Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

bobicek
16. máj 2007

ahoj yasmina,
ja nemam s kocikmi este ziadne skusenosti, ale videla som tento a mozem ti povedat, som z neho namakko 😀 neviem, ani aky je ani nic, ale ked som videla, ako mamicka s nim lahko karovala... 😲 aj ja chcem dvojiiiickyyyyy 😀

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

sue
16. máj 2007

Aktak, Lua, tak to vyzerá, že aj my budeme mať Cam Cortinu ako vy, takže pls píšte ak máte nejaké výhrady...

tilly
17. máj 2007

lilly, ten vip majú teraz v kike, ale v rakúskej kike ho majú lacnejšie a v krásnej farbe, bola som z neho unesená, super sa ovláda a krásne sa hojdá, jednoducho hartan 😀

lilly
17. máj 2007

hmmm, tilly si ma potesila, tak si tusim urobime zase vylet do Blavy do Kiky /este ze mame rezijky a mozme si cestovat zdarma/. Ked budeme kupovat kocik, tak urcite bud z nejakeho nemeckeho internetoveho obchodu, alebo z Viedne. 🙂

yasmina
17. máj 2007

ahoj bobicek, ten je krasny uz som na neho pozerala ale neviem ci nie je lepsie aby boli vedla seba aby to druhe nemuselo pozerat na chrbatik prveho ale aby videlo svet 😉

bobicek
17. máj 2007

cau yasminka, tak toto ma nenapadlo, bo oni vozia zatial deticky v hlbokych vanickach 😉 ale je to lepsie na cesty, chodniky a tak... 😉 ale ozaj neviem, ci za sebou, alebo vedla seba. treba odskusat 🙂

adkag
23. máj 2007

Ahojte, chcem poprosit o radu ohladom kocika.my mame vybraty cerveny kocik (aj vnutro - strecha cervene),ci to babatku nebude vadit ta cervena a rozptylovat ho ked bude mat spinkat. mate s tym niekto skusenosti? ide o hlboky aj sportovy kocik, pri sportovom mi to nevadi,skor pri tom hlbokom.
dakujem za rady, fakt uz clovek nevie co vybrat aby to bolo dobre.

nikeske
23. máj 2007

to adkag:toho by som sa nebala... my mame oranzovy chicco S3, nas maly sice nechcel byt od tretieho mesiaca v hlbokom, ale nie kvoli farbe, ale kvoli tomu, ze je zvedavy 😀

sjuzi
23. máj 2007

Nikeske ako si spokojná s týmto kočíkom? Ja ho mám už doma nachystaný... a tiež oranžový 🙂.

nikeske
23. máj 2007

to sjuzi:som veeeelmi spokojna...ale to zavisi od toho, aky si typ a ake mate auto 😀
my mame totiz male auto, a ledva tam ten podvozok natrepeme...ale ide to. najlepsia vyhoda tohto kocika je asi to, ze tu autosedacku das na podvozok a mas takeho "pavucika", to vyuzivame casto na nakupy, podvozok v kufri a na to sedacka z auta...
a v podstate takto to pouzivame teraz aj na prechadzky vonku, lebo maly od troch mesiacov zrusil kocik, takze sme odkazani na klokanku a sedacku...ale uz coskoro zlozime ten sportak..hej, a casto chodime na kolieskove korcule, jazdi nam to s tym perfektne 🙂 a v zime v snehu tiez ocenis tie kolieska 😀
takze myslim, ze budes spokojna.../akurat sa nam trochu zacal trhat fusacik na hlbokom, ale co uz/
hej, a na hlboky k tomu nebol igelit, ale to sme kupili za 150 kc taky univerzal... /som sa rozkecala 🤐 /

sjuzi
23. máj 2007

diky nikeske, som zvedavá aj na tú športovú verziu, snáď v zime nebude krpcovi chladno... ale ved vysteliem to dekami...
Do Octavky by sa to malo napakovať, síce sme to ešte neskúšali, ale vyzerá to v pohode...

nikeske
23. máj 2007

hej, urcite, ono ked odmontujes aj kolieska, tak to vojde aj do maleho kufra, ale kym clovek "pochopi" ako na to, tak to chvilu trva....
inak to predne koliesko sa da zaaretovat, takze super cez obrubniky a ked je volne, tak sa otocis aj na mieste, je to super pomedzi regaly v obchode 😀 😀 😀

sjuzi
23. máj 2007

ok, tak som spokojná, už som mala aj dilemu, že či som dobre kúpila, tých kočárov je toľko... takže hovoríš, že tebe sa tá vanička dlho neosvedčila?

nikeske
23. máj 2007

no prave...ten nas maly je taky zvedavy, ze od tretieho mesiaca uz velmi v kociku nepospal, a ked sa zobudil, tak chcel vidiet a nebavilo ho lezat...
a rumazgal jak najaty, tak sme v 4.mesiaci zrusili kocik a bachli autosedacku
/ale nas maly je extremny nespavec, tvoje mozno bude spinkat 😀 /
takze mi trojkombinacia vyhovuje, lebo by mi bolo luto odlozit zvlast hlboky po troch mesiacoch...

marek
24. máj 2007

A čo poviete na kočík Chipolino GEMMA?

reva
24. máj 2007

to marek: a videla si ho niekde nazivo, lebo na internete vyzera celkom dobre 😉

marek
24. máj 2007

nie nevidela iba na internete.

bobicek
24. máj 2007

😕 😕 😕 aj taky kocik existuje? nehodite link? 😀 dakujem 😉

reva
25. máj 2007
ellla
31. máj 2007

ak mate niekto zaujem o trojkolku Gesslein, tak tu je dobra akcia 🙂
http://www.mojshop.sk/index.php?page=6&itm=12854

yasmina
31. máj 2007

kocky uz som nasla krasny pre dvojcence...a robia ho v 11 farbach aj cena pre dvojce celkom ok cca 30 000sk ked kupim aj vanicky...
http://www.firstwheels.nl/en/city_twin/

luciaj
1. jún 2007

ahoj, chcela by som sa opytat, aku mate skusenost s nakupovanim kocikov cez internet ... mne sa pozdava cena mojho vybrateho kocika na jednom e-obchode, ale je to odo mna 300 km, tak sa obavam moznych reklamacii ... v tom pripade by som si asi hradila naklady na dopravu tovaru k predajcovi sama, vsak? ta cena je cca o 1500 sk menej ako v obchode blizko mojho bydliska ... myslite, ze to stoji za to riziko?

tilly
1. jún 2007

ella, tak to je fakt bomba cena...
lucia, ak je to kvalitný kočík, tak by som ho určite objednávala cez net, ale ak ide o nejakú poľskú ehm, tak by tom to neriskovala

ellla
1. jún 2007

ahojte, mne kocik prisiel prave vcera a tiez som to riskla cez internet. objednala som na http://www.mojshop.sk/ geslein future loop. objednavka i dovoz bol ok. dokonca to prislo o nejakych 10 dni skor. ta osobka, s ktorou som komunikovala sa mi zda seriozna. som s nou v kontakte uz niekolko tyzdnov. vzdy mi rychlo odpovedala na dotazy a aj dobre poradila. dovoz kurierom tam stoji 149,- Sk a kocik je uzasny. som velmi spokojna. moze sa stat, ze sa objavi nejaka vada (dufam ze nie 😉 ), ale zaruka je bezna a dufam, ze ti ludia budu nadalej seriozni. mozno som pokojna aj preto, lebo kocik je naozaj kvalitny. neviem ako je to na inych e-obchodoch, ale iste to zavisi aj od ludi, ktori to maju na starosti... a este nieco, treba si dobre precitat reklamacny poriadok.

tin.tina
2. jún 2007

Ahojte. Mate niektora kociar Cam Cortina x3 tris evolution?
Prosim napiste akekolvek pozitiva ci negativa 😕 .
Dakujem 😀

lilly
2. jún 2007

ellla, nemohla by si mi, prosim ta, odmerat ten Gesslein - jeho dlzku a hlavne sirku? Neviem, ci by sa zmestil do nasho vytahu. Dakujem 🙂

ellla
2. jún 2007

sirka je 64cm a dlzka 80cm (ked sa zvrtnu male koleska. my mame zase problem poskladat ho do fabie 😒, ale nastastie uz dlhsie planujeme nove auto...

lilly
2. jún 2007

dakujem. 🙂 Takze vyzera, ze do vytahu sa nam vojde, kedze nas vytah ma 70x110. Lebo niekde som citala, ze ma mat az 67cm sirku a na oficialnych strankach sa pisu rozmery len zlozeneho kocika a podla toho by mal mat 65 cm.

tintinka
4. jún 2007

ahojte.
vobec neviem, ci ste tento kociar tu uz preberali, ale nemam cas tu preluskavat tych 30 stran 😉
Co hovorite na kociar Chipolino Pooky? Ma ho niektora z vas? aky je?

bubcek
4. jún 2007

ahoj tintinka...
ja ho mam, zatial este neodkusany, este len caka na svoju prilezitost, ale sme nim celkom nadseny...ja som chcela povodne Peg-perego Pramette, a Pooky je presne ako on, len je este trosku vyssi a hlavne lacnejsi, na a plus ma v cene aj autosedacku aj s odnimatelnou strieskou a nanoznikom, a tasku na kocik. Myslim, ze je velmi fajn.
Hlavne je lahky, spratny vopcha sa lahko do kufra auta, da sa skladat do "dazdnika" a potom sam stoji, lahucko sa s nim manipuluje, my sme s nim proste zatial spokojni... 🙂