• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

20. júna 2015 
tilly,
porad mi, ked by som chcela kocik, na styl nomadu, teda vpredu zdvojene kolieska (moze byt jedno, alebo dve) a vzadu po jednom, ale aby boli kolieska nafukovacie, nie plastove, ktory kocik odporucis? aby mal aj vanicku, sportak a autosedacku. paci sa mi nomadik, ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. feb 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a bebecar, teraz maju nove modely na rok 2008: prime a este Ip Op At, pozri na ceskych strankach, ale veru neviem ci su odpruzene????
12. feb 2008 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tilly myslim na chrbatiku, presne to co Teutonia nema, mala ked si oprie hlavicku tak si ju opre rovno do strechy a to mi tam chypa, napr. gt 3 aj zippy to maju a maly sa hned opre do strany. Asi tu GT 3 predam, neviem , neviem... vcera som isla s GT 3 a dnes na porovnanie s Teutoniou a teutonia sa mi lepsie riadila a este som aj videla na maleho, no ale hlavne 4 kolesa su 4 a trojkolka je trojkolka.

Pozerala som aj ten bebecar, co su nove modely, asi sa pojdem pozriet do Brna na tu vystavu.. Ozaj Lea z Prievidze uz predava ten Concord Fusion, vraj potrebuje zmenu.... :slight_smile:
12. feb 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vici, ja som ho kupila :grinning:
12. feb 2008 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co nan hovoris certica???? a kupujes si aj vanicku k nemu???? a Lea si co dalse vyhliadla??
12. feb 2008 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vici, nemam ho este doma, asi az cez vikend a vanicku k nemu kupujem novu od nich z predajne v prievidzi, tu pojde mangel vyzdvihnut bud. tyzden vramci sluzobky. potom dam vediet
12. feb 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, to s tými dvojkolečkami v predu, tak taký lacnejší je hoco ranger, teraz sme ho kupovali so susedmi (malý sa narodí v apríli)

a taký poriadnejší, ale aj drahší je hartan racer :wink:

inak, predvčerom sme boli vo viedni a pozerali sme na nejaké kočíky a tento má perfektnú konštrukciu, až na to, že v rakúsku stojí 399 E:
http://www.kocikovo.sk/product/iC2B4coo-plasma-7-varianta-lollipop-red-55/
môj muž je zaťažený na poriadne premakané konštrukcie, toto je jeden z mála kočíkov, čo má aj nejaké tlmiče či čo v predu a ložiská, neviem, čo to znamená, ale vraj je dobrý...
13. feb 2008 o 16:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj baby, ja som tiez v rozhodovani - ci kupit kocik Jané Nomad + vanička alebo PP Pliko p3 Completo + vanička Naveta... Babo sa narodi v marci. Prosim poradte, ak mate skusenosti alebo info...
13. feb 2008 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby tak uz mam kocik. jane nomad, ma velku vanicku, lahko sa sklada, ma velke kolesa a vsetko sa da jednoducho zakliknut, aj autosedacka aj vanicka, ta sa da tiez upevnit vzadu pasmi v aute a nemusim maleho prehadzovat do autosedacky... pani nam k tomu ponukla aj fusak zimny do sportovej casti aj clonu proti slnku, je tam aj sietka proti hmyzu aj prsiplast... termin mam marec/april, tak jana333, tak ak si kupis pliko, budeme potom porovnavat:slight_smile:
13. feb 2008 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jana, určite nomad :wink:
13. feb 2008 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diky za odpovede :slight_smile: Viac sa mi paci Nomad, ale vela pisu o tom, ze farba na slnku vybledne.
13. feb 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby,
mate niektora skusenost s kocikom znacky Tako? Cakame dvojicky, a prave z tejto znacky sa mi jeden velmi zapacil.
Dakujem za odpovede! :slight_smile:
14. feb 2008 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj macicek, kočíky tako sú podľa mňa vhodné na dedinu do rodinného domu, kde sa s nimi netreba dennodenne naťahovať, pretože sú veľmi ťažké.
14. feb 2008 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Macicek, pre dvojicky Tako urcite nie :zipper_mouth: dvojickový Tako je ohromne ťažký a presne, ako píše dorotelka, budeš sa s ním len naťahovať
14. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, dakujem za odpovede!
Byvame v rodinnom na dedine. :grinning:
Hladam nieco podobne, kde budu babatka vedla seba, a nie za sebou...
14. feb 2008 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Macicek, treba si rozmyslieť, či budeš kočík nakladať/vykladať z/do auta, kadiaľ budeš chodiť - aký terén, cez aké dvere budeš musieť prechádzať (napríklad k doktorke), potom podľa toho vyberať kočík.... Tých dvojičkových kočíkov zas až tak veľa na výber nie je, a ak sú dobré, tak sú neskutočne drahé :zipper_mouth:
14. feb 2008 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, ja mám Tako, no nie pre dvojičky. Je to dobrý kočík na zimu, lebo malilinké ani nezacíti zimu, tak ho vieš zababušiť a ešte stále máš miesto v kočíku. Malý mi krásne vie spinkať v ňom. Niekedy aj štyri hodiny.No ale musím ti povedať,že je aj dosť ťažký, mohutný. Preto hľadám aj ja na leto nejaký ľahší, menší kočík.
14. feb 2008 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ktarin, Macicek dam vam super typ na lahky kocik, co zaberie malo miesta pre dvojicky alebo surodencov... :wink:

http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/prom_poussette_twin_club_compatibilites.htm
14. feb 2008 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macicek a čo povieš na tento?

http://www.malvik.sk/img/normal/573.jpg
14. feb 2008 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. feb 2008 o 11:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myviel, zas až taký super kočík to nie je... Malé kolieska neodporúčam za žiadnych okolností, iba ak tlačíš kočík v absolútnej rovine, bez akýchkoľvek výmoľov, žiadne kopce, žiaden zložitejší terén. Tento kočík je vhodný tak možno do nákupných centier
14. feb 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. feb 2008 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kamoska ho ma a je snim spokojna dokonca chodia s nim na prechadzky do lesa, tak neviem. Mne sa na nom paci to ze nie je siroky ako klasicke kociky pre dvojcata, lebo ked sa prechadzas medzi ludmi vsetkym zavadzias a praveze tento cez dvere prejde. :unamused:
14. feb 2008 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
14. feb 2008 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa páči teutonia alu team, má aj dobré kolesá, aj vaničky, aj športové časti... je dobre manipulovateľný a je to dobrá nemecká značka :wink:
14. feb 2008 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macicek- my jsme měli pro prvního syna Tako, ohromně mi padl do oka- barvy zeleno- smetanovo- oranžová a byli jsme velmi velmi spokojeni- bydlíme taky na dedine- kopanice-super do terénu aj do města, i v buse se jezdilo OK, jak píše annika- super zababušíš mimi a nemusíš se bát, že mu může být zima- prodávali jsme ho roční a absolutně zachovaný- skoro jako nový a bez poruchy...teď čekáme druhého chlapíka na leto- konec mája a koupili jsme Atlantic- je to úplně jiný typ- Tako je mohutné, Atlantic jednoduchý, vdušný..jen barva zůstala hodně podobná- zelenošedá...ale s kočíkmi pro dvojičky nemám zkušenosti ani z druhé ruky...přejeme šťastný výber pro vaši spokojenost :wink: :slight_smile:
14. feb 2008 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkey1 ahoj. u nas maju na trhu tento typ kociarika ten rider a je velmi pekny. Kupujeme ho aj my. Cena je prijatelna stoji hlboka aj sportova cast 8.200,- a za autosedacku zaplatis 1.500,- skus juknut.
http://www.kowmet.pl/polski/polski.html
14. feb 2008 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myskaa, dik, ten rider je fakt pekny :dizzy_face:
15. feb 2008 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš