Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
3. jan 2008

ella, nabudúce pôjdem aj ja do bugaboo 😀 , ale len do hlbokého + maxi cosi a potom predám a kúpim si hartan ako šporťák 😀
musím to vyskúšať, len kým ja budem tehu, tak bude bugaboo úplne mimo 😒

weroni
3. jan 2008

tilly: ahojcek, tak dnes sme zase boli pozriet ten nas predbezne vybrany kocik - je to Bambino King, poznas to? Kedze ty si taky kocikoznalec 🙂

tilly
3. jan 2008

ahoj, bambino mám, také velikánske, je to super, malý v tom spinká, ale na bežné vozenie alebo skladanie do auta nehrozí, v aute to išlo len raz, keď sme to brali domov... ale je to náš najpoužívanejší kočík, máme ho rok a pol a nič mu nie je a to sa s ním niekedy hojdá o dušu spasenú a je vonku denne, v zime, v lete, stále...

tilly
3. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😀 som pridala prehľad našich kočíkov, len bambino tam nie je

zoya1
3. jan 2008

tilly: Preboha a to vám je načo toľko kočíkov? To ste všetky aj využili? 😀

ella1
4. jan 2008

no tilly,akože ktovie,či ja budem mať ešte možnosť vyskúšať 😀 možno sa už nezadarí a budeme mať doma jednu rozmaznanú dcérušku 😀

zoya1-no maniak 😀

tilly
4. jan 2008

ella, ani nehovor, my už makáme na druhom pekne dlho (teda už také dva mesiace nemakáme) a nič... takže sa tiež nemusí zadariť ☹ a rozmaznaný je ten môj až až, už ho musím krotiť, teda hlavne seba, aby nedostal všetko, čo chce, keď idem okolo hračkárstva, tak mám prísny zákaz vstupu, lebo ja bez hračky neodídem, mám plnú izbu zapratanú hračkami, ktoré som vyradila a plnú obývačku ďalších hračiek 😠
ešte by som chcela vyskúšať bugaboo, hartan vip a minule som mala nutkanie kúpiť jeden kočík, taký veliknásky namiesto bambina na spinkanie, ale už som si povedala, že sa malý musí naučiť spinkať vo vnútri, aj keď čerstvý vzduch je čerstvý vzduch...

ella1
4. jan 2008

ty si prípad 😀 😀 😀
u nás som ja tá prísnejšia a dcérenka si s tankom pekne máva 😝 ale ked sa nechá......
fakt sa už snažíte? 😲
no my až od leta,aj to si možno ešte rozmyslím 😀

ella1
4. jan 2008

že s tankom!!! 😲
s tatinkom som chcela napísať 😀

elia
4. jan 2008

Baby a co hovorite na tento Nurse Mega set?

http://www.babetkoshop.sk/?c=detail&id=3641

Vyrobca je vraj Jane, ktory vyraba lacnejsie verzie pod znackou Nurse. Farby sice nie su bohvieco, ale velmi ma zaujala vaha, kedze ja som fifipierko a obcas budem cestovat aj sama busom. Kedze babo bude v lete v hlbokej vanicke, velmi vadi ked strieska nie je vetratelna?

tilly
4. jan 2008

ella 😀 dobrý prekep 😀 😀 😀 😀

elia, len si ten nurse choď niekam omakať, lebo jeden, čo som mala v ruke, vôbec nehojdal 😉

weroni
4. jan 2008

elia: ta vaha teda zaujala aj mna, to je zvlastne, ked ten kocik ktory mam vyhliadnuty ja ma asi o 9 kil viac 😕
ale vyzorovo teda nic moc... 😖 no ale to je otazka vkusu 🙂

elia
5. jan 2008

Weroni - podla mna to tam len zle napisali, lebo na inej stranke som nasla ze tych 5,8 kg je len vaha podvozku, autosedacka ma 2,4 kg a vanicka nebola pisana, ale odhadujem cca 4 kg. Ani mne sa nejak vyzorovo extra nepaci, ale co pozeram aj tie drahsie znacky, tak vacsinou vyzeraju nejak takto divne 😀. A ta cena je na Slovensku asi fakt uvadzacia, lebo na ceskych strankach ho maju od 10500 Kc vyssie...

weroni
5. jan 2008

elia: no za tu cenu my sme pozerali ten Bambino King - vyzeral ovela lepsie a hlavne - bol odpruzeny - toto vyzera ze nie je odpruzene.... 😕
inac nezda sa ti ze dost zacinaju vyrabat take neodpruzene voziky?

elia
5. jan 2008

weroni: Nurse Megaset je sportovní kočárek, který má pevné postranice a lze jej zcela položit - je tudíž vhodný i pro miminka. Všechna kola kočárku jsou příjemně odpružená, cestování je pohodlné i pro malé dítě....

Ale jasne ze najprv by som si to isla omrknut nazivo, ci dobre hojda.

Aj ten tvoj Bambino King je pekny, ale bez koliesok ma 17 kg... Ked zijes v malom meste tak je to v pohode, ale my sa v podstate bez auta/autobusu nepohneme nikde, a kedze nikoho v meste nepozname, male budeme musiet brat vsade so sebou, cez vikendy nabaleni budeme cestovat k rodicom... Takzel u nas vaha a jednoduche skladanie je asi priorita aj pred designom. A na Mega sete sa mi paci ze sa da autosedacka rovno naklinut na podvozok - to vyuzijeme hlavne v hypermaketoch.

weroni
5. jan 2008

elia: ano to nakliknutie s vajickom je super, u tohto bambina sa to da len na tu sportovu verziu co mne ale nevadi, pozerali sme este obdobu toho Kingu - ABC design - ale neviem ako savolal ten konkretny typ - no ten nebol odpruzeny 🙄
a moj drahy inac vravi ze tie umele kolieska nie su moc prakticke - vraj by radsej kupil k tomu este nafukovacie 😕

ella1
6. jan 2008

baby podľa mňa je to tiež len váha podvozku.lebo najľahší je zatiaľ bugaboo(ak nerátame golfky) a ktovie,možno aj tá cena je potom len za podvozok,ked v čechách stojí viac.

tilly-tak si rýchlo spravte bábo a potom mi posunieš bugaboo 😀 farbu si dohodneme 😀

tamilla
7. jan 2008

Caute,
ella: tak po tom bugaboo tuzim aj ja, ale mam tvrdu opoziciu zo strany manzela (cena), svagrinej (nahradne dieli, pretoze sa nepredava u nas), mami (vyzor) tak to asi nezvladnem prehlasovat.

Paci sa mi este znacka Gesslein, teda mam na nu strasne dobre info od mamicky, ktora ho ma rok. Nazivo som ho este nevidela, pozna ho niekto. Ak ano prosim napiste + a -

ella1
7. jan 2008

ja už som manžela spracovala 😀 a predáva sa už aj u nás,takže s tými dielmi to bude ok.a či sa niekomu páči alebo nie,kašlem na nich 🙂

a ktorý gesslein?

tamilla
7. jan 2008

Zatial podla obrazkov na nete sa mi paci F2, ale ako hovorim zatial som ho nedrzala v ruke. Vazi 13kg co si myslim, ze je dobre, a davaju k nemu 2 druhy prednych koliesok - velke nafukovacie a male vykyvne.

tilly
7. jan 2008

ja so spracovaním manžela nemám problém 😀 a ostatná rodina do toho nemá čo kecať, jedine syn, ale ten to asi ešte nechápe...

moja kamoška má gesslein future loop a nadáva, že to bol drahý šmejd, už to mala dva krát opravované v rámci záruky a potom sa jej pokazilo niečo iné, ale ona mala jeden z prvých kočíkov tohto modelu, tak to boli možno aju nevychytané chyby

ella, ja chcem ružovo šedý, alebo červený alebo v nejakom ružovom odtieni 😀

ella1
8. jan 2008

no,tak nič,lebo plánujem syna a asi by nevyzeral dobre v ružovom.... ☹ 😀

tilly
8. jan 2008

takže ty v modrom 😀

ella1
8. jan 2008

no,denim sa mi páči a mohla by byť k tomu oranž. letná strieška.alebo čierny alebo niečo neutrálne.
hm,tak si kúpim nový 😀

tilly
9. jan 2008

čierny sa páči aj mne a keby bol kombinovaný so svetlunkomodrou alebo ružovou, tak sa dá, videla som hartan vip čierny so svetlomodrou, bolo to krásne, také elegantné, vôbec nie smutné

tamilla
9. jan 2008

dakujem tilly, potrebovala som presne pocut aj nieco take, pretoze som bola uz skoro rozhodnuta. Takze este si to poriadne premyslim.
Baby tak mi prosim poradte este nejake kociky, vy ste tu najvacsie odbornicky. Okrem bugaboo je este nejaka znacka do ktorej by ste isli?
Najprv som chcela quiny, ale uz som ho videla tak vela na uliciach, ze sa mi prestal pacit. Co hovorite na Concord?

ella1
9. jan 2008

ten concord fusion alebo neo sú tiež pekné.asi nebudú také zlé,ked si ich ,,celebrity" kupujú.
na ten quinny buzz som počula dosť sťažností,je vraj veľa reklamácií.quinny speedi vraj ok.
ešte sa mi páči X-lander,ale neviem aké sú.
no a ja keby som si nekúpila bugaboo,tak mutsy.

ella1
9. jan 2008

ešte som zabudla PP GT3.dosť ich chvália.

tamilla
9. jan 2008

Dakujem a idem to vsetko preskumat na nete,
X-lander ma kamoska a chvali, ale viem ze sa to robi v polsku a tak som voci tomu nejaka zaujata.

anamor
9. jan 2008

x-lander je pekný, dobrý, ale ťažký podľa mňa, ale vyzerá dobre.