• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

20. júna 2015 
laurajana, radsej necakajte, preco by si sa mala s velkym bruskom kotulat po obchodoch, len ho pekne kupte :wink: Moze sa stat, ze nebudu mat farby, ktore chcete, budu Vam to objednavat .... stat sa moze vselico, radsej skor, ako neskoro ...
(to super patrilo prispevku pred tebou :sunglasses: )
29. jún 2006 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja si tiez pripadam obcas divna, mam vybraty kocik, pomaly viem, kde budem rodit, atd atd a babo nikde :grinning: Ale tiez verim, ze uz nenecha na seba dlho cakat :dizzy_face:
29. jún 2006 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula...pohoda pohodička...vidíš niekto kupuje a ešte nečaká a niekto "finišuje" a nekupuje :sunglasses: aj Ty si môžeš myslieť svoje ....času dosť.
29. jún 2006 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peja - nestraš... :slight_smile: na toto som si uz zvykla...ale ako horovim, sme v kontakte priamo s majitelom obchodu (nie je nas znamy) len sa nam podarilo netom dohodnut, takze vie, ze sa ma ozvat ak ho bude niekto velmi chciet :slight_smile: a nepredat...mojko ma akurat tak "vystrci" z auta a sme v obchode este ze to je tak super, ze sa tam da dostat autom...ja som optimistka...ze?
29. jún 2006 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peja...presne...môj prípad...nôžme si ruky podať :grinning: a koľko sa už snažilkujete ak sa smiem spýtať?
29. jún 2006 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majula, my este len zaciname :wink: A mam taku predstavu, ze porodim niekedy maj - jun a tak naivne si myslim, ze sa nam to v auguste na dovolenke aj podari :grinning: Aj moja gynekologicka sa zo mna smiala, ale co, ked som o tom tak vnutorne presvedcena, mozno to naozaj vyjde :dizzy_face: A bola by sranda, keby nam to vyslo naraz :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2006 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzim Vam palceky snazilky...
29. jún 2006 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujeme krasne :dizzy_face:
29. jún 2006 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peja, aj my ešte len teraz začíname, asi týždeň snažilkujeme a ja mám tiež takú predstavu, ale o mesiačik - dva skôr, teda marec - apríl :slight_smile: My si tiež poriadne fandíme...no som ja veľmi zvedavá, či nám to vyjde...a vnútorné presvedčenie je véééééľmi dôležité...takže :zipper_mouth: budeme sa informovať :wink:
29. jún 2006 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurajana...ďakujeméééééé....a my držíme palčeky Vám...aj aby ste vybrali ten správny kočík, keď už sme v tejto téme :wink:
29. jún 2006 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ja som si vyhliadla Patron Apollon..Len ho chcem kupit nie novy..Len tak naahoduo,nepredava niekto za rozumnu cenu? :wink: Alebo PAtron Athos..
29. jún 2006 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozno motyka vystreli :grinning:
a laurajana - vy nech uz drzite drobceka v rukach :dizzy_face: :wink:
29. jún 2006 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peja,mozno:slight_smile: aj kocik by mohol :grinning: inak viem,dlzim ti IP,aj to bude:slight_smile:
29. jún 2006 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj maryem :grinning:
v pohodicke :dizzy_face:
kocik radsej nech nestriela :astonished:
29. jún 2006 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peja diky, diky, to uz len 3 mesiace do ciela...snad coskoro :slight_smile:
29. jún 2006 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
laurajana, to uz utecie ako voda :dizzy_face: nas dnes bola pozriet moja sefka, ma termin buduci tyzden :sweat_smile:
29. jún 2006 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maryem...my sme kupili Patron :slight_smile: Ale este ho nepredavame :wink:
29. jún 2006 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,

rada by som sa Vas vsetkych /mozno hlavne mamiciek/ spytala ci uprednostnujete hupacie kociky alebo tie s otocnymi kolieskami. Mojim favoritom je pp pramette, no je to len na 50%, kedze ked chytim do ruky hojdaci, tak by som najradsej taky. No tie su zvacsa vacsie, tazsie, preto si myslim, ze v meste by viac bodol taky karickovy typ ako pp.

dakujem za kazdy nazor
3. júl 2006 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
geegee, aka skoda..Predsa len, nechcete predat? :grinning: OK,tak aspon napis, ako sa ti javi, aj ked este nezabehnuty. Ci sa ti zda vpohode, alebo uz ste zaregistrovali nejake nedostatky..
6. júl 2006 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky holky :slight_smile: Já mám vyhlídnutý Patron Bohemia Zephyr. Je hezký, není tak drahý (7.500 Kč) a myslím, že je dost velký a váží asi 15,5 kg. V prodeji ale bude asi až od srpna - je to totiž novinka).Taky o něm některá přemýšlíte?
6. júl 2006 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte maminy a buduce maminy,

potrebujem poradit s kocikmi. Viem, ze to tu uz preberete nejaku chvilu, ale ja potrebujem poznat konkretne veci. Kto mi vie poradit?
Neviem, ktore kolesa na kociku su lepsie, bud nafukovacie alebo dute-gumenne. Uz som si zistovala, ale kazdy mi hovori nieco ine. Skor som rozhodnuta pre gumenne ako pre nafukovacie. Babatko sa ma narodit v septembri, cize ho budem vyuzivat v zimnych mesiacoch. Poradte mi, ak mate skusenosti.
A, druha vec je, ze su kociky na remen a so pstruzinou. Ktore su lepsie?
Velmi vam dakujem za pomoc, chcem sa do toho uz pustit, lebo objednavky v obchodoch sa robia aj 6 tyzdnov dopredu a nechcem to nechat na manzela.
Dakujem
7. júl 2006 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj cipka, tak tieto veci by veru zaujimali aj mna...
7. júl 2006 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviete kde v bratislave predavaju kociky znacky quinny alebo jane???jane viem ze v babylande, ale kde este??
10. júl 2006 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci, quinny som videla aj v Kike a myslim, ze v Petrzalke na namesti hraniciarov je obchodik s kocikmi (bebeto alebo bebeta??), Jane neviem .... len v inych mestach, napr. Sala :wink:
10. júl 2006 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Luci, od 17.07. otvaraju v BA novu predajnu.pozri www.predeti.sk. vyzera to lákavo, tak sa mrkni. myslim, ze tam budu mat obe znacky. jane maju 100% v babylande na pestovatelskej v BA. Martina
11. júl 2006 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helou holky...a co hovorite na Deltim Voyager 005??...mali ste ho niektora? a ste s nim spokojna?..diky...
12. júl 2006 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby. Neviete kde by som v BA kupila skateboard na kocik pre starsie dieta? Nasla som na Dunajskej, ale nevyhovuje.
12. júl 2006 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Wladka, mne sa Deltim nepáčil :unamused: - ale možno na leto by bol O.K.
Na zimu som musela meniť za X Lander X1 - to je parádička! :wink:/Žiaľ aj cenová :frowning2: /
14. júl 2006 o 22:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adelia, mas pravdu...bola som sa nan osobne kuknut, fakt je o nicom...som sklamana, z netu to vypada nadherne, ale inak sok!...zatial co som videla osobne kocik, je DEMA pekny - scout X classic...len je blbe to, ze su tam male moznosti vyberu farby.. a Lander X1 kde na nete najdem?...please? diky moc...paaa
16. júl 2006 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, potrebujem radu, chceli by sme si urobiť obchod s kočíkmi a podobnými vecami, myslíte, že by to išlo? máte nejaké pripomienky, čo by tam malo byť, alebo čo my nemalo chýbať, alebo tak, díííííííííík
16. júl 2006 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok