Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

nelika666
23. nov 2007

v rakusku sa da dobre nakupit v akciach
dokonca ked som tam bola na dovolenke tak som pozerala v jednom obchode a po prepocitani cien by vysiel kocik lacnejsie ako u nas.. - a to som vraj bola v tom najdrahsom obchode..

casualplay s4 - ma suseda a vyzera super 😉

paula58
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelika666
23. nov 2007

😀 😀 😀

martina236
23. nov 2007

nelika, mame casualplay S4 uz 14 mesiacov a som spokojna, i ked som po case opat zacala porovnavat a tak, ale niet kocika, kt. by mal vsetky prvky, kt. by som si po skusenosti predstavovala, aspon podla mojho prieskumu 🙂 .

paula58
24. nov 2007

ahoj Mati mozem sa opytat kde si kupovala casulplay a za kolko? 😉

tilly
26. nov 2007

v rakúsku sú oooooveľa lepšie ceny ako v rakúsku a nemusia byť ani akcie... niektoré kočíky vychádzajú aj o polovicu lancnejšie, už som to tu niekoľkokrát písala, inak ceny sú skoro vo všetkých obchodoch také isté, alebo aspoň podobné, rozdiely bývajú tak 10 E... takže si asi nenahadzujú tak, ako naše obchody, keď si prezriete všetky naše internetové obchody, v každom sú úplne iné ceny, to vyzerá tak, že každý si inak nahadzuje...

inak, zas mám už len 3 kočíky, hartaník je predaný, ťažko som sa s ním lúčila, je to vymakaný kočík

paula58
26. nov 2007

tilly mas pravdu ze akoze z von kociky su 100 krat lacnejsie ako u nas pretoze tu si nahadzuju ceny ako im to vyhovuje ja potrebujem ist si kupit sice mam este cas ale radcsej nech viem kde kupim kocik pretoze u nas v Banskej Bystrici nemaju ani casulplay a ani celkove pre deti vela obchodov tak sa musim skor hybat. 😉

ella1
26. nov 2007

tilly 😀
a prečo si ho predala?! ved si bola z neho hotová! 😅

yasmine
26. nov 2007

poznate niekto Concord Fusion? Co na nu poviete?

tilly
26. nov 2007

paula, tak neviem, či v rakúsku majú CP... nevšimla som si...
ale veď pobeháš celú viedeň, niekde niečo budú mať 😉
ja pôjdem na jar kupovať s kamoškou kočík

ella, lebo už len stál u našich... už nepoužívame kočík, len taký 100 kilový 100 ročný na spinkanie, aj zappíka už máme len zloženého v aute... a druhé díte v nedohľadne, tak načo ho zbytočne nechať hrdzavieť v pivnici, nech niekoho poteší, ale dala som ho riadne pod cenu ☹

ella1
27. nov 2007

yasmine-ten má aj verešová,však? je pekný,ale či aj dobrý,neviem.

ella1
27. nov 2007

mám otázku.ten peg perego gt 3 completo.cana cca 16 tis. je len športový alebo celý aj s vaničkou a vajíčkom?
resp. koľko stojí celý komplet.dík.

a ešte jedna otázka.známa chce kočík do 17 tis. viete o nejakom dobrom za túto cenu? mal by mať veľké kolesá(nemusia byť všetky),šport časť a mal by sa zmestiť do výťahu. a aby nebol moc ťažký.

tilly
27. nov 2007

len športiak

teutonia fun system, do 17 sa nezmestí, ale do 20 možno v nejakej akcii hej 😉

tilly
27. nov 2007

alebo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2014592

toto je tá teutonia (len pre ilustráciu, nie je to ponuka 😉 )
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2022937

ella1
27. nov 2007

dík tilly.
na teba sa dá spoľahnúť 😉

tilly
28. nov 2007

ja teraz tiež zháňam pre susedu, ale mám to trošku ťažšie, musí sa to zmestiť do punta a ona chce dať tak maximum 10-12 tisíc...

nelika666
29. nov 2007

tilly a z bazaru nechce?

do 12000,- stoji CAM combi system ale neviem aky je - ake su skusenosti 😉 a neviem ani ci bude splnat poziadavky..

nelika666
29. nov 2007

este som nasla dema duet a baby design atlantic

maryam
29. nov 2007

a vselijake chicca sa urcite zmestia do punta...

tilly
30. nov 2007

jazdený nechce, ale v rakúsku zoženieme aj kombináciu do 10, chicco trio kombi aj s autosedačkou stojí 299 E...

malo by to byť niečo na štýl cam combi family, alebo cam combi system, či ako sa to volá...

niečo zoženieme, máme dosť času (bábo sa má narodiť v apríli)

zuzkafuny
1. dec 2007

Ja som si kupovala kočík Everflo golfové police. Nebol drahý do 6000,- a malého mám v ňom od narodenia. Je fajn, len kolieska už začínajú utekať každé na inú stranu 🙂 a dúfam ešte pár mesiacov vydrží...

biedronka
2. dec 2007

paula58, ja som z Banskej Bystrice a práve som si kúpila Casuaplay Vintage reverse v obchodíku na Huštáku Tandem. Ak si chceš urobiť obraz o kočíkoch tak tu máš možnosť lebo majú strašne veľa druhov na predajni. Keď kočík vyskúšam (asi tak o týždeň) 🙂 dám vedieť.

paula58
2. dec 2007

biedronka,ano ja som tam bola tiez pozriet v sobotu kamoska mi poradila 😉 ale cena riadna,ty si kupovala aj so autosedackou,ci len s vanickou a mas aj tasku?Daj vediet za co si ho kupila dakujem a jasne ze aj ako sa ti paci 🙂 A este farbu mas aku?Vlasne za farebne prevedenie sa doplaca alebo ako?Nepochopila som ju riadne v tom obchodiku. 😉

biedronka
3. dec 2007

paula 58, ja som to poriešila tak že som si kúpila športovú časť a ku tomu len polohovateľnú autosedačku. Veľmi som uvažovala nad vaničkou alebo autosedačkou (oboje kupovať je neúnosné). Ale vyhrala autosedačka, využijem ju ako polohovateľné kresielko na doma (môže tam byť dlho, najnižšia poloha je rovno, môžeš prenášať tam kde si ty, neskôr na papanie, dá sa dať dole strieška a potom to fakt vyzerá ako iné polohovateťné kresielka, ktoré ťa stoja min. 1000,-Sk používaná), potom samozrejme ako autosedačku a ako vaničku na kočík. Ja som mala hlavne problém čí sa mi teraz do tej autosedačky zmestí vo všetkom čo musím naň navliecť. Ale myslím že to zvládneme. Ta autosedačka má na spodku poťah plnený dutým vláknom a tiež nánožník je takto plnený tak dúfam že aj to pomôže k teplúčku. Tašku som nekupovala pretože mne sa to zdá zbytočné. Pod kočíkom máš ooooooooobrovský košík a tam si dáš všetko čo pre bábo potrebuješ trebárs aj v igelitke 😝 a čo sa týka farby tak šporťák je celý čierny, dokúpiť sa dá farebná podložka a nánožník (ale to budem kupovať až keď začneme používať šporťák) a vajíčko je oranžové. Chcela som modrú ale nemali ju na predajni a oranžovú mali a naživo sa mi celkom páčila (na obrázkoch tie farby vyzerajú úplne inak). Oranžová sa bude aj lepšie predávať je taká unisex. 🙂 Neviem či sa za farby dopláca ale medzi tou modrou a oranžovou rozdiel nebol. Možno išlo o to že majú nejaký nový design a ten je možno drahší ale poviem ti že je oveľa horší ako pôvodné farby. Športová časť vyšla na 10 450 a vajíčko 6 900. Je to aj podľa mňa dosť veľa ale ja som si tento kočík zamilovala na začiatku tehotenstva a nič čo by ma uspokojilo som nenašla. Takýchto kočíkov je zatiaľ v BB málo a preto dúfam že sa bude dobre predávať, neskôr. Prajem ti veľa šťastia pri výbere lebo sú to nervy. Ja netuším čo je také drahé na tých kočíkoch ale čo už deti sú asi prepych ☹

deina
3. dec 2007

yasmine, my mame Concord Fusion, ale zatial ho odskusany nemame. Ale je velmi pekny (modry) a pevny, vyzera kvalitne. Uvidime, ako sa s nim bude jazdit.

paula58
3. dec 2007

biiedronka,Juj som rada ze aj druha osoba 🙂 ty ze mas taky nazor ten kocik je kasny a aj ja ako som otehotnela tak som sa donho zalubila.Ty mas uz babetko ci este len cakas?Ja len cakam ale ja by som ho najradcsej kupila hned lebo ak ho potom zase v B.B nedostanem tak ma porazi neviem kedy by sa kocik mal kupovat ale fakt ja iny nechcem len casulplay s4 je naozaj super aleaj cena ale co uz ja si do baba tiez investujem a mozno budem mat raz aj druhe tak nic tynm nestratim.A mas pravdu su to nervi ked hladas a nic ja som chcela ist do polska koli tomuto kociku ale neviem ani ci ho tam maju. 🙂ale neeviem si predstavit ako by som sa tam s bruskom tlacila po tych trhoch. 🙂

paula58
3. dec 2007

😀 😀 😀 😉

anamor
3. dec 2007

baby čo vy na túto otázku: používaný kočík verzus nový kočík /v tých vyšších cenových kategóriách/?
Uvažujem o kvalitnejšom kočíku, asi nemeckom alebo niečo na ten štýl .... nestačí kúpiť používaný? Lebo cena je podstatne nižšia... aké máte vy skúsenosti s používanými kočíkmi? či radšej ísť do nového?

nelika666
3. dec 2007

ja mam pouzivany a novy by som uz nekupovala, keby som chcela nieco drahsie..
kupila som za polovicnu cenu - spotrova cast pouzivana nebola, iba podvozok bol pouzivany 4mesiace, v cene bola plastenka a pumpa 🙂

biedronka
3. dec 2007

paula58, jedno dieťatko mám ale to je už veľká 6-ročná slečna a teraz čakám pre ňu bračeka. V nedeľu mám termín. Kočík preto nemám ešte preskúšaný, myslím vonku a tak. Neviem kedy máš termín ty ale keď kočík trošku prevetrám tak ti dám vedieť.

anamor, ja by som si radšej kúpila používaný kvalitný ako nejaký z Polska. Niekedy kúpiš použitý kočík a ešte je v záruke, tak to stojí za to.