Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

zivika
12. jan 2011

ahojte...baby, viete mi poradit spolahlivy kocik za rozumnu cenu? mam darovany i coo platon 3, ale vobec nie som spokojna...

dendy1
13. jan 2011

@zivika skús si pozrieť túto stránku. Ja som v Rakúsku objavila tento, a bola som príjemne prekvapená aj veľkosťou vaničky, aj variabilitou športovej časti a celkovo ma upútal, tam mali len ten šedý, ale na tejto stránke majú viac farieb. http://www.samo-kociky.sk/abc-design-mamba-2010

mamicka_presov77
26. jan 2011

Ahojte !

Manželom sme nedávno kúpili kočík concord neo travel set. Je to luxusný kočík, takže tá cena nie je až tak nízka, (okolo 800-830 eur), ale cez internet sme to kúpili a zaplatili sme o približne 60 eur menej. (za 760 sme kúpili s dobierkou). Kočík je naozaj z tej luxusnej kategórii, ale Adrinka vňom cíti maximálne pohodlne, takže sa to oplatilo kúpiť. Keď niekto chce, napíšem potom email, kde sa môžete informovať a objednať . Majú aj lacnejšie kočíky (aj drahšie, ale v tej kategórii lacnejšie ani na internete som nenašla.) 😅

zajo79
26. jan 2011

@mamicka_presov77 nechcem ti kazit radost, ale neo urcite luxusny kocik nieje 😎

tilly
26. jan 2011

@dendy1 tu mambu som videla jednej mamicke, vyzeralo to fakt dobre 😉

dendy1
27. jan 2011

@tilly ahoj, tiež by ma na obrázku určite nezaujal naťoľko, aby som sa naň išla pozrieť naživo 🙂 ale keď som naň natrafila, stál za všimnutie.

zzz77
29. jan 2011

Ahojte, vedeli by ste mi prosim poradit kocik, kde sa da aj pri hlbokej vanicke polohovat chrbatik? uz som ich tolko prezrela, ze neviem ktory to bol... 4 kolesovy predne otocne. Velmi dakujem 😉

annie13
29. jan 2011

@zzz77 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7768602&tab=3
my sme mali V-max a tam je polohovatelna aj vanicka co bolo vyborne kedze malinka mala reflux

zzz77
30. jan 2011

@annie13 velmi pekne dakuje 😉 jeee tvoja mala sa narodila v den ked aj ja 🙂

zuzkap2
30. jan 2011

@zzz77 ja mam tento len v pistaciovej farbe a tiez ma polohovatelnu vanicku http://www.e-kociky.sk/?390,aveo-full-color

annie13
30. jan 2011

@zzz77 😉

viktoriabecvarova
1. feb 2011

ahojte baby mohli by ste mi prosim Vas poradit akej farby by sa hodil fusak ked mam tmavo-fialovo cierny kocik.dakujem za odpoved

mirip
1. feb 2011

@viktoriabecvarova tmavofialový alebo čierny alebo čierny s fialovým vnútrajškom tuším som taký videla na mi mibazare

viktoriabecvarova
1. feb 2011

@mirip fialovocierny je ked tak tak sa naneho pozri je to znacka sprint.v google ho najdes hned

mirip
1. feb 2011

@viktoriabecvarova pozri fusaky emitex tie sú v roznych farbách a kombináciách

viktoriabecvarova
1. feb 2011

dakujem za radu 🙂

mirip
1. feb 2011

@viktoriabecvarova
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=3976304 ,
ja mám tiež taký a malá mi v nom bola prvú zimu aj túto zimu už s nánožníkom a zmestí sa a teraz bude aj pre druhú ja som odtiať brala oranžový lebo mám čierno oranžový kočík brevi ovo

mirip
1. feb 2011

@viktoriabecvarova ten druhá černy s fialovým vnútrom je pekný ono ak je trochu svetlejší alebo tmavší odtieň ako je kočík to nevadí ale keby si mám vybrať fusak teraz tak vyberiem zase s odnímatelným nánožníkom ako má emitex

mirip
1. feb 2011

@viktoriabecvarova alebo ak nie emitex tak čierny alebo fialový s odnímatelným nánožníkom tiež ale ovčím rúnom vo vnútri aj taký je teplý a praktický

lizatko1009
1. feb 2011

ahojte nikto nema zaujem o kupu kocika bexa?

viktoriabecvarova
2. feb 2011

ahojte baby mate niektora skusenost s kocikom znacky sprint plus?ked ano ci ste snim spokojne.dakujem

juana21
2. feb 2011

baby poradte mi.aky mate nazor na kociky zopa calibro a abc design 3-tec??????

adamala
3. feb 2011

@zzz77 Ahoj,ja som tak isto zhanala kocik co ide uplne do lahu, ak si z BA chod sa pozriet na kociky I'coo , maju predajnu v Ruzinove. Ja som s tym kocikom velmi spokojna, vola sa I'coo Plazma 7, mas bud s hlbokou vanickou a potom nasadis sportak, ktory je dost velky priestrany, a velmi pohodlny lebo sa da dokupit taka podlozka dovnutra,ktoru mozes prat ,to sa velmi osvedcilo,lebo velakrat sa precikal alebo to bolo od jedla ,od mlieka. Ja som nemala vanicku hlboku ale sportak do ktoreho vlozis taku tazku ,to je este lepsie sa mi zda,lebo potom z toho urobis fusak do sportaku. Ale zalezi ze kedy sa narodlo babatko a ako ti to vychadza s rocnymi obdobiami .

zzz77
3. feb 2011

@adamala dakujem za napad pozrem sa aky je ten icoo. Male sa ma narodit v juni ale mam pocit ze bude uz v maji tak hlboka cast max do decembra. Preto chcem taky, kde sa da aj v hlbokej casti polohovat chrbatik lebo so synom sme sa natrapili ked mal tak 4-5 mesiacov nechcel uz byt v hlbokej casti lebo nic nevidel a ked sa zobudil spustil obrovsky rev no v sportovej casti mi este nevedel poriadne sedkat.

novazienka
3. feb 2011

Ahojte, prepáčte troška odbočím od vašej témy .....
Neviem sa rozhodnúť. Porovnávam Teutonia Cosmo s Hartanom Racer GT. Mám malé auto a tá Teutonia sa mi zdá o niečo menšia, ľahšia a spratnejšia. I keď i Hartan (spodná poskladaná časť) sa mi zmestí do kufra. Hartan je pevnejší a velmi sa mi páči, že sa dá strieška sklopiť úplne dole. Je to super keď sneží, alebo fúka vietor.
Hartan má o niečo väčšiu vaničku a myslím že i športová časť je väčšia. Bábätko sa narodí v apríli, takže keď bude mať 7 mesiacov bude potrebovať priestrannú športovú časť na fusak a deku. Bývam na kopci a neviem, ktorý z nich by sa mi lepšie tlačil do kopca a manévroval - cesta - chodník - obrubníky. Oba maju ručnú brzdu.
Ďakujem za radu.

adamala
4. feb 2011

poradte mi aky golfovy kocik je dobry, za rozumnu sumu a co ide do lahu aby sa tam dieta natiahlo. dakujem

zajo79
4. feb 2011

@novazienka urcite hartan. nieje o com.

teutonia tu ma len dobru reklamu v teme - teutonie, a az taka kvalitna nieje, za ake prachy za nu pytaju.

ak by tu pisal neaky iny predajca, tak by ho blokli.

lucia19
12. feb 2011

ahojte mal by niekto zaujem je 2 mesiace pouzivany cena 170 piste spravy

janka830
16. feb 2011

ahojte,
aj my sme sa dali na zháňanie kočíka.. a vôbec si neviem rady.. zatial sa nám najviacej páčil peg pereggo gt3 completo z kolekcie 2011 máte s ním nejaké skúsenosti?
bývame na dedine a sú tu veľmi zlé chodníky tak by sme potrebovali väčšie kolečká, malá sa má narodiť v júny takže aj vanička by mala byť váčšia aby sa ešte v zime do nej vmestila aj s fusakom..máte nejaké odporúčania ? 🙂
sú lepšie 3-kolky alebo 4-kolky? 4-kolka mi príde stabilnejšia ale skúšala som tú trojkolku v obchode aj to sa mi pozdáva celkom, len si nie som celkom istá že či by dieťa kočík keď bude váčšie neprevrhlo...poraďte prosím ...

zajo79
16. feb 2011

@janka830 s pp gt3 super vyber.