Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

danona
22. feb 2007

reja- a to je aka značka prosím ťa!? 😕 - aby som vedela čo nekúpiť.. 😀 😝

luciaj
22. feb 2007

kocky, potrebovala by som poradit aj ja ... nie je vanicka s vnutornou sirkou 33 cm mala pre babatko? mne sa narodi v septembri a obavam sa, ze v zime uz bude pre naobliekane 5 - 6 mesacne babatko vo fusaku maly a babatko sa tam mozno ani nevmesti. ako ste to riesili mamicky letnych deticiek? a este jedna otazka, oplati sa viac kupit kombinacia hlboky kocik, sportovy, autosedacka alebo kazdy diel samostane?

tilly
22. feb 2007

reja, aj ja som mala ten problém s trojkolkou, bola krásna, mala krásne kolesá, ale keď som chcela vojsť do obchodu, kde boli také tie veci, čo pípajú, keď chceš niečo ukradnúť, tak som mala problém...

inak v podstate je to podľa mňa jedno, či vanička, alebo taška, záleží od kočíka...

a 33 cm je tak akurát, ja som mala kočík s 34 cm šírkou, malý sa narodil 30.8. s nadmernými mierami a vošiel tam s fusakom bez problémov

reja
22. feb 2007

danona, teraz narychlo si neviem spomenut, ale opytam sa...
tilly, to si zacala pipat? 😉

zabiatko
27. feb 2007

Ahoj musko, veľmi pekne ti ďakujem za odporúčanie. Nakoniec si vezmem asi štvorkolku XA. Je krásna. Rozmýšlala som nad trojkolkou, ale neodolala som 4 kolesám 🙂 . Chcem sa spýtať či nebol problém pri šporťáku, keď sa nedala otáčať rukoväť. Ďakujem za odpoveď.

reja
27. feb 2007

danona-mas v IP

andy_ka
28. feb 2007

zabiatko prostim ta kde si kuplila ten XA? resp. viete mi poradit kde ich maju v Ba? tiez sa mi moc pozdava ,dik

bambulka2
28. feb 2007

Ahojte baby,

Andy_ka v BA X landery predavaju na viacerych miestach pozri na
http://www.x-lander.com/sk/. Inak aj mne sa velmi pozdava, nazivo som ho este nevidela, tak ho chcem ist otestovat.

Pacia sa mi este PP AT 4 (neviem ci sa este predavaju, ked ich uz prestali vyrabat), CAM MB X 6, a Jane Nomad. Su si vsetky dost podobne.

Mate s nimi niektore konkretne skusenosti. Potrebujem kocik 4 kolku - 3 kombinaciu pre babetko narodene v juni. Aby sa mi vpratal aj do vytahu a velmi lahko sa skladal - casto cestujeme autom. Poradite mi????

Bambulka2

andy_ka
28. feb 2007

Bambulka dik za link,ja som na tom rovnako a preto tie privitam nazory bab, cakam babatko na prelome jun/jul a tiez mam zaujem o trojkombinaciu a 4kolku (mozno 3kolku) s ktorou mozem chodit aj do lesa atd...ten PP AT4 mam pocit ze uz prestali vyrabat ale napr.v Auparku som ho este nedavno videla a dal sa kupit. Inak sa tiez rozhoduem pre PP, Jane alebo Cam ale skusim este mrknut tie x-landery.
Som zvedava ktory si nakoniec vyberies. Drzim palce.

tilly
28. feb 2007

reja 😀 nezmestila som sa medzi pípače, ale stalo sa mi aj, že som začala pípať, asi tri krát s tým kočíkom 😀 (ale nič som neukradla 😲 )

bambulka2
28. feb 2007

Andy_ka,

tak ja som nazivo zatial skusala len ten Cam MB X6, v obchode mi ho vrelo odporucali ze mamicky si ho velmi chvalia a nie je ani kazovy. Vyzeral super, skladny, zmesti sa aj do malych vytahov - zatial to teda nemam zmerane, ale by očko je to v pohode a lahucko sa s nim manipulovalo. Mal aj vacsie kolieska, ale take plastove a to asi nie je bohvieco do terenu .... neviem mam pocit ze by to maleho asi vydrncalo. Inak vanicka velka.

Na ostatne sa len chystam mrknut, tak pripadne napis ako si vybrala resp. porovnania.

PS Inak ja som tiez na prelome jun/jul.

Bambulka

bobicek
28. feb 2007

baby, ja som videla ten x-lander v meste. 😵 vyzeral skvele, ale ta hlboka vanicka sa mi pozdavala mala... 🙄 mozno len z dialky 😀

jlucia
28. feb 2007

Baby, X-lander chodte pozriet do Ruzinovskej nemocnice, tam dole v obchode ich maju. A maju nan najlepsiu cenu. My sme ho kupili a je to skvely kocik a aj do auta sa zmesti. Odporucam 🙂

jlucia
28. feb 2007

A hlavne sa vyvarujte trojkolky. Vyzera sice dobre, ale nie je velmi stabilny.
Na chodnik sa s nim vychadza tazko, treba si nacuvat, lebo inak sa prevazi do jednej strany. A tiez, ked chcete vyjst po kolajniciach na schodoch, s tromi kolesami je to dost problem. Mam zopar kamosiek, ktore si trojkolku kupili a nie su velmi spokojne. Ze druhykrat by radsej volili stabilnejsiu stvorkolku.

bambulka2
1. mar 2007

Jlucia,

chcela som sa este spytat ake su vnutorne rozmery vanicky, je to dost velke??? Nikde som to na webke nevidela. babo cakame v juni, tak neviem ci tam nasukam polrocne babo aj s fusakom. Nenasla som info o velkosti, zmesti sa v pohode aj do mensieho vytahu, sklada sa lahucko? My sme mobilni takze potrebujeme nieco co sa lahko zaklikne a ides, zmesti sa do vytahu, zase zlozit do auta...

Dak.
Bambulka2

susik77
1. mar 2007

Ahojte, nemate nahodou skusenost s Inglesinou - otutto combo? Je to 4-kombinacia. Uvazujem o tom, ale tiez neviem, ci sa nam mimi na zimu zmesti do vanicky, ma sa narodit na zac.augusta

andy_ka
1. mar 2007

ahoj Bambulka,
ja som videla aj Jane i PP ale ta Cam-ka ma naozaj najvacsiu vanicku...tiez neviem ci babo bude v zime aj s fusakom vo vanicke alebo uz pred zimou pojde do sportaku. Skusim cez vikend ist pozriet ten x-lander a uvidime ako sa rozhodnem.
andy

kosicanka1
1. mar 2007

Cam MB X6 tris
Vnútorný rozmer hlbokej vaničky: š 34cm x d 83,5cm x h 21cm
tiez nad nim uvazujeme 🙂

zuzana76
1. mar 2007

ahojte, ma niekto skusenosti s Peg Perego Venezia a jeho pouzivanim uz od narodenia? je to nieco medzi hlbokym a sportovym kocikom, vraj je lahky a priestranny, nevidela som ho nazivo. A chcela by som sa spytat, ci je lepsie kolesa nafukovacie, alebo z umelej hmoty. On ma z umelej hmoty, ale zase sa bojim, ze na trosku hrbolatejsom terene by som z babetka " vytriasla dusu ". A tiez neviem ci kocik hojdavy, alebo ktory sa nehojda 😒

kosicanka1
1. mar 2007

zuzana ja som si na pegperego.com stiahla od nich tentorocny katalog, su tam aj pekne obrazky PP Venezia - kukni aky je system skladania + rozmery su tam, ale len vonkajsie, nie vnutorne, ale kocik sa da pekne poskladat.
s tymi kolieskami tiez mam hokej, kazdy vravi inac, tie baby co maju nafukovacie, ze umele su lepsie a tie co maju umele, tak ze nafukovacie su lepsie 😉

zuzana76
1. mar 2007

kosi, pozerala som si ho, zda sa mi velmi nizky, ze sa budem musiet k nemu velmi zohynat 😒 , no neviem, som uplne bezradna

jlucia
1. mar 2007

BAMBULKA, tak vanicka ma vnutorne rozmery 78 X 33 cm. Vnutri je pekne vystlana
aj po stranach. A nerobila by som si starosti, ci sa ti do nej zmesti babatko aj
s fusakom, pretoze ked bude mat male pol roka, aj tak uz bude sediet v sportovom a pozerat na svet. Poleziacky na chrbte by si ho uz neudrzala. Kamaratka ma pol rocneho syna a vozi ho v sportovom. Hlboka vanicka ma este jednu vyhodu, hore na
strieske ma rucku a da sa samostatne vyuzivat aj na prenasanie babatka. A kocik sa sklada velmi jednoducho, vykliknes vanicku, potiahnes packy po stranach a kocik je zlozeny. A zmesti sa uplne v poho do kufra napr. Octavie alebo Audi A4, to mam vyskusane. Kolieska ma nafukovacie, dostanes k nim automaticky pumpicku, takze sa s nim skvele ide aj po nerovnom terene. Proste zhrnute, super kocik a ja som velmi rada, ze ho mam 😉

tilly
1. mar 2007

zuzana, najlepšie urobíš, ak si to vyskúšaš naživo, mne osobne venezia ani uno nesadli do ruky...

zuzana76
1. mar 2007

dakujem tilly za info, ved to aj planujem urobit, len ho tak najst v nejakom obchode, vsade mi zatial ukazovali ine typy Peg Perega a tu Veneziu mi ukazali len v katalogu, to si mozem pozriet aj na internete

bambulka2
2. mar 2007

Jlucia,
Diky za infosky.
prepac este som sa zabudla opytat ci ma vanicka aj take mierne polohovanie - pre pripad ze ma babetko reflux.

Bambulka 2

jlucia
2. mar 2007

Vanicka polohovanie nema, ale je tam matrac, tak sa to urcite da riesit tak, ze ho vypodlozis podla potreby. Inak odporucam Ti ist kocik pozriet aj s autom, v ktorom ho budete vozit a vyskusat, ci sa zmesti v pohode do kufra. Ak si z Blavy, tak v Ruzinovskej nemocnici maju jeden vystaveny, takze sa da odskusat.
Potom sa uz doobjednava podla vzorkovnika farieb. Teraz by mala byt nova kolekcia farieb a niekedy koncom marca by uz mali byt nove kociky na predajniach. Teraz je vyber x-landerov velmi maly, lebo dopredavaju stare farebne kombinacie a nove este nie su. Ale ja predpokladam, ze vzorky farieb budu mat ovela skor, aby sa dali robit objednavky. Vsak treba sa popytat.
Ak mozem este nejako pomoct, pytaj sa.

bambulka2
2. mar 2007

Jlucia,

dakujem zajtra sa chystam aj s autom, mame velky kufor aj na mojom aj na manzelovom takze by nemal byt problem ale pojdeme odskusat nazivo.

Este raz diky.

Bambulka2

trish22
2. mar 2007

Baby,
ja som si vybrala Cam kombi system Tris, Rozmer kočíka: šírka 56.5 x výška 94 x dĺžka 100,  Váha 12,8 kg hlboky kočík, Váha 9.9 kg športový kočík, Zostava obsahuje aj autosedačku skupiny 0+, dodáva sa v 10 farbách...no ešte som ho naživo nevydela. chceme si to ísť kuknúť a potom sa rozhodneme.

Absolútne vylučujem trojkolky! asi som trošku v tomto konzervatívna.
Skúsim hodiť kočík do fotoalbumu a budem rada ak sa k nej vyjadríte.

termín pôrodu mám:4.júla...takže to bude letné babetko.

bambulka2
5. mar 2007

Baby,

neviete kde by som v BA nasla Cam MB X 6 ?

PO vikendovom maratone som zuzila vyber zatial na PP Centro, Jane NOmad a Cam MB X6. X lander XA sa mi zdal ze sa komplikovane sklada, resp. bol aj dost velky tak vytah by bol pre mna problem, no a pre mna na skladanie a vykladanie z auta aj tazky....

Bambulka 2

anad
5. mar 2007

podla informacii na nete by mali mat znacku Cam tu: www.stambre.sk a tu: http://www.babydirekt.sk/main.php