Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

z.g.
24. apr 2008
tessie
26. apr 2008

z.g. - jedna ho mala tuším mesiac a druhá asi nejaké 2-3 týždne. Včera som volala s tou kamoškou, čo ho bola osobne zaniesť v tom servise a vraj jej povedali, že ten šéf servisu z Čiech jej povedal, že oni nosia tovar z Čiech raz za 2 týždne, kde je hlavný sklad, ale že teraz sa budú snažiť rýchlejšie, aby mohli vybaviť tieto reklamácie. Jej sľúbil, že jej reklamáciu vybavia do týždňa, tak je zvedavá, či naozaj. Inak ak si pozrieš tému "August 2008" tak pár stránok dozadu písala Danulík, že čo jej odpísali na NEO z dvoch obchodov. Skús kuknúť aj tam.

tessie
26. apr 2008

z.g. - https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

danulík tam písala dve reakcie, čo jej prišli. Jedna je tuším niekde v strede stránky a jedna tuším na konci... Tak veľa šťastia 🙂

z.g.
29. apr 2008

Ešte som k tomu Concordu Neo chcela, že už predávajú nový podvozok 2008, je tam jedna brzda /predtým boli dve/, aj nákupný košík, resp. sieťka.
.

jahodka11
29. apr 2008

ahojte maminy, ja len pridam moju skusenost, mame kocik ABC Design-Rodeo a sme veeelmi spokojniii, vanicka je vacsia, ako pri inych kocikoch (aj ked nie je to to, co kedysi za cias nasich mam 🙂 ), ale doteraz ju pouzivame a to je danielko velke babo..... sportovu cast sme mali zatial len 2x, ale tiez je fajn.... a to nebol ani drahy, stal 12.990sk 😀

deina
30. apr 2008

Ahoj baby. Tie, ktore mate doma Concord Fusion - da sa z vanicky dat dole ten vrch? Myslim tu "perinku" na zips, neviem, ako sa to vola.

andre
30. apr 2008

ahoj jahod... čítala som, že si spokojná s abc-čkom, uvažujeme o tomto vzore, tiež máme termín v okt., tak sa ťa chcem opýtať, či sa ti malý v pohode vošiel aj s fusakom a pod. do hlbokej, a či mi vieš povedať aké má rozmery
... uvažujeme o abc 3tec, ale pozrela som aj ten čo píšeš, a vyzerá tiež dobre, našla som ho na českej stránke, a vyzerá že hlb. aj šport. by stál okolo 10t. českých... ozaj, kde ste ho kupovali ? tu v KE som ich nevidela, a nechcela by som to objednávať z netu, bez toho aby som ho videla..

vďaka 🙂

bianca
30. apr 2008

ahojte maminy

andre aj mi sme si vybrali ABC ibaze 4 tec ,ale tiez ho nemozeme nikde zohnat na zivo ☹

andre
30. apr 2008

no bia ? 😀

lilly
30. apr 2008

ahojte, v KE som videla nazivo 4 tec v Alltoys v Hypernove, ale uz davnejsie, asi tak v januari. Mali tam aj Abc design Rodeo tusim 😉

reva
30. apr 2008

Ahojte ....prepacte ze sa miesam do temy
ja mam X-lander a vpohode sa mi don zmesti Sarinka aj teraz ..myslim do hlbokej casti ..chcela som v nej vydrzat co najdlhsie ale v pondelok sa mi v hlbokej casti posadila a odvtedy ju tam uz nemozem prinutit lezkat ..preto od vcera uz pouzivame sportak ..ale kludne by sme v nej vydrzali este aj dva mesiace ....celu zimu som mala v hlboke casti vpratany fusak eisberchen ...ked som ho kupovala predavacka mi tvrdila ze ho tam nezmestim ..nieto este dieta do neho a pohodicka pouzivali sme ho az do konca marca.
ak mate dake otazky ohladne x-landeru kludne sa pyutajtre ..som spokojna ...konstrukcia drzi a to ju neustale skladame a rozkladame ...neporovnatelne s PP a podobnymy plastovymi kocikmi

andre
30. apr 2008

lil, to fakt ? boli sme tam asi min. masiac a nič ani podobné tam nemali 😒

lilly
30. apr 2008

no asi ho uz musel niekto kupit, to som vtedy este nebola tehu, tak som si ho pozrela len tak zbezne, no vyzeral fajn, len trosku robustne. 3 tec by bol podla mna krajsi nazivo, ale ten som nevidela. Inak materialy boli fajn, korbicka tiez dost velka, ten matrac v nej super, sportak tiez fajn. Ale mne sa viac pacil na dizajn 3 tec, na to 4 tecu mi vadilo, ze nema otocne kolieska, ani len natacave, inak by bol fajn 🙂

tilly
30. apr 2008

all toys predáva aj abc... aj babyland predáva abc...
ale kde všade má babyland pobočku, to neviem, ešte jedna kočka zo šale tuším dováža abcčka

andre
30. apr 2008

lily, vďaka 🙂 , aspoň ktosi kto ho videl naživo ... v akej bol farbe, čo tam mali ?

bianca
30. apr 2008

lilly si zlaticko

lilly
30. apr 2008

🙂
inak tu ho ma jedna kocka v albume, ten 3 tec, snad sa neurazi, ked tu dam odkaz na jej album, vyzera tam velmi dobre
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lilly
30. apr 2008

mali tam ten sivo-modry

andre
30. apr 2008

lily, šikulka, vďaka 😉

bianca
30. apr 2008

andre a aku farbu mate vybranu vy?

andre
30. apr 2008

bia, tmavú, myslím, že je čierna, a asi s tou oranžovou alebo zlatou kombináciou na kostre... alebo ešte farba NAVY, tá má striebornú kostru, a predpokladám, že je to tmavomodrá, aspoň podľa toho čo mi vytlačila farebná tlačiareň... a čím ďalej, tým viac ho asi chcem 😀 , a teda som v štádiu, že by som to možno aj riskla cez net, ak nebude iná možnosť... a páči sa mi 😀 fakt, stále viac

čo to 7 kg, dieťatko čo tam vedľa riešiš ? 😀 ... to je pecka, sa bavím pekne 😀, fim to berie zhurta 😀

bianca
30. apr 2008

andre nebudem sa k tomu uz vyjadrovat.Prave som ti chcela napisat aby si im nepisala aky kociar si si vybrala lebo dopadnes ako ja 😀

bianca
30. apr 2008

andre oni tvrdia ze kociar je moc tazky a ma malu korbu 🙄

andre
30. apr 2008

bia, čoby, ja ťa podporím, raz-dva 😀

jak ťažký ? nebudeš s ním vzpierať 😀 tiež nemôžeš mať pierko, lebo je potom menej stabilný... korba podľa rozmerov, čo som našla kdesi na nete, sa mi zdala malá, preto som sa aj pýtala jahod. tu, že ako to je, ale to si ešte overíme, nič neboj... je to fajný kočík, a naše mimi v ňom bude, nie ich 😀 , nech si každý niečo vyberie čo chce, ja si riešim svoj, a keď si neviem rady sa popýtam niekoho, ale neriešim iné kočíky iných, iba keď sa opýtajú 😉 ... okrem toho aj cena má svoj význam, to čo ty si teraz dala linku, že je v akcii, to máš za fajn cenu, to ja by so tom už kúpila, človeče 😀 , keby nebolo tak skoro
a ma napadlo že lucia z prahy ho myslím má vybraný a aj hovorila, že je kdesi obchod kde sa dá pekne pozrieť...

bianca
30. apr 2008

andre moj manzel ho uz chcel objdnat 😀 😀 😀 Mi sme si vybrali tu a asi do tej Prahy pojdeme kuknut,len neviem ci sa nam to podari

http://www.detskyraj.cz/oddeleni/34-kombinovane

andre
30. apr 2008

no a ktorá farba ?

bianca
30. apr 2008

asi ta oranzova.Mne sa paci aj zlata ale manzelovi nie

andre
30. apr 2008

môj je tiež proti zlatej, že vraj kolieska a ostatné veci na ňom sú strieborné, tak jak môže byť zlatá kostra... prosto dizajnér 😀

lilly
30. apr 2008

baby.. ja uz mam kocik zajednany a to som o par tyzdnov pred vami... 😀 😎 No nakoniec sme sa rozhodli pre Mutsy Urbanrider, ojazdeny, no naskytla sa dobra cena, tak sme sa rozhodli ho kupit.. 🙂 velmi sa uz nanho tesim 😵

andre
30. apr 2008

lil, máš foto ? sem s ním 😉