Kočíky. Aký kúpiť? Poraďte

ziza
28. mar 2006

Mamule, ake mate kociky, ste s nimi spokojne? Ja uz neviem aky mame vybrat. nechcela som davat viac ako 10 000Sk, ale ked som videla napr. Gesslein aky je lahky a praktický ( 23 000Sk )tak neviem a napr. Kajtex za 8 000Sk...no neviem

nikola23
18. sep 2006

Palma 🙂 Chcela by som sa opytat ci mas aj fusak na autosedacku?Vsimla som si v tvojom albume ze mas taku istu ako ja.Ja ho nemozem zohnat.Mozes mi nejako poradit?Dakujem

zuz11
18. sep 2006

palma, problem v speedi vidim v tom ze sportova cast sa tazko odpaja a ja mam fakt kocik nacpat do vytahu a kedze byvame v BA takze neake zaveje nam tu v centre BA nehrozia..... tiez ma trosku odradzaju tie predne kolieska ale zasa laka ma ta lahka manipulacia so sportovou castou

ena
18. sep 2006

zuz11: ako myslis, ze sportova cast sa tazko odpaja? ved ked mas sportovu verziu, uz ju nepotrebujes davat dole...

zuz11
18. sep 2006

ena, a ked tam chcem dat vajicko? 🤐

ena
18. sep 2006

ved ked mas vajicko sedacku, tak to striedas s vanickou a vtedy to len zacvaknes a ked zacnes pouzivat sportovu cast, tak vajicko uz velmi nebudes pouzivat, lebo krpec uz bude velky ;)) teda aspon my sme to tak robili... teraz este vojde do sedacky, ale v aute uz zacina mat nohy, kedze je proti smeru jazdy, takmer na operadle sedadla, takze uz mame objednanu sadecku 9-36 kg ..
momentalne ak idem s kocikom, tak len sportovy a ak ideme autom, tak kocik do kufra a maleho berieme do auta v sedacke s tym ze sedacka ostane v aute a pouzivame kocik..

zuz11
19. sep 2006

a ked ides niekam taxikom?

adetka
21. sep 2006

Dievcata... chcem sa spytat, ci mate niektora z vas skusenosti s kocikom BabyActive Breaker... polskou novinkou z roku 2005... paci sa mi, je lahky a priestanny...

nelika666
21. sep 2006

adetka - ja mam polsky kocik twister - je velmi podobny breaker-u a taky isty ma aj buduca krstna mama nasho babatka a zatial je s nim spokojna
svagrinka tiez ma kocik polskej znacky dokonca od toho isteho vyrobcu a tiez si chvali - uz v nom vyrastli 2deti a teraz sa v nom onedlho bude aj tretie vozit

adetka
21. sep 2006

dakujem neli... ja som uz bola rozhodnuta... ale moja mama ma ubrzdila, ze si mam este ist do Bratislavy pozriet nejaky kocik, ktory vyrabaju v rakusku... ale snad ju presvedcim... v Nitre maju ten Breaker za 7.000 korun...

nelika666
21. sep 2006

ja som nas kupila za 5000,- ale to sme boli v polsku po neho

adetka
21. sep 2006

Mama ma nadalej presvieca na Knorr Uomo... tusim ze nemecky kocik... za necelych 9.000 korun... nedoveruje polskym vyrobkom... vsetkym... kedze ho ona plati, tak si ho pozriem... a mozno aj kupim...

ninocka
21. sep 2006

adetka mama ta dobre nahovara, posluchni ju ani ja nedoverujem tym polskym
su labilne , vrzgaju atd aspon co poznam od kamosiek treba radsej pridaj a kupit troska drahsi ved aj za osem su celkom lepsie .nemusite dat dvadsat

katulka11
21. sep 2006

Akojky, ja som bola akurát dnes v Polsku, mali tam Rinspeed 2006, super kombinácie, perfektne sa dal poskladať len tie farby... Mne moc žiadna neudrela do očí, ani z katalógu, ale myslím že za 5300,- čo mi ho núkal, tak by som si vybrala.

aktak
21. sep 2006

zuz nebola si kuknut tam u mojej mamy? my sme si ten nas uz poskusali a porozoberali, velmi sa tesim ked uz ho budeme mat doma 😎

adetka
21. sep 2006

aktak..zuz sa o svojom kociku rozprava na tehulkach tusim

skriatok12
21. sep 2006

ahojte vsetky, mate niektora inglesinu s podvozkom allum, vrch magnum?

zuz11
21. sep 2006

aktak, sme chory tak sme neboli a manzel zaklada na bezpecnosti autosedacky a povedal ze maxi cosi je dostatocne bezpecne a tak nizsie znacky moc nechce kedze dost cestujeme a asi aj budeme po dialnici a mimo BA 🤐 u tvojej maminy som si cez net vyhliadla prenosnu posielku a prebalovaciu podlozku 😵

aktak
21. sep 2006

hej? aj my asi chceme tu prenosnu, aj ked az tak vela necestujeme 🙂

zuz11
21. sep 2006

no my uz mame v plane navstivit par miest na slovensko a uz iba k nasim je to 70km takze tam vzdy aj spime 😀

aktak
21. sep 2006

to je jasne. neviete nahodou ake rozmery maju vytahy v ruzinove? tie bez vnutornych dveri? ze ci tam napcham kocik 😅

zuz11
21. sep 2006

aktak tak to netusim ale ten nas tu ma vnutorne dvere a ma 60cm, takze nenacpem nic 🤐

ena
21. sep 2006

zuz11: ja taxikom s kocikom nechodim, ja skor MHD 🙂

aktak: ja som vcera sla takym malum bezdverovym vytahom v karlovke a vosla som tam s quinny speedi, bolo to len tak tak 🙂) ale vosli sme.. a vojdem s nim aj do petrzalskeho maleho s vnutornymi dverami, len tam potom uz obuchavam kocik ale po kratkom teningu tam vojde kocik s babom plus dvaja dospeli 🙂)

tilly
21. sep 2006

ena a akú sedačku máte objednanú?

ena
21. sep 2006

tilly: uz ju mame doma, nakoniec concord trimax x line apollo ;)

zuz11
22. sep 2006

takze musim sa pochvalit mame uz kocik 😀

tilly
22. sep 2006

zuz a aký?

ena, to sú výborné sedačky

zuz11
22. sep 2006

tilly quinny speedi nakoniec 😅

ninocka
22. sep 2006

zuz mas foto? je to trojkombi?aka cena?

zuz11
22. sep 2006

ninoc, my sme ten nas nefotili ale je na nete www.quinny.sk napr. a je to trojkolka 😵 mam ten problem ze kocik musim do vytahu zlozit 😀 a cena je do 25 😉