Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

miladaspackova
13. sep 2008

ahoj holky,

já mám kočárek klasiku hit 2008 Nowalex Focus od firmy mimi-kocarky.cz a jsem strašně spokojená. Kočárek je velký, prostorný, vzdušný... Takový jsem vždy chtěla. Nikde jsem ho nemohla najít, až tady na modrém koníku jsem získala informace od Peťulky. Peťo ještě jednou dík 🙂

tilly
15. sep 2008

teda katyl... ja som si tú firmu všimla už na ebay, ale ich stránku som nepozerala... nabudúce budem vedieť 😀

katyl
15. sep 2008

tilly, ja som sa k nim dostala tiez cez ebay 🙂
drazievas tam?
uz sa ti nieco dobre podarilo??

tilly
16. sep 2008

katyl hej, vydražila som si asi 4 kočíky 😀 ale jazdené a bola som si pre ne vo viedni osobne

katyl
16. sep 2008

Tilly: Waw, super. Ja sa priznam, ze som tam este na nic, co by ma zaujimalo nenatrafila, na rozdiel od mojho manzela, ktory si tam drazi rozne"chlapske" veci ako detektor kovov...a pod.
Ale asi nemam tu spravnu trpelivost. 😖
Pozrela som si tvoj album, hlavne kociky 😀
ja ten Hartan akosi nemusim, skor ta Teutonia, ale moj favorit je aj tak Concord.
ked ho budem mat doma tak nafotim a pridam si ho do albumu

tilly
16. sep 2008

hartan je záležitosť môjho muža, ten na tú značku nedá dopustiť, je tam dosť takých technických detailov a sú dosť masívne, takže sú také pre chlapov 😀
mne sa páči teutonia fun system, aj som ho mala, bol super... ale ja pri jednom kočíku nevydržím, určite budem mať minimálne dva, jeden ľahší na cestovanie a jeden poriadny masívny (čiže asi hartan topline s)
mne sa zas concordy moc nepáčia, na fusion sa mi nepáči tá taká akokeby tyč na nožičky v predu a nepáči sa mi, že sa športová časť nedá otáčať, toto pri dieťati potrebujem...

danuska24
16. sep 2008

co sa tyka stranky ktoru spominala katyl - ja som od nich chcela kupit kociar pred asi 2 mesiacmi- pisala som im maily, telefonovala im a nic. neodpisovali na maily a nedvihali telefon a to som tam volala nespocetne mnozstvo krat. . tak neviem. dufam ze budete mat viac stastia ako ja...
chceli sme qiuny comfort a nakoniec sme si kupili na slovensku speedy.

danuska24
16. sep 2008

miluska.woolley • 1d • 30. jún 2008 o 10:59
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
Hani, ja mam s kiddies 24 silenou zkusenost, kamaradka z UK od nich objednala kocarek co mame my, kocarek prisel a kdyz ho vybalila zjistila, ze jsou na nem fleky. Vypadalo to jako plisen.
Kdyz to objednavala, vsichni mluvili super anglicky, kdyz to potrebovala reklamovat, anglicky nikdo nerozumel a ja se s nima dohadovala nemecky. Byli pekne sprosti, uz ze zasady od nich nikdy neobjednam ani dudlik. Nic jsme nezmohli, je to nezajima, ze pry to spatne skladovala, pritom to mela uskladnene v detskem pokoji... A vyrobce rekl ze to musi byt spatnym skladovanim u prodejce...

Doufam, ze s nima budes mit lepsi zkusenosti.

katyl
16. sep 2008

zaujimave vediet, ja som este nenakupila, len som sa informovala, a to boli velmi ochotni, a slubili aj zlavu...
teraz som na pochybach, asi nebudem mat chut sa s niekym natahovat kvoli zlemu vyrobku.
No uvidime, momentalne ten kocik co chcem nemaju a vyzera to tak, ze slovaci mi ho zozenu.
Ale ceny maju lepsie.... 😉

tilly
19. sep 2008

a aký chceš? 😀

katyl
19. sep 2008

tilly, ten concord fusion, ale novu kolekciu, este len buda v predaji.
moja poriadavka bola:lahky, nie siroky rozchod kolies, nie masivne kolesa, odpruzenie, 4 kolka, lahko odnimatelna vanicka(kvoli noseniu po schodoch)
velky priestor, sklopenie do lahu, ...
ale uznavam, ze po tolkych mesiacoch surfovania a skusania mozem byt uz celkom zmagorena od takej ponuky, co je na trhu. Ono sa neda ani vsetko vidiet, odskusat a ohmatat. 😠
Kazda chceme pre to svoje babo to naj a nakoniec si asi nekaky konkretny vyrobok zidealizujeme.... 🙂
Chyba mi tu prehadzovanie rucky, ev.moznost otocit sportovu cast k mamine, ale ziadny kocik nie je idealny.
Inak som vo forach citala, ze niektore baby vymenili popri 2 detoch aj 10 kocikov.. 🙂

tilly
22. sep 2008

to otáčanie by chýbalo aj mne, ale už nemáš veľa času na rozmýšľanie 😀

petruci6
22. sep 2008

baby myslite ze polske kociky su kazove?resp,ze dlho nevydrzia?

tilly
22. sep 2008

ja si to myslím, tak ako všetky poľské výrobky 😉

zabka
22. sep 2008

Petru ked som kukala vyrobcov niektorych kocikov ako napr. X-lander, Atlantic, a vela dalsich je polskej vyroby a ake su drahe ... Nemyslim ze vsetky polske kociky su kazove, takisto sa moze stat nieco na hociktorom inom kociku...to je aspon moj nazor...

petruci6
22. sep 2008

ja sa neviem rozhodnut ci kupit lacnejsi a polsky,alebo drahsi kvalitny-ale ked sa mi pokazi ten,tak si budem nadavat,ze som mala usetrit na lacnejsom 😒 ja fakt neviem...

tilly
22. sep 2008

drahý, kvalitný, jazdený za dobrú cenu 😉

tekvica
22. sep 2008

ja si tiez nemyslim, ze vsetky polske vyrobky su nekvalitne. tak, ako v kazdej krajine , su kvalitne znacky a smejdy.

ale ked si kupim celu kombinaciu 3v1 za nejakych 6 tisisc, nemozem cakat kvalitu. na druhej strane X landery su rovnako drahe ako ine , nepolske znacky.

katyl
22. sep 2008

tilly, ty sa mi smejes, to od teba nie je pekne 😀
ja som rozhodnuta pre ten concord, cakam len kym sa bude dat objednat, lebo tato novinka sa este nepredava.
ja sa priznam, ze polsky by som nekupovala, to asi skor po nejakom babatku, ved niektore maminy to striedaju a tak sa da najst polrocny kocik so zarukou za polovicu.

tilly
22. sep 2008

katyl, nesmejem, len sa čudujem, že si to tak dlho vydržala, ja som mala prvý kočík v 20tt a druhý v 25 tt 😀

sa teším, v piatok idem do viedne, tak sa tam zas vyčumákujem v babyone, juj

smejko1
22. sep 2008

ahojte, {ahojpetruci ...aspon tu Ta vidim}
prave sme sa vratili z nemecka a objednali sme si tam Hartan Topline S ...... dufam, ze sme nepochybili, povodne som chcela gesslein, ale ked som si obidva porovnavala, tak jednoznacne kvalitou vitazil hartan.... velkost vanicky rovnaka a mame vlastne taku tu klasicku trendwanne, a potom sportiacik a este aj fusak a to za 640 eur.... este chceme adapter na carseat a tasku na kocik....... je to drahe, ale neviem aku inu vybrat.....problem bol s farbou, lebo vraj uz dopredavaju minulorocne modely a nova kolekcia bude az o 2 tt a tak kebyze o 2tt vyberieme a cakame 8tt tak to uz mam davno odrodene a kocik nikde...... takze sme si vybrali najprv tri faby, ktore uz boli vypredane a nakoniec tu nasu...... bezovo oranzovu c219 dufam, ze sa rychlo nezaspini....... vlastne gesslein mal iba 2 vyhody oproti hartanu.... vyber farieb velmi nsom tuzila po kriklavej, aby nas bolo aj z dialky vidiet a este to, ze sa daju menit male kolieska za velke..... tu si treba vybrat typ S {male} alebo X {velke}

tilly / vy mate ktory ten hartan?

zajo79
23. sep 2008

ahoj tilly,

vycumakuj mi prosim Ta vo Viedni ci maju PP skate, co stoji a ci sa musi objednavat, prosim prosim prosim.

daaakujem

katyl
23. sep 2008

tilly, no tak to sa cudujem aj ja, ze som tak dlho vydrzala, ale asi som stale cakala na nieco novsie a lepsie. 😀 😀 aj teraz ked mame vybraty stale spekulujem nad farbami. A to nie som nejaky nerozhodny typ cloveka. Ale ved ja nakoniec vyberiem, alebo vyberie dcerka 11 rocna 🙂

ma.senka
24. sep 2008

ahojte dievčatá, prečítala som si nejaké fóra ohľadom kočíkov tu na koníku, prebrowsovala x-stránok a som už z toho taká zmagorená, že už ani neviem čo to chcem 😀 Mám nejakú predstavu - 3-oj kombi, veľké kolieska (kvôli našim horniackym zimám), veľká vanička (bude to zimné bábo), normálne farby (moka, čierna a pod.), no a aby vošiel do auta a do mrňavého výťahu (1m)... Mám pocit, že chcem nemožné 🙂 Spomínajú sa Hartany, Casualplay, Xlandery, Peg Perega - vedela by som si niečo aj vybrať, ale či ich pomestím všade kde potrebujem, to neviem....A ďalšia vec, v obchodoch veľmi veľký výber nie je, takže vyskúšanie nejakého kočíka pre mňa znamená terigať sa 200 km do BA... A keď už tam pôjdem - kde vlastne mám ísť? - spomína sa tu sklad v Senci -Babymarket tuším, Aupark (nie je to predražený obchod ako celý Aupark?), kde ešte v BA sa dá ísť pozrieť? Poraďte, čo ste kúpili? (Nemám ani nákladné auto, ani dom 🙂)) Som klasický panelákový človek, s normálnym autom, z mesta na horniakoch, kde keď nasneží a posypú sa cesty kamienkami, tak by som sa rada bez problémov presunula s kočíkom na opačný koniec mesta (pešo 🙂 ) Manžel sa nadchol pre Neonato Reverso Sport Tris, pretože vojde do auta aj do výťahu -ale ja s ním nie som stotožnená hlavne pre malé kolieska vpredu... Ďakujem za každú radu 🙂

tilly
24. sep 2008

smejko, topline mám vybratý pre ďalšie bábo, určite si urobila dobre 😉 ozaj dá sa tam prehadzovať aj vanička alebo len rúčka?
ja som mala skater (trojkolku) a racer S

tilly
24. sep 2008

zajo, ak vzápale nákupov nezabudnem, tak kuknem 😉

masenka v senci už babymarket nie je... ako ďaleko to máš do bystrice??? tam je nejaký nový obchod, velikánsky volá sa detský raj alebo detský svet alebo tak nejako, majú aj web stránku určite

určite si kočík musíš vyskúšať, ja by som v BA kočík nekupovala, buď jazdený, alebo už keby som sa terigala 200 km do BA, tak by som si tých 60 km pridala a išla do viedne 😉 a zobrala by som si pekne meter a vymeriavala, či sa zmestí a tak a poriadne by som si ho ohmatkala, vyskúšala, "otrieskala o zem", aby som vedela, čo všetko vydrží 😀

ma.senka
25. sep 2008

tilly som zo Ziliny, takze do BB mam okolo 100 km. No asi tu BA alebo Vieden budem musiet. Kamoska mi teraz doporucila Bertini X4. Skusim pozriet tu v ZA, vraj to tu kdesi predavaju. Nepocula si nieco o nom? www.bertini.sk . Nikto to tu nespomina, trochu sa mi ale nepaci na tom sportiaku ta kovova podnozka... ale asi je to prakticke kvoli spinavym topanockam...

petruci6
25. sep 2008

masenka skus sa ist pozriet aj do babylandu v BA je to pri Ikei :www.babyland.sk

ma.senka
25. sep 2008

diky petruci za konkretny tip. kde este v BA su predajne? trochu BA poznam,ale predajne s kocikmi veru nie 😀

petruci6
25. sep 2008

viem iba o tomto a o babymarket na sustekovej v petrzalke,na ich stranke najdes aj mapu : www.babymarket.sk
inak kociky predavaju aj v Kike,ale velky vyber tam nie je, v Auparku som videla iba peg perego predajnu