Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

zuziq
26. okt 2009

ahojte, neviete nahodou ci v SCS vo viedni alebo niekde v okolo maju aj kociky gesslein? 😕

ikke
16. nov 2009

lussii • Včera o 00:10
ahojte vsetky..
mam predstavu o kociku s klasickymi kolieckami. take co sme kedysi na motokary pouzivali 😀 teda nieco v tom style. nasla som takyto kocik na stranke mamas and papas no dat 700libier za kocik mi pride dost i ked je to 4kombinacia, no i tak. nahodou neviete o niecom podobnom na slovenku? momentalne som v gb a v decembri odchadzam domov na svk, takze by som tieto veci chcela riesit uz doma. tak rada si precitam vase rady nazory, kde sa da zohnat taky kocik 😉 dakujem za pomoc

zuzulka2323
20. nov 2009

ahojte chcela by som sa opytat ze do kolko mesiacov sa moze pouzivat vanicka na kocikoch????? ja mam 1 rocneho syna a ci bz som mu to hla dat na zimu nebude to blbo vypadat???

zlatickoo24
27. nov 2009

dobry den,cakame miminko a mame uz vybrany kocik,len nevieme ci je dobry,ma niekto kocik X-lander XA 09?dakujem,pekny den vsetkym.

dosa
27. nov 2009

zuzulka - je to tvoja vec v com vozis svoje dieta, to mate asi dobry kocik, ked sa ti rocny syn zmesti do vanicky. ked lubi v kociku spat a chce tam byt, preco nie? na zimu je to fajn, ze je ta vanicka uzavreta 😉

zlaticko - v tejto teme je dost kociek, co ma tento kocik: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zlatickoo24
27. nov 2009

dosa,dakujem velmi pekne za radu,som tu nova a nepoznam to tu,dakujeeeeem 🙂

cigaretka5
27. nov 2009

kocky ma tu niekto mutsy ?

berkovnik
31. jan 2010

ahojky, ma niekto skusenost s kočíkom Teutonia MIstral S? nenormalne sa mi paci......

adam07
31. jan 2010

berkovnik, ja ho mam a bola to laska na prvy pohlad 😉 , je sice tazsi, ale splna vsetko, co som potrebovala.. inac kuk na
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

elika
6. feb 2010

Ahoj cigaretka5, ja mam mutsy. uz som na nom nasla aj par chybiciek, ale zatial som aj tak lepsi nevidela, resp. nevyskusala.
ak mas dake konkretne otazky, posli IP.eli

elika
6. feb 2010
dara29
21. mar 2010

Poradte kto máte skúsenosti. Neviem sa rozhodnúť medzi kočíkom Casualplay S4, Jane, Cosatto alebo Concord fusion. Budem velmi rada ak mi poviete pro aj proti.

julcek
4. apr 2010

ja by som potrebovala tiez poradit co vy na PULSAR CAM 2010

didiana333
5. apr 2010

julcek,myslím,že je to dobrá volba...ja mám cam mbx6,model 2009 a som spokojná.A tieto nové modely maju super farby...krajšie ako minuloročná kolekcia... 😵 😵 😵

julcek
5. apr 2010

dakujem, este si ho chcem ist omrknut nazivo 🙂

dali4
18. apr 2010

Ahojte... Kúpila som kočík Tako Exceptional a podla mna je úplne super. Čítala som tu že vela z vás je nespokojných s Takom ... Ale mne sa vobec nezdá tažký. Dá sa z neho všeličo poskladat. S vaničkou pre bábo, bez vaničky hlboký kočík, športový, dá sa odopnút zadná čast búty zostane tam iba sietka, super na leto... Neviem, mne sa velmi páči. Aj dizajn. Asi to nieje najmodernejší model ale mne fakt vyhovuje. 🙂

dali4
18. apr 2010

Chcela som napísat búdy, alebo tej striešky či ako sa to správne volá 😀

kvietok121
6. máj 2010

dobry vecer prosim vas neviete mi poradit dobru znacku kocika, nie moc financne narocnu

loginko1
6. máj 2010

kvietok121
a koľko si ochotná dať za kočík?

tinkerbell
12. máj 2010

Ahojt,e nemate niekto skusenosti s kocikom Juppi Alu alebo steggi sport NC S48?

martinex
12. máj 2010

Ahojte dievcata, mam na predaj kocik,kuk moj bazar.Mozno niektorej padne vhod 😉

myskapipiska
27. máj 2010

baby, predavam novy quinny buzz 4 za super cenu, nechcete?

zajo79
27. máj 2010

myska, quinny je super 🙂

cmulinko
1. jún 2010

Ahojte..ja hladam kocik co ma dost dlhu vanicku-myslim viac ako standardnych 80cm a ktora ma vsetky kolesa rovnako velke,alebo aspon minimalny rozdiel a predne musia byt otacacie.Nemam rada kocik co ma zadne kolesa velke a predne otacacie su male.Dalej nesmie to byt trojkolka.A este dalsie kriterium,ze musi mat rukovat celu a nie na styl golfovych palic.Ja uz hadam presedim cely den pred netom a este som taky nenasla,tak prosim vas o pomoc.Dakujem

lenja123
21. júl 2010

Už som úplne bezradná. V októbri čakám bábätko a nemám predstavu, aký kočík. Čítam tu všetky diskusie, ale neviem sa rozhodnúť. Zatiaľ viem len tieto požiadavky, ktoré mám na kočík :
-4 veľké kolesá
-preklápacia rúčka
-veeeeeeeeeľká vanička
-vanička sa musí naklikávať, alebo nejako jednoducho a rýchlo pripevniť(keďže nemáme výťah a kočík bude ostávať v kočikárni dole)
-poskladaný mi musí vojsť do auta
Poraďte mi maminy zimných detí, čo sa osvedčilo vám a čo rozhodne nie? Nemusí ísť práve o najnovší typ kočíka, budem ho pravdepodobne kupovať z druhej ruky. Uvažovala som aj nad hlbokým, nie kombináciou, na zimu by mal stačiť, ale neviem, nie je potom na jar skoro kupovať rovno športový, alebo sa predsa nevyhnem kombinovanému?

vs3
21. júl 2010

Ahojte babulky,ponukam na predaj kocik, kuk moj bazar. Ja som s nim bola velmi spokojna a aj by som este bola, ale o chvilku cakame mimi tak som musela riesit kocik pre 2 deticky 😉

esperka
21. júl 2010

Ahojte, zhánam concord neo - ideálne béžová farba /nie zelená a modrá/. Ak by niekto mal , dajte avízo.

zumicka
22. júl 2010

@cmulinko

jednoznacne Bebecar Stylo (http://www.bebecar.cz/detail_stylo_at.html)
mozno sa u da kupit aj v SR ale u susedov v CZ urcite...
... a super referencie 🙂

cmulinko
22. júl 2010

@zumicka super kocik,dakujem...idem kuknut ceny vo svete 😉

mia78
25. júl 2010

ahojte , nemate niekto skúsenosti s kočíkom peg-perego pramete......aký je?a či ste sním spokojný? dakujem
http://inzerosvet.sk/nahlad_inzeratu.php?num=2021