Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

jajos
23. jún 2009

O........O
..\...../
....\./
.....X
..../..\
../......\
O........O

jajos
23. jún 2009

sorry za preklep zajo79 🙂

zajo79
23. jún 2009

fuuha...

nemyslis orbit nahodou?

zajo79
23. jún 2009

http://www.orbitbaby.com/products/stroller.html

..hm, tak netusim, mi to vrta v hlave...xixi. otacas cely kocik? ci len sedadlo?
To otacanie celeho kocika si neviem prestavit, divneee.

zajo79
23. jún 2009

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/... ?? skus si to na tej stranke kazdu znacku pozriet, mozno to najdes a daj vediet som zvedavaaa

zajo79
23. jún 2009

andrea999, to bude onooo - asi teda. 🙂)

zajo79
23. jún 2009

ako hlboky, super kocik

jajos
23. jún 2009

zajo79 dakujem za snahu, ak sa nemylim tak andrea999 nasla to co hladam, malo by to byt to mutsy
nieco taketo zhanam, len tam akurat netusim ci ten podvozok taky je, ale asi sa dotycnej inzerentke spytam na to.
este raz diki, ak mate nejake postrehy k danemu kociku, budem rad, ved predsa som hlop a pozeram na kocik inymi ocickami ako neznejsie pohlavie

jajos
23. jún 2009
zajo79
23. jún 2009

v pohode 🙂))

lia
23. jún 2009

mutsy Joy je vyybornyyyy kocik 😉

lila13
26. jún 2009

ahojte, mne sa pozdava mutsy transporter, mate ho niekto? da sa sportova sedacka dat v aj proti smere jazdy?

isifa111
1. júl 2009

Ahojte, súrne zháňam podložku a tašku Maxi bag ku kočíku CASUALPLAY S4 alebo S6
bledo modrej farby typ 565 - blue tropic .
Žiaľ v novej kolekcii sa nenachádza a mne sa tak veľmi páči. Ponúknete ? ďakujeeem 🙂

janculkam
7. júl 2009

Babenky,neviete o niekom ,kto ma resp.predava kocik inglesina classica alebo aj ina znacka v retro style.na inzeratoch je ich dost malo a vacsinou su aj tak predane.ozvite sa prosiiiim ,ak viete o dakom:janculkam@post.sk

zuzanat
9. júl 2009

ahojte, ak mate niektora zaujem, predavam kocik Baby Design Atlantic, cerveno sedej farby, vo velmi dobrom stave, poslem aj kurierom. tu je viac informacii http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6187336
Zuzana

niki11
4. aug 2009

Ahojte, vedeli by ste mi, prosim, poradit kombinovany kocik dobrej kvality (Polsko radsej nie), kde sa da na konstrukciu namontovat vanicka, vajicko a sportiak aspon do 2 roku dietata, perovaci, stvorkolesovy, s kosikom na odkladanie veci? Velmi sa mi paci Teutonia, ale ta nie je perovacia☹ Dakujem.

tina_
5. aug 2009

niki, moja sestra má tiež podobné požiadavky, okrem toho musí kúpiť kočík ľahký, aby ho vyniesla na 2. poschodie, našli sme po dlhom hľadaní Firkon Verano (www.firkon.sk), okrem toho, je to víťaz testu MF Dnes v Čechách. Má všetko čo píšeš, dobrá cena, a ešte k tomu sa dá aj hojdať, keď chceš, a ak nie, tak hojdanie zablokuješ...

katren
5. aug 2009

Ahojte maminy...chcela by som vediet vas nazor na NeoNato Synchro Sport. Hladame kocik taky, aby sa dal naklikavat v smere aj v protismere. Tento sa nam paci, ale nikde sme ho este nevideli vystaveny a bojim sa ho kupit z netu ked neviem, ake ma vlastnosti. Druhy mam vybrany PP Pliko Switch, ale nevieme sa zhodnut na farbe a ten NeoNato sa nam paci obom.
Prosim, poradte, ak mozete. Dakujem

niki11
6. aug 2009

Tina, tak tie kociky Firkon vyzeraju dobre... Tu znacku ale nepoznam, aky je to vyrobca, nevies? A este jedna otazocka, daju sa objednat len z netu, nedaju sa niekde vidiet na zivo? Vdaka!!!!

isifa111
11. aug 2009

Ahojte mamičky,
obraciam sa na vás s obrovskou prosbou hľadám PODLOŽKU do kočíkaCASUALPLAY S6 - BLUE TROPIC - VARIANTA 565 (bledomodrá).
Chcela som kúpiť novú, no oznámili mi, že taká sa už prestala vyrábať, nemáte náhodou ponúknuť túto podložku ,veľmi by som ju chcela, v terajšej ponuke nie je taká podložka, ktorá by ma natoľko oslovila ako táto.

posielam link :
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=432312

Pokiaľ by ste k tomu mali aj tašku MAXI BAG kúpila by som aj tú.

ďakujem za pomoc.

Iveta

jani74
24. aug 2009

Ahojte mamičky, potrebujem pomôcť. Hľadám kočík na športiak resp. golfáť na zimu pre ročného fešáka. Mal by mať rukoveť v oboch smeroch - zozadu aj s predu, bol ľahký a kolieska aby nešli keď tlačím do prava tak išli do ľava - totiž taký "úžasný mám". Ďakujem za pomoc J.

suzienka
30. sep 2009

ahojte.prosim vas neviete mi poradit nieake obchody s kocikmi kde predavaju buggstery? slovensko,cesko,rakusko?

digysa
2. okt 2009

Dievcata zalozila som novu temu, ale pre istotu to aj sem hodim....

Potrebujem vediet nieco o Nemeckom kociku I'COO PLUTO........ ma niekto tento kocik?

Je to golfovy, lahky kocik, 6.9kg. Mozete aj do IP pisat.....

petraklasekova
2. okt 2009

Super kočíky za výborné ceny majú v Pezinku v nákup. centre MOLO ak budete mať cestu okolo určite sa zastavte-neolutujete....
3-kombinácia tam vyjde len na 160 euro to sa neoplatí chodiť ani do Polska....kde nemáte na kočík ani záruku.
Dobré ceny tam majú aj na golfáče a športové kočíky, my sme tam nakúpili všetko aj autosedačky sa veľmi oplatia sú krásne a cenovo dostupné. 🙂

vierulik
14. okt 2009

Mamicky, mate niektora prosim vas skusenost so servisom kocika v Kosiciach , konkretne zn.Chicco ???
Prave dnes sa nam na tom nasom bohuzial pokazila poistka otvorenia.

miskachrumka
16. okt 2009

mamicky poradte mi nejake linky alebo straanky kde najdem dobre kociky na zimu sportove dakujem som zufala mam malo casu a tu unas nemaju nic ☹

hoogy
17. okt 2009

ja som teraz kupila za super cenu na www.malvik.sk.do 2 tyzdnov ho budes mat doma,snad tam najdes svoje.a este www.kocikovo.sk

mimi198
21. okt 2009

ahojte, ma niekto skusenosti s kocikom lumina 2009? je to sportovy kocik ktory sa da prerobit aj na hlboky, paci sa mi da sa otocit aj v smere aj proti smeru jazdy ale neviem ze ci je dost priestranny na zimu? zhanam sice len sportovy ale neviem vobec tie lacne sa mi nepacia a tie ako lumina sa mi pacia ale neviem ci su dost priestranne.