Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

peja
29. jún 2006

laurajana, radsej necakajte, preco by si sa mala s velkym bruskom kotulat po obchodoch, len ho pekne kupte 😉 Moze sa stat, ze nebudu mat farby, ktore chcete, budu Vam to objednavat .... stat sa moze vselico, radsej skor, ako neskoro ...
(to super patrilo prispevku pred tebou 😎 )

peja
29. jún 2006

Ja si tiez pripadam obcas divna, mam vybraty kocik, pomaly viem, kde budem rodit, atd atd a babo nikde 😀 Ale tiez verim, ze uz nenecha na seba dlho cakat 😵

laurajana
29. jún 2006

majula...pohoda pohodička...vidíš niekto kupuje a ešte nečaká a niekto "finišuje" a nekupuje 😎 aj Ty si môžeš myslieť svoje ....času dosť.

laurajana
29. jún 2006

Peja - nestraš... 🙂 na toto som si uz zvykla...ale ako horovim, sme v kontakte priamo s majitelom obchodu (nie je nas znamy) len sa nam podarilo netom dohodnut, takze vie, ze sa ma ozvat ak ho bude niekto velmi chciet 🙂 a nepredat...mojko ma akurat tak "vystrci" z auta a sme v obchode este ze to je tak super, ze sa tam da dostat autom...ja som optimistka...ze?

majula
29. jún 2006

Peja...presne...môj prípad...nôžme si ruky podať 😀 a koľko sa už snažilkujete ak sa smiem spýtať?

peja
29. jún 2006

majula, my este len zaciname 😉 A mam taku predstavu, ze porodim niekedy maj - jun a tak naivne si myslim, ze sa nam to v auguste na dovolenke aj podari 😀 Aj moja gynekologicka sa zo mna smiala, ale co, ked som o tom tak vnutorne presvedcena, mozno to naozaj vyjde 😵 A bola by sranda, keby nam to vyslo naraz 😀 😀 😀

laurajana
29. jún 2006

drzim Vam palceky snazilky...

peja
29. jún 2006

dakujeme krasne 😵

majula
29. jún 2006

peja, aj my ešte len teraz začíname, asi týždeň snažilkujeme a ja mám tiež takú predstavu, ale o mesiačik - dva skôr, teda marec - apríl 🙂 My si tiež poriadne fandíme...no som ja veľmi zvedavá, či nám to vyjde...a vnútorné presvedčenie je véééééľmi dôležité...takže 🤐 budeme sa informovať 😉

majula
29. jún 2006

laurajana...ďakujeméééééé....a my držíme palčeky Vám...aj aby ste vybrali ten správny kočík, keď už sme v tejto téme 😉

maryem
29. jún 2006

baby, ja som si vyhliadla Patron Apollon..Len ho chcem kupit nie novy..Len tak naahoduo,nepredava niekto za rozumnu cenu? 😉 Alebo PAtron Athos..

peja
29. jún 2006

mozno motyka vystreli 😀
a laurajana - vy nech uz drzite drobceka v rukach 😵 😉

maryem
29. jún 2006

peja,mozno🙂 aj kocik by mohol 😀 inak viem,dlzim ti IP,aj to bude🙂

peja
29. jún 2006

ahoj maryem 😀
v pohodicke 😵
kocik radsej nech nestriela 😲

laurajana
29. jún 2006

peja diky, diky, to uz len 3 mesiace do ciela...snad coskoro 🙂

peja
29. jún 2006

laurajana, to uz utecie ako voda 😵 nas dnes bola pozriet moja sefka, ma termin buduci tyzden 😅

geegee
29. jún 2006

maryem...my sme kupili Patron 🙂 Ale este ho nepredavame 😉

nejla
3. júl 2006

Ahojte,

rada by som sa Vas vsetkych /mozno hlavne mamiciek/ spytala ci uprednostnujete hupacie kociky alebo tie s otocnymi kolieskami. Mojim favoritom je pp pramette, no je to len na 50%, kedze ked chytim do ruky hojdaci, tak by som najradsej taky. No tie su zvacsa vacsie, tazsie, preto si myslim, ze v meste by viac bodol taky karickovy typ ako pp.

dakujem za kazdy nazor

maryem
6. júl 2006

geegee, aka skoda..Predsa len, nechcete predat? 😀 OK,tak aspon napis, ako sa ti javi, aj ked este nezabehnuty. Ci sa ti zda vpohode, alebo uz ste zaregistrovali nejake nedostatky..

zuzule
6. júl 2006

Ahojky holky 🙂 Já mám vyhlídnutý Patron Bohemia Zephyr. Je hezký, není tak drahý (7.500 Kč) a myslím, že je dost velký a váží asi 15,5 kg. V prodeji ale bude asi až od srpna - je to totiž novinka).Taky o něm některá přemýšlíte?

cipka
7. júl 2006

Ahojte maminy a buduce maminy,

potrebujem poradit s kocikmi. Viem, ze to tu uz preberete nejaku chvilu, ale ja potrebujem poznat konkretne veci. Kto mi vie poradit?
Neviem, ktore kolesa na kociku su lepsie, bud nafukovacie alebo dute-gumenne. Uz som si zistovala, ale kazdy mi hovori nieco ine. Skor som rozhodnuta pre gumenne ako pre nafukovacie. Babatko sa ma narodit v septembri, cize ho budem vyuzivat v zimnych mesiacoch. Poradte mi, ak mate skusenosti.
A, druha vec je, ze su kociky na remen a so pstruzinou. Ktore su lepsie?
Velmi vam dakujem za pomoc, chcem sa do toho uz pustit, lebo objednavky v obchodoch sa robia aj 6 tyzdnov dopredu a nechcem to nechat na manzela.
Dakujem

mucilienka
7. júl 2006

ahoj cipka, tak tieto veci by veru zaujimali aj mna...

luci
10. júl 2006

neviete kde v bratislave predavaju kociky znacky quinny alebo jane???jane viem ze v babylande, ale kde este??

peja
10. júl 2006

Luci, quinny som videla aj v Kike a myslim, ze v Petrzalke na namesti hraniciarov je obchodik s kocikmi (bebeto alebo bebeta??), Jane neviem .... len v inych mestach, napr. Sala 😉

martina236
11. júl 2006

Ahoj Luci, od 17.07. otvaraju v BA novu predajnu.pozri www.predeti.sk. vyzera to lákavo, tak sa mrkni. myslim, ze tam budu mat obe znacky. jane maju 100% v babylande na pestovatelskej v BA. Martina

wladka
12. júl 2006

helou holky...a co hovorite na Deltim Voyager 005??...mali ste ho niektora? a ste s nim spokojna?..diky...

renca3
12. júl 2006

Ahojte baby. Neviete kde by som v BA kupila skateboard na kocik pre starsie dieta? Nasla som na Dunajskej, ale nevyhovuje.

adelia
14. júl 2006

Wladka, mne sa Deltim nepáčil 😒 - ale možno na leto by bol O.K.
Na zimu som musela meniť za X Lander X1 - to je parádička! 😉/Žiaľ aj cenová ☹ /

wladka
16. júl 2006

adelia, mas pravdu...bola som sa nan osobne kuknut, fakt je o nicom...som sklamana, z netu to vypada nadherne, ale inak sok!...zatial co som videla osobne kocik, je DEMA pekny - scout X classic...len je blbe to, ze su tam male moznosti vyberu farby.. a Lander X1 kde na nete najdem?...please? diky moc...paaa

tilly
16. júl 2006

baby, potrebujem radu, chceli by sme si urobiť obchod s kočíkmi a podobnými vecami, myslíte, že by to išlo? máte nejaké pripomienky, čo by tam malo byť, alebo čo my nemalo chýbať, alebo tak, díííííííííík