Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
18. dec 2007

ella, to emimino je dobré, som si počítala trošku o kočíkoch 😀

nelika666
18. dec 2007

mrknite aj baby-cafe.cz.. tam je tiez vela diskusii o roznych kocikoch.. 😉

paula58
18. dec 2007

nelika to je ten co ho mas v albume?Lebo tento sa mi lahulinko ovlada a aj na mieste sa otocim ci ako myslis ze ti nevihovoval?A je aj lahucky ma hlinikovu kostru ale neviem mozno bude mne ok ale neviem vyskusam 🙂 ale dakujem za odpoved 😉 Vyskusame ked bude Babo.papa

nelika666
18. dec 2007

nie to nie je twister, ten co mam v albume je CAM mbx6 🙂

paula58
19. dec 2007

nelika ahoj ja som tiez zvedava aky bude ale na zivo je vazne peknucky ale vela ludi vela chuti, 😉 Ty si spokojna teraz co mas?Aj ten sa mi paci kde si kupovala ten tvoj cam?Na slovensku?Ci tiez dade s von? 🙂 Ja som chcela ten casulplay ale tento aj dobra cena a aj sa mi pacil v polsku teraz slaby vyber. ☹

nelika666
19. dec 2007

najprv som mala twister - velky poliak - vydrzal u nas 2mesiace 😎 potom som mala CAM mbx6 - kupovala som ho z KE z babetkova - super kocik, lahky, skladny, prste super - ten som mala 8mesiacov 😎 a potom som dostala strasnu chut na nieco nove tak som vymenila za speediho - fakt v tom nebolo nic ine len moja zvedavost 😎 😅 😀

casualplay je jeden z kocikov, ktore by som este chcela vyskusat, tak isto ako aj bugaboo, concord, jane...atd atd atd 😅 kociky su moja slabost 😅 😀 😵

paula58
19. dec 2007

Tak sme dve 😉 Ja tiez len tak obzeram prezeram ci zase este aspon sportak casulplay nekupim ale neviem kolko stoji potom by som len vanicku kupila alebo co aj ja som stale zcvedava a hladam nieco nove 😀 Fakt mame tu istu zalubu no urcite ako sa poznam vymenim ho urcite. 😉 No ale neviem ako to moj manzel prepapa ked mu poviem ze zase nieco ine obkukujem 😀 😀 😉

janina1977
19. dec 2007

čaute mamičky, má niektorá z vás skúsenosti s kočíkom mikado oxford, my sme ho kúpili v Poľsku, keďže ho potrebujeme nejako poskladať, potrebujeme k tomu návod, ktorý ale nemám v slovenčine, poraďte mi - nájdem ho niekde na nete? 🙂

zuzkagu
19. dec 2007

Tak baby mne dnes prišiel ten MOON T3 a je fakt vymakaný, fotky priložím neskôr. Kočík odporúčam.
Zuzana

sasenkah
19. dec 2007

Baby mate niektora skusenost s tymto kocikom?

http://www.stokke.com/specifications.asp?div=C&...

Ide o znacku Stokke. Vdaka!
😉

nelika666
19. dec 2007

paula.. sme ta ista krvna skupina 😀

janina
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

zuzkagu - som zvedava na fotos 😉

sasenkah.. o stokke neviem nic.. skus pozriet ceske stranky o kocikoch - cesky su v tomto smere o dost pred slovenkami - myslim v striedani kocikov - az na par vynimiek - vsak, tilly, paula.. 😀 😀 😀

janina1977
20. dec 2007

ďakujem za pomoc, držte sa

zuzkagu
20. dec 2007

tak baby tu súnejaké fotečky nášho novučičkého MOON T3
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?...

som max spokojná

kľudne sa pýtajte ak vás niečo zaujíma,

nelika666
20. dec 2007

zuzi vyzera dobre.. hlavne sa mi paci na sportovej casti - ze tie boky su potiahnute latkou.. aj na CAM-ku tak boli a fakt je to super v obdobi ked babo iba zacina sediet.. moja sedela dost isto ale obcas s nou tak bucho do strany tak sa aspon velmi neudrela 😅 😉

monkey1
20. dec 2007

sasenka, tie kociky su uzasne extravagantne, skusenost nemam, len som videla. a su straaaaaasne drahe 😉

cicushka
20. dec 2007

sasenka) na nich super, ze si dietatko vies tdat do takej vysky, do akej potrebujes a nemusis sa k nemu sklanat az k zemi ako pri niektorych kocikoch, ktore su vyslovene nevhodne pre vysoke postavy.

inac to bol favorit mojej maminy.

sasenkah
21. dec 2007

Dakujem babusky. Vysokou postavou sice neoplyvam, ale aj tak sa mi paci.
Nasla som vsak inu supu, bohuzial maju ich len v Amerike, samozrejme ze za sialene prachy 😠 .

Drahy vsak ide v aprily do USA na nejaku konferenciu, tak ho poziadam aby to tam vyzistil.
Zatial Vam pripajam prezentacne video 😉 :

http://www.orbitbaby.com/products/ois_demo.html

cicushka
21. dec 2007

sasenkah) tak to je fakt prespekulovany kocik.... 😀 rozhodne zaujimavy....videla som ho predavat na americkom ebayi asi mesiac dozadu...pozerala som aj teraz, a nebol tam ani jeden.

sasenkah
21. dec 2007

Aj ja uz ciiiiham! Je to moj favorit, myslim, ze april to isti 😉

cicushka
21. dec 2007

a aka je nanho cena?

sasenkah
21. dec 2007

Zaklad /spodok kocika, zakladna na autosedacku a vajicko/ okolo 900 az 1000,-USD. Ostatne veci ako hlboky kocik, sportovy kocik, konstrukcia kolisky /vsetky diely sa na nu daju pripevnit, skvele!/ su za dalsie peniaze. Ceny su tusim na tej stranke.
Ked som dnes v obchode videla uplne o nicom kocar za "super akciovu cenu" 30.000 , tak mi to nepride az tak vela...
Mimochodom nenasla som si ho ja, ale moj drahy 😉

sasenkah
21. dec 2007

Posobi na mna velmi kvalitne a hlavne pre baby bezpecne, a to je pre mna najdolezitejsie.

cicushka
21. dec 2007

tak to je fakt pekna palka...tusim drahsi kocik (na dolare) som este nevidela.
a nebojis sa, ze nebudes vediet zohnat nahradne diely, resp, mat problemy pri reklamacii, ked nemaju nikde u nas dodavatela?

sasenkah
21. dec 2007

Neviem, ale tohto sa velmi neobavam. Mame v USA dost znamych, takze s poslanim nahradnych dielov problem urcite nebude.
Detto reklamacie.
Je drahy, ale mam pocit. ze v Europe su ine aj o dost drahsie znacky.

sasenkah
21. dec 2007

Akoto ze este nespis? 🙂

cicushka
21. dec 2007

preto som napisala ze na dolare je drahy 🙂...u nas maju trosku prehnane ceny na niektore kociky. Ja som napriklad nas kocik kupovala v nemecku cez Ebay a usetrila som 10 000 🙂.
ja by som sa toho bala...diely nemusi byt problem poslat, ale reklamacia nejakej casti...fuuu...to si neviem predstavit....lebo vacsinou chcu danu vec vidiet, aby posudili... a blah blah blah. 🙂 poznas

no klobuk dole pre tvojim drahym, pretoze vacinou sa chlapom take "ine" veci nepacia.

sasenkah
21. dec 2007

Hej 🙂 chce pre svoje baby to najlepsie, tak to vzal do svojich ruk 🙂
Navyse, bude to prve vnuca v jeho rodine /jeho starsia sestra sa s manzelom uz roky snazia. boli na zakrokoch a nic / ☹ , takze ocakavame baby hysteriu. Stale hovoria ako by chceli vnucatko, aj ked pravdupovediac, od nas to este zrejme necakali 😉

cicushka
22. dec 2007

no aj u nas to bolo take necakane a tiez prve...tak sme strasne vzacny vsetkym.

cicushka
22. dec 2007

a ten najnovsi PP, co som tu par dni dozadu daval link si videla? ten sa mi este velmi paci.

sasenkah
22. dec 2007

Gratulujem.
Budem koncit, kazdu chvilku ockavam navrat mojho draheho zo zurky. Zapijali narodenie babatka nasho spolocneho spoluziaka, dufam, ze pride po svojich... 🙂

Dobru noc!