Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

lejla77
19. apr 2007

luciaj:
no presne s tou skladnostou som bola sokovania - predavac to cele za sekundu poskladal do tenkeho sliza - super skladny.
HM, tento je krasny s tou celou ruckou, len pre mna uz moc drahy. 😢 V tej Dunajskej mali farebne kombinacie s pasikmi - asi 5 farieb a jeden cerveno-cierny. S tymi pasikmi boli krajsie tie kociky ako dvojfarebne.

lejla77
19. apr 2007

A myslim, ze s tou celou ruckou mali aj v DS - stali cez 16 000 Sk a boli hned vedla tohto co som skusala ja - tak to asi boli tie. 😎 Len take drahe som ja uz nepozerala.

lejla77
19. apr 2007

luciaj:
ten Neonato je velmi podobny. 😎

marek
19. apr 2007

Videli ste uz nové kočíky a farebné kombinácie X-lander XT??Ten zelený je super.

luciaj
19. apr 2007

lejla77,
farebne kombinacie s pasikmi som nikde na internete nenasla ... to by sa mi tiez pacilo. nevies nahodou, kde by som ich mohla najst??? ☹

lejla77
19. apr 2007

Na tom linku, co si sem dala ty: http://www.mojshop.sk/index.php?page=6&itm=749 treti od konca je pasikavy - ja som na predajni videla konkretne aj toto prevedenie - bolo to chutne a mali este asi v styroch farbach pasikave. 😎

luciaj
19. apr 2007

jeeej, tak ten je vaaazne pekny ... ale tieto kombinacie nie su na combi system☹

pappo
19. apr 2007

Tily a tehulky poradte. chystame sa ist kupovat kocik s kamoskou podla tvojej rady do kika v rakusku, prosim ta a vies mi povedat v ktorej ci je to jedno vo Wiedni je ich 6 myslim

aktak
19. apr 2007

vsetky kociky CAM aj NEONATO najdete v BA (velkoobchod aj s maloobchodom):
http://www.babydirekt.sk/
🙂

roxi
19. apr 2007

Ahojte, uvažujem na kočíkom CAM MB X6 alebo ABC Turbo 6S, nemáte s nimi niektorá skúsenosti, prípadne by som uvítala referencie, ak viete, že niekto z vašich ich má, zatiaľ som o nich nič moc nenašla, ten CAM vraj majú v babymarkete v Senci, vraj ho dovezú aj na Šustekovú, ale to ABC som ešte nikde nevidela.

levon
19. apr 2007

roxi, videla som ABC kočík trojkolku v predeti v trenčíne a asi ho majú aj v BA, mali ho v bledomodrej farbe, no v nej vyzeral nič moc, taký cukríkový 😒 ale zmal fajn cenu..

lenrie
19. apr 2007

ahojte baby,prosim neviete mi poradit ohladne kocika casualplay s4????moc sa mi paci ale neviem posudiot aky je.....dakujem za rady

tilly
19. apr 2007

pappo, skús si pozrieť aj babyone v SCS a potom choď to kiky, v babyone majú lepší výber, ani ceny nie sú zlé, podľa toho, čo hľadáš... to som zabudla v IP
www.babyone.at

tinni
19. apr 2007

ahojte, neviete mi poradit, v ktorej predajni by som zohnala kocik Jane Powertrack? Neviem ho nikde najst... predava sa este?

pappo
20. apr 2007

jej tilly diky kuknem este musim najst link na tu kikunech tam nejdeme zbytocne zajtra do tej viedne. alebo ak niekto viete kde sa dobre vo viedni nakupujte dajte vediet , velmi mi pomozete dakujem krasne.

pappo
20. apr 2007

kamoska by chcela gesleinn tak neviem ci bude

thylead
20. apr 2007

Prosim vas, neviete mi niekto poradit ci kociky Gesslein Future Classic predavaju aj niekde vo Wien alebo po ceste do Wien? ja by som sa tam skocila kuknut na cenove porovnanie... a hlavne kvoli servisu a zaruke, to objednavanie cez net je sice pekne, ale neviem ci je az take bezpecne.. 😵

andy.a
20. apr 2007

kočky,nemáte niektorá skúsenosti s kočíkom Casualplay S6?Vyzerá super,dajú sa tam vymieňať podložky a tým ho farebne meniť,je hádam aj praktický...ale ako sa s ním chodí po meste,na chodníky,po schodoch hore a dole...to by som rada vedela.

anika
20. apr 2007

andy, ja som o tom kociku pisala asi dve stranky dozadu.Ma ho kamoska, kupila ho pre rocne dieta a kedze kocikujeme pravidelne spolu, mozem povedat, ze ten kocik je az napar drobnosti super.Na bezne kocikovanie po meste je idealny, lebo ma vacsie kolesa, aj na obruvnik a po schodoch dobre.dobre sa s nim manevruje.Do terenu az tak nie, ale nieco predsa len znesie, ale necakaj nejake perovanie, na to su lepsie tie nafukovacie kolesa s poriadnym odpruzenim, aj do terenu su taketo lepsie.Sedacia cast je trochu plytka.V tom sa mi uz viac pozdava vintage.
Mne osobne sa tento kocik velmi paci, az na tu jeho cenu, vsetko sa tam musi dokupovat, lebo ani nanoznik nie je v zakladnej vybave.ja som o nom tiez premyslala, ale ma tato kamaratka predbehla 😉 a dva rovnake kociky v nasom malom meste, to by snad neprezila 😀

tilly
20. apr 2007

pappo v SCS 😉

thylead v kike ho majú teraz za 609 Eur

peta28
20. apr 2007

Baby neviete mi nahodou niektora poradit kde by sa dal vo Viedni pozriet Gesslain? Ja som sa dnes rozhodla pre tento kocik, ale predsa by som skusila este to Rakusko ci tam nebude o nieco lacnejsi. Dik moc za tip. 😉

tilly
20. apr 2007

peta v kike určite

tilly
20. apr 2007

kuk www.kika.at je tam na boku také, že prospekte a tam si nájdeš ten detský 😉

peta28
20. apr 2007

idem mrknut . dikes moc . skusim to porovnat

peta28
20. apr 2007

Tak som tam kociky nenasla, je tam sic oddelenie kinderwagen, ale ani jeden kocik, len autosedacka a nejake lehatka

tilly
20. apr 2007

to musíš do prospektov, ja sa tam odtiaľto nedostanem, ale je tu link, pár stránok dozadu

tilly
20. apr 2007

http://www.kika.at/cgi-bin/prospekte.php tu si klikneš na ten predposledný letáčik, také bábo je na ňom 😉 teda na ten download

tilly
20. apr 2007

http://www.kika.at/db/content/prospekte/pdf/Pro... mme to tu nejde otvoriť, nemám adobe

peta28
20. apr 2007

Dakujem pekne tilly, som nejaka nesikovna v hladani, ale ako tak pozeram, nie je to az taky cenovy rozdiel, to vyjde skro rovnako aj u nas ☹

thylead
21. apr 2007

dakujem vsetkym s radami na ten gesslein, ale stale to vychadza najlacnejsie to objednat z www.babyonlineshop.de a tam si clovek vyberie, co vsetko k tomu chce. a este aj s 80eur sleepy fusakom za to clovek da menej ako tu v ba alebo v kike, takze u mna vyhrala objednavka a do 6tyzdnov to mam doma so vsetkym co len chcem... ale dakujem