Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

annika
8. feb 2008

Aj toto sa mi páči:
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
A že vraj to Chippolino je tiež dobrá značka. U nás v obchode som to skúšala, ale u nás neviem prečo, malui za 5800 Sk.?????????? že by toľko na tom získali????

cactuska
8. feb 2008

nemate niektora skusenosti s tymto?
http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?cP...

cactuska
8. feb 2008

alebo tento ak mate niektora skusenosti sem snimi...prosim
http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Koc...

cactuska
8. feb 2008

to nikto nic nevie? 😉 😉 😉

dann
8. feb 2008

ahojte, ja som chcela kocik s velkymi kolesami a velkou pevnou vanickou, pacil sa mi iglesina magnum, ale mali iba tmavy a nova kolekcia sa mi zase vobec nepacia tie farebne kombiinacie, a vcera nam predavacka poradila jane nomad tak ten sa mi pozdava, vanicka sa da upevnit na zadne sedadla pasmi na dlhsiu cestu a farebne je modro belaso zelenkavy, ale ze ma prist nova kolekcia, tak teraz mam dilemu, ci ho uz bjednam alebo pockam, lebo o 2 mesiace rodim🙂 pocula som, ze su s nim baby spokojne, nemate nejake pozitivne info?🙂

mimina74
8. feb 2008

dann pozri sa na bertini na stranke kocikovo.sk

dann
8. feb 2008

priatel tam bol a ze sa mu presne tie bertini pacili, musim ich kuknut nazivo, lebo na tom obrazku sa mi zda ta vanicka taka nepevna, ale dakujem. a meno rebeka som uz od narodeni asi chcela dat dcerke, aj vsetkay babiky sa tak volali🙂

pipi1211
8. feb 2008

baby viete mi poradit ohladom tohto kocika? prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2563153

tilly
8. feb 2008

pipi, videla som ho naživo v babyone a tam stál 129 E..., akože nie je to zlé, ale ani z toho neodpadávam od úžasu, taký priemer, za tú cenu...

tilly
8. feb 2008

tak som vydražila swifta 😀

mareli
9. feb 2008

baby, ktora uz mate skusenost. ja mam novucky este nepouzity CONCORD NEO. no a k nemu nie je ten nakupovaci kosik na podvozku zatial. povedzte mi ako to je s tymi kosikami. je to nutne alebo nevyhnutne? ci staci iba prebalovacia taska na rukovat resp cez plece. da sa "prezit" s kocikom bez nakup. kosika alebo je to tazke?

annika
9. feb 2008

Je to dosť ťažké bez toho košíka, veď hocičo si kúpiš, tak musíš vláčiť v taške alebo na kočíku. Je to dobrá vecička, oplatí sa do toho investovať...Ahoj!

mareli
9. feb 2008

ja by som aj investovala, keby k tomu vyrabali kosik...ale k tomu modelu zatial nie je a neviem, ci sa chystaju urobit.

tilly
9. feb 2008

ja určite košík pod kočíkom potrebujem, už len keď tam nahádžem blbinky, hračky, pre mňa niečo na pitie...
tú prebalovaciu tašku zas nemôžeš úplne naplniť...

manefan
9. feb 2008

Tilly, tak dnes sme mali vychadzkovu premieru s Hartanom VIP XL. Je uuuzasnnyyyy 😉 🙂

tilly
9. feb 2008

jeeee, manefan, tomu verím a zááávidím 😀 a gratulujem k sofinke 😉

manefan
10. feb 2008

Dakujem 🙂

astonka
11. feb 2008

ahjte dann ja mam JANE ale carreru ale hlboke vaničku su rovnake,som bola veľmi spokojna super ked babo zaspinka len to odkliknes s kočika daš na sedadlo a ideš.mala som aj autosedačku no tiež super, všetko sa naklikáva, ja som si zvolila carreru kvoli cestovaniu sa sklada ako klacicka bugina a ma spojenu ručku, nomand je mohutneši, ale je dosť priestranny - šprt časť a pre 2 r. babo, moj maly bude mať 2 r. a v v carrere sa super vyspinka, no neviem či nove farby budu super som tu čitala maminky vraveli že nič moc,ja mam kolekciu 2006 to su tie jednofarebne a ta 2007 sa mi nepači tak toľko moj názor

monkey1
11. feb 2008

ahojte,
baby, ked by som chcela kocik, na styl nomadu, teda vpredu zdvojene kolieska a vzadu po jednom, ale aby boli kolieska gumene, nie plastove, ktory kocik odporucite? aby mal aj vanicku, sportak a autosedacku. 😉

monkey1
11. feb 2008

smary 😀 len skoda, ze ja kocik este nepotrebujem, ani mozno naskore nebudem. len sondujem, co je na trhu, kociky su akosi moja zaluba 😝

smary
11. feb 2008

monkey no skoda ☹ 😉

monkey1
11. feb 2008

smary, vela stastia pri predaji 😉

bubadlo27
11. feb 2008

babym poradte, aku kocik je podla vas najlepsi pre dvojicky, resp, pre surodencov? 😉

smary
11. feb 2008

bubadlo existuje nieco taketo co sa da pripevnit na vacsinu kocikov http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

a monkey dik 😉

bubadlo27
11. feb 2008

smary, dakujem viem o tom, len som to este nevidela live, a pisala mi jedna kocka, ze ona to bola pozerat a nic moc , ze je to velmi nestabilne a ani miesta tam vela neni ☹
ja mam Nomad , tak asi niekde v bazare skusimj omrknut aj ten surodenecky, aby som aspon nieco mohla vyuzit, napr, vanu, lebo zas davat za kocik 25000 , to uz fakt nemienim 😉

vici
12. feb 2008

manefan prosim ta kolko vazi ten tvoj vip hartan ale len sportova cast s podvozkom a ake je rozmedzie zadnych kolies??? su na sportovej sedacke tie bocnice na chrbtovej casti. diky.... a aeste aka je rozmer plochy nalezanie sirka aj dlzka.

diky moc

tilly
12. feb 2008

vici, uvažuješ? 😀
to rozmedzie kolies bude cca. 60 cm
šírka bude cca. 35 cm, dĺžka taká, že 90 cm dieťa sa tam v pohode vyspí a tie bocnice, neviem, čo tým myslíš, ale keď to, kde si môže vyložiť dieťa rúčky, tak áno, hartan má tie športové sedačky rovnaké pre všetky typy kočíkov, okrem golfiek...