Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

monkey1
12. feb 2008

tilly,
porad mi, ked by som chcela kocik, na styl nomadu, teda vpredu zdvojene kolieska (moze byt jedno, alebo dve) a vzadu po jednom, ale aby boli kolieska nafukovacie, nie plastove, ktory kocik odporucis? aby mal aj vanicku, sportak a autosedacku. paci sa mi nomadik, ale ta cena 😝

vici
12. feb 2008

a bebecar, teraz maju nove modely na rok 2008: prime a este Ip Op At, pozri na ceskych strankach, ale veru neviem ci su odpruzene????

vici
12. feb 2008

Tilly myslim na chrbatiku, presne to co Teutonia nema, mala ked si oprie hlavicku tak si ju opre rovno do strechy a to mi tam chypa, napr. gt 3 aj zippy to maju a maly sa hned opre do strany. Asi tu GT 3 predam, neviem , neviem... vcera som isla s GT 3 a dnes na porovnanie s Teutoniou a teutonia sa mi lepsie riadila a este som aj videla na maleho, no ale hlavne 4 kolesa su 4 a trojkolka je trojkolka.

Pozerala som aj ten bebecar, co su nove modely, asi sa pojdem pozriet do Brna na tu vystavu.. Ozaj Lea z Prievidze uz predava ten Concord Fusion, vraj potrebuje zmenu.... 🙂

certica
12. feb 2008

vici, ja som ho kupila 😀

vici
12. feb 2008

a co nan hovoris certica???? a kupujes si aj vanicku k nemu???? a Lea si co dalse vyhliadla??

certica
12. feb 2008

vici, nemam ho este doma, asi az cez vikend a vanicku k nemu kupujem novu od nich z predajne v prievidzi, tu pojde mangel vyzdvihnut bud. tyzden vramci sluzobky. potom dam vediet

tilly
13. feb 2008

baby, to s tými dvojkolečkami v predu, tak taký lacnejší je hoco ranger, teraz sme ho kupovali so susedmi (malý sa narodí v apríli)

a taký poriadnejší, ale aj drahší je hartan racer 😉

inak, predvčerom sme boli vo viedni a pozerali sme na nejaké kočíky a tento má perfektnú konštrukciu, až na to, že v rakúsku stojí 399 E:
http://www.kocikovo.sk/product/iC2B4coo-plasma-...
môj muž je zaťažený na poriadne premakané konštrukcie, toto je jeden z mála kočíkov, čo má aj nejaké tlmiče či čo v predu a ložiská, neviem, čo to znamená, ale vraj je dobrý...

jana333
13. feb 2008

Ahoj baby, ja som tiez v rozhodovani - ci kupit kocik Jané Nomad + vanička alebo PP Pliko p3 Completo + vanička Naveta... Babo sa narodi v marci. Prosim poradte, ak mate skusenosti alebo info...

dann
13. feb 2008

baby tak uz mam kocik. jane nomad, ma velku vanicku, lahko sa sklada, ma velke kolesa a vsetko sa da jednoducho zakliknut, aj autosedacka aj vanicka, ta sa da tiez upevnit vzadu pasmi v aute a nemusim maleho prehadzovat do autosedacky... pani nam k tomu ponukla aj fusak zimny do sportovej casti aj clonu proti slnku, je tam aj sietka proti hmyzu aj prsiplast... termin mam marec/april, tak jana333, tak ak si kupis pliko, budeme potom porovnavat🙂

tilly
13. feb 2008

jana, určite nomad 😉

jana333
13. feb 2008

Diky za odpovede 🙂 Viac sa mi paci Nomad, ale vela pisu o tom, ze farba na slnku vybledne.

macicek79
14. feb 2008

Ahojte baby,
mate niektora skusenost s kocikom znacky Tako? Cakame dvojicky, a prave z tejto znacky sa mi jeden velmi zapacil.
Dakujem za odpovede! 🙂

dorotelka
14. feb 2008

Ahoj macicek, kočíky tako sú podľa mňa vhodné na dedinu do rodinného domu, kde sa s nimi netreba dennodenne naťahovať, pretože sú veľmi ťažké.

katrin
14. feb 2008

Macicek, pre dvojicky Tako urcite nie 🤐 dvojickový Tako je ohromne ťažký a presne, ako píše dorotelka, budeš sa s ním len naťahovať

macicek79
14. feb 2008

Baby, dakujem za odpovede!
Byvame v rodinnom na dedine. 😀
Hladam nieco podobne, kde budu babatka vedla seba, a nie za sebou...

katrin
14. feb 2008

Macicek, treba si rozmyslieť, či budeš kočík nakladať/vykladať z/do auta, kadiaľ budeš chodiť - aký terén, cez aké dvere budeš musieť prechádzať (napríklad k doktorke), potom podľa toho vyberať kočík.... Tých dvojičkových kočíkov zas až tak veľa na výber nie je, a ak sú dobré, tak sú neskutočne drahé 🤐

annika
14. feb 2008

Ahoj, ja mám Tako, no nie pre dvojičky. Je to dobrý kočík na zimu, lebo malilinké ani nezacíti zimu, tak ho vieš zababušiť a ešte stále máš miesto v kočíku. Malý mi krásne vie spinkať v ňom. Niekedy aj štyri hodiny.No ale musím ti povedať,že je aj dosť ťažký, mohutný. Preto hľadám aj ja na leto nejaký ľahší, menší kočík.

mywiel
14. feb 2008

Ktarin, Macicek dam vam super typ na lahky kocik, co zaberie malo miesta pre dvojicky alebo surodencov... 😉

http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/p...

dorotelka
14. feb 2008

macicek a čo povieš na tento?

http://www.malvik.sk/img/normal/573.jpg

katrin
14. feb 2008

myviel, zas až taký super kočík to nie je... Malé kolieska neodporúčam za žiadnych okolností, iba ak tlačíš kočík v absolútnej rovine, bez akýchkoľvek výmoľov, žiadne kopce, žiaden zložitejší terén. Tento kočík je vhodný tak možno do nákupných centier

katrin
14. feb 2008

macicek, mozno ti pomoze aj tato tema:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mywiel
14. feb 2008

No kamoska ho ma a je snim spokojna dokonca chodia s nim na prechadzky do lesa, tak neviem. Mne sa na nom paci to ze nie je siroky ako klasicke kociky pre dvojcata, lebo ked sa prechadzas medzi ludmi vsetkym zavadzias a praveze tento cez dvere prejde. 😒

mywiel
14. feb 2008
tilly
14. feb 2008

mne sa páči teutonia alu team, má aj dobré kolesá, aj vaničky, aj športové časti... je dobre manipulovateľný a je to dobrá nemecká značka 😉

ajkabezka
14. feb 2008

macicek- my jsme měli pro prvního syna Tako, ohromně mi padl do oka- barvy zeleno- smetanovo- oranžová a byli jsme velmi velmi spokojeni- bydlíme taky na dedine- kopanice-super do terénu aj do města, i v buse se jezdilo OK, jak píše annika- super zababušíš mimi a nemusíš se bát, že mu může být zima- prodávali jsme ho roční a absolutně zachovaný- skoro jako nový a bez poruchy...teď čekáme druhého chlapíka na leto- konec mája a koupili jsme Atlantic- je to úplně jiný typ- Tako je mohutné, Atlantic jednoduchý, vdušný..jen barva zůstala hodně podobná- zelenošedá...ale s kočíkmi pro dvojičky nemám zkušenosti ani z druhé ruky...přejeme šťastný výber pro vaši spokojenost 😉 🙂

myskaa1
14. feb 2008

monkey1 ahoj. u nas maju na trhu tento typ kociarika ten rider a je velmi pekny. Kupujeme ho aj my. Cena je prijatelna stoji hlboka aj sportova cast 8.200,- a za autosedacku zaplatis 1.500,- skus juknut.
http://www.kowmet.pl/polski/polski.html

monkey1
15. feb 2008

myskaa, dik, ten rider je fakt pekny 😵