Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
3. feb 2008

baby a neviete náhodou, kde vo viedni, alebo v rakúsku by som zohnala gessleiny?

inak bola som v babyone a v toys r us a bola som straaašne sklamaná, nič tam nemali, nakoniec sme síce kúpili hoco ranger, ale chodili sme od 12 - 18.30 len okolo kočíkov, strašne slabý výber... ak pôjdete do viedne nakupovať kočíky, tak odporúčam jedine wagramer strasse, do scs sa neoplatí ísť 😉

weroni
3. feb 2008

tilly: my sme kupili v piatok predsa ten Deltim Voyager, mam ho v albume, velmi nas oslovilo na nom vela veci:
- na to ze je to terenny vozik je zdvihnutelny pre mna samu - co som bola prekvapena - v pohodke ho sama nalozim aj vylozim z auta, a hrozne lahko na supu sa sklada

- vlozna taska je tusim jedna z najvacsich ake som videla - ma 70 cm vnutorny rozmer a sirku 30 cm, vlozila som tam babiku 50centimetrovu na skusku 😀

- velmi sa mi paci ze sportova verzia ma taky "podnoznik" - ked babo zaspi v tej sportovej verzii tak mu to spod noziciek len vytiahnem a nevisia mu dole 🙂

- super odpruzeny, prehadzovatelna a vyskovo nastavitelna rucka

- letna verzia uplne prevetrany zadok a vrch
- da sa do neho vlozit vajicko Graco Jeep ktoru sme k nemu kupili

- je este do jula v zaruke a je total zachovany - po jednom dietatku, z povodnej ceny 11 000 sme ho dostali za 4 800 🙂
plus vajco k tomu za 1 200 - to Graco - takze spolu 6 000 🙂

tilly ty si pisala ze nejake problemy mal s bezpecnostou, nevies co konkretne? 😕

marek
4. feb 2008

Weroni ta bezpecnost sa netyka tohto typu neboj, ty mas ako vidim v albume Deltim Ligero.

annika
4. feb 2008

Ahojte Mamičky! Potrebovala by som radu ohladom kočíka Neónato Piuma. Je to športový kočík a a j cenovo je priatelný. Len neviem, či je taký dobrý ako to píšu na Bábetkove
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Keď máte nejaké skúsenosti s tým kočíkom, hoci aj zlé, tak mi napíšte, prosím!!!Ďakujem!

tilly
4. feb 2008

bol to voyager, bolo to na nejakej web stránke, myslím, že to bolo na stránke predajcu deltimov, ale týkalo sa to r.v. 2006, tak sa snáď zlepšili 😉

zuzka82
4. feb 2008

jankaaaa, si tu?

pizzamati
4. feb 2008

Ahojte baby ma tu niektora kočiarik Dema Duet? 🙂 Mne sa pačil už davno tak sme ho kupili 😀 .Cena bola tiež vyborna 😉 😉 😉 Stal 6590sk Ak ma niekto tento kočiarik 🙂 napište 🙂 😀 http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

weroni
4. feb 2008

marek a tilly: vdaka ste ma potesili 🙂 fakt sa z neho velmi tesim 🙂

tilly
5. feb 2008

baby, nepôjdete náhodou niekto do SCS v najbližšej dobe?

tilly
5. feb 2008

baby, viete mi poradiť kočíky do 20 kg? myslím nosnosť 20 kg, čiže pre harantov do 4 rokov

lia
5. feb 2008

tilly,mas malo kocikov?? 😀

vici
5. feb 2008

tilly: vsetky bertini su do 20 kg, quinny zapp aj gessein swift do 20 kg, trojkolka od phil and teds je do 25 kg,este pozistujem tieto ma len tak napadli. a aku mas konkretnejsiu predstavu???

annika
6. feb 2008

Mamičky! Neviete niečo o kočíku Pierre Cardin? Niekde píšu, že má 16 kíl, niekde 8,5. Teraz ktorý je spávny?

monkey1
6. feb 2008

baby, vedeli by ste mi povedat, ako su vysoke kociky jane a hartan? my mame tak okolo 170cm, a nechcem aby sme vyzerali ako s hrackarskym kocikom... 😀

bubadlo27
6. feb 2008

ahojte babule,
monkey, ja mam Jane a meriam 174 cm a vobec si nepripadam ajko s hrackarskym kocikom 😉

chcem sa vas spytat, co mi poradite, hlavne expertky ako tilly a vici, ale mozu samoska aj ostatne, necakane ockavame dalsie septembrovcatko, terajsi kocik nechcem nejako predat , ale budem musiet isto vyriesit ze ako dalej po lete, viete mi poradit?
Co hovorite na ten Tandem Jane twin two, kedze vanicku aj autosedacku uz mam, tak by mi stacil len sportak 😒

tilly
6. feb 2008

vici, hej, niečo ako zapp, ale polohovateľné, swift mi príde strašne plytký, domčo tam nechcel sedieť...

monkey, ja mám 178, mala som dva hartany a rozhodne som s nimi nevyzerala ako s hračkárskymi, sú to normálne kočíky, skôr robustnejšie... jané neviem, ale tiež sa mi nezdá, že by boli malinké...

annika, asi je viac druhov kočíkov pierre cardin...

lia, potrebujem niečo na rýchle presuny a na dovču

ella1
6. feb 2008

mi nehovor,že nemáš! 😀

vici
6. feb 2008

ok kuknem nieco tily, a ten bugster???

tilly
7. feb 2008

ella nemááám!!! som bez kočíka a je to na NERVY 😲 😀

vici, buggster som pozerala v AT a moc sa mi nepáčil, ale asi skočíme niekedy na budúci týždeň do babyone pre teutoniu, len teraz som našla na ebay swift, len to mesto, kde je nepoznám, tak uvidím, ak by sa mi ho podarilo do takej stovky vydražiť, tak by som ho aj vzala, veď to je 3300 Sk...

vici
7. feb 2008

swift ale nie je teutonia alebo???? mozno ten starsi model...

tilly
7. feb 2008

vici, swift je gesslein, teutonia je solano... tak ja neviem... zajtra idem asi do viedne a vyberiem si, lebo teraz uvažujeme nad golfkami od hartanu 😅

martinask
7. feb 2008

tak ja mam Jane Slalom 07 a som s nim veeelmi spokojna.......... 🙂

ella1
7. feb 2008

tilly-ved už máš zákaz!alebo....... 😕 😀

tilly
7. feb 2008

ella, už nemám 😀 predala som teutoniu, takže nemáme žiadny kočík, takže nejakú superľahkú buginku ešte potrebujem...

jaaaj a dražím gesslein 😀 😀 😀 😀 😀

cactuska
7. feb 2008

Ahojte mamičky, ak môžem chcela by som vás poprosiť o radu na kúpu športového kočíka ktorý sa dá použiť aj v zlom teréne, príroda, nerovný povrch. Aby bol použiteľný do 3 rokov a musí mat polohovateľnú časť chrbátika ( na spinkanie) my sa veľa prechádzame a drobec rad spinka vonku.
Ak môžem poprosiť hneď aj nejaké odkazy – linky.

dakujem 🙂 🙂 🙂

pipi1211
7. feb 2008

baby viete mi prosim povedat nieco k tomuto kociku?
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2507540

zhanam na jar novy kocik lebo tento je strasne velky ked sa zlozi tak potrebujem nieco ako golfac.... som uz zufala nic sa mi nepaci a tie co sa mi pacia su nehorazne drahe 😠

annika
8. feb 2008

Ahoj, Pipi! Aj ja mám ten istý problém. Máme doma Tako Natalia, čo je super na zimu.No ale na leto aj ja potrebujem niečo Tak som začala pátrať. Najprv som našla Neonáto Piuma. Už-už som si to aj objednala, ale som našla také pripomienky k tomu kočíku, že je to super, len nemá opierku nôh... A je to pri menších deťoch nevyhnutné! Tak som pátrala ďalej, a chodíme po obchodoch, skúšame... Včera sme boli v jedno a tam tá predavačka hovorila, že budúci týždeň budú mať tú buggynu. Tak uvidíme!
Mne sa páči aj Pierre Cardin, len sa bojím, že je to ťažký.

annika
8. feb 2008

Mne sa páči tá buggyna, ale za 4800 Sk? Nie je to veľa, Pipi?