Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

aktak
28. nov 2006

jasne ze mas cas, ja som dokonca uvazovala aj o bordovom, lebo vobec neposobi vyhradne dievcensky 😉
prave ho bola svokra pozriet, chuda nechapala kam sa ta doba posunula, ked som jej ho tam predvadzala, vsetky plastenky, sietky, autosedaku a tu sportovu cast, ze to ani nevedela ze to existuje (syna kocikovala pred 30 rokmi 😵 )

stanka_s
28. nov 2006

jej, super uz ti aj zavidim ze ho mas doma. Ja mam stiahnute foto z netu a kazdu chvilu nan pozeram 🙂 . Drzim palceky aby vam vsetko dobre dopadlo, aby ste uz kocikovali 😉 .

aktak
28. nov 2006

dakujeme, no sak ja by som uz najradsej aj hned isla kocikovat, dokonca sa do vytahu vpraceme aj s rezervou, uz len drobec chyba 😎 aj vam vsetko dobre 😉

bobicek
28. nov 2006

cau baby, tak ja som ten cam cortina videla nazivo a blahozelam ku kupe, aktak🙂 je uzasny!!! ked sme ho s priatelom videli, hned sme si povedali-ten bude aj nas🙂
tak uz nam ostava len cakaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀

aktak
29. nov 2006

bobi suhlasim, mame ho od pondelka a asi sa paci aj malemu lebo sa zacina hrabat na svet, do vikendu uz by mal byt s nami 😀

inak INFO uz nepametam pre koho lebo ste mi viacere pisali: kocik sa da kupit aj bez autosedacky 🙂

kosicanka1
4. dec 2006

aktak - velmi pekny kociarik.
kolko stal so vsetkym?

loren
6. dec 2006

ahoj poculi ste uz niektora o kociku znacky ADVOR

diddi
7. dec 2006

na cesko konikovi som pozerala niektore linky a cez ne som nasla celkom schopne kociky

froschka
7. dec 2006

oki tak som tu http://cgi.ebay.de/City-Twin-von-Firstwheels_W0... toto je ono kukni uplne dole na farby

froschka
7. dec 2006

zamyslela som sa nad tym co si pisala ze ten TAKO sa neda dobre ovladat je sica dizajnovo uzasny ale ak sa s nim neda hybat tak kaslat na krasu nechceem dojst v 30tke o krize

diddi
7. dec 2006

http://www.kocarky-malvik.cz/detail.php?cat=85&...
ja ale strasne drahy a to je ta varianta jane

froschka
7. dec 2006

no ten moj 689 eur to mas asi 24 800sk a ma sirku 78cm skoda ale nam by pasoval tak uvidime ale ten sa mi paci co mas vo vyhlade len neskor sa v nom budu deti asi prevracat 😕

froschka
7. dec 2006

skusim ho pozriet na ebay

diddi
7. dec 2006

mne sa paci ten za 689...je to aj hlboky aj sportovy....len na Slovensku ho asi nekupim...aka to je vlastne znacka?

froschka
7. dec 2006

no znacku ti tak lahko asi nepoviem bo nepoznam nic z tych nazvou
bud Firstwheels alebo Pram no to prve skor asi si bude treba overit kvalitu ale ako?

diddi
7. dec 2006

hm...jedine v obchode 🙂

froschka
7. dec 2006

no ale vyzera uple super aj poskladas z neho vsetko co len chces idem precitat ci sa vanicky daju vyberat a kolko vazi a ci sa da umyvat

diddi
7. dec 2006

ok...skus pozriet nejake parametre...neviem po nemecky...tak moc z toho nevycitam

froschka
7. dec 2006

citam na ebay sa da pozriet spokojnost zakaznikov

diddi
7. dec 2006

co je to ebay

froschka
7. dec 2006

ok idem doradu
jazda s tymto kocikom s dvomi detmi je jedna radost.ma vlastnosti nejakej city elity a je z hlinniku

froschka
7. dec 2006

ebay je ta stranka mega internet obchod od ponoziek po auta xi xi
prekladam dalej

diddi
7. dec 2006

skus mi to poslat do IP..je to asi jednoduchsie...a potom si to aj vytlacim

froschka
7. dec 2006

vo vyhode oproti inym kocarom moze jedno dieta sediet pohladom vpred a druhe naopak ale pravsaze aj obe jednym rovnakym pohladom samozrejme sa da vyuzit aj ako surodenecky kocik -to sa tyka tych co maju jedno mladsie a druhe starsie-
zlozenie

konstrukcia
2 vanicky ktore sa daju prikryt
2 sportove sedacky
2 folie proti dazdu

dalej pisu o europskej kvalite
bezpecnosti pre deti
otocne sedacky
nastavenie vysky sedaciek
nastavenie leziacej pozicie
velmi jednoduche otacanie kolies
niektore veci ani ja nerozumiem ale presiel aj nejakym europskym testom

froschka
7. dec 2006

tak mas vsetko v IP 🙂

diddi
7. dec 2006

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...
toto je link o kocikoch
vdaka za preklad, zaradim si do novovytvoreneho obalu pre kociky 😀 a budeme vyberat
inac, vraj co sa tyka kvality som pocula dobre ohlasy na znacku Peg-Perego

froschka
7. dec 2006

ano aj ja som pocula lenze ja im neviem prist na chut tie pre jedno mimi su rozkosne no na dvojicky vela ludi nemysli

froschka
7. dec 2006

mam inak knizku od Klary Rulokovej tam je dost o kocikoch pre dvojicky aj ine zaujimave veci da sa objednat na www.martinus.sk

diddi
7. dec 2006

no ved to....treba asi pozerat pri dvojickach na praktickost...mne v obchode s kocikmi tvrdili, ze tie vedla seba sa nedaju dobre manevrovat a su tazke...vraj urcite si mam kupit taky, co ma otocne koliecka vpredu a sedacky pred sebou....ked mne sa strasne pacia vedla seba...hm,....len nikde s nim nevojdem

froschka
7. dec 2006

http://cgi.ebay.de/Jane-Twin-Two-Pro-06-Farbwah...
399eur to je 14364Sk ale neviem ci je to ten isty model