Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

bubadlo27
2. apr 2008

baskaj, ja mam presne ten co si hodila link,a vacsinou som nosila z opacnej strany teda ti sivu a tu kriklavo zltu, len vecer , aby nas bolo vidiet 😉
ja som tiez pocula o tych farbach , ale nas je zatial uplne OK, nic nevybledlo 😉
povodne som chcela inu farebnu kombinaciu, taky oranzovy, no ta farba uz ako nova vyzerala priserne, tak vyprasivelo, tak nam objednali tento a je bez problemov 😉

a my chodime s nim aj do lesa a po kachlickach do mesta a zatial nemame ani kolieska rozrkane, tak uvidime 😉
jedine co sa mi nepaci je ten kosik, je sice dost velky, ale ked mi teraz mala spi v sportovej verzii , tak mam problem sa tam dostat, ale asi ziadny nie je perfektny na 100%

tessie
2. apr 2008

ahojte, vidím, že niektoré ste úplné odborníčky na kočíky... Tak by som vás chcela poprosoť o radu. My sme po dlhom zvážení vybrali asi Gesslein Future alebo novú F6 /model 2008/. Máte s týmito kočíkmi skúsenosti? Zatiaľ známy, čo ich majú, tak sú spokojní a nepovedia na Gesslein nič zlé... My máme tu zlý terén, samý kopec hore-dole 🙂 Je to podľa vás dobrá voľba? Narodí sa nám bábo v auguste, tak predpokladám, že v zime ešte by malo byť vo vaničke, a keďže obaja s manželom sme žirafky, tak bude možno aj bábo a nerada by som bola, keby sa bábo do kočíka nevmestilo... A Gesslein má ten fusak dosť veľký... Dík

baskaj
2. apr 2008

ok, dakujem, buba 😉

matinka
2. apr 2008

bubadlo, no zatial stale v pohode 😉

bubadlo27
2. apr 2008

tessie, k tym gessleinom je tu aj diskusia
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

buxxbu
3. apr 2008

ajkabezka, dakujem za radu, aj ja som dost vysoka s manzelom, takze to, ze je vysoky, je super 🙂

heppu
4. apr 2008

ahojte neviete nejake internetov strány kde najdem kociky viedne???

lucka0122
4. apr 2008

ahojte poradte ake kolesa si mam dat na kocik?nafukovacie?

certica
4. apr 2008

ja ak by som mala na vyber, tak urcite nafukovacie

bora8
4. apr 2008

ja mám nafukovacie a sú super (teda pri prvom bábe) a budem ho používať aj teraz a rozhodne doporučujem väčšie kolesá....

čertica: kam pozriem tam máš príspevky..... 😀

abetka
4. apr 2008

Ja mam atlantic a som velmi spokojna a nafukujuce kolesa by som nikdy nemenila. Ja te super.Tie hrkajuce kociare ja nemuusim

tilly
4. apr 2008

heppu, v podstate nikde, len na babyone.at ale aj tú teraz prerábajú... alebo treba sledovať akcie v kike, leiner, lutz, ludwig, to sú jediné weby z viedne

zuzitka
4. apr 2008

ja som si moc roboty nedala s vyberanim kocika
hlavne ze sa dal poskladat, ze sa mi donho zmestil Samko mal aj odkladaci kosik dolu na nakup ...
stal len 9000sk ..... naozaj nechapem naco by mi bol za 20.000sk ved ajtak sa maly v nom vozil len
do 2 rokov a pekne v nom vyvozim aj druhe dieta ak sa teda podari
a myslim ze tie drahe sa kazia rovnako ako aj tie lacnejsie kociky...

radsej som si kupila este jeden kocik - sportovy - lebo sme kazdy vikend u rodicov a nemusela som prevazat kocik hore dole. ten sportovy stal 4000sk.... takze 2 kociky za 13.000sk

mozno som z inej planety ale nepotrebujem mat najdrahsi, najkrajsi a najmodernejsi kocik, hlavne ze splni ucel. ale nikoho neodsudzujem len som napisala moj postreh. sa mi to zdaju zbytocne vyhodene prachy 🤐

lucka0122
5. apr 2008

zuzitka ja mam taky isty nazor ako ty naco mi je kocik za 20.000 ked ho budem vozit max.do 2 rokov.....apotom ho aj tak nepredaju aspon za 15000 lebouz budu ine ceny a ine typy kocikov...

zuzka8301
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z.g.
7. apr 2008

Máte niekto kočík CONCORD NEO? Aké máte s ním skúsenosti?

andika10
8. apr 2008

ahojte nema niekto skusenosti s kočikmi HARTAN dik

tilly
9. apr 2008

andika, mám, čo by si chcela vedieť? mala som dva a ak sa niekedy pošťastí druhé dieťa, tak jedine hartan (najprv VIP a potom golfky). inú značku už nechcem

mirkali
9. apr 2008

ahojte, nemáte niektorá skúsenosti s kočiarikom Chipolino Gemma Travel?

andika10
10. apr 2008

dik tilly hlavne to by ma zaujímalo kde sa da okrem internetu zohnať chcela by som si ho osobne pozrieť alebo sa nań aspoń informovať. 🙂

tilly
10. apr 2008

andika, jedine v kike v BA, alebo vo viedni

bambusko
11. apr 2008

zienky, mate tu niekto skusenosti s kocikom viper junior? hlavne tie, co mate uz vecsie deculo a pouzivate sportovu verziu, zaujima ma ako sa s nim manipuluje, ci to ide aj jednou rukou 🙂 vopred vdaka

luculka
12. apr 2008

ahojte ako je to s reklamaciou,,,teda ake mate skusenosti????dali vam nahradný podvozok,,,alebo ste museli zohnat docasný...respek. nový kocik????
Ideme dat totiz nas na reklamaciu,,,mala ma 4 mesiace,,,a nahradný podvozok asi nehrozí....takze ak ju nechcem mesiac nosit na rukách,,,musim zhánat nejaký nový kocik 😒 😒 😠 😠

Ozaj mam ako poskodená pravo na náhradný kocik pocas reklamacie,,,,???ved kazdý nema na dalsi... 😠

z.g.
12. apr 2008

Ja som musela ísť po 2 dňoch reklamovať nový kočík, vyriešili to na mieste, dali mi nový podvozok. Trvaj na tom aj Ty , že nemáš v čom malú voziť.

katavinka
13. apr 2008

Chcem sa opýtať, ak máte niektoré osobnú skúsenosť s kočíkmi BabyDesign Atlantic alebo X-lander XA, nakoľko sa dá využiť hlboká vanička, ak sa bábo narodí na jeseň? Jedna predavačka mi totiž povedala, že max. 3mes., lebo ak dám na zimu fusak a deku, už sa tam bábo nezmestí. Naopak druhá mi tvrdila, že je veľkosťou vanička taká istá ako vanička kočíka TAKO, vraj len vyzerá byť veľký a bábo sa v pohode zmestí do 6mes.

ajciatko
13. apr 2008

Ahojte, mate niektora skusenost s kocikmi Inglesina? Rozhodujem sa medzi Inglesina Magnum a Inglesina Otutto.
Viete mi poradit ktory je lepsi?
dakujem

tessie
14. apr 2008

Ahojte, ďakujem za tipy ohľadom Gessleinu. Včera som videla nový Concord NEO a veľmi ma oslovil... Máte niektorá s ním skúsenosi? Alebo aspoň celkovo s kočíkmi Concord? Začal mi vŕtať v hlave a neviem sa rozhodnúť, či Gesslein F6 alebo tento Concord...

Ďakujem za rady

jastericka
14. apr 2008

katavinka: X-lander aj Atlantic sú kočíky, ktoré majú v priemere celkom veľké vaničky oproti iným značkám, čo som porovnávala, takže kľudne by som si kúpila buď jeden alebo druhý model

z.g.
14. apr 2008

Ja mám Concord Neo takmer 2 týždne, športovú časť. Má pozitíva, ale samozrejme aj nejaké negatíva. Je ľahký, manžel ho unesie pod pažou a aj ja nemám problém ho zdvihnúť, do auta sa pekne vojde aj do menšieho, sedačka je dlhá 100 cm!!!, široká len 30 cm, ale malá sa tam dá aj s kožušinkovým fusakom /má 15 mesiacov/. Veľmi ľahko sa ovláda vďaka otočným kolieskam, ale je trošku problém po hrboľatom chodníku, takže do terénu nedoporučujem, predná časť striešky je sieťkovaná, takže v určitých uhloch svieti malej, ale nič tragické, vééééľké plus oproti mnohým iným kočíkom je, že je sedačka otočná, takže vidím na malú. Nevýhoda je, že nemá nákupný košík. Ale zas až tak ho nepotrebujem, na nákupy väčšinou chodím autom, a menší sa dá i do príručnej tašky. Gessleiny som nevidela naživo, takže vo výbere neporadím.

ada78
14. apr 2008

baby a co hauck speed sun?
viete mi napisat nejake plusy a minusy?