-lander, ale zda sa mi tiez velmi maly, dlzka vanicky 74 cm, ale je zase super lahky, ty mas ale zimne babo, tak sa tam cez zimu vosiel, moje babo bude mat v zime 4 - 6 mesiacov a to ho tam uz s fusakom asi nevtlacim

Ella, Patron ma nafukovacie kolesa a vanicku 80 cm dlhu, a gesslein , tiez nafuk. kolesa a vanicku tusim az 90 cm dlhu, inak my asi kupime klasika hlboky kocik s vanickou minimalne 80 - 90 cm a potom kupime nejaky lahky sportak

zuzka111111
9. apr 2007

ahojte ja neviem vybrat kocik ja uz potrebujem sportovy lebo uz som prisla na vsetko co chcem mat na sportovom a teraz vymyslam...iank tie co budete mat zimne babo odporucam hlboky my sme mali teda este mame pegperego kupila som ho od ruky na zimu bol este v zaruke v perfektnom stave a teraz dam viac penazi na sportovy len taky este nevyrabaju aky ja chcem

tilly
9. apr 2007

baby, a už ste zistili, ako je to s tými x landermi??? lebo niekto hovorí, že sa vyrábajú v poľsku, niekto, že v nemecku a mne jedna predávajúca v brne hovorila, že sú to originál čínske kočíky...

zuzana76
9. apr 2007

Tilly, veru neviem, ale nevyzeraju velmi kvalitne, teda na obrazku hej, aj cenu maju super, ale ked som ho videla v obchode tak sa mi zdal ako hrackarsky, latka na nom je nevyfutrovana, len taka tenka, skladanie komplikovane, ked mas prehodit vanicku na sportovy, je to hrozne komplikovane a drzi to cele len na takych popruhoch, sedacia cast pre dieta je mala, neviem, na obrazku sa mi hrozne pacil aj cenovo, ale v obchode som bola z neho sklamana

tilly
9. apr 2007

ja som si ho tiež skúšala a nepáčil sa mi, celkovo to sedenie tam... skúšala som XA... ale keď to má byť čínsky kočík, tak ďakujem pekne... 😝 😲

DN

zuzana76
9. apr 2007

lenze tiez sa mi nechce vyhodit 30 000 za gesslein a je pravda, ze na zivo som ho este nevidela, takze asi kupime klasika hlboky, ten potom predame a kupime nejaky sportovy, takze teraz pozeram skor hlboke kociky, ale urcite si pojdem pozriet aj ten patron a gesslein, ale uz viem, ze X-lander , ani ziadne 3-4- kombinacie nechcem

ikka
9. apr 2007

ja som sa na X-lander pytala v obchode a vraj je to polska vyroba

zuzka111111
9. apr 2007

no ak ma byt kocik perfektny tak nemoze byt 3-4 kombinacia jedna z tych kombinacii bude vzdy zla a su aj tazke tie kociky .

tilly a ty uz mas sportovy kocik urcite nie?? nevies mi nejaky poradit??

miselam
9. apr 2007

ahojte maminy,my mame gesslein future,pouzivame ho uz 8 mesiacov,zatial drzi 🙂 chodili sme s nim uz vselikade,takze uz mame vychytane aj muchy.
ak mate nejake otazky ohladom gess, pokusim sa odpovedat

miselam
9. apr 2007

sjuzi,ohladom chicca tolko,ze ma ho kamoska a ta vanicka je fakt mala a uzka,Nina ako 4,5 mesacna sa ledva zmestila

levon
9. apr 2007

ahoj mislelam, tak napíš aké má ten gesslein muchy 😉 rozmýšlam nad ním - športovou verziou, bez tej tašky...má dosť širokú opierku chrbátika? tak aby sa mi tam v pohodlí zmestilo dieťatko aj s fusakom? dá sa húpať? a ako sa s ním jazdí v snehu? teda mohla by si mi napísať tvoj celkový dojem z neho aj plusy aj mínusy...moc ďakujem 😉

sjuzi
10. apr 2007

Nutka: kúpila som ho v Kike - oranžový Chicco S3 trio mali za 18.990,-, zelený a béžový sú teraz po 20.990,-. Myslím, že v tej výbave, ako som písala, je to super. Každý kočík má svoje za aj proti. Tento sa ale ozaj dobre skladá a ľahko sa s ním manipuluje aj čo sa týka kliknutia vaničky al.autosedačky na konštrukciu...

sjuzi
10. apr 2007

Mne ta vanicka pripada velka asi ako Quinny...

ellla
10. apr 2007

zuzana76 - dakujem za dobre rady, ten patron som davno zamietla, ale Gesslain vision sa mi celkom paci. dokonca som na nete objavila dobru cenu. videla si ho uz nazivo? u nas v okoli ho nikde nemaju.

zuzana76
10. apr 2007

ellla, praveze nevidela, gesslein nejaky druh ano, ale neviem ktory, mala ho jedna mamicka, ale nezastavila som ju a nespytala som sa, ta dobra cena co si objavila co znamena? ono gesslein so vsetkymi doplnkami vyjde aj na 30 000, takze to asi nehrozi

dai
10. apr 2007

ahoj bobicek,
vyslo nas to so vsetkym na nejakych 32 tisic - taska je ale velmi velka - ma to nejakych skoro 90x35 - babo by sa tam malo bez problemov zmestit aj v zime... autosedacka je samozrejme len do 6 mesiacov, sportova verzia je velmi pekna a stabilna...
- dostali sme nato nejakych 7percent zlavu, takze je to menej ako tych 32K...a je tam naozaj vsetko co ku kociku mozes mat - letna sietka, plastenka, fusakova taska,prirucna taska, dokonca aj dazdnicek... takze ta cena je myslim k tej vybave a kvalite celkom v pohode

vilki
10. apr 2007

ahojte baby, trosku od temy ale nepredavate niektora tasku na peg perego farba toffe?

danona
11. apr 2007

baby, mám chicco trio S3, a vanička je priestranná..moja malá má 5,5 mesiaca a vozí sa ešte vo vaničke.. 😉