Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

nutka
14. feb 2007

diky diky - pojdeme asi do tej KIKY,aj tak nam treba kupit lampu 😀 a urobime si vylet do BA 😎

barunka
14. feb 2007

ahojte baby, neviete náhodou, či kočíky chicco ct 0,4 predávajú už aj s madlom? ak áno, tak kde? a čo poviete na kočíky značky hauck alebo graco? sú dobré, alebo radšej vybrať iný?

anika
14. feb 2007

barunka, zevraj sa maju tie madla predavat od marca, aj mam na ten kocik zalusk 🙂 /pacili by sa mi aj sportaciky od jane alebo casualplay S6 alebo vintage revers-tam sa da prehadzovat rucka/-tie su vsak pre mna pridrahe ☹ ach jo

bellasandra
15. feb 2007

Barunka, ja som si ho objednala, na môjshop a tam uz by ho mali teraz dostat aj z madlom- teraz v polovici februara 🙂

barunka
15. feb 2007

baby, jedna dobrá duša mi povedala, že kočík je dosť nízky, je nižšia odo mňa a vraj ju pri kočíkovaní bolel chrbát od zohýňania (týmto ak to bude čítať jej moc moc ďakujem), tak začínam nad týmto kočíkom váhať...
mne osobne sa od casualplay páči s4 ale bohužiaľ, teraz to nevyjde ani nám...
uvažovala som aj nad piere cardin, tiež je jeden šporťáčik čo sa mu dá rúčka prehadzovať, ale zdá sa mi málo priestranný.

zabiatko
15. feb 2007

Ahojte dievčatá, dnes som tu prvý krát a som rada, že som Vás objavila. Aj keď už neskoro. Ja čakám drobčeka koncom marca, začiatkom apríla. Ani neviete ako mi bodla téma kočíky. Dnes som sa práve rozhodla pre X-Lander A3. Sú krásne. Len sa Vás chcem opýtať ktorá mi viete poradiť ohľadom vaničky - niekto tu spomínal vaničku X-Pram. Neviem či to je vlastne vanička presne k tomu kočíku. Na predajni ju majú, len si nie som istá či je to tá istá, alebo pasuje na kočík aj iná typa vaničky. Budem rada, keď sa mi ozvete. Zatiaľ ďakujem.
😅

gia
15. feb 2007

zabiatko, a kde je ta predajna, please?

zabiatko
15. feb 2007

Ahoj gia, ja som sa rozhodovala nad Dema kočíkmi, pretože u nás v Senici nie je bohvieaký výber a cestovať sa mi poviem ti pravdu, že bohvieako už nechce. Moja budúca svokra robí v Deme a práve dnes som u nich v kanceláriách objavila ponuku X-Landerov. Zatiaľ nie sú zverejnené pre verejnosť, ale o dva týždne by mal byť aj nový katalóg s aktuálnymi farebnými kombináciami. Tak sa potom ozvem, prípadne ak by som zabudla, napíš mi mail na g.zakova@zoznam.sk. pa zatiaľ

lucqa
15. feb 2007

My sme kupili ABC Design Rodeo, tak dufam, ze bude dobry a budeme s nim spokojni. Kupovali sme ho v Toys R Us vo Viedni a vysiel o 5000 lacnejsie ako u nas.

dorotka
15. feb 2007

zabiatko mrkni najprv tu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... aby tie kociky nevykazovali tu istu chybu

zabiatko
15. feb 2007

Ahoj Dorotka, ja som sa rozhodla pre tie X-Landeri. Dúfam, že to bude lepšia kvalita ako Scauty. Počula som totiž o tom, že boli stiahnuté z obehu pretože nevyhovovali európskym normám. Ty si si ktorý vybrala?

bobicek
15. feb 2007

zabiatko,
mas IP 😉

zabiatko
15. feb 2007

Ahoj bobicek, naozaj netuším čo to je IP. Napíš prosím ťa 🙂

mimi
15. feb 2007

neviete mi poradit,ktory kocik je lepsi chicco ct0,4 alebo ct0,1.Na co mam prizerat pri vyberani sportoveho kocika?uz zacinam byt magor z tolkych kocikov ☹

musko
16. feb 2007

Ahoj žabiatko!
X Lander vrelo doporučujem, X-Pram je vanička na X Lander a aj majú autosedačku - vajíčko, čo sa dá nacvaknúť na podvozok. Ale viac by som Ti doporučovala X-Lander XA - štvorkolku. Je skvelá - vlastná skúsenosť. 😉

zrzuska
16. feb 2007

ahojte.
sice nie som tehu a len tak sme sa s drahym bavili o tom aky kocik by sme chceli a paci sa nam quinny speede SX. da sa tam dokupit vanicka aj autosedacka. ale ked som ho vcera studovala zda sa mi ze ta vanicka je hrooozne malinka.
mate niektora takyto kocik alebo poznate niekoho kto ho ma? ze ci je naozaj dobry a ci sa tam babo citi v pohode (ma dost miesta?)?

tu som ho nasla:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

dakujeeeem 😵

reja
16. feb 2007

danona: dakujem za tvoj nazor..a co vy ostatne? poradte podla coho si mam vybrat: vanicka ci taska?

musko
16. feb 2007

Reja, určite vaničku, je pevnejšia a priestrannejšia, mimi sa tam cíti pohodlnejšie. 😉

lucinka
16. feb 2007

Ahojte... tiež riešime aký kočík vybrať... hľadáme niečo ľahké, lebo ho budem vynášať do výťahu (rozmer 110x70), ktorý máme na medziposchodí... 😠
zatiaľ sme si vybrali Jané Nomad:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

máte s ním niekto skúsenosti?

zrzuska
16. feb 2007

lucinka ten je tiez pekny 🙂 a tipujem, ze z babylandu 😵

ale bohuzial neviem aky je. bola som len zvedava aky ste vybrali tak som nakukla

lucinka
16. feb 2007

zrzuska správne tipuješ... 😉 strašne sa mi páči a vyhovuje nám po všetkých stránkach... len tá cena... 😔

andy_ka
16. feb 2007

ahojte, velmi sa mi pozdava kocik Cam Cortina X3 TRIS Evolution, hlboky, sportovy i autosedacka-trojkolka...maju ju napr. v babymarkete.Mate niekto s Cam-kami skusenosti? dik za vase postrehy

zabiatko
19. feb 2007

Ahoj musko, ďakujem Ti za tvoje odporúčanie. To som rada, že máš s tým kočíkom vlastnú skúsenosť. Teraz má vyjsť nový model X3, asi cca o 2 týždne - aspoň teda k nám. Nemáš nejakú dobrú stránku čo sa týka týchto kočíkov? Mne sa zo začiatku moc nepáčila vanička, prišla mi primalá. Dúfam, že bude O.K.
Ďakujem za odpoveď 🙂

reja
19. feb 2007

musko, teraz si ma prekvapila. myslela som naopak, a teda, ze vanicka je mensia...je to pravidlo?

wighy
20. feb 2007

ahojte, potrebovala by som poradit, naskytla sa mi moznost za dobru cenu kupit kocik Bambino Sport plus, neviete mi niekto povedat nejake referencie??
Dakujem 😅

musko
22. feb 2007

zabiatko, www. babypoint.cz - to je výhradný dovozca týchto kočiarov do ČR, aj Ti poradia, ak napíšeš dotaz
reja, klasické vaničky sú vačšie, len musíš vedieť, ktoré - takže pozri si Inglessina, Peg Perego, Deltim - hlavne Deltim Fokus - má ložko 82x40 cm, Roan 80x40 cm( ten kupujem pri druhom mimi!),Bebecar, Sojan, Steggi, Patron Bohemia Delfy. Malé vaničky majú Jane, Quinny, BeBeComfort.

musko
22. feb 2007

reja, zabudla som samo na ten X-Lander, má vaničku myslím 77x33 - ale nie som si istá. 😉

reja
22. feb 2007

hm...dakujem kocky-takze jednoznacne vanicka, kedze je vacsia

reja
22. feb 2007

inak, kocky, vcera som bola u kamosky, ktora sa mi stazovala, ze kupila kociarik, ktoreho zadne kolesa su sirsie od seba ako predne. esteticky je to pekne, ale ona s nim nevojde do ziadneho obchodu, do vchodovych dveri, vytahu, uradu, ...najskor musi tie kolesa odmontovat, kociar aj s babatkom horkotazko premiestnit cez dvere, kolieska namontovat...to je viac nez chore, nemyslite? vobec som nevedela, ze aj na taketo nieco si treba dat pozor...

zrzuska
22. feb 2007

reja ja som nasla napr. takyto kocik:
http://www.babyland.sk/babyland.html

dolu su obr ked je tam autosedacka a prenosna taska, ktora ma rozmery 80x40 tak ja neviem.
mne sa ten kocik paci, len tiez neviem ci by som ho kupila kvoli tej prenosnej taske. ci je to dobre. neviem.
ale napr moja znama mala male babo v golfaci, na ktorom mala autosedacku. takze vanicku ani nemali. a to bola zima. a v pohode