• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

20. júna 2015 
ella, to emimino je dobré, som si počítala trošku o kočíkoch :grinning:
18. dec 2007 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mrknite aj baby-cafe.cz.. tam je tiez vela diskusii o roznych kocikoch.. :wink:
18. dec 2007 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelika to je ten co ho mas v albume?Lebo tento sa mi lahulinko ovlada a aj na mieste sa otocim ci ako myslis ze ti nevihovoval?A je aj lahucky ma hlinikovu kostru ale neviem mozno bude mne ok ale neviem vyskusam :slight_smile: ale dakujem za odpoved :wink: Vyskusame ked bude Babo.papa
18. dec 2007 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie to nie je twister, ten co mam v albume je CAM mbx6 :slight_smile:
18. dec 2007 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nelika ahoj ja som tiez zvedava aky bude ale na zivo je vazne peknucky ale vela ludi vela chuti, :wink: Ty si spokojna teraz co mas?Aj ten sa mi paci kde si kupovala ten tvoj cam?Na slovensku?Ci tiez dade s von? :slight_smile: Ja som chcela ten casulplay ale tento aj dobra cena a aj sa mi pacil v polsku teraz slaby vyber. :frowning2:
19. dec 2007 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
najprv som mala twister - velky poliak - vydrzal u nas 2mesiace :sunglasses: potom som mala CAM mbx6 - kupovala som ho z KE z babetkova - super kocik, lahky, skladny, prste super - ten som mala 8mesiacov :sunglasses: a potom som dostala strasnu chut na nieco nove tak som vymenila za speediho - fakt v tom nebolo nic ine len moja zvedavost :sunglasses: :sweat_smile: :grinning:

casualplay je jeden z kocikov, ktore by som este chcela vyskusat, tak isto ako aj bugaboo, concord, jane...atd atd atd :sweat_smile: kociky su moja slabost :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
19. dec 2007 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak sme dve :wink: Ja tiez len tak obzeram prezeram ci zase este aspon sportak casulplay nekupim ale neviem kolko stoji potom by som len vanicku kupila alebo co aj ja som stale zcvedava a hladam nieco nove :grinning: Fakt mame tu istu zalubu no urcite ako sa poznam vymenim ho urcite. :wink: No ale neviem ako to moj manzel prepapa ked mu poviem ze zase nieco ine obkukujem :grinning: :grinning: :wink:
19. dec 2007 o 16:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute mamičky, má niektorá z vás skúsenosti s kočíkom mikado oxford, my sme ho kúpili v Poľsku, keďže ho potrebujeme nejako poskladať, potrebujeme k tomu návod, ktorý ale nemám v slovenčine, poraďte mi - nájdem ho niekde na nete? :slight_smile:
19. dec 2007 o 17:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak baby mne dnes prišiel ten MOON T3 a je fakt vymakaný, fotky priložím neskôr. Kočík odporúčam.
Zuzana
19. dec 2007 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mate niektora skusenost s tymto kocikom?

http://www.stokke.com/specifications.asp?div=C&p=Xplory&la=AT&na=AT

Ide o znacku Stokke. Vdaka!
:wink:
19. dec 2007 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
paula.. sme ta ista krvna skupina :grinning:

janina
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=27445&vGroupOffset=0

zuzkagu - som zvedava na fotos :wink:

sasenkah.. o stokke neviem nic.. skus pozriet ceske stranky o kocikoch - cesky su v tomto smere o dost pred slovenkami - myslim v striedani kocikov - az na par vynimiek - vsak, tilly, paula.. :grinning: :grinning: :grinning:
19. dec 2007 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem za pomoc, držte sa
20. dec 2007 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak baby tu súnejaké fotečky nášho novučičkého MOON T3
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?album=11593

som max spokojná

kľudne sa pýtajte ak vás niečo zaujíma,
20. dec 2007 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi vyzera dobre.. hlavne sa mi paci na sportovej casti - ze tie boky su potiahnute latkou.. aj na CAM-ku tak boli a fakt je to super v obdobi ked babo iba zacina sediet.. moja sedela dost isto ale obcas s nou tak bucho do strany tak sa aspon velmi neudrela :sweat_smile: :wink:
20. dec 2007 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasenka, tie kociky su uzasne extravagantne, skusenost nemam, len som videla. a su straaaaaasne drahe :wink:
20. dec 2007 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasenka) na nich super, ze si dietatko vies tdat do takej vysky, do akej potrebujes a nemusis sa k nemu sklanat az k zemi ako pri niektorych kocikoch, ktore su vyslovene nevhodne pre vysoke postavy.

inac to bol favorit mojej maminy.
20. dec 2007 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem babusky. Vysokou postavou sice neoplyvam, ale aj tak sa mi paci.
Nasla som vsak inu supu, bohuzial maju ich len v Amerike, samozrejme ze za sialene prachy :angry: .

Drahy vsak ide v aprily do USA na nejaku konferenciu, tak ho poziadam aby to tam vyzistil.
Zatial Vam pripajam prezentacne video :wink: :

http://www.orbitbaby.com/products/ois_demo.html
21. dec 2007 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasenkah) tak to je fakt prespekulovany kocik.... :grinning: rozhodne zaujimavy....videla som ho predavat na americkom ebayi asi mesiac dozadu...pozerala som aj teraz, a nebol tam ani jeden.
21. dec 2007 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja uz ciiiiham! Je to moj favorit, myslim, ze april to isti :wink:
22. dec 2007 o 00:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a aka je nanho cena?
22. dec 2007 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zaklad /spodok kocika, zakladna na autosedacku a vajicko/ okolo 900 az 1000,-USD. Ostatne veci ako hlboky kocik, sportovy kocik, konstrukcia kolisky /vsetky diely sa na nu daju pripevnit, skvele!/ su za dalsie peniaze. Ceny su tusim na tej stranke.
Ked som dnes v obchode videla uplne o nicom kocar za "super akciovu cenu" 30.000 , tak mi to nepride az tak vela...
Mimochodom nenasla som si ho ja, ale moj drahy :wink:
22. dec 2007 o 00:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Posobi na mna velmi kvalitne a hlavne pre baby bezpecne, a to je pre mna najdolezitejsie.
22. dec 2007 o 00:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je fakt pekna palka...tusim drahsi kocik (na dolare) som este nevidela.
a nebojis sa, ze nebudes vediet zohnat nahradne diely, resp, mat problemy pri reklamacii, ked nemaju nikde u nas dodavatela?
22. dec 2007 o 00:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem, ale tohto sa velmi neobavam. Mame v USA dost znamych, takze s poslanim nahradnych dielov problem urcite nebude.
Detto reklamacie.
Je drahy, ale mam pocit. ze v Europe su ine aj o dost drahsie znacky.
22. dec 2007 o 00:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akoto ze este nespis? :slight_smile:
22. dec 2007 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
preto som napisala ze na dolare je drahy :slight_smile:...u nas maju trosku prehnane ceny na niektore kociky. Ja som napriklad nas kocik kupovala v nemecku cez Ebay a usetrila som 10 000 :slight_smile:.
ja by som sa toho bala...diely nemusi byt problem poslat, ale reklamacia nejakej casti...fuuu...to si neviem predstavit....lebo vacsinou chcu danu vec vidiet, aby posudili... a blah blah blah. :slight_smile: poznas

no klobuk dole pre tvojim drahym, pretoze vacinou sa chlapom take "ine" veci nepacia.
22. dec 2007 o 00:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej :slight_smile: chce pre svoje baby to najlepsie, tak to vzal do svojich ruk :slight_smile:
Navyse, bude to prve vnuca v jeho rodine /jeho starsia sestra sa s manzelom uz roky snazia. boli na zakrokoch a nic / :frowning2: , takze ocakavame baby hysteriu. Stale hovoria ako by chceli vnucatko, aj ked pravdupovediac, od nas to este zrejme necakali :wink:
22. dec 2007 o 00:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aj u nas to bolo take necakane a tiez prve...tak sme strasne vzacny vsetkym.
22. dec 2007 o 01:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ten najnovsi PP, co som tu par dni dozadu daval link si videla? ten sa mi este velmi paci.
22. dec 2007 o 01:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gratulujem.
Budem koncit, kazdu chvilku ockavam navrat mojho draheho zo zurky. Zapijali narodenie babatka nasho spolocneho spoluziaka, dufam, ze pride po svojich... :slight_smile:

Dobru noc!
22. dec 2007 o 01:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok