Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

vesi
23. okt 2007

mne sa golfáč zlomil 😠 tá časť, čo sú dole prekrížené tyčky, tak sa mi doslova roztrhla jedna tá tyčka. dieťa zababušené v kočíku, 10 minút meškám do škôlky a dieťa sa mi skladá v kočíku 😠 😠 😠

weroni
23. okt 2007

mamicky - viete poradit? zhanam kocik ktory sa da kombinovat na hlboky - s vyberatelnou vanickou, neskor sa da zlozit na sportovy, ale takisto ponuka aj click pripnutie autosedacky. Nieco na takyto styl: http://www.pegperego.com/page.php?sid=ce1832ee9...
ibaze cenovo pristupnejsie - konkretne sady od tejto znacky stoja okolo 20 000,- videla som aj lacnejsie - ale najnizsia cena bola 15 000,- viete niekto o niecom podobnom lacnejsom? Vdaka

tilly
23. okt 2007

jaj, no dík, asi budem bojovať o ten jazdený, len už teraz je tam cena 100 E a v babyone stojí nový 159 E, tak neviem, či mám kupovať nový, alebo ten z ebay

weroni, choď do rakúska do kiky, tam majú chicco za 399,- E alebo u nás cam alebo neo nato, tie stoja od 10 vyššie

ella1
24. okt 2007

Cicushka- tak potom napíš ako ste spokojní s tou športovou časťou.som zvedavá.Síce asi až na jar 🙂 neva.

tilly
24. okt 2007

tak som vyhrala zappík, som zvedavá, čo to bude zač, bože zas budem mať 4 kočíky doma, akurát dnes som jeden predala... 😕

maryam
24. okt 2007

tilly, aspon to mozes striedat podla nalady a "oblecenia" 😀

tilly
24. okt 2007

😀 no najlepšie je, že kočík prakticky nepoužívam, len občas 😲

maryam
24. okt 2007

😀 , tak co uz narobis, ked ste taki "tikovi" na kociky... 😀
niekto nakupuje topanky, niekto kabelky, ja jedlo a ty kociky 😀

tilly
25. okt 2007

no, dúfam, že sa mi podarí všetky ostatné popredávať

weroni
25. okt 2007

tilly: vdaka 🙂 len skoda, ze vsetky maju golfacove kolieska a rucky..... neviem ci len ja som taka narocna ale mne sa zda ze kazdemu kociku nieco chyba. Na kazdom je nieco super a nieco co by sa dalo vylepsit. Dokonca aj na tych za 20 000,-...

mm1
25. okt 2007

tilly: a ake kociky sa chystas predavat?

ella1
25. okt 2007

tilly si podla mňa za chvíľu otvorí obchod s kočíkmi,lebo sa im domov nezmestia 😀 😀 😀
ale aspoň,ked si budeme chcieť nejaký kúpiť,poradí nám zo svojich skúseností 😉

bobicek
25. okt 2007

tilly, co tak jeden albumik s predajnymi kocikmi? 😀

aktak
25. okt 2007

tilly, tak napis s ktorymi si nebola spokojna, nech vieme 😉

dorotelka
26. okt 2007

Ahojte maminy, viete mi niekto poradiť či sa oplatí ísť do Rakúska kupovať kočík? Myslela som, že by sme skočili pozrieť len kúsok za hranice do nejakého centra, len to tam nepoznám. Ďakujem za rady...

ella1
26. okt 2007

podľa mňa áno.ked to máš blízko,tak určite sa oplatí ísť popozerať.a aj ceny tam majú lepšie ako u nás.

mm1
26. okt 2007

ella: elly a kam by si zasla????? my to mame tiez blizko.

dorotelka
26. okt 2007

Áno? Super, a kde presne? Daj nejaký dobrý tip kúsok za hranicami
😀

luci
26. okt 2007

ahojte,neviete ci niekde v rakusku v scs alebo v blizkosti sa da kupit kocik tfk buggster???,dakujem 🙂

manefan
26. okt 2007

Dorotelka, len ako priklad: my sme teraz v Babyone v SCS objednali Hartan VIP XL (sportova aj hlboka verzia) - stal 696 Euro, co je podla aktualneho kurzu Tatrabanky 22550 Sk, v Kika v BA to "iste" stoji 24490 Sk. Sice "len" 2000 Sk rozdiel, ale: ak nie si z daleka, benzin ta tolko nevyjde, o potencialnu reklamaciu by som si starosti nerobila, jasne, moze sa stat, ako sa hovori, aj motyka vystreli.... navyse mi tu v KIka, ked som len sondovala, nevedeli objednat ku kociku rozne ine komponenty (ako kombinovany fusak, kryt na hlboku vanicku...),ze ich dovozca im to neumoznuje 😒

dorotelka
26. okt 2007

Manefan, ja som asi trochu ťažkopádna, kde je v Rakúsku Babyone v SCS? 😀

ella1
26. okt 2007

no ja asi do viedne.skus pozrieť na nete,určite je tam veľa obchodov.ale kde konkrétne sú,neviem presne.ten babyone by som určite išla pozrieť.pozerám,že si z blavy,tak to máš na skok.

no a s tou reklamáciou by som si tiež nerobila starosti.my sme kúpili dcére tašku do školy,bola dosť drahá,ale mala zapínanie umelé,tak sa to zlomilo.a bez problémov nám dali vybrať inú.(ale bola tam s nami moja sesterka,ktorá vie po nemecky)
ale peniaze by nám asi nevrátili.

manefan
26. okt 2007

Dorotelka, nie si tazkopadna, skor ja by som mala predpokladat, ze nie kazdy to musi vediet 🙂 Babyone je obchod s detskm sortimentom - aj www.babyone.at, ale nemaju tam ani zdaleka vsetko, len tak informacne skor. SCS - je Shoping Center Sud - viac na www.scs.at (tam najdes aj mapu, kde to je). Inak je to nakupne centrum vo Viedni smerom na Linz, Graz...

dorotelka
26. okt 2007

manefan, ďakujem pekne za radu...

tilly
30. okt 2007

dorotelka, jasné, celá výbava vyjde v rakúsku lacnejšie, hlavne kočík, autosedačka, nábytok, hračky, oblečko,... keď to všetko narátaš, tak prídeš na inú sumu, čo si ušetrila, ja som dnes len čumela

inak, mám svoju 11 😀 boli sme pre zappíka 😀

sorrelia
1. nov 2007

hmm celkom by ma zaujimalo ci ma niekto z Vas skusenost s kocikmi znacky DEMA lotus alebo DEMA duet ???
pozdavaju sa mi aj cenovo (hlavne, lebo peniazkov vela neni) a celkom sa mi pacia... dakujem 🙂

sisisisi
2. nov 2007

ahojte dievčatá,rada by som poznala váš názor na kočíky CHICCO TRIO S3 TOP a Quinny Freestyle 3XL Comfort. Neviem sa medzi nimi rozhodnúť.

tilly
2. nov 2007

teraz predávam len dva,

hartan racer s
a
teutonia fun system s vložnou taškou a adaptérmi na maxi cosi (od narodenia)

ale v podstate som bola spokojná so všetkými...

manefan
2. nov 2007

Tilly, hartan vip xl mame doma 🙂 je naaadherny a super 😉