Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

alex77
21. feb 2009

ahojte nemate niekto skusenost alebo nevideli ste nazivo tento kocik http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/H...
zda sa mi dobry aj cena prijatelna len by som chcela taky co sa da dat v smere aj proti smeru jazdy a keby bol aj odpruzeny trochu tak by to bolo super.

patrikm
22. feb 2009

no to môže byť problém s tým otočením športovej časti, ale asi sa to nejako poriešiť dá, inak by ten Quinny veľa ľudí nekupovalo. Manželke sa páči kočík Graco Treko, ale pravdu povediac ja by som chcel niečo iné. No uvidí sa. Tá Cam Cortina nemá nafukovacie kolesa a to by som chcel, i keď ani Graco nemá. Ja tomu rozumiem tak, že nafukovacie kolieska sú lepšie, aj z dôvodu odpruženia, ľahšie sa tlačí kočík, po nerovnostiach prejde lepšie a aj po poľných cestách alebo prechádzkach v prírode je manipulácia s kočíkom jednoduchšia. A je to až také zlé s pogumovanými kolieskami, ktoré sa nedajú nafúkať? Alebo sa to dá aj s takými kočíky? Sorry za možno blbé otázky, ale chcem mať v tom jasno a nechcem kupovať somarinu. Inak má niekto skúsenosti s Graco Treko kočíkom, alebo kde by som sa mohol niečo dočítať? ďakujem

veronikahel
22. feb 2009

patrik, cortina ma nafukovacie kolesa 😕
kuk: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
a tu je nieco o gracu... teda neviem, ci je to on
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sonya73
23. feb 2009

PATRIK OPPORUCAM KOCIAR CASUALPLAY JE PODLA MNA VELMI PRAKTICKY A PEKNY.JA HO MAM A SOM S NIM VELMI SPOKOJNA. POZRI SI HO NA STRANKE GROUPFASHION.SK. KOLESA MA NAFUKOVACIE. ALE AK CHCES ,ABY SA SPORTOVA CAST DALA OTOCIT K VAM TAK SI POZRI NA MUTZY TEN JE MAX FLEXIBILNY A MOZES SI OTACAT AJ SPORTOVU CAST ,AJ VANICKU ,AJ AUTOSEDACKU OD SEBA A K SEBE. AJ CENOVO JE PRISTUPNY HLAVNE V POLSKU.

lea132
24. feb 2009

Baby mate skusenosti s kocikmi esprit? Ja mam vyhliadnuty konkretne Esprit Houston, ale chcela by som pocut od niekoho, kto ho ma, ako je s nim spokojny.

fatima002
25. feb 2009

ahojte baby ja mam nemecky kocik HESBA corado lady.je to jeden z klasickych kocikov kombinacia a nema nafukovacie kolieska co je velmi prakticke.som snim maxi.spokojna maly ma 3 mesiace a je v nom velmi spokojny.kocik je aj velmi elegantny bol sice drahsi,ale je to nemecka kvalita avyrabaju kociky uz 30rokov. 😉 😵

jita10
28. feb 2009

jediný, který splňoval to, co jsme čekali, byl švýcarský kočárek Herqules, ale teď jsem nadšená z tohoto: http://www.detskydesign.cz/product_info.php?cPa...

ikatika
20. mar 2009

Najskôr sme sa rozhodli pre kočík quinny buzz, ale nedá sa polohovať do roviny. Teraz sme objavili novinku švédsky kočík Brio go, je ľahký, zloží sa jednou rukou, dá sa otáčať v smere aj proti smeru jazdy, len je drahší.
Na slovensku vychádza 3 kombinácia cez 1.000 euro, v rakúsku okolo 850 euro. www.brio.de je tam aj video

miracko
24. mar 2009

Ahojte,ma niekto skusenost s trojkolesovym surodeneckym kocikom...uvźujem o kupe a potrebujem poradit ak by sa dalo este dnes, moc moc dakujem

alexis77
26. mar 2009

miracko Neviem či má niekto skúsenosť, ja som teraz menila Tako Baby Haeven za X Lander a kamarátka si brala tento, tvári sa veľmi spokojne - ale čo má povedať za tri dni? 😀 Tak Ti posielam aspom link veď uvidíš. http://www.nasobchod.sk/product.php?id_product=231

deticky
1. apr 2009

ja mam PP skate a som spokojna, vyborna manipulacia, skladanie,...dieta sa tam zmesti do 3rokov, to viem podla mojej 3rocnej dcerky,tak sme to kupovali, aby sa netlacil maly.
prave ho predavam, lebo financna kriza, inak by som si ho nechala, ale chcem ho predat,kym je v zaruke a kupit nieco lacnejsie. Ak by niekto mal zaujem tu je link
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=624

mirkach
29. apr 2009

ahojte,nema niekto skusenosti s kocikom ABC design Moving Light,je to trojkolka za super cenu 🙂

tynushqa
29. apr 2009

patrikm ja by som ti poradila jane pro slalom, mame ho my je vyborne ovladatelny, lahky a super sa sklada...

zajo79
29. apr 2009

😵 😵 ja mam PP skate - a spokojnost. Lahko zlozitelny, lahky, prakticky, prepracovany a kvalitny. Ale kazdemu vyhovuje nieco ine.

Casualplay - je pekny, ale ked ho budes mat sama skladat a nakladat a vykladat z auta si asi pekne zanadavas. 🤐

istvanovic
29. apr 2009

Ahojte všetci.My sa chystáme kúpiť kočík Bertini x2. Nemáte niekto skúsenosti s týmto kočíkom?

lea132
2. máj 2009

ahojte, my sme teraz kupili kocik Oregon GT 6...Neviete mi poradit, kde by som mohla najst, respektive dokupit tasku na tento kocik, nejak ju nikde nemozem najst...Kocik som kupovala v zahranici a myslela som, ze tasku tu lahko zozeniem 😝

dosa
3. máj 2009
dosa
3. máj 2009

lea132 - daj si do vyhladavaca oregon GT 6 a najde ti vsetky predajne, kde predavaju tieto kociky a skus sa tam informovat, napis dotaz, alebo zavolaj. lebo co som pozerala, tak tasku vacsinou predavaju ako sucast kocika - mozno by ti ju niekde vedeli objednat zvlast... alebo potom jedine kupit nejaku univezalnu 😉

smejkaa
3. máj 2009

Ahojte. Chcem sa spytat, ci nema niekto z vas kociarik Peg Perego duette pre dvojcata vo verzii scarlett? To je taka cerveno biela kombinacia. Alebo nepoznate niekoho? Dakujem.

andrealv
7. máj 2009

ahojte kocky.vypredavam zn.kocikyquinny,maxi cosi,bebeconfort ako aj novy kojenecke oblecko z dovodu zrusenia predajne.pozrite na mimibazar pod AndreaLV
diky.

evica198210
2. jún 2009

Ahojte!Chcem sa opytat na kocik znacky Cortina evolution,kupil ho uz niekto v Polsku?Ak ano na trhoch,alebo v obchode...dakujem... 🙂

dosa
2. jún 2009

evica - v diskusii o polskych e-shopoch ho jedna kupovala - na tretej strane, hned prva, mozes si precitat, myslim, kupovala ho cez e-shop a je spokojna https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a je tu aj tema kociky z polska, mrkni aj tam https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

😉

grenadinka
3. jún 2009

no neviem ci mate niekto skusenost s kocikom tako kiddy?
ale je to kocik za trest. 😖
mne sa pokazil moj hauck trojkolka, a v predajni mi pozicali tento. 😎
je to strasne povedala by som ze je to tank medzi kocikmi. tak ak nemusite nekupujte 😀

vargovat
9. jún 2009

Dobry den, som su 1x a chce sa vas poprosit o radu. Neviete mi poradit, kde sa dá kúpit kocik Inglesina Zippy v dobrej cene? (na Slovensku, v Poľsku)?
Dakujeeeeem 🙂

hallienka
22. jún 2009

Ahojte,
na mam trosku chaos v tych kocikoch, pretoze je ich do bludu a vybrat ten spravny...
Viete mi niekto povedat, aky je rozdiel medzi klasickymi kolesami a tymi, co su zdvojene? Ktore su lepsie?
Dakujem.

dara2583
22. jún 2009

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s kočíkom Bambi Ozon? Dnes som ho videla v obchode a páčil sa mi, len cena bola trocha vyššia ako rátame dať s manželom za kočík. Mám totiž vyhliadnutý Atlantic. A neviete nejaké internetové stránky kde by ho mali za dobrú cenu? Ďakujem.

jajos
23. jún 2009

Ahojte, viem ze mozno to tu uz je, ale i tak sa spytam, lebo som to ani cez google nevedel najst.
Neviete co je to a kocik....u ktoreho zakladna ma v strede klb?Akoze predne kolieska su celke pevne, zadne tiez a su spojene akokeby v tvare pismena X a v strede maju klb ako autobus ikarus?
Myslim, ze to bol bud nemecky, alebo rakusky kocik, len neviem si spomenut nazov.Poradte mi prosim, a ak mate s nim aj skusenosti, tiez ich ocenim. Dakujem

zajo79
23. jún 2009

pozri si obrazky kocikov niekde na strankach predajcov a zbadas...

je to sportovy - ako karicka? ci hlboky? spojena rukovat? golfky?

kwetinnka
23. jún 2009

halienka ja mam tiež v tomto smere dilemu..aj ked este nemam kocik som za cele vacsie kolesa..aspon 20-25cm predne a 30cm zadne...tie zdvojene otocne vraj maju dost poblem v snehu,nebyvaju nafukovacie,takze niesu asi velmi do terenu

jajos
23. jún 2009

Ahoj azjo 79, to nieje take jednoduche....
je to spodna hlinikova cast na ktoru nakliknes trebarz vanicku, sportovy a co ja viem co.

Nieje to ze netusim ake kociky existuju, ze hlboke , golfove palice,....
je to o mechanizme ktory neotaca predne kolieska, ale kruti sa v polke kocika ako som uz spomenul ako u harmonikovych autobusoch.
Predstav si podstavu 2 trojuholniky,

O O
\ /
\ /
X
/ \
/ \
O O

kolecka su tie O cka a su pevne a vecsie a to X je klb pomocou ktoreho sa da lahko kocik otacat.
Nemozem cekovat stranky s kocikmi, ked neviem ako sa dany kocik vola, aka je to firma.Ta firma ma aj ine kociky, tak ak nahodou som aj danu firmu pozrel a nepozrel som cely sortiment, tak som to i tak mohol prehliadnut.