Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

sue
1. okt 2007

Tilly, snažila si sa o kočík? 🙂

lienockaa
1. okt 2007

dievčatá, aké máte skúsenosti s uložením toho svojho kočíka do auta?ako sa vám vmestili, alebo nevmestili?
fenrirka- dá sa v pohode poskladať do auta aj kočík z Poľska?
P.S. myslím normálne menšie auto, ako napr. ford fiesta, alebo renault clio..nie žiadne s kufrom väčším ako 300 l..vyberáme totiž aj podľa toho..a potrebujem radu..ďakujem..

tilly
1. okt 2007

hej, na ebay 😀 ale nič, možno kým ja otehotniem a porodím, bude aj niečo lepšie

lienockaa, no ja mám golfa a kvôli tomu som jeden kočík musela dať preč, inak sa mi zmestia v pohode aj dva kočíky do kufra (PP atlantico a chicco CT01)... poľský kočík sa ti do fiesty ani clia nezmestí, ledva sa nám zmestil do mužovej oktávie kombi...

tinax
1. okt 2007

lienocka, ja som riesila problem s kocikom do auta (breaker) minuly tyzden. A kedze mam sedan tak som ho tam nedala. Myslim ze ked mas nejaky klasicky 5-dverak tak mi nemal byt problem. Ja som ten kocik nakoniec aj tak kupila lebo som prisla na to ze ho nebudem vela prevazat (aspon dufam) a v najhorsom ho dam na prednu sedacku. Inak pri kupe si to normalne vyskusaj. 😉

nelika666
1. okt 2007

lienockaa - polsky sa ti do maleho kufra (my mame fabiu) zmesti ale by si mu musela dat dole vsetky 4kolesa a rozlozit ho tak ako sa najviac da a aj tak je to len tak tak - a do kufra sa ti uz nic ine nezmesti

a ine kociky - neviem ktory sa ti paci - ide o typ

ja som mala aj CAM MBX6 a ten sa zmestil na stojato cely ale potom dal brat na tu dosku vzadu "nainstalovat" reproduktory a tak som musela davat kocik nalezato ale pre 1cm som musela davat dole jedno koliesko (ale to neobtazovalo kedze som ho davala dole vzdy az ked som kociar dala do auta - problem boli 5-te dvere nie sirka ulozneho priestoru)
a nan sa dal polozit este jeden mensi kociar (napr.piuma)

manefan
1. okt 2007

Tilly, nezufaj 😉 O mesiac mame doma Hartan VIP XL, farba 380, povozime sa rok, rok a pol, a ak budes tehu, skus sa potom ozvat 😉 😀

tilly
2. okt 2007

manefan, hej? no, to teda závidím, krása, keď ťa bude potom niekto očumovať a slintať pri tom, tak som to ja 😀

včera som vyhrala racer, len šporťák, ale nevadí, zatiaľ stačí, tak by som pre neho chcela ísť tento týždeň, je to pri viedni, tak si pôjdem rovno aj nakúpiť 😀

elika
5. okt 2007

ahojte, nemate niektora skusenosti s kocikom mutsy? www.mutsy.com dik za info...

jenniferka
5. okt 2007

ahojte babulky,nema niekto skusenosti s golfacom babypoint-Astral?celkom sa mi pozdava a aj ta cena.lebo my potrebujeme nieco take,kde sa da prehadzovat rucka,alebo sedacia cast

martinadt
5. okt 2007

ahoj ja som strašne spokojná s kočíkom TAKO

danuska24
6. okt 2007

ja sa uz tesim kedy konecne vyuzijeme nas kociarik 😉

martinadt
6. okt 2007

danuska máš sa načo, veď to už máš naozaj za chvíľku 😉

katarina7
6. okt 2007

ahoj jennifrka kamoška ma tento kočik a je velmi spokolna ja soma by som brala športovy vidi sa mi na nom že sa da prehadzovat ručka ale my už kočik mame

katarina7
6. okt 2007

jenniferka maš na ten kočik aj nejaku adresu?

sue
6. okt 2007

Katarina7, stačí použiť google http://www.prag-info.cz/_shop/image_6432002a/11...

katarina7
6. okt 2007

dakujem

katarina7
6. okt 2007

viem aky je len som chcela adresu kolko stoji a tak nechce sa mi hladat nemam čas a som leniva 😀

sue
6. okt 2007

Na tej stránke je aj cena 🙂 a neni zač 😀

jenniferka
6. okt 2007

ahoj Katarina7,ja som to pozerala na ceskych aj slovenskych strankach,ale asi najlacnejsie to je na www.caryfuk.sk,stoji to okolo 5000sk,je to asi najlepsia cena,co som nasla.

jenniferka
6. okt 2007

a este sa spytam,vedel by mi niekto poradit nejaky pekny golfac,ale musi byt prehadzovacia rucka alebo sedacia cast.inak by tam moje zlatko nebolo ani za svet 😀

martinadt
6. okt 2007

jenniferka skús pokukať nejaké kočíky peg perego pliko

martinadt
6. okt 2007

skús napr. http://detsky-bazar.hyperinzercia.sk/kociky/inz...
neviem, aké máš predstavy o tom kočíku

tilly
7. okt 2007

baby, budem predávať golfky chicco ct01 😉

betka1
8. okt 2007

Je na Slovensku aspon trochu znama znacka kocikov Maclaren? Ja sa ho chystam kupit v Anglicku, ale mozno ho budem predavat na Slovensku. Tak chcem vediet, ci je sanca, ze ho niekto bude poznat.

jenniferka
8. okt 2007

martinadt,no veru kuknem aj nejake peg perego

anika
8. okt 2007

baby, videli ste? chicco ma nove kociky- trio tour 4, paci sa mi 😉

martinadt
8. okt 2007

jenniferka skús 😉 inak anika tie nové chicca su krásne fakt 🙂

tilly
8. okt 2007

betka, moc nie, ale predáva sa v mothercare, tak možno neskôr bude...

anika, videla som ho v rakúsku, neohúril ma

jenniferka, ak chceš dobré golfáče, tak jedny predávam 😉

ella1
9. okt 2007

TILLY a LILLI 😉
Ten kočík čo vám páči,hartan, myslím,že?
Tak dosť sa podobá na BUGABOO.Inak začínam si všímať,že viac značiek sa začína približovať k tomu designu.A najprv sa bugaboo nikomu nepáčilo. 🙂
Ja ked budem mať druhé bábo(dúfam,že čoskoro 😅 )určite chcem bugaboo.alebo prípadne MUTSY.manžela som už pripravila psychicky na cenu 😀
Aj ked viem,že majú dosť malé vaničky oproti napr. TAKO,BAMBINO,ale vadí mi,že tieto kočíky majú všetci.A tu u nás bugaboo nemá nik a mutsy bol len jeden,takže...
A raz som vozila kamoškinho malého v Bambine a to bolo nico hrozné!Stále bolo treba dofukovať kolesá a bol neuveriteľne ťažký.Tak ja s mojou mušou váhou by som taký nemohla. 😉

ella1
9. okt 2007

ELIKA
skúsenosť síce nemám,ale mala ho u nás v meste jedna.je celkom pekný.ale musíš počítať,že je tam malá vanička.tak je lepšie si naplánovať bábo na jar-leto lebo s fusakom neviem 😀 aj tá baba mala dieťa v júni a už v auguste hovorila,že už pomaly začína byť malá vanička.a nemala veľké dieťa.
ale my chodíme väčšinou autom a tiež by som chcela bábo jar-leto,takže by mi to nevadilo.tiež mám favoritov bugaboo a mutsy.