Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

nattie
6. dec 2007

ahojte babule 😉 xcem sa vas (najma skusenych mamiciek 🙂 )opytat na nazor - na tento kocik - tu je link

http://cgi.ebay.de/Kombikinderwagen-Toledo-Pier...

ella1
6. dec 2007

tak som to omrkla a obidve vaničky majú vnútornú dlžku 73 cm,ale sport je širšia ako joey.sports v najužšom mieste 34 cm a joey 30.

milhaus
6. dec 2007

ja mam kupene bambino jackpool a som s tym spokojna, je to trojkombinacia a bolo tam aj to na prenasanie dietata ale nasej to už bolo male ked sme to ked mala 5 mesiacov kupili, dovtedy bola v hlbokej deme
a kludne sa tam poležiačky vyspi i teraz mysli v tom bambine

ella1
6. dec 2007

nattie-pekný je.ale nič o ňom neviem. 😅

milhaus-gratulujem k 1 rôčku. 😉

nattie
6. dec 2007

ella - ak mozem tak ti poslem k nemu slovensky preklad do IP a potom mi povies co sa funkcii tyka svoj nazor 😉 okis??

ella1
6. dec 2007

ok

tilly
6. dec 2007

milhaus, ja mám bambino na spanie, keďže malý cez obed spáva vonku, malý má 95 cm a vyspinká sa tam niekedy aj tri hoďky

anamor
6. dec 2007

Tilly viem, ze mutsy nie je nemec, mutsy je holandsko, ale to je zapad, co mne smakuje.Ale nakoniec si mozno kupim polsky nie som nejako proti. Ja mam cez 180 a mutsy sa mi zda vyskovo skvely, preto nad nim dumem.

tilly
6. dec 2007

anamnor, neblázni, že polský... čo si, to sa ti hneď rozpadne, okrem toho, suseda mala tako a malá, keď mala asi rok, tak tam strašne vymýšľala až sa tam na niečom tak porezala na tváričke, blízko pri očku, že má ešte teraz jazvu cez pol líčka...

radšej nemca po dvoch deťoch ako nového poliaka...

anamor
7. dec 2007

tilly ta suseda ma urban ridera mutsyho ci 4ridera? Lebo mne sa viac paci 4ridera, ale su na neho horsie ohlasy, lahsie sa s nim vsak manipuluje ako s urbanom/podla mna/, ale zasa urban rider je sama chvala...
O pouzitom som zacala uvazovat, lebo chcem kvalitnejsi kocik, ale 30tis sa mi zda prilis vela

ella1
7. dec 2007

anamor-na emimino.cz máš veľa diskusíí o mutsy ja som to čítala a naozaj o 4 riderovi bolo negatívne.ale zas boli tam aj také,čo mali 4 rider a boli spokojne.
moja švagrina mala urbana.s tým bola spokojná.

tilly
7. dec 2007

nooo, ja neviem, ale vraj je to novší model, mutsíky až tak nepoznám...

anamor
8. dec 2007

tak potom je to 4rider, ten sa paci viac aj mne, aj ked vyssia trieda je vraj urban, na ten su ozaj len chvaly . Vdaka 🙂

marhulka88
9. dec 2007

chcem sa opytat ako riesite problem "kociarik a vytah"
zistili sme ze do nasho neprejde cez dvere sirsi ako 61cm cize to nam tak ostava znacka CAM a ten sme prave nechceli 😒

tilly
9. dec 2007

ja by som inak teraz mala dosť veľký problém vybrať si kočík, asi by som aj váhala nad tým mutsíkom, lebo to dobre padne do ruky, ale hartan je hartan... ale zas mám doma krásny kočík vhodný od narodenia, ľahučký, skladný krásnej farby s adaptérom na autosedačku, asi by to zas dopadlo tak, že by som mala doma 4 kočíky a vyberala by som si podľa nálady 😀 😀 😀

ella1
10. dec 2007

ja nemám problém vybrať kočík 😀 už som prehovorila manžela na bugaboo.a je zmierený aj s cenou 😀
hlavné pre mňa je,že je ľahký a malý.(aj ked vanička má až 90 cm).našťastie nemáme výťah,ale určite by sa zmestil.

tilly-inak na hartan som tiež našla veľa negatív.

anamor
10. dec 2007

podla mna hartan xl vip je neuveritelne nizky kocik, oproti ostatnym v obchode je vanicka strasne nizko. 😒

ella1
10. dec 2007

anamor-aj bugaboo má tak vaničku.aj iné kočíky,čo viem.ale ja nie som vysoká,tak mi to nevadí.a navyše sa dá rúčka vysunúť.

anamor
10. dec 2007

rúčka áno, pre vysokých ľudí je však tá vanička príšerne nízko,takže s krížami by bol u mňa určite problém. A navyše už som videla s týmito kočíkmi vysokých ľudí a vyzerá to dosť smiešne - mať vaničku vo výške kolien 😀

tilly
10. dec 2007

ella, aké?
ja som s výškou hartanu nemala nikdy problém, a to pripomínam, že mám skoro 180 cm

ella1
10. dec 2007

už si nepamätám presne ,ale na emimino.cz, je veľa recenzií na kočíky.

ada78
10. dec 2007

marhulka, aj ja som musela riesit sirku (nie koli vytahu - ten nemame 😠 , ale koli dveram do pivnice, ktore maju 60cm a nakoniec sme sa rozhosli pre per perego.
a preco nechces cam?

marhulka88
11. dec 2007

adka co sme skusali cam tak sa nam zdalo ze rucka je dost labilna...tym ze sa tam nastavuje vyska rucky tak zvlastne tak to bolo cele rozkyvane a nestabilne ... uvazovali sme nad peg peregosom alebo casual play s4 ale podla rozmerov ma kazdy na sirku 63cm 😒..uz sme rozmyslali aj tak ze nejak by sme ten kociarik cez tie uzke dvere vtrepali lebo vytah je sirsi len ten prechod 🙄
ked sa mozem opytat ktory peg peregos ste kupovali vy?

enajka
11. dec 2007

co si myslite o kociku Peg perego navetta?

tilly
11. dec 2007

enajka, peg perego navetta je vanička na kočíky peg perego, záleží na tom, s akým peregom je skombinovaná 😉

lienockaa
11. dec 2007

enajka- navettta je len vanička na Peg Perego..musíš si ešte vybrať podvozok..a tie sú rôzne..na ne sa tá vanička naklikáva..alebo vaničku aj mať nemusíš, lebo existuje aj taká prenosná taška..alebo potom existuje aj čisto hlboká verzia PP..
my máme PP centro, aj s navettou a autosedačkou, je super, ľahko sa skladá a vôjde sa aj do kufra menšieho auta..ako sa s ním jazdí ešte musíme vyskúšať, bábo sa narodí až v marci..

a chceli sme na začiatku kočík z Poľska, vrámci šetrenia peňazí, ale keď som ho chytila do ruky a bol tak nekonečne ťažký aj bez dieťatka a navyše neskladný do nášho kufra, tak sme si to rozmysleli.. 🙂

weroni
11. dec 2007

zienky tusim zacnem tuto temu intenzivne navstevovat lebo tiez dilemujeme nad kocikom, aj ked sme este neni rozhodnuti, ja by som chcela kocik ktory ma aj vajicko autosedacku nakliknutelnu na konstrukciu (videla som vsak aj take druhy tychto kocikov, kde sa to vajicko nedava priamo na konstrukciu ale na sportovu verziu kocika) - a prave toto chcem podotknut ze hoci to zdaleka nevyzera tak pekne ako na cistej konstrukcii, kociky ktore to takto umoznuju su vacsie. Myslim tym, maju ten klasicky fusak - taku tasku na prenasanie babenka - nieco ako tie vanicky co teraz zacinaju vyrabat lenze tie su strasne malickeeeeeeeeeeeeeeee 😒 babo v nich vydrzi tak max. do polroka - ak je mensie, poznam pripady ked uz v troch mesiacoch sa nezmestilo 😖
mate s tymto niekto skusenosti?

miriamka
11. dec 2007

Ja mam zatial favorita ako v albume,Cortina Evolution X3 Tris

enajka
11. dec 2007

babulky priznam sa ze tomu nerozumiem vlozila som do albumu aky je to kocik