Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

zuzula25
25. okt 2008

tilly, ano je to ten isty taliansky vyrobca, ale poctom koliesok a designovo sa trosku lisia, ale maju rovnaky system nakliknutia casti

mamaj
25. okt 2008

Halooo pozna niekto kociky znacky DEPEMO? Vytvorila som aj ohladom toho temu, ale vsetci ma odignorovali 😢

alami
25. okt 2008
alami
25. okt 2008

alebo toto: http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

pogoogluj a nájdeš diskusie na iných fórach, ak tu nie

mamaj
25. okt 2008

alami suuupeeeeeeer, moc dakujem 🙂

ja som hladala niekde na Slovensku a to je ten problem, ze tu ho nikto asi nema 😒

chcela by som ho vidiet aj nazivo

ale aj tak dakujem za info 😉

hipuska
26. okt 2008

Ahojte tak by ma zaujimalo, ci ma niekto kocik graco a ako ste s nim spokojne. Citala som tu iba 2-3 prispevky....a tiez kde sa da zohnat na SR,resp. preziret...

ma76
22. nov 2008

Ahojte,neviete niekto Peg perego GT3 tam kde su nožičky da sa to polohovat do roviny?Dakujem 🙂

luccyx
3. dec 2008

Ahojte maminky,cakam babo v polovicke marca, mam zaujem o kocik Cam cortina X3.Ma niekto skusenosti?Je dobry?Ako sa vam s nim chodi po kolanickach?

sassi
3. dec 2008

hipuska ja mam GRACO a totálna maximáááálna spokojnaosť, len odporučam, ale pozor, len pre babo narodene po zime proti letu. Proti zime ma jednu nevyhodu a to malu tašku na prenos dieťatka, dieťa sa do nej vojde maximálne 3-4 mesiace a potom musí do športovej verzie, prípadne do fusaku.
Ako športovy je kráse velky, pohodlny kočík. Vyborne su uložne priestory, rodič ma 2 uzavrete priehradky a dieťa tiež pultík - nielen madlo. A čo je super, tak zabudované hodiny a teplomer.
Fusak mam do neho EMITEX 3v1 a v pohodke vojde.
Naš malý ma cez 15 kg a nema ešte 2 roky a aj s fusakom je to v pohode.

Kupiť sa da bez problemov, aj v Pre Deti, aj na nete vygoogli, cena tiež šla dole, už za malo cez 8000 som ho videla 😉 bez sedačky
Ja som sedačku nemala, ale doteraz banujem, škoda, mali sme inu, inak by som ju isto chcela.

elule
13. jan 2009

ahoj kocky, nevedela by mi niektora poradit ci sa na quinny buzz 2008 da niekde dokupit potah dakujem

martina35
13. jan 2009

Ahojte prosím o radu či skúsenosti s kočíkom Coletto Austin 3 kolesový set s vaničkou aj autosedačkou , dnes sme ho obzerali v obchode a páčil sa aj cenovo je super ,ale nevieme sa rozhodnúť. Ostatné čo sa nám páčia sú veľmi drahé naj favorit je od bebe-comfort kočík oxygen ale vychádza to celé tak na 30 tis.

daanka85
1. feb 2009

Ahojte, má niektorá z vás skúsenosti s kombinovaným kočiarom VERSO???
Je podla vás dobré, ked konstrukcia na kociari ostáva stále tá ista, meníte len vajičko/ vaničku/ športiak??? "nevychodí" sa casom tá konštrukcia???
Este má ten kočiar jednu (ne)vadu??? Nepreklapa sa mu rucka, len vanicku/ vajicko/ sportiak si mozete otocit ako chcete...
Tak neviem, ci je to dolezite a podstatne...
Ak ste tu takuto temu uz rozoberali, tak sa ospravedlnujem, ale nechce sa mi tu vsetko citat 😉
PEKNY DEN vsetkym... 🙂

erp
1. feb 2009

Ahojte, ja viem ze sa vela pisalo a odpovedalo na to, ako vybrat kocik.
Ja by by som to tak trochu prirovnal k vyberu auta, bezpecnost spolahlivost, praktickost.
A kezde tych kocikov je spusta, tak nemame ani sajn kade sa uberat.
Neviete te nam poradit aspon zakladne kriteria a veci na, ktore si mame davat pozor?
Dakujem

katka1981
1. feb 2009

Ahojte Maminky, velmi Vas prosim o radu!!! Mala som zaujem o kocik Bebe Confort High trek ale este som si ho nazivo nevyskusala. Dnes som v obchode drzala Kombinovaný kočík X-A LIMIT SÉRIA 2008 !!! (X-lander) a bol dost vymakany. Ale nema rucnu brzdu a je polsky. Poradte mi prosim, mate s nim skusenosti, alebo aspon s X-lander? Je potrebna rucna brzda na kociku? Je podstatna hmotnost kociku pre ovladanie? Dakujem za Vase tipy a rady.

alline
2. feb 2009

Ahojte baby, ak mozem poradit jednu dobru stranku aj na kociky, my s manzelom sme si vybrali kocik Brevi TRIO B-MAX SYSTEM FULL OPTIONAL 330 na stranke www.bimbomarket.it a ceny su tam velmi priaznive. taktiez sme vybrali tuto vanicku z tej stranky http://www.bimbomarket.it/fr/product.asp?Id=141... a este aj klokanku : http://www.bimbomarket.it/fr/department.asp?id=...
Som velmi spokojna s kvalitou a dodavkou do 3 dni z Talianska priamo domov :o)

vivi
2. feb 2009

Ahojte, čo hovoríte na kočík Brevi OVO? Máte niektorá s ním skúsenosť? 🙂

katka1981
2. feb 2009

Poradte mi prosim, ci je tyrkysova farba kociku dobra, ci na nu nesadaju musky a iny hmyz. Dakujem

alline
2. feb 2009

Ahoj vivi, ja mam tento typ kociku Brevi : http://www.bimbomarket.it/product.asp?Id=4324&c...
Je fakt dobry :o)

vivi
2. feb 2009

aj tento sa mi super 🙂 , dá sa niekde vydieť v predajni na Slovensku na živo? Som rada, že si s ním spokojná, lebo sa mi veľmi páči. Ale asi nie je taký "frekventovaný" ako ostatné značky.

vivi
2. feb 2009

😉 aj tento je super ..................... trošku som sa zle vyjadrila 😅

alline
2. feb 2009

V predajni som ho nevidela, ale viem, ze na jednej slovenskej net stranke je o 5tis. Skk drahsi ako na bimbomarket.it aj napriek tomu, ze doprava je 40,EUR stale sa viac oplati.

laura033
2. feb 2009

ahojte maminky potrebujem poradit ,
hladam sportovy kocik pre rocne dietatko-co sme mali sa nam pokazil ☹ ale taky co by bol dost siroky aby sa tam zmestilo babo aj s fusakom a nebolo ako sardinka,mal by sa dat aj v smere jazdy aj v proti smere a velke kolieska ....

mixaila
9. feb 2009

Ahojte.

Poradte mi prosim, ked sa babetko narodi v juli vystacim so sporotvym kocikom co sa da polohovat do roviny?

mammina
10. feb 2009

Ahoj mixaila.
Ja si myslim ze asi by bolo lepsie mat aj hlboky, lebo leto bude len 2 mesiace, takze ked uz bude chladnejsie tvoje babo este bude lezkat, rataj s tym ze hlboky kocik budes vyuzivat 5-6 mesiacov, podla typu vanicky.(ja som mala jeden super velky), to je do toho decembra, januara a podla mna je to pre babo pohodlnejsie aj bezpecnejsie este vo vanicke.

patrikm
19. feb 2009

Ahojte,
mal by som otázočku, viem že asi veľa ľudí tu otravuje podobnými vecami, ale naozaj by som potreboval radu. Mám neskutočnú dilemu, aký kočík kúpiť. Čo viem na 100 percent je, že by mal mať nafukovacie kolesa, mal by byť trojkolesový a hlavne kvalitný. Moja predstava je Casualplay S4, PP GT3, a pod. Môj prvý synček by sa mal narodiť začiatkom mája a ešte nemáme jasno v kočíku. Boli by ste také láskavé a poradili mi vo výbere? Už som prečítal veľa diskusií na tomto fóre, ktoré mi aj pomohli v rozhodovaní, ale chcel by som poznať aj váš názor. Za odpovede vopred ďakujem!

veronikahel
19. feb 2009

patrik napr. quinny speedi, bebe confort high trek....

patrikm
20. feb 2009

veronikahel: dík pozrel som to a ten quinny speedi nie je zlý aj cena je super. V maďarsku to stojí 14tis. kočík+detská sedačka+hlboká vanička, celkom fajn cena. Aj ten Bebe confort high trek je fajn ale je cana za trojkomplet cca 20tis

veronikahel
20. feb 2009

quinny je ok, mame ho aj my, ale vadi mi na nom, ze sa neda otocit športova časť aj v proti smere jazdy...
bebe confort sa da. alebo este cam cortina, ten sa da tiez otačať...

pepies
20. feb 2009

my mame Quinny Speedy SX, som max. spokojna.... V Polsku vyjde nieco cez 10.000 Sk.

http://dino.sklep.pl/nowy/speedi-sx-maxi-cosi-p...