Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

dorotelka
29. feb 2008

avanka: mne sa príliš nepáčia na X1 tie predné vysunuté kolieska, aspoň na mňa tak pôsobia 😒 ... Na XA mi práve že vyhovujú predné menšie a aj otočné kolieska.. ale 100 ľudí - 100 chutí...

cicushka
29. feb 2008

jeej, pozeram,ze tym linkom, co som sem vlozila, som nejak natiahla stranku. 😅 Pardon

dorotka
29. feb 2008

no kamoska v s4 nej vozi aj skoro dvojrocnu a dost vysoku kocku ale uz jej hlavicka trci nad opierku ale hlavicku si nebuducha tak asi ta co si ju ty videla musela byt poriadne vysoka
som skusala do nej dat ameliu teraz nalezato a uz to bolo ltt

dorotka
29. feb 2008

cisushka no ja nemenim nazor toto podla mna nie su vhodne kociky pre deti ktore v kociku zvyknu spat

cicushka
1. mar 2008

doroka) mne tam v pohode spi aj 3 hodiny bez pohnutia. 🙂

arabeska
1. mar 2008

a co vravite na tento kocik? http://www.poruke.sk/ProductImage.aspx?fn=_deta...
len je brutal drahy 😖

pinco
1. mar 2008

Arabeska, ten kocik je krasny. Mne sa strasne paci takato farebna kombinacia. Zatial som namotana na CAM MB X6. Tiez zeleno sivy. Ja viem, ze uz sa tu pisalo, ze strasne hrkoce a je to samy plast... Mozno ma to este prejde. Hlavne kvoli tym umelym kolieskam.

cicushka
1. mar 2008

Arabeska) tento kocik je tusim aj dost popularny, casto ho vidavat. Kolko stoji?

mimi26
1. mar 2008

Ahojte babulky, ja som si vyhliadla na nete kočík TRINITY, nemáte náhodou niektorá z vás s týmto typom skúsennosti? A čo ATLANTIC?

dadkaa
1. mar 2008

cicushka - mam na teba otazku, je dobry ten kocik Buzz, hlavne ma zaujima spanie babetka a ci nieje ta sportova cast dost mala, do kolkych rokov sa asi babo vmesti do nej? Moj priatel strasne chce tento kocik no ja vaham? 😕

cicushka
1. mar 2008

dadkaa) tak nasa mala ma iba 6 mesiacov, tak co sa tyka velkosti neviem. Ale spi v nom uplne bez problemov. Ono, ked si vsimnes, uz vela kocikov sa takychto robi a ten tvar bol navrhovany pediatrami, cize problemom by to nemalo byt.

A ten novy, z kolekcie 2008, co chcem ja, ma v cene aj dve sportove casti, jednu tu klasicku, a druhu XL, co je pre vacsie dieta. Len ked som pozerala na internete ten kocik, (mimibazar a bod.) nikde neponukaju tuto druhu cast v cene. Iba zahranicny predajcovia, cize ja ho budem urcite zo zahranicia objednavat, kde to je v cene a stale to vyjde lacnejsie (cca 14.000 Sk)

dadkaa
1. mar 2008

dakujem pekne, akurat dnes sa ideme na tie kociky pozriet, volako mebolo casu doteraz. ja sa nachadzam v zahranici konkretne Irsko, tak dam vediet ak zbadam ten novy model, no doteraz som videla len ten starsi. nam vyhovyje z toho dovodu ze je lahky a lahko skladatelny kedze niekolko krat do roka cestujeme lietadlom.

dadkaa
1. mar 2008

cicushka - inac mala Nellinka je krasna a mate aj pekne fotky z porodnice. Mala som tiez vybrate meno Nelli no este sme nerozhodni, priatelovi sa paci Michelle. nemala si problem s menom na slovenskej matrike ?

verus
1. mar 2008

ahojte, pozeram, ze spominate Gesslein Future... prave som o nom pisala vo Volnej diskusiii
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

prisla som sem ale hlavne pochvalit Hartan VIP XL,mam ho teraz sice len mesiac, no uz som co-to s kocikmi poskusala a ako-tak zistila, co by sme vlastne chceli... som nadsena, myslim, ze medzi kombinovanymi kocikmi je ozaj z tych najlepsich tak z hladiska babatka (velka vanicka, hoci mozno nie urcena na tatransku zimu, ale tu taku ani nemame, sportak priestranny, polohovanie chrbatika do lahu, samostatne polohovanie noziciek, uzasne odpruzenie), ako aj pre maminu (naozaj lahulinky a zaroven sa vyborne ovlada, predne kolieska su blizsie k sebe, cize ovladanie ako trojkolka a pritom ma podozok kratky, vojde aj do minivytahu a miniauta). Skoda, ze som o nom nevdela, ked sme vyberali kocik pre prve babo.

priklanam sa k babam, ze pri vybere kocika treba prihliadat niele na dizajn (mne sa najprv tento nas novy vobec nepacil, ale teraz to uz bolo to posledne kriterium) a na to, ako sa s nim maniuluje, ale aj na komfort babatka. tiez by som kvoli tomu nikdy nebrala ani bugaboo, an buzz, hoci je vela deti, ktorym to tam nevadi... co uz maju aj robit...

avanka
1. mar 2008

Ahoj Elly, citala som to az dnes...to je super, ze tu je aj nejaky zahorak, zakladala som aj diskusiu Senica a okolie, ale nikto sa neozval...
Ja viac menej pisem do rizikoveho tehotenstva....
A baby, ake autosedacky kupujete? My sme chceli k x-landeru x car, aale je tak strasne malicka, ze sa do nej babo zmesti tak max. do 7-9 mesiacov a kedze cakame babo v lete, ku kociaru ju tiez nebudem mat kedy pripinat...
Tak sme boli dnes v deme a rozhodli sme sa kupit polohovatelnu autosedacku od 0-4 rokov, z minulorocnej kolekcie je tam jedna zlacnena z 3000-, na 1400-,, osobne sa nam to zda lepsie, ako davat za vajicko 4000 a o tristvrte roka kupovat dalsiu za 3000.
Co vy na to?
Ale priznam sa, ze som sama so sebou dost bojovala, lebo na imidz by bolo lepsie mat aj autosedacku ku kociku....

mywiel
1. mar 2008

Avanka tu nejde o imidz ale o bezpecnost dietatka v prvom rade, pocula som ze vajicka su lepsie co sa tyka bezpecnosti ako polohovatelne autosedacky. 😒

mywiel
1. mar 2008

Ja mam kupeny high trek od bébé confort, complet aj s autosedackou a vanickou.

http://storage02.brainsonic.com/customers/redca...

zuzana_sam
1. mar 2008

Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o pomoc pri výbere kočíka. Neviem sa rozhodnúť medzi Peg peregom GT3 alebo Jane slalom pro. A mám ešte jednu dilemu, či stačí namiesto vaničky kúpiť iba fusakotašku - tá je tuším už od narodenia.

avanka
2. mar 2008

Mywiel, my mame doma aj vajicko po bratovych 2-ch detoch, Safety....v pripade potreby by sme prveho pol roka pouzivali to a potom dali tu polohovatelnu, ale viem, ze vela ludi pouziva prave tu......

avanka
2. mar 2008

Ahoj Zuzi, tak som sa pozerala na ten Peg Perego, nie je zly, ale musim priznat, ze mne osobne sa paci viac Jane, ma ho aj moja kamoska a ta si ho nevie vynachvalit a to s nim jazdia aj do hor.....en je myslim trocha drahsi, oni dali za cely komplet okolo 30000 pred rokom.
A vyhodou je, ze vanicka sa da pouzit namiesto autosedacky, cize by ste nemuseli kupovat vajicko a zbytocne nicit babatku chrbticu...

zuzana_sam
2. mar 2008

Avanka ani nehovor. Tie ceny su otrasne. Ja potrebujem kocar bez vajicka. To mam. Takze sportovy+vanicku. Teda aj to rozmyslam, ci nekupit namiesto vanicky radsej fusakotasku. A ty mas vybraty nejaky kocik?

avanka
2. mar 2008

My si ideme kupit x-lander x1 v bordovej farbe - naaaaadherny kociar

mywiel
2. mar 2008

Ja mam tento aj s vanickou a som velmi spokojna:

http://www.babylife.cz/zbozi/309-bebe-confort-h...

lienka7
3. mar 2008

Ahojte. Pridavam sa k zuzke. Tiez hladam kocik (sportovy+vanicku) alebo fusakotasku za rozumnu cenu (do15.000), 4 kolko a nie golfove palice a ak by bol lahky bolo by to super.
Cakame to v july a v jednom obchode ma prehovarali aby som fusakotasku ani nekupovala, vraj v tom bude malemu v lete teplo, vraj to mozem vyriesit tak, ze sportovu cast zlozim do lahu, dam tam daku deku a na to dam male, myslite ze je to dobry napad?

saudi
3. mar 2008

Ahojte, neviete mi prosim poradit, kde v BA sa da vidiet a kupit kocik Mutsy? A pripadne, ci ho odporucate. Vdaka.

anamor
3. mar 2008

saudi v tom obchode na Rajskej by ich mali mat. Ja mam mutsycho, skusenosti zatial neviem, lebo kocikovat zatial nekocikujem...

anamor
3. mar 2008

lienka ja by som tiez na leto asi nechcela ten fusakovy kocik ako variantu hlbokej vanicky, ale pravda je taka, ze moze sa stat ze na zimu by ti to bololepsie, lebo vacsina vaniciek je dost mala podom aj s fusakom pre babo.

avanka
3. mar 2008

Lienka, neviem, ja by som pre take malinke tu vanicku asi kupila...my to tiez cakame v juli a vanicku sme uz kupii, lebo sportak nikdy nesklopis uplne nalezato, vzdy tam mas malinky odskok a to nie je dobre na chrbticu

eriqe
3. mar 2008

nie je pravda, ze sa sportaky nedaju dat do uplneho lahu. Ja mam quinny freestyle a da sa sklopit do uplneho lahu a ja som hlboku vanicku ani nekupovala a ani nam nechybala

mywiel
3. mar 2008

Lienka napad to nie je zly len ci babo nevypadne z tade, ci ho chces mat stale priputane pasmy? 😒