Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

vici
22. jan 2008

ja suhlasim s tweety 22 , aj mna manzel prehovara, aby sme urobili prototyp naj kocika..., my mame aj moznosti, aj nejakeho tatinka by som mala do timu, co nam technicky pomoze, len mznosti mame v LC, co je dost od veci...

certica
22. jan 2008

baby, na tom concord fusion vazne vrzgaju kolieska? 😲 🙄 mate niekto s nim skusenosti?

vici
22. jan 2008

certica, spyta s na mimibazar.sk, pani Lei Laurovej - pievidza, ona ho ma, je aj odbornicka na kociky, pomaha pri predaji a vraj ich uz mala 35. Mne tiez pomohla pri vybere Gt 3.

lea.laurova@post.sk

certica
22. jan 2008

vici, no presne s nou komunikujem a chcela som si ho u nej aj objednat 😀 , ale s tymi koleckami som sa to docitala len pred chvilou. diky inac

gabkazabka
22. jan 2008

Dakujem velmi pekne za tip.Co sa tyka toho Chicca,uz som pocula o tom polohovani....
casualplay-maju ho za dobru ccenu-autosedacka+sportovy kocik za 16000 sk.To je vlastne max.sumA,ktoru som ochotna za kocik zaplatit.A fakt sa neviem rozhodnut 😨

certica
22. jan 2008

gabka, ale v tej cene neni vanicka ze?

gabkazabka
22. jan 2008

ano,je to bez vanicky,ale ta autosedacka je velka a vhodna pre deticky od narodenia.Uz mi z toho vyberania kocikov trosku sibe 😀 fakt neviem,pre aku znacku sa rozhodnut 😒

tilly
22. jan 2008

http://www.babatkosk.sk/index.php?mode=detail-p...
baby a neviete niekto niečo o tejto bugine?

vici, lea laurová odo mňa kupovala asi pred rokom perego a vtedy to bol jej 18.ty kočík 😀

baby, nikdy, nikdy nebude ideálny kočík, raz nám bude vadiť váha, inokedy prehadzovacia rúčka, potom kolesá, potom veľkosť, potom skladnosť... ideálne je kočíky striedať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale ja viem, že nabudúce budem mať hartan vip (starý rozhodol)... už len pobiť sa trošku na ebay

cicushka
22. jan 2008

baby, rozmyslam o dokupeni jedneho kocika, ktory by som pouzivala vyslovene iba na sport...behanie a korcule...viete mi nieco odskusane doporucit?

elia
22. jan 2008

Babeny, nevideli ste nahodou niekde na Slovensku kocik Pierre cardin Millenium? - vyzorovo podobny ako Babypoint/Coneco V3. Maju ho v Cechach aj v Madarsku, ale na Slovensku neviem najst

lucia121
23. jan 2008

baby, viete mi poradit obchody s kocikmi v rakusku?

tilly
23. jan 2008

elia, nie, len na ebay...

lucia, babyone v scs, lebo toys r us pri scs, tam majú hračky, ale je tam aj pár kočíkov alebo potom kika, xxxlutz, ludwig, leiner... je toho dosť, treba si vyhľadať filiálky a obehať to...

vici
23. jan 2008

baby, no tak ten zazrak GT 3 mi prisiel, ale veru neviem. Je perfektny, vymakany, pre dieta uplne super vazi presne 15,1 kg( na elektronickej vahe), ale je to obor. Uvidim, pockam este do pondelka a potm sa rozhodnem, ci si ho necham alebo poslem naspat. Mozo kebyze mam o 10 cm viac, tak aj hadam hej. Pre dieta je ale uplne super, teraz som chora a skoro som odpadla, aby som ho poskladala a dala na vahu. Takze musis byt super fit aby nebol pre zenu ako tank....
Certica a ten concord fsion aku ma lezaciu plochu??? A kolko vazi v reale???? eb na GT 3 pisu 13 a ma 15,1. No neviem, nie je nad to vidiet a odskusat...

sylviabab
23. jan 2008

Nemate zaujem o X lander X1? Mam ho na predaj.

certica
23. jan 2008

vici, chcem ho ist v piatok omrknut do predajne, totiz som ho sice nedavno videla, ale len uplne narychlo, nemam ho odskusany... v porovnani s ostatnymi, ako quinny, chicco a pod. bol najpriestrannejsi co sa sirky lezania tyka, aj dizajnovo ma tak najviac uputal. no a vraj na nom nevrzgaju kolieska, ale pruzenie, ktore sa ma viac nastaveni v zavislosti od terenu a pravdepodobne v tom to je, ako si to nastavis...

elia
23. jan 2008

Diky baby, a vyznate sa v tom? Pozerala som ebay, a tam sa mi zda ze vsetko pletu dokopy, rozdiel je akurat v napise znacky na hlbokej vanicke kocika. Tam vyzera akoby Pierre cardin Millenium bola ta ista znacka ako Babypoint V3 alebo Coneco V3, dokonca aj autosedacky maju Pioneer Alu pod znackou Pierre cardin, kym u nas to maju pod znackou Babypoint...

Vobec tomu nerozumiem, je to to iste?

ada78
23. jan 2008

tilly - moj idealny kocik pustili do predaja, ked uz som mala kupeny. 😠 😠 😠 😀

lenze so mnou by sa muz rozviedol, keby som ich striedala ako ty, 😀 😀 😀 tak musim vydrzat. 🙂

tilly
23. jan 2008

elia, no môže to byť to isté, len pod inou značkou...

ada a aký je ten tvoj ideálny kočík?

ada78
24. jan 2008

tilly - http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

ma 4 kolesa, plnu rucku, nie je moc tazky a tu to sice nepisu, ale na sirku ma 59cm, takze by sa mi zmestil do 60cm pivnicnych dveri. a este aj v tej cerveno-ciernej kombinacii dobre vyzera. 🙂

sylviabab
24. jan 2008

Nechcel by niekto X lander X1?

tilly
24. jan 2008

ada, ten je pekný, len zatiaľ je drahý, za taký rok bude trošku lacnejší, len teraz je to relatívna novinka

vici
25. jan 2008

no konecne som trochu zase pri zivote, chripka, priedusky, nadcha ma zmohli ako sa len dalo... Certica, no bola si kuknut ten concord??? A bola si v tej Prievidzi - tusim obchod Barborka??/ Maju tam aj ine lepsie kociky, alebo len take lacnejsie. Ja to GT 3 donesiem na buduci tyzden naspat, je super pre dieta, ale obor. on ma sice cca 15 kg, ale tazko sa zdviha, lebo je strasne dlhy. Uvidim, pan mi povedal, ze nieco vymyslime, vonku som ho nepouzila, je v origos krabici, v povodnom stave, takze bud ho vymenim zanieco alebo si zoberiem peniazky...

weroni
25. jan 2008

tilly- nasa odbornicka na kociky 🙂 co vravis na tento kocik: http://www.kocikovo.sk/product/baby-design-smar...

alebo mate s nim niekto skusenosti?

kovackaadka
25. jan 2008

ahojte baby,chcem sa spytat,neviete niekto kde by som nasla novu kolekciu jane?

gabkazabka
26. jan 2008

ahoj silviabab.Mozem sa opytat,ze preco predavas tu X1?Niesi s nim spokojna,alebo chces nieco ine?

vici
26. jan 2008

kovackaaddka jane 2008 by malo byt predstavene tento tyzden vo vaencii na ystave, takze medzinarodne februar???

certica
26. jan 2008

ahoj vici, bola som kuknut ten concord. je fajn, vanicka je certifikovana aj na pouzitie miesto autosedacky, je tam aj adapter na zapasanie, to vrzganie (praskanie) pruzenia sa da udajne odstranit, aj postup mi opisovala ta kocka z prievidze. neviem, aku ma hmotnost, nobolo to ani v papieroch, ale zdvihala som si ho a je lahky, rozhodne lahsi ako trebars hartan skater, ale zas ten h. VIP bol lahsi na omak, ale ten bol celkovo velmi dobre ovladatelny a lahucky. na tom concorde jedine,co mi trochu vadi, ze sa ta sport. verzia neda pouzit v oboch smeroch, cize babo je len smerom od, nie ku mne.
vici a jane nomad?

certica
26. jan 2008

sorry, hartan racer som myslela 😀 , tie boli oproti conc. f. dost tazke...

melory
26. jan 2008

predtym ako sa rozhodnete kupit jane power track, musim vam napisat, ze sa mi zlomila rucka ☹ 🙄

vici
26. jan 2008

certica, a kde si to bola okuknut, v tej barborke v prievidzi??? Chcem pockat na novu kolekciu Jane, mozno budu mat nieco vylepsene. Mali tam aj ine dobre kociky???