• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

20. júna 2015 
lemage, my mame to iste auticko, a kupili sme gesslein future. da sa zlozit na 40 cm. samozrejme, hovorim od podvozku, vanicku musis predtym odkliknut.
25. máj 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka tt,tinky-diki za info idem kuknut niekde na nete ako tie kocarky vypadaju.paaaaaaa
25. máj 2008 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poradí mi niekto? máme kočík concord fusion a chcela by som vedieť, či sa dá naň primontovať slnečník...? viem,že k orig. nie je slnečník, ale zišiel by sa. kočík je fajn, len na maličkú svieti slnko zo všetkých strán..
6. jún 2008 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čo vravíte na tieto kočíky, ktorý by sa Vám viac pozdával?

NEONATO PIUMA

http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Kocik-Piuma

CAM APOLLO

http://www.nakup.sk/index.php?itm=15357&page=6
11. jún 2008 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lyz, mne sa viac paci neonato :wink:
11. jún 2008 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale zas Cam je skoro o 10 cm sirsi...
11. jún 2008 o 14:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam CAM APOLLO - ešte taky starší typ, kupovaný v r. 2002 ale vyvozili sme v nom dceru o 8. mes do 3 rokov a ešte ho mame ako založnú buginu a ked cestujeme, velmi spokojná :slight_smile:
14. jún 2008 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
mozno sa uz tema "kolieska" rozoberala na predoslych strankach, ale pravdu povediac, nechce sa mi to overovat :slight_smile: Nuz teda, chystame sa kupovat nas prvy kocik (chceme kombinaciu hlboky sportovy) a neviem pre ake kolieska sa rozhodnut. Myslim, ze je to pri vybere kocika dost podstatna vec, tak sa chcem poradit. Co vravite na trojkolky, predne otacacie, nafukovacie a neviem ake este ine mozu byt :slight_smile: ? Co sa vam najlepsie osvedcilo podla terenu, rocneho obdobia alebo manipulacie s kocikom?
20. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pre babo su velmi dobre nafukovacie,ked ho hlavne mozes hojdat,babetko to ukludni a aj do terenu super,hlavne na zimu-zalezi aj kde byvas,aky je teren,lebo tvrde umele kolieska dost narazaju na teren a otriasa babetko-aspon kym je male.my sme mali najprv s nafukovacimi,teraz uz ked je vacsi,tak mam sportovy s otacacimi,trvalo mi trocha kym som si zvykla,tak ale zvykla som si :slight_smile:
a smalymi kolieskami cez sneh je hotove utrpenie :wink:
20. jún 2008 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sakura dakujem :slight_smile: laka ma jeden kocarik s prednymi otacatelnymi kolieskami (daju sa aj zafixovat). Vraj sa s nim dobre "kormidluje". Babo sa narodi v septemri, tak nas caka skor zimne obdobie, aj ked prevazne v meste.
20. jún 2008 o 14:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evixa, ktorý konkrétne by si chcela?
20. jún 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katavinka - jej mame terminy vedla seba. :slight_smile: Kam sa chystas rodit? Neviem presne znacku. Zatial sme mali len take orientacne vyjazdy za kocikmi a boli sme v Pezinku v OD Molo. Tam nam odpuracili jednu predajnu. Su to kociky z Polska. Dvojkombinacia cca.8 tis. (podla koliesok) a trojkombinacia aj s vajickom cca. 11 tis.. Plna vybava pri oboch. Farby od vymyslu sveta. Vypadali v pohode. Prebehli sme aj Aupark a tam nas nic neuputralo. Na nete som nasla zopar "bezchybnych" kuskov, ale ohurila ma aj cena. A este sa mi celkom paci Defender. Vraj ho maju v All Toys.
23. jún 2008 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Evixa: Boli sme pozrieť v Móle, ale ešte dávno, len keď ten obchod otvorili, tak v najbližšej dobe tam pôjdem pozrieť znova. Ešte máme troška času :wink:
Lekára mám v Ružinove, tak určite aj rodiť budem tam. Pôvodne som chcela ísť na Antolskú, ale po mojej skúsenosti s istými lekármi tam už nehodlám vo svojom živote vkročiť.
23. jún 2008 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katavinka - prave pozeram stranku http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?searcher=yes&kat=1&srch=BABYSmile&all=yes
Kocik Defender by mal byt znacky Baby Smile, ale tu ho nemaju.

Ako znasas tuto horucavu? Mne sa uz prevara mozog, som spotena asi aj na nechtoch a som z toho nervna..... :slight_smile:
23. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
23. jún 2008 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,
viete mi poradit kde v Bratislave sa daju vidiet/kupit kociky X lander?
25. jún 2008 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Matrinka: v BA som videla napr. v Ružinove vedľa polikliniky, ale ak by si mohla ísť pozrieť, majú ich aj v Pezinku, kúsok od stanice. Potom v BA v Petržalke v obchode Babymarket, ale nie vždy majú na sklade.
25. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby,
mate niektora akukolvek skusenost s kocikom- golfac Gesslein swift?
28. jún 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
levika, mám ho, záleží na tom, pre aké dieťa ho chceš, myslím vek :wink:
30. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj tilly,
chcem ho pre takmer 1,5 roc. dieta a zaujíma ma ako lahko sa s nim manevruje- nerovny teren, obrubniky, ... ci sa tazko "netlaci". Vyzera velmi stabilny, polohovatelny, pomerne lahky a dobre skladatelny , ale asi tak lahko ovladatelny ako Quinny zapp nie je ?? V obchode sa s nim manevruje celkom fajn, len neviem ako je to v praxi v terene. Chcela by som snim chodit aj dlhsie trasy, nemat ho len ako kocik v aute a do hypermarketov.
30. jún 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm, neviem, manévruje sa s ním ľahko, je dobrý, my ho používame skoro kadžý deň, chodí s ním moja mama a dobre sa manévruje aj so 16 kilovým dieťaťom s naloženými rúčkami aj košíkom... malý v poslednej dobe chce chodiť len s buginkou, sám si nasadne aj zosadne

aj sa v ňom vyspí
1. júl 2008 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly, v albume vidim, ze mas, alebo si mala aj zappik- je v lahkosti manevrovania v porovnani so swiftom velky rozdiel ? Asi sa nakoniec teda rozhodnem pre swift. Dik za rady.
2. júl 2008 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zappik nie je polohovateľný a lepšie sa skladá do takej tej tašky čo je ako príslušenstvo, iný rozdiel v kočíkoch nevidím, resp. v manévrovateľnosti, dokonca swift sa mi zdá stabilnejší, tým, že má väčší ten rozvor kolies
2. júl 2008 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky,

neviete mi poradit vo vybere kociarika? potrebujem totiz nejaky s veeeeeeeelkou vanickou, nakolko v zime budeme mat uz skoro 5 mesiacov a potrebujem tam babatko vtesnat so vsetkym co k zimnej prechadzke patri..........a este ratam aj s tym, ze by to mohlo byt velke babatko.

ktory by ste mi odporucili?

dakujem a prajem krasny den! :slight_smile:
3. júl 2008 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janina a keby si si kúpila kočík s tou prenosnou fusakotaškou? kedy máš rodiť?

veľké vaničky má abc design, hartan vip, apod.
3. júl 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky,mate niekto skusenosti s kočikom Bertini x2?
4. júl 2008 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte . ja som kupila novy kocik bebe comfort hight trek . nie je nad lepsi kociar . mala som uz aj ine , ale sportak je uplne perfektny.... aj dobre vyzera. hlboku cast som nemala , ale podla toho ako som ju videla je uzasne velka a zmesti sa tam babo aj do 6 mesiacov. je naozaj super. a hlavne na sportaku je to fajn, ze je zvnutra pohodlny a babatku sa tam dobre sedi . original fusak k nemu nema chybu a aj taska a vlastne uplne moc odporucam...
8. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, mne sa tiež veľmi páčil Bertini myslím x6. No keď som ho videla priamo v obchode, bola som sklamaná. Čakala som viac. Je veľmi tvrdý, nieje odpružený. Zdal sa mi iný ako na nete. Majú ho v Trnave, obchod Bambini.
8. júl 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janinajanina, ja mám tiež veľké bábo :slight_smile: Maťko mal 55 cm a 4680 g. Momentálne má cca 72cm a 9kg. Práve riešim problém s malou vaničkou, už sa tam nezmestí. Mám Nurse Look trojkombináciu. V športovej časti nechce byť lebo ma nevidí a šp. časť sa nedá otočiť ku mne :cry: Takže problém. Uvažujem kočík predať a kúpiť niečo iné. Keby som sa mohla znovu rozhodnúť, kúpim čisto hlboký kočiar, čičíkací (napr. PegPerego al. Dema). Predám a neskôr kúpim šporťák.
8. júl 2008 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
zatial sa rozhodujem medzi dva kocikmi Implast Bolder4 a Babypoint V3 neviete poradit zo skusenosti ktorý je lepsí? dakujem
10. júl 2008 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok