Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

bobicek
25. apr 2007

zuzi, o akom jaguari ste to hovorili? o takom som este nepocula 😕
baby, nepoznate kociky typu ferrari, a pod? 😉

zuzka111111
25. apr 2007

no na minulej strane je link bobicek
jooj som sa tesila ze ked jaguar sa da otocit tak ze aj marlin ot bude mat lebo je lahsi mne treba po schodoch vlacit kociar 😠

ajav
26. apr 2007

Lilly, ďakujem Ti velmi pekne za ochotu nájst tie rozmery. Tak nakoniec budem musiet kupit BEBECAR s podvozkom Stylo AT, lebo ten jediny splna moje poziadavky na rozmery, /Vytah ma 65 cm zarubne/ hupatelnost, nafukovacie kolieska a aretaciu.Najprv som chcela nieco lacnejsie, ale zial nic som na nasom trhu take nenasla. este napr. tento, ale zda sa mi dost nizky, korbicka od zeme je len 40 cm, napisal mi obchodnik. http://www.detatko.eu/info/Kocarek-Knorr-Xoja-c... a na to vsetko co ma sa mi vidi podivne lacny, tak neviem.

ivush
27. apr 2007

ajav, a kde na SR sa dá zohnať BEBECAR kočík ? A v akej cene ? Pretože už som na neho pozerala, ale len na oficiálnej českej webstránke...ďakujem 🙂

ajav
28. apr 2007

IVUSH no ja som sa už tých kočíkov veru napozerala, na slovensku som našla len možnosť objednať cez internet, v obchodoch ich nemajú. Písala som na tú českú stránku a odpísali mi, že vôbec ich nedodávajú do slovenských predajní. Ja by som si ho chcela samozrejme najskôr vyskúšať, pohojdať, previesť, pozrieť farbu a pod. NAkoniec som sa rozhodla, že si kúpim asi ojazdený. Manžel ide zajtra zrovna do ČR preň, mal by byť používaný len niekoľko mesiacov, tak vraj ako nový a stojí 9.700,-- CZK hlboký+športová nádstavba/nevybalená ešte/, nánožník, korbička a taška, pláštenka, sieťka, slnečník. Najradšej by som šla sama, ale ja mam zdravotné problémy, tak to musím nechať na neho. Snáď sa môžem spolahnúť. Ten link na slovenský net je http://www.mojshop.sk/index.php?mak=|335&page=5... tam si popozeraj ceny závisia od typu podvozku a vaničky. Dá sa to akokoľvek skombinovať.

andy.a
28. apr 2007

KOčKY,A TIE gessleiny sa vám nezdajú byť dosť ťažké? ja som s jwdným skúšala trocha chodiť v Babymarkete v Senci a teda sa mi zdal byť hodned ťažký...
chceli by sme Casualplay S6,máme ho vyhliadnutý,ale tá cena... ☹

predtým sne mali Jané Millenium,nevýhoda-golfáče,malé kolieska,ťažko sa s ním manévrovalo,napr.na chodníkoch,po schodoch-i ked bol relatívne ľahučký...

olianko
29. apr 2007

ahojte 🙂 chcela by som sa opytat ci mate niektora skusenost s kocikom Chicco CT 0.4? ci ste s nim spokojne a tak... 🙂

anika
30. apr 2007

olianko, skus sa pozriet sem, sme si o tom pisali
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😉

miselam
1. máj 2007

andy, gesslein nie su lahke,ale s6 je este o pol kg tazsia
ak chces lahky kocik tak golface su lahke.

milhaus
1. máj 2007

myslela som že graco na slovensku sa nepredava, mi to mame dovezene zo Chicaga ale len autosedačku a je to taky tvar ako mava Chico aj so zakladnou

lante
1. máj 2007

Babulky nepoznáte nejaké názory alebo vlastné skúsenosti s týmto kočíkom?

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

Máme s manželom na neho vážny zálusk (aj na vaničku a "vajko"). Je to kočík pre prvé bábo a chcela by som ho potom uschovať pre ďalšie deťúrence.

sue
8. máj 2007

Tilly, vy ste ten nápad s obchodom pre deti opustili?

qtka
9. máj 2007

Dievcata, neviete ako dlho vydrzi pre miminko vanicka s rozmermi 74 x 35 cm. Zmesti sa tam v zime babo aj s fusakom? Nebude tam moc natlacene?

tessa
13. máj 2007

Baby,
neviete mi poradit ake kociky su KNORR??? Predavaju sa aj na SR?

kako
14. máj 2007

ahojte babky 🙂 , mate ni 🙂 ektora skusenosti s kocikom Cortina?

ellla
14. máj 2007

ja osobnu skusenost nemam, ale ma ho kamaratka. ma dobre jazdne vlastnostnosti, riadis ho vlastne jednou rukou, ale kolieska su tvrde, citit kazdy kamienok, neda sa hupat a ma malu vanicku. na zimu tam uz dieta vo fusaku nedas, ked rodis teraz. ja tiez potrebujem vacsi kocik, vybrala som gesslein.

lucia123
15. máj 2007

My sme kupili minulu sobotu v rakuskom SCS shoping city sud (cca 85 km od BA) Quinny Buzz, za 500 EUR vanicku aj sportovy a plus autosedacku maxi cosi za 130 EUR takze spolu nas to vyslo 630 EUR co je cca 21400 Sk, u nas kupite presne to iste o 10 000 Sk viac, takze sme nevahali dlho 🙂
Maju este krajsie farby, a sportova cast je lepsia, je vacsia, iny typ ako predavaju u nas. www.babyone.at
Prax este ukaze, ci je fakt taky super, ale zda sa ze ano, lebo je lahucky, skladatelny do auta a je hlavne pekny 🙂

tilly
15. máj 2007

sue, hej, nechali sme to tak

inak baby, ak to nemáte do rakúska ďaleko, tak nekupujte na slovensku kočíky, ja som bola dnes omrknúť kočíky a strašne ma zarazili tie ceny, za jeden kočík kúpený tu, si môžete v rakúsku kúpiť dva...

napr. chicco C1, u nás v net obchodoch do 12000, v kike 9190, v babyone 179 EUR a v kike od 199 do 239 EUR
komplet chicco CT01 s vaničkou autosedačkou a taškou u nás v kike v akcii 21000 v kike v rakúsku 399 EUR
hoco ranger na MMB 16000 bez tašky na dieťa v babyone 299 EUR komplet aj s adaptérmi pre autosedačku STM

to je len taký môj výcuc, čo som si všimla a poznala ceny... inak aj autosedačky boli o niečo lacnejšie, u nás prerátavajú v obchodochstále euro na 40 Sk...

pre druhé dieťa idem kupovať určite do rakúska a asi teutoniu alebo hartan

lenus
15. máj 2007

Tilly, my mame Hartan Racer Plus, a sme zatial velmi spokojni 😉 Aj na korculky je dobry 😉

tilly
15. máj 2007

jaj a ešte som chcela, dnes som si kúpila svoj siedmy kočík 😀
golfky chicco, potrebujem niečo ľahké a skladné do auta na prevoz, lebo do golfu sa mi hartan zle skladá a keďže začnem chodiť do práce, tak aby som nenaťahovala ťažký kočík stále do auta, tak som si kúpila skladnejšie golfky 😉

tilly
15. máj 2007

lenus, ten je krásny, my máme hartan skater S 😀 hartan je super značka, je to nemecká kvalitkaˇ

inak to chicco som kupovala jazdené, našla som si ho normálne v rakúskych inzerátoch, je v super stave a za dobrú cenu

sue
15. máj 2007

Tilly, keď už ťa tu mám, mrkni sem a napíš prosím názor: https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
Ďakujeme.

tilly
15. máj 2007

X lander je čínsky, jane a PP moc drahé, ten cam je za dobrú cenu a je obojstranný, to je pre mňa dosť dôležité, lebo s dieťatkom okolo roka sa musíš rozprávať... ale hartan to nie je 😀 neviem, aké sú to kvality...
ale cam sa dosť ťažko zháňa jazdený, trojkolka jane sa predáva dosť jazdená, tak neviem, asi moc maminám nevyhovuje, mohla by sa nejaká ozvať, čo jej na ňom nevyhovuje... moja suseda mala predne ten jane a bola spokojná, mala malú micru a narvala ho do kufra, síce oddelene konštrukciu a vaničku mala na zadnom sedadle, ale odviezla ho 😀 😀 😀

quinny má ena aj megg, tak sa budú vedieť vyjadriť

sue
15. máj 2007

Dík Tilly,
XLander veľmi do úvahy neprichádza, nepáči sa mi materiál ani nič... proste je to to isté... len taká III. - IV. trieda.
Mne sa najviac páči Jané...
Cam je OK, len konštrukcia sa mi zdá taká labilná ☹ a nik sa zatiaľ neozval, že ho má... aby poradil, či je OK a tak...

caraida
15. máj 2007

my mame tiez hartan, topline (nepotrebujeme do mesta) a kedze je v plnom nasadeni, nedam nan dopustit. pekne sa s nim karuje, aj je makksi, takze sa da aj hupat. z ebay, za 400 e.

anamor
15. máj 2007

baby a co kočíky moon? tie kto vyrába?

lilly
16. máj 2007

Kde sa daju na Slovensku Hartany vidiet nazivo? V Kike by sa mali asi dat, nie? Mna teraz dost zaujal napr. Hartan VIP XL, ale je to asi novinka. Videli ste ho niektora? Spociatku som sa sice nevedela rozhodnut, ci sa mi paci, ci nie, lebo je trochu zvlastny, no tusim sa mi zacina pacit stale viac a viac. Trochu sa podoba na bugaboo. Ma byt super lahky, hupaci, skladny /vraj sa zmesti aj do Smartu 🙂/ a vanicka ma byt nejak postupne skladacia a ma mat rozmery 85x42x22.

http://www.hartan.de/download/HartanBellyButton...
http://www.bejbycentrum.cz/?item=216

aktak
16. máj 2007

sue neviem ktory CAM myslis, my mame cortinu a labilna urcite neni, ale lahka to ano 😉

yasmina
16. máj 2007

ahote kocky, mate nejaka skusenosti s kociarikom pre dvojcence?
ja som si vybrala :
http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/
ale to sa mi paci design a super vyber farieb a vobec neviem ci je ok
a celkovo vychadza cez 30 tis. sa "moj muzik potesi" 😉

lua
16. máj 2007

Sue, ja si práve zajtra idem kúpiť resp. objednať CAM Cortina.
Pozerala som aj na Jane Slalom, ale oproti CAM je nižší a keďže u nás sú všetci vysokí, tak potrebujem trošku vyšší kočík.
Ja som už na 100% rozhodnutá.