Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

kkatrina
5. sep 2007

danuska to je coneco V3 o ktorom som písala, mám ho doma, akurát vo farbe šedo-čierna, mne sa páči, a aj keď ešte nedostal zaberák v podobe svojho nájomcu 😀 tak sa z neho vytešujem a verím že s ním budem spokojná

danuska24
5. sep 2007

Kkatrinka a autosedacku mas tiez coneco alebo nejaku inu? nechce sa ti pridat fotky do albumu, aby som mohla nakuknut a inspirovat sa? 😀
Tak som rada, ze nas je viac, co sa z neho vytesuje. Je fakt super, sikovny, perfektne sa posklada. no proste ... pekny den

kkatrina
6. sep 2007

autosedačku mám tiež coneco, len sa zatiaľ nedá pripnúť na podvozok, lebo že vraj firma mešká s dodávkou tých konektorov.
Ale inak je pekná - modrofialovo - šedú, má striešku a aj kryt proti vetru a dažďu a obidvoje sa dá odopnúť, taká klasika len za rozumnú cenu 😀

pokúsim sa do zajtra pridať fotky (ešte ma nenapadlo fotiť kočík 😀 )

danuska24
6. sep 2007

ok kkatrinka, tak zajtra skusim nakuknut do tvojho albumu. 🙂

danuska24
13. sep 2007

Kkatrinka-pekna autosedacka. pozeram akurat ako mas zavesenu tasku, ja som ju nemohla natrepat na boky, tak som ju zapla na rucku hore. tasku mas babypoint?

tinax
17. sep 2007

ahojte kocky. Mate niektora skusenosti s kocikmi Steggi? Celkom sa mi pozdavaju tie hlboke, hlavne koli velkej priestrannej vanicke, kedze cakame zimne babo. Videla som to dnes v obchode ale uz som pozerala aj babyland.sk

kotenko
19. sep 2007

Chcem sa spytat skusenych mamiciek, ktore maju kocik CAM MB X6 TRIS, ako sa vam s kocikom jazdi? Je lahky? Nehrka prilis? Je pre dietatko dost "velky"? Zmesti sa mi do kocika hlbokej vanicky v zime 3-mesacne babatko nahrubo poobliekane s fusakom a dekou??? Zvazujem, ze by som si kupila tento kocik, mam nato uz iba tyzden...

aktak
19. sep 2007

kotenko my mame rovnaku vanicku ale kocik cortina X3 tris, pokial viem tak je to jedna z najvecsich vaniciek, moj adamko sa narodil v decembri a do konca aprila sme ho vozili v kozusinovom fusaku a zmestil sa uplne bez problemov, sportovu cast sme dali ked mal 6 mesiacov lebo chcel uz vyskocit z vanicky aby videl von 😅 😀

kotenko
19. sep 2007

Aktak, tak to osm rada, ze sa tam babatko zmesti. Zvazovala som aj kocik INGLESINA MAGNUM s podvozkom Allum - (6-kolesovy) a o nom sa tvrdi, ze ma najvacsiu vanicku zo vsetkych kocikov (myslim hlboku)... Teraz som is nasla rozmery CAM a Inglesiny, ze idem porovnavat. NA moje pocudovanie maju rozmery hlbokej vanicky oba rovnake...
Aky kocik by ste mi teraz poradili??? Inglesina je lacnejsia o 1 500 sk, ale to mi nevadi, cena TERAZ nie je doelzita

tilly
20. sep 2007

tak, ja som si všera priniesla 9. kočík 😀

úplne krásny, super teutonia fun system aj s adaptérom na autosedačku

trošku povozím, poskúšam a za taký mesiac predám, nemáte niekto záujem? nový stojí 630 E, je to so záručným servisom vo viedni v dohnali, budem ho predávať za 15000,- možno aj plus autosedačku romer za 2000,-

deina
20. sep 2007

Poznate niektora kociky Concord Fusion? Strasne sa mi zapacili, aj ked nie su najlacnejsie, ale vyzeraju tak pevne (ze sa hned nerozpadnu). Kto s nim ma skusenosti a ake?

A este: neexistuje u nas daky velkoobchod na kociky, z ktoreho sa kupuju kociky do obchodov? Mozno tam by vysli lacnejsie...

domeenika
21. sep 2007

tilly uz deviaty? ja dufam ze vystacim s jednym.. 🙂

petaba
21. sep 2007

ahojte nema prosim niekto kocik od chicca, alebo autosedacku?

expertka8
21. sep 2007

..prosim vas..ja negramotna v tejto oblasti...aky vyznam ma "adapter" na kociku???...uz mi doxadza fantazia... 😅 ...dakujem 😉

tilly
22. sep 2007

petaba, mám chicco CT01 a to, že ho mám už pol roka znamená, že je OK 😀

domeenika, no potrebujem si to všetko vyskúšať, ale už presne viem, aký kočík si kúpim pre druhé dieťa a to už bude poslednýýýý 😀

expertka, to je taká vec, slúži to na to, aby sa dala na konštrukciu kočíka pripnúť autosedačka 😉
napr. chicco a PP to majú automaticky, ale k väčšine kočíkov to musíš dokupovať 😉 napr. na túto teutoniu to stojí 69 E 😉

gvet
23. sep 2007

ahoj kotinko my mame tiez cortinu x3 tak ako aktak a sme velmi spokojny je to super lahucky kocik ma aj autosedacku vanicka sa da polohovat no proste neni o com a je naozaj super len mi mame v bezovo oranzovej farbe.

maruschka
23. sep 2007

ahoj lindi.My máme ABC design -trekingovú trojkolku so tááákto obrovskými zadnými kolieskami.A musím povedať,že to bola najlepšia kúpa kočíka.Chodíme s ním na horské túry,pochodili sme s ním hory-doly a nenormálne terény a tomu kočíku nič nie je.Raz sme mali defekt,ale akože má 5 rokov,teraz ho máme pri druhom bábätku a pravidelne sa chodíme korčulovať a samozrejme aj s kočíkom,takže už má v kolesách pekných pár stoviek kilometrov.Ak sa zašpiní,jednoduho operieme a ide sa ďalej.takže odporúčam.Inak tento model,čo máme už nie je dostať,teraz majú už nové modely a tie majú rovnako veľké kolieska,ale myslím,že na kvalite to neubralo. 🙂

fenrirka
24. sep 2007

my sme prave kupili v Polsku pekny kocim za 5300,a co som tu take pozerala tak su ovela drahsie.Takze som spokojna 😀

tilly
24. sep 2007

fenrirka, tak nech ti to vydrží 😉 (myslím tá spokojnosť)ˇ

ja som práve našla kočík svojich snov, držte mi palce, nech ho dobre kúpim... a potom nech sa mi aj to bábo do neho podarí zarobiť 😀

nelika666
24. sep 2007

tilly noze povedz aky je to ten naj-super kocik? 😉

geegee
24. sep 2007

petaba, ja mam Chicco CT04 a nie som spokojna - maly sa v nom smyka na krize. Teraz by som ho uz nekupila 😒

tilly
24. sep 2007

nepoviem 😀 ale nie

hartan VIP XL

tilly
24. sep 2007

ale keď mi ho niekto vyfúkne, tak budem straaaaaaaaaašne zlá 😀

nelika666
24. sep 2007

😀 tak ten som este nevidela.. 😅

monkey1
24. sep 2007

ahojte!
tilly, prosim ta, aky je ten kocik vysoky od zeme? mne pride moc nizky, taky pre sikovne male maminky 😉

tilly
24. sep 2007

neviem, nezdalo sa mi, držala som ho v ruke, dobre sa manévrovalo... rúčka je teleskopická...
ja mám 178 cm... ale je len môj!!! 😀 😀 😀

http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=12...
je taký strašne zvláštny, treba si na ten dizajn zvyknúť

lilly
26. sep 2007

tilly, aj ja chcem taky. Ked som ho ja drzala v ruke, bola to jednoducho laaaaska 😵 Zatial je jednoznacny favorit. 🙂
Este sa mi celkom paci Cosatto Mobi, ale je to trojkolka a nie je az taky drahy a je s plnou vybavou. No nazivo som ho nevidela a neviem, ci hupe, skor nie, si myslim.
tilly a tu teutoniu, co si nedavno kupila, preco predavas? Co ti na naj nesedi?

lilly
26. sep 2007
betka1
26. sep 2007

poznate niekto Maclaren MX3? Je to trojkolka a zatial sa mi pozdava najviac z toho, co sa da zohnat v UK. Co si o nej myslite?

tilly
30. sep 2007

prebili mááááááááá 😠 ale čo už, mám ešte kooopec časuuuu