Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

1104
27. jún 2014

@pohoda5174 aj ja rozmyslam nad CANGAROO MINA ale rada by som ho videla nazivo

pohoda5174
28. jún 2014

U nas v Partizanskom ho nemaju. Neviem kde ho maju, ja by som ho tiez rada videla.

katheriny
28. jún 2014

Ahojte, cez internet-nemecka vyroba, kocik Bergsteiger komplet so vsetkym. Nema chybu!!! Bol cca 350eur.

katheriny
28. jún 2014

...na webe je aj video k nemu. Prisiel za 3 dni od objednania. Lahko sa sklada, zmesti sa mi aj do maleho auta, vanicka je dost velka a ma dokonale kolesa na kazdy teren. Mam ho v tmavo sedej-cervenej kombinacii a je uzasny, nespini sa...a to ja som dost narocna.

bianka741
13. júl 2014

Ahojte maminy, ja tu na bazare predávam kočík Chipolino Tiffany, je to krásny kočík a hlavne kvalitný. Je čisto nový ešte v krabici, so zárukou nebol ešte ani rozbalený. Ak by ste mali záujem môžem spraviť aj konkrétne fotky, je vhodný aj pre dievčatko aj chlapčeka. Na cene sa môžeme ešte dohodnúť. Ak by sa niekomu zapáčil tak sa ozvite 🙂

pohoda5174
23. júl 2014

dakujem za reakciu, len skoda, ze je modry, ja mam dievcatko a citala som od mamiciek, ze kociky s dvojitymi kolieskami sa tazie ovladaju, ale aj tak dakujem.

boriskocompel
27. jan 2015

Ahojky prosim Vas rozhodujem sa medzi golfacmi quinny x2 alebo nuna lux plus. Poradite zo skusenosti. Maly ma dva roky a potrebujem nieco v com si aj pospi v pohodli bez visiacich noh. Dakujem.

matark79
2. feb 2015

Ahojte...viem,ze recenzie od zakaznikov su nad vsetky reklamy.Preto prosiiiim o radu,aky kocik kupit.Cakam julove dvojcata,budem skor pessia mamina,budem bojovat s obrubnikmi,snehom,schodami v bytovke bez vytahu...atd.Potrebujem teda lahky,pevny,vsestranny kocik.Dalej vanicky vedla seba ci za sebou?Dakujem vopred

mimisk
3. feb 2015

@matark79 velmi dobry kocik pre dvojky je bebetto 42

evka8756
3. feb 2015

Ahoj, kočík Gesslein by som odporučila sú veľmi praktické, superľahké a nadovšetko flexibilné 🙂 Nedávno si jedna známa kúpila kočárik tejto značky a je veľmi spokojná konkrétne http://www.mojanjelik.sk/k/kociky/sportove-koci... je dobrý výber 😉

matark79
5. feb 2015

Dakujem za rady...uvidim

tomas88
13. feb 2015

My sme objednali tento: http://www.baby-land.sk/Sportovy-kocik-pre-dvoj... Sme s ním maximálne spokojní.

bubulatko
13. feb 2015

My sme mali trojkombinaciu takko captiva mohican a teraz mame britax a su super oby dva.

matark79
9. mar 2015

Zienky a co poviete na bumbleride twin?

denaha
12. mar 2015

@bambulka2 dobry vecer chcem sa spytat ci ste kupili vtedy to centro a ako ste bola spokojna.

andula77
19. jún 2015

@evka8756 www.mojanjelik.sk - je nejake spojenie medzi vami a toto strankou??

evka8756
20. jún 2015

@andula77 nie nieje ale veľa známych a aj ja otiaľ nakupujeme

anulienkalenka
24. apr 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Mojim favoritom je momentálne tento krásny, štýlový kočík. Za seba ho môžem len odporučiť. http://www.baby-merci.sk/kociky-kombinovane-kociky/dada-paradiso-max-500-chocolate-2016/

julinka29
14. máj 2017
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

My sme kočík dostali od budúcich krstných rodíčov malej. Vzali nás v Ba do obchodu a nechali nás vybrať si aký sa nám páči. Obchod sa volal baby merci a naviac nám personál odporúčal Dada paradiso. Ako píše anulienka aj mňa očarila práve táto varianta a preto sme si ju vybrali. Používame ho už asi 4 mesiace a max spokojnosť a čo sa týka 3 ročnej záruky a servisu niet o čom.

zabka788
25. jún 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

Po úmornom chodení a skúšaní po obchodoch sme vybralôi značku Dada Paradiso. V jednej predajni sa nám veľmi zapáčil model MAX 500 LIMITED 2017 a ja hneď super že berieme, ale manžel že aby som sa neunáhlila. Prišli sme domov sadli za net a na baby-merci .sk našli v oveľa lepšej cene. Tak nakoniec sme kúpili ten a dostali sme sieťku, pláštenku a 3 ročnú záruku navyše a ešte aj ušetrili pár eur.