Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

newyorkgirl
28. mar 2006

mate niekto aj kociky znacky Graco, do ktorych zakliknete babatko s autosedackou? 😉

tilly
28. mar 2006

ziza vo vydatých tehulkách a mamulkách som na cca. 91 strane hodila dosť linkov na kočíky, tak kuken 😉

kajtex je polský... Gesslein je nemecký, platíš tam síce dosť aj za značku, ale je aj kvalitný

ena
28. mar 2006

newyorkgirl: my mame quinny a tam sa tiez do konstrukcie zaklikne bud vanicka, alebo autosedacka (Alebo ta tam popripina sportova cast). Ja sospokojna, a ma to vyhody, dnes som napr. bola doktora, kde su schody na 1 poschodie a inak ako po schodoch sa tam nedostanes, tak som vybrala vanicku, vyniesla hore, a potom zlozenu konstrukciu, hore to raz dva opat poskladala a pokracovala dalej ;) Poodne som chcela brat autosedacku (ale ani vnicka s babom nie je tazka), ale rozprsalo sa, tak som vzala radsej vanicku- na autosedacku namame kryt do dazda..

sunny6
28. mar 2006

Mi mame graco zo zaklikovacou sedackou,som v uk a tu mas vysiel na 100 libier v prepocte 6000,-sk.Sme s nim velmi spokojny,je to jednoduche,ides do mesta,kocik do kufra,babo v autosedacke,vyberes kocik a len zacvaknes sedacku don bez zobudenie mimina.Ked ides na dlksiu prechadzku mozes ho dat komplet na lezato bez sedacky,ked sa zobudi dat vyssie aby videlo svet.Odporucam. 😅

newyorkgirl
29. mar 2006

sunny 6, noo tak ja som v USA a tiez nad tym Gracom dost rozmyslam, tak dik za tip 😉

megg
29. mar 2006

No my uz tiez mame Quinny. A vybrala som si ho hlavne pre jeho lahku konstrukciu. V praxi bude odskusany o take dva mesiace ;)

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katiatko
4. apr 2006

ziza, my mame lehatko patron 😀

katiatko
4. apr 2006

ziza, ale kocik mame od zn. Deltim - Voyager 005 = maximalna spokojnost... 😵

mucilienka
4. apr 2006

katiatko,
co ockovanie? 😕

katiatko
4. apr 2006

mucilienka, si si ma tu nasla, co??? Ale zasa nas nepichali, lebo este stale tam mame pod pazuskou taku zvacsenu uzlinku, ale uz to mizne, len este nebola uplne zmiznuta, tak doktorka povedala, ze este pockame a mame prist o tri tyzdne. Ta zvacsena uzlinka to je reakcia s predosleho ockovania....ale za tri tyzdne sme pribrali 550g a teraz vazime 7kg 😀 = slonik 😀 😀

a ty ako??? Nebyva ti zle, lebo mne nebyvalo, len ma prve 3 mesiace palila zaha, bola som unavena a vecer uplne mrtva 😉

mucilienka
4. apr 2006

katiatko, tie moje stavy su presne ako tie tvoje...
vy teda poriadne papate.... ale nech... nech ste velikyyyyyyyyyyyyyyyy 😵

katiatko
4. apr 2006

...videla som v tvojom albume fotku tvojej malickej fazulky, no krasnucky ste, sa teraz vysujes, fsak??? Len si to pekne uzi, je to super pocit... 😀

katiatko
5. apr 2006

marek, viem o tom, bolo to na nete, dokonca aj na stranke deltimu, toto vsak plati len do urciteho vyrobneho cisla, mz mame kocik vyrobeny omnoho neskor...ale dik 😉

katiatko
5. apr 2006
tilly
10. apr 2006

inak nie sú zlé kočíky s prehadzovacou rúčkou... ja na svoje dieťa občas aj potrebujem vidieť, keď kočíkujem...

newyorkgirl
10. apr 2006

a to su kociky akej znacky tilly? 😒

tilly
11. apr 2006

je viac značiek aj deltimy to majú aj bambina, ale to v USA asi nemáš ☹

zvedava
11. apr 2006

tilly, ja to mam na kociku znacky knokin, ale ten sa predava v Rakusku.

tilly
11. apr 2006

určite je viac tých značiek, treba si to popozerať, ja to nemám na kočíku, ja si môžem prehodiť celý kočík do dvoch smerov, teda rúčka zostáva na tom istom mieste a manipuluje sa s vnútrom kočíka, ale ja na krpca radšej vidím...

tilly
11. apr 2006

aj gessleiny to majú, sú to nemecké kočíky

tilly
12. apr 2006

baby, tak toto je pecka kočík, určite bude brutál drahý, ale pre druhé dieťa ho chcem, asi pôjdem kradnúť 😅 http://www.gesslein.de/future.htm

tilly
12. apr 2006

to je fakt pecka ten kočík, ale celkovo by vyšiel na najkých 33 tisíc, takže hovorím, že najprv pôjdem kradnúť a potom si ten kočík kúpim pre druhé baby 😀

zvedava
12. apr 2006

tilly, podobny mam, len starsi model a bez tych pridavatelnych koliesok - mrkni na www.knokin.com

stankas
13. apr 2006

My sme mestsky typ a vybrali sme tento:

http://www.babylife.cz/scripts/podrobnosti.php?...

Kedze ho este nemam odskusany, neviem doporucit.......budem vediet v auguste... 🙂

ziza
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
13. apr 2006

stankas, ten je pekný, ale tá cena... ziza, super, mne sa tieto patrony páčia

cat
21. apr 2006

stankas, mňa ani tak nezarazila cena ako hmotnosť toho kočíka, 24,4 kg je fakt dosť ☹ inak je krásny, kvalitný, ale napr. moj kočík má 17 kg a už zopár schodov je pre mňa životný problém..s takým kočíkom budeš vždy odkázaná na cudziu pomoc..

Neviete niekto o kočíku- golfkách, ktoré by boli pre bábo od narodenia, akože by sa v nich dalo aj úplne rovno ležať, nielen sedieť???