Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

tilly
16. jan 2008

vici, jasné, a kam sa dáva ten predlžovaí diel, nechápem, lebo nejako sa to tam musí nakliknúť a neviem kam... je tam nejaký špeci otvor, alebo čo tam je? o tom som ani nepočula, že to na teutonie ide

vici
16. jan 2008

vecer dam fotku do albumu, aby si to videla

tilly
16. jan 2008

vici, dík 😉

miracle
16. jan 2008

Tilly,
nejako nevidim v tvojom rebricku Gessleiny...stalo sa s nimi nieco. Uvazujem o trojkolke a neviem vyriesit dilemu, ktoreho nemca si kupime.

vici
16. jan 2008

tilly tu teutoniu s predl. dielom mam vo fotoalbume....

tilly
16. jan 2008

miracle, lebo kamoška má future loop a povedala, že je to hrozný kočík, že málo muziky za veľa peňazí, vôbec nie je spokojná... ak gesslein, tak trend, iný by som ja osobne asi nechcela...

vici, to je super, vlastne sa to dáva tam, kde je madlo, ale dobre to vyzerá, paráda, som ani netušila, že to ide

vici
17. jan 2008

tilly a ten gessein Vision S, vyzera fajn, skoda ze sa neda otvorit madlo, najhorsie je, ze si kocar neviem nikde odskusat. Nemate Gesslein Vision S niekto okolo LC, Zvolena, VK, RS - ak by nevadilo prisla by som si ho niekde pozriet>>>> DIKY

manefan
17. jan 2008

Tilly,aj Hartan ma taky predlzovaci diel 😉 http://www.hartan.de/zubehör/main.php?artnr=993...

tilly
17. jan 2008

manefan, ale sa ti to kráááti 😉

teeeda, to som nevedela, že také existuje, juj, ja nevzdelanec, no super, to sa mi páči
už ma asi od hartanu nič nedostane 😀

manefan
17. jan 2008

Tilly, kraatii 😉 A Hartan VIP XL pekne caka na babatko - tentoraz som sa "ulakomila" aj na combi fusak a dokonca, co na stranke namaju, aj na taky kryt na tu tu hlboku vanicku, akoby nanoznik na nu 😉

tilly
17. jan 2008

no pekne, to máš full výbavu, to aby som si chvíľu počkala a potom odkúpila 😀

vici
17. jan 2008

tilly a ostatne babule prosim Vas, co by ste doporucili, GT 3 ci Gesslein Vision S. To je tak na h...., ked sa kocik neda vyskusat....... Vraj sa Gesslein prekoti, ked sa zavesi na rucku taska, je to pravda??????????? Jeden uz so sedackou v proti smere mam, tak ze by GT 3???? ten ci one - ako si vybrat????

Hlavne dobre odpruzeny, nafuk. kolesa, lahucko ovladatelny

arabeska
17. jan 2008

co hovorite na jane nomad???poculi ste nejaku kritiku?

tilly
18. jan 2008

vici, ak trojkolku, tak jedine túto:
http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=25...
mám ju aj v albume
alebo jane slalom, to perego mi príde také, hmmm, neviem to opísať, také čapaté, okrem toho, zPP som bola strašne sklamaná, mala som síce atlantico, čo je podľa mňa najlepšie PP, ale nebola to moja šálka kávy, ja by som brala ten gesslein, v BA sa dá vidieť, neviem ako u vás, ale aj v dráčiku občas zvyknú mať gessleiny...
a jediný kočík, ktorý sa mi kedy prekotil bolo práve perego, som tam dala tašku na rúčku a dvoje rifle, čo som si išla skúšať a v peeku sa mi prekotil a potom sa mi ešte raz prekotil domčo v jednej kaviarni a kamoške sa v peregu prekotil malý tiež...

arabeska, mne sa nomad veľmi páči, ale nepáči sa mi, že sa nedá tá športová časť prehadzovať proti smeru alebo po smere jazdy...

martina46
18. jan 2008

ahojte, vedeli by ste poradit, ci existuju nejake akoby predlzene rucky, alebo rucka, ktore sa daju pripevnit na samotnu rucku kocika a tym ju predlzit pre pohodlnejsie riadenie kocika vysokym oteckom 🙂
asi nieco unoverzalne, neviem ci je take nieco. konkretne mame peg perego centro completto.

ella1
21. jan 2008

vici,ja zas po prečítaní českých diskusií a porovnávaní by som radšej ten GT3.väčšina bola za.a mne sa celkom páči. 😉

vici
21. jan 2008

Takze mile dam, pride mi GT3 moka v stredu krierom, dufam, ze sa mi bude pacit, mam 2 tyzdne na to aby som ju mohla v najhorsom pripade vratit, co dufam, ze nebude. Inac Slalom som mala, model 2005, ale strecha stale padala, nedalo sa dat uplne do sedu, madlo bolo na pevno a ked bola zima a fukalo, do kocika strasne fucalo, este nebolo tam odpruzenie, za tie peniaze to mohlo byt kvalitnejsie, ale zato pomerne lahky, aj ked 12 kg mal urcite....

tilly
21. jan 2008

fíííha, vici, ty si akčná 😀 tuším akčnejšia ako ja 😀

vici
21. jan 2008

no musim byt, maly ma 3 a pol mesiaca a co ked nebude chce dlho v kociku sediet??? potom uz nic nevyskusam, lebo tretie asi uz nebude...

ella1
21. jan 2008

jéj no super.hádam chvíľu vydrží.malý v kočíku.

gabkazabka
21. jan 2008

ahojte.Prosim vas,aky je vas nazor na kociar Chicco S3 top?Dakujeeem

mimina74
22. jan 2008

stretli ste sa s kocikom Bertiny? Dik za každu odpoved.

vici
22. jan 2008

AHOJ JA SOM MALA objednany bertini, aj mi prisiel, ten x 4 lite s natacacimi napravami, ale ked som ho odbalila, tak som sa s nim nevedela pohnut, a to som isla len po podlahe v dome. Z izby do izby potrebuje velky uhol a skor sa mi smykalo ako otacala naprava. Dalej sa mi ta sedacka zdala aj bola velmi uzka, lezadlo dlhy sko 95 cm ale urcite izsie ako 30 cm. A rozpatie kolies bolo skoro 70 cm, takze strasne siroky, ale to bol X 4 lite. Pre mna je nan lepsia reklama ako realita a to som mala s malou uz okolo 9 kocikov, o kocikoch viem viac ako dost, myslim, ze taky kocik , ktory by bol super a ja ho nepoznam proste nie je.K naprave este: bud sa otacaju obe napravy alebo su zablokovane,aspon mne sa to nedalo nastavit tak, ze b sa otacalalen predna...

Tiez ta latka - potah sa mi zdal ako mikrovlakno, take jemnucke, neviem kolko vlhkosti by zvladol.....

lola11
22. jan 2008

ahojte babule. A co tak Implast Bolder 4? Ake mate skusenosti?

tilly
22. jan 2008

vici a vám ukradli kočík? kde ako? z auta?

vici
22. jan 2008

ukradli nam z vestibulu z nasej fabriky, aj sme ich videli na kamerach,ale nevedeli sme ich identifikovat a policia tiez nie - bohuzial. A ukradli ho prave vtedy, ked som uz mala kupcu, vlastne bol nachystany, ze mi ho otec zoberie do Tn, aby si ho pani tam pozrela azobrala. Bol tu len sportovy, takze aspon vanicku neukradli, lebo ta ostala v T u nasich, tak si zobrala aspon vanicku.... povedala by som kazdy nas kocik ma nejaku story.....

gabkazabka
22. jan 2008

ahojte.Co poviete na kociar Chicco S3 trio,alebo Cassualplay S4?Prosim,poradte.Su to drahsie kociky a nechcem kupit macku vo vreci.Nemate niekto nejake referencie?Dakujem

tilly
22. jan 2008

gabkazabka neviem, nemám skúsenosť

vici, to je strašné, to je drzofka...

tweety22
22. jan 2008

gabkazabka, casualplay S4 a S6 sme mali, S6 je o nicom kvoli tym kolieskam a S4 je super ale mam svoje vyhrady: ked tam das zmensovaciu podlozku tak je ten kocik prilis maly, dietatu vo veku 1,5 roka mu trcia z toho kocika nozky von... dalej, po zlozeni je prilis velky, nam zapratal pol kufra, tiez je tazky, sama som ho do autobusu nezdvihla, ked don vlozis origos fusak tak sa smyka a dieta s nim... pre tieto dovody som ho vymenila

co sa tyka chicca S3, ten sme nemali ale mne sa tie kociky nepacia a nemaju polohovanie noziciek, ale to je moj nazor 🙂 my sme uz mali asi 11 kocikov a so ziadnym nie som uplne spokojna, kazdy je v niecom dobry a kazdy v niecom zly... asi raz navrhnem vlastny design ako by mal kocik vyzerat 🙂