Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

paula58
21. nov 2007

🙂

majcik
22. nov 2007

Vdaka zienky, popozeram ...
Ja budem potrebovat kocik hlavne na prechadzky po dedine, byvame v kopcovitom terene. Myslim, ze vacsia vaha by nemala robit az taky problem, kedze ho prenasat nejako casto nebudem (aspon si myslim) a urcite chcem viackombinaciu.

bubatko
22. nov 2007

zuzana76, znama mala presne takyto problem ako popisujes Ty a teraz je velmi spokojna so sportovym X-Landerom XA -> za cca 9000 Sk

dufam, ze som pomohla aspon trochu 🙂

marhulka88
22. nov 2007

co poviete na vyhody a nevyhody kociarov
casual play s4
peg perego comleto gt3
..ak mate skusenosti napiste ako sa vam osvedcil pripadne co by mal taky kvalitny kociarik mat 🙂 dakujem

sorrelia
22. nov 2007

nelika666 : to by ma nenapadlo... takze asi bude lepsie investovat do dobreho sportaku... he 🙂 dik za typ

nelika666
22. nov 2007

sorrelia - ked chces viackombinaciu tak urcite je dobre zamerat sa na vyber sportaku kedze sa da predpokladat ze ak bude babo vacsie vo vanicke dlhsie nevydrzi.. tak aby bol aj sportak pre babo vhodny 😉

majcik - ako som ti uz pisala - ak chces vaickombinaciu do terenu tak nech ma urcite nafukovacie kolesa - a podla toho aky tazky je to teren je dobre porozmyslat aj nad poctom kolies - ja byvam na dedine - ale teren je prevazne rovny takze 3kolka moze byt ale ked mate kopce tak by sok ti asi poradila najmenej 4kolesa - aby bol stabilnejsi 😉

majcik
22. nov 2007

Nelika - vdaka. Chcem klasiku - 4 kolieska.

nelika666
22. nov 2007

😉

paula58
22. nov 2007

marhulka kamoska macasul play s4 a je s nim spokojn nadmieru lahko sa jej ovlada aj ja by som ho chcela ale u nas je dost drahy neviem ci sa da kupit v POlsku aj s6 je super len ma v predu 2 kolieska namiesto jedneho

andy.a
22. nov 2007

Casualplay je dosť ťažký..s hlbokou vaničkou vyše 18 kg.. 😒
Inak Ok.. 😉 my máme S6.. 😉

paula58
22. nov 2007

no tak to som sklamana ☹ pretoze ho velmi chvalia mne sa paci na vzhlad ale dam si poradit sami nevieme aky by sme chceli pretoze byvame v dedine a potrebujeme nieco lepsie. 😉

sorrelia
22. nov 2007

noo takze dala som si robotu a hladala alternativu na jane a nasla som kocik mikado ox-ford... podla recenzii od majitelov kocikov je dostatocne lahky a velky,neni su to golfove palice a ma celkom velke kolesa a hlavne ta cena je naozaj velmi priatelna asi si ho pojdem kupit k susedom do Ciech 🙂 ...
je to kombinacia sportak a hlboka vanicka a da sa dokupit aj autosedacka... cele spolu to vide okolo 11000Kč

paula58
22. nov 2007

nelika666 dakujem za tu diskusiju co si mi poslala na ten kocik.Inak mas krasnu dcerku 🙂

hanaj
22. nov 2007

A co kociky Hercules? Ma niekto skusenost? Ja som z neho 😵 😵 😵

nelika666
22. nov 2007

dakujem paula 😉

marhulka88
22. nov 2007

casualplay sa paci aj mne len sa mi zda ze je na sportiaku dost nizka opierka na hlavu a tiez neviem ci takyto sportiak vydrzi do tych troch rokov...
co sa tyka vahy citala som ze ma 12kg a v obchode nam povedali ze je dobre stavany pevny a stabilny cize pochopila som ze nie je dobre mat nejaku lahku barku ktora sa lahko vyvrati...

paula58
22. nov 2007

casulplay tu stoji okolo 16000sk Ci sa da aj lacnejsie kupit.marhulka a preco si myslis ze nevidrzi do 3 rocku?tam sa da urobit ako bugina ci nie?

tamilla
23. nov 2007

Caute baby, ja mam sice este velmi vela casu na kupu, ale zaujala ma Vasa debata a chcem sa opytat ci kociky na 3 kolieska nie su dost nestabilne. Totiz raz som videla ako mamicka stala na ulici nieco lovila v taske, fukal dost silny vietor a kocik aj s babom proste prekotil. Myslim, ze u 4 koliesok by sa to nestalo. Aj ked tie 3 su ovela krajsie.

nelika666
23. nov 2007

ja mam 3kolku a zatial sa mi nic take nestalo 😕

ide aj o to na aky teren kocik potrebujes - podla toho si byber 3 alebo 4kolesovy kocik.. ak byvas v meste pripadne na dedine ale nie s tazkym terenom, mozes mat aj 3kolku 😉

tamilla
23. nov 2007

Jej Ty mas malu Tamarku aj ja sa tak volam. Nie je nas velmi vela, preto sa vzdy potesim ked nejaku objavim 😉
Byvam v meste, ale moj manzel trva na 4kolke a mne sa strasne pacia 3kolky. Jeho v tom podporuje sestra, ktora je teraz na materskej a ma samozrejme 4

loss
23. nov 2007

tami aj mne sa zda 3-kolka nestabilna a chcem len 4kolku ale je to otazka vkusu baby co maju 3kolky by nemenili,mne sa paci kocik Vintage a je 4kolka takze ja to nejak neriesim je lahky a stratny co je pre mna najdolezitejsie

tamilla
23. nov 2007

Ved mne to je jasne, ze ked ma nieco 4 kolesa lepsie sedi na ceste ako 3 kolesa. Ale mne sa paci Quinny - Speedi SX a ten je len na 3. Aj ked som ho este nevidela nazivo, tak ked ho niekde najdem, poriadne ho prevetram a potom sa rozhodnem.

loss
23. nov 2007

jasne 🙂

veva1
23. nov 2007

Quinny Speeady Sx mozem vrele odporucit,hlavne do zleho terenu. 😉

loss
23. nov 2007

vevus je peknucky videla som v tvojom albume 😵

tamilla
23. nov 2007

jej Ty ho mas? napis aka je manipulacia, nie je tazky, kde si ho kupila? zevraj sa oplati ist pren do rakuska. Som zvedava 🙂

veva1
23. nov 2007

ja som ho kupila z ruky po polrocnom pouzivani za 24 000 komplet zo vsetkymi doplnkami.Bol dovezeny z nemecka.Urcite sa vonku oplati viac.Tu uz nevedia co by za to vsetko pytali.Sak len taska okolo 2000 to nie je normalne

tamilla
23. nov 2007

Nejaka kocka tu pisala (dost dozadu), ze ho kupila ako 3kombinaciu vo Viedni a dala 23.000,- pokial si to dobre pamatam. Nevedela som to v rychlosti najst, ale urcite to je v tejto teme. Tak asi pojdeme tam a pozrieme co je na tom pravda.

nelika666
23. nov 2007

aj my mame quinny 😉 kupila som z mmb - konstrukcia 4mesiace pouzivana, sportova cast nova za polovicnu cenu 😉

paula58
23. nov 2007

ahojte baby ja som tiez nic take zle nepocula na trojkolky ale ja by som chcela ten casulplay s tromi kolieskami ale casulplay je aj stvorko lieskovy ale je to uz s6.Dnes som ho pozerala v meste a velmi sa mi paci je aj mohutny a neni ani labilny.Tami mame priblizne rovnaky termin 🙂 Ale my chceme ist pozriet do polska aleaj Rakusko sme uvazovali su tam dobre ceny? 😉