Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
3. nov 2007

jeeej, no parááda, keď s ním pôjdeš po meste a niekto bude slintať, tak ma kľudne kopni 😀

ivkaa1
5. nov 2007

Ahojte viete mi niekto povedat, kde predavaju kocik IMPLAST Bolder 4 a jeho cenu, zat dokladyial som ho videla iba na nete? dostat ho aj v Polsku?

anamor
5. nov 2007

pri bratislave vraj maju bolder v kocikove a stoji 15100

bobicek
5. nov 2007

a bolder je aky vyrobca? teda z akej krajiny? 😒

lilly
5. nov 2007

implast je polsky vyrobca kocikov bolder. Z polskych kocikov vsak vyzera asi najlepsie. Predpokladam, ze ho je dostat v Polsku, ked sa tam vyraba 😉

tilly
9. nov 2007

dosť drahé na poľský kočík... 😲

tinushinka
20. nov 2007

ahojte,
citim sa taka ohurena znackami, cele je to pre mna spanielska dedina - ved teraz zijem na dedine, tak mam narok 🙂
popozeram, ale mam aj mam konkretnu otazku:
hladam kocik vhodny do lesa - teda aj na lesne chodnicky, ked zlezie sneh, dietatko sa narodi vo februari, doterajsie usmernenia starsich skusenejsich boli, aby mal urcite nafukovacie kolesa a kvalitne odpruzenie a stabilitu - mate niektora prakticku skusenost?
d.

tilly
20. nov 2007

tinushinka, tak to ti stačí klasická trojkombinácia, alebo nejakú dobre odpruženú trojkolu, alebo niečo takéto:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2014803
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2032690

majcik
21. nov 2007

Mate niektora skusenost s touto znackou kocikov?

http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

kila
21. nov 2007

Majcík videla som ten Adbor v obchode, sú tieto kočíky z Poľska a nedajú sa kolísať.

majcik
21. nov 2007

Kila - kde si ich videla? Mozes mi napisat do IP, ze v akom obchode?
To, ze nedaju sa kolisat - pod tym myslis, ze su moc pevne?

ella1
21. nov 2007

ale tam napísané,že systém remencov slúži k lepšiemu hojdanie kočíka.

majcik
21. nov 2007

Mne sa velmi paci tento
http://www.lacnejsie-nekupis.sk/index_g.php?act...

Vraj je odpruzeny, tak neviem. Nerada by som sa oplachla

ella1
21. nov 2007

trochu ťažký,nie?
ja by som mala problém. 😀

majcik
21. nov 2007

Ano, je dost tazky. Ale myslim, ze nebudem ho casto nadvihovat napr. do autobusu alebo podobne ... ale vraj viackombinacie byvaju tazsie.

Takto na obrazku vyzera byt pekny, preto sa pytam, ci niektora nema s tymto typom osobnu skusenost...

nelika666
21. nov 2007

majcik.. mala som podobny ale twister a povedala som ze uz nikdy viac - bol tazky, neobratny, mala som problem sa s nim dostat napr. do obchodu alebo vsade tam kde su uzsie zarubne.. a naviac - aby sa zmestil do auta musela som odmontovat vsetko co sa dalo - kolesa atd..

ja tiez byvam na dedine, teraz mam quinny speedy a som spokojna

nelika666
21. nov 2007

teraz ma napadlo - dobre recenzie kocikov su na jednej ceskej stranke - poslem ti url do IP - mozno ti to pomoze pri vybere 😉

zuzana76
21. nov 2007

ahojteee, ja mam takyto problem, vedela by ste mi niektora poradit? Maly sa narodil v auguste, mame hlboky kocik Steggi, maly meria uz 65 cm do dlzky, pricom dlazka vanicky je 80 cm, ked dam do kocika fusak, maleho v kombineze, tak je tam uz ako sardinka, pocitam, ze este taky mesiac ho tam budem moct davat, hoci bude natlaceny, ale co potom? bude mat 4 mesiace a ja budem prechadzat do sportoveko kocika? a ked uz sportovy, tak aky prosim vas - poradte

moje poziadavky na kocik su-
-pokial mozno lahky,
-nafukovacie, alebo aspon vacsie kolesa, kedze byvame v kopcovitom terene a na okoli su same schody a k domu sa da dostat teda jedine cez nerovny travnik
-aby v nom dieta mohlo lezat, mal striesku na zimu a nanoznik

dakujem, dufam, ze sa najde niekto kto mal podobny problem

kila
21. nov 2007

Majcik videla som ho v normálnom baby obchode v KN... myslím tým že sa nedajú hojdať... neviem čo chce byť tá "pevná odpružená konštrukcia"...

ella1
21. nov 2007

zuzka,to je problém mnohých kočíkov.vyrábajú sa menšie ako kedysi.
a k tomu steggi nemáš aj športovú časť?

zuzana76
21. nov 2007

ella, nemam, ale dala by sa dokupit, ale to je zase otrasny kocik, vyzera hrozne so sportovou castou a tusim tak nema striesku

majcik
21. nov 2007

Dokelu, fakt neviem, aky kocik si ideme kupit ...

Nelika - vdaka. Vies mi aj poradit, kde a za kolko sa daju kupit tie kociky, ktore odporucas? Alebo aspon link? vdaka ...

lilly
21. nov 2007

majcik, moja sestra mala adbor ring, ale otrasnejsi kocik neexistuje.. tazky, neobratny, po preklopeni rucky opacne strasne zle ovladatelny. No hupal o 106.. inac je to oblubena znacka u nasich ciernych spoluobcanov, aj ten sestrin nakoniec skoncil u nich..
zase neviem, co vsetko ocakavas od kocika a hlavne, kolko chces zanho dat. Lebo v tej cenovej hladine su len taketo otrasne sunky.. Ja by som do takeho dieta nepolozila, radsej budem dieta nosit v satke 😀

lilly
21. nov 2007

zuzi, tiez neviem, kolko chces investovat, ale u mna, keby som nebola financne obmedzena, tak by som brala ako sportak Mutsy Urban Rider, alebo Gesslein Future, prip. nejakeho Hartana. Teraz sa mi paci ABC design 4 Tec alebo 3 Tec, ale tam je aj hlaboky aj sportak v cene

ruth
21. nov 2007

Ahojte, mate niekto športovy kocik CAM Apollo? Aku mate s nim skusenost?

nelika666
21. nov 2007

majcik - ak mozem poradit - novy kocik by som uz nekupovala - ja som kupila z bazaru iba 4mesiace pouzivana konstrukcia a sportova cast uplne nova za polovicnu cenu ako v obchode takze skus najprv mrknut tam..

par linkov ti poslielam v IP 😉

sorrelia
21. nov 2007

tak ja uz som z tych kocikov uplny hotentot. bud mi vadi vaha, a ked ta vyhovuje zas ma stve ze vanicka je velmi mala. viete o nejakej kombinacii kde je priestranna vanicka a kocik nie je prilis tazky ???

lily : Mutsy a Gesslein sa mi zdaju prilis predrazene, ale ked si moze dakto dovolit zainvestovat preco nie...
Hartan mi zas pridu tazke (neviem mozno sa mylim, nikde som totiz nenasla vahu kocika) a pravdupovediac mne sa vobec nepacia.
A ABC design je efektny ale mne sa zda tazky. 16,5kg dotrepat do busu al. ked sa pokazi vytah tahat ho do ktovie akeho poschodia mi pride ako ciste sialenstvo

sorrelia
21. nov 2007

majcik : celkom zaujimave ceny najdes na www.kocikovo.sk su tam kombinacie za celkom pekne ceny ...

nelika666
21. nov 2007

sorrelia - problem s malymi vanickami je u kazdej znacky.. poradila by som ti tak ze kup sportak, ktory sa da polohovat az do uplneho lahu a aj ked ti babo vyrastie z vanicky tak ho len prelozis do sportaku a hotovo..

medzirecou - moja mala bola v sportaku od 2.mesiacov

co sa tyka vahy - najlahsie su kociky jane - jednym z mojich favoritov bol nomad

paula58
21. nov 2007

ahojte som nova zaregistrovana a chcem sa opytat cima niekdo skusenost s kocikom casuaplay a ci sa da kupit v polsku na trhoch naprikladv targu a za aku cenu.za odpoved vam vopred dakujem.